Що робити, якщо не вдається підключитися до ITunes Store?

16 0 Новини високих технологій

iTunes Store – це онлайн торговий центр фірми Apple. В даному віртуальному об'єкті існують різні папки: музика, кінофільми, ігрові програми, книжки та багато іншого. Таке "хмара" допомагає встановити більш зручний доступ до потрібних вам файлів. Завдяки цьому сховища стало простіше знаходити і завантажувати будь-який контент. Але іноді телефон пише «Не вдається підключитися до iTunes Store». Чи можна це якось виправити?

Що робити, якщо не вдається підключитися до ITunes Store?

Чому це відбувається?

Причиною виникнення такої проблеми може бути наступне:
 • неправильно визначені дата і час, немає прив'язки до правильного часовому поясу;
 • помилка може бути на смартфоні, якщо приховали його серійний номер;
 • іноді не вдається підключитися до iTunes Store з-за поганого інтернет-з'єднання, правильніше користуватися Wi-Fi, тому що мобільний трафік може не завантажити "важкі" програми (ігри, наприклад).
 • Також проблемою можуть стати прострочені сертифікати, які зберігаються на смартфоні.

  Що потрібно робити?

  Що ж можна зробити, якщо не вдалося підключитися до iTunes Store iPhone? У першу чергу потрібно скинути всі опції телефону. Щоб зробити це, виконайте дії, описані далі.


  Увійдіть у «Налаштування» і далі по порядку вибирайте підпункти «Основні», «Скидання», «Скинути всі налаштування». Система запитає пароль від телефону, якщо він є. Як тільки ви виконаєте попередній крок, поміняйте дату і часовий пояс. Для цього також слід увійти в «Налаштування», після чого вибрати «Основні», потім зайти в підпункт «Дата і час». Приберіть позначку «Автоматично», після поставте, наприклад, 2038 рік, місто ставте довільний. Потім увійдіть в AppStore і відкрийте розділ «Оновлення». У вас має з'явитися повідомлення про те, що пристрою не вдається підключитися до iTunes Store. Цього і варто очікувати. На цьому етапі знову загляньте в опції дати і часу, встановіть початкову актуальну дату. Відразу після проведених дій проблема може не піти. Щоб нові конфігурації вступили в силу, перезавантажте смартфон. Після цього iTunes Store має працювати без збоїв на будь-якому телефоні.
  Що робити, якщо не вдається підключитися до ITunes Store?

  Чому не вдається підключитися до iTunes Store на персональному комп'ютері?

  Що робити в тому випадку, якщо iTunes Store не працює при спробі завантаження з персонального комп'ютера? В першу чергу, подивіться, встановлено підключення до мережі інтернет. Якщо все працює, то спробуйте кілька разів підряд повторити запити в iTunes. Почекайте деякий кількість часу. Помилка може бути збоєм у функціонуванні самого онлайн-магазину. Просто почекайте, поки на сервері усунуть проблему. Якщо через деякий час все ще не вдається підключитися до iTunes Store, слід шукати інші причини помилки.

  Що ще може викликати цю проблему?

  Щоб вирішити дану проблему, спробуйте ще кілька простих дій. Оновіть iTunes до самої останньої версії. Зробіть це через офіційний сайт або через саму програму. Не використовуйте сторонні ресурси. Вимкніть брандмауер. Він може стати причиною порушень в роботі. Якщо ви не можете або не хочете робити відключення, додайте цей магазин в список виключень. Спробуйте зайти в «Властивості оглядача». Якщо у вас в налаштуваннях є проксі-сервери, то видаліть їх, а потім спробуйте увійти в iTunes Store допомогою прямого з'єднання.
  Що робити, якщо не вдається підключитися до ITunes Store?
  В останню чергу варто перевірити файл hosts. Він збережений у папці, розташованої за адресою C:WINDOWSSYSTEM32DRIVERSETC. Як тільки ви запустите його, ви побачите ip-адреси. Знайдіть рядок 12700.1 localhost, а потім видаліть всі адреси, викладені нижче неї. Далі закрийте і збережіть дані у файлі. Нарешті, перевірте ПК антивірусом. Варто відзначити, що всі вищевказані дії ніяк не вплинуть на дані у вашому телефоні. Усі файли без винятку збережуться на вашому айфоні в цілості й схоронності.

  Що робити на комп'ютері Mac?

  Брандмауер на Mac OS налаштований на автоматичне прийняття вхідних підключень від програм Apple. Якщо ж ви змінили заводські конфігурації, знадобиться дозвіл на зовнішні підключення. Якщо навіть при його наявності все одно не вдається підключитися до iTunes Store, очистіть кеш прийнятих сертифікатів. Щоб зробити це, відкрийте програму Finder. В меню у верхньому куті екрана натисніть «Перехід», потім «Перехід до папки». У пошуку наберіть /var/db/crls/. Натисніть кнопку «Перейти». Видаліть файли crlcarche.db і ocspcache.db. Якщо знадобиться, то напишіть пароль адміністратора. Перезавантажте комп'ютер, потім спробуйте приєднатися до iTunes Store.

  До того, як робити перераховані вище дії або йти за допомогою до майстра, досліджуйте ретельно свій модем. Якщо інтернет функціонує правильно, то спробуйте увійти в Apple ID, потім перезапустити свій комп'ютер і перевірити роботу серверів AppStore. Іноді достатньо вийти з свого облікового запису і знову ввести всі дані для входу. Як правило, це допомагає налагодити роботу магазину і усунути проблему, а також заощадити час.
  Що робити, якщо не вдається підключитися до ITunes Store?
  Перераховані вище поради допоможуть в боротьбі з іншими схожими проблемами:
 • iTunes Store не підключається і видає невідому причину;
 • ви відправляли запит, і система просить його повторити через деякий час;
 • ви отримуєте повідомлення, що щось не так з інтернет-з'єднанням;
 • не вийшло виконати вхід, так як мережеве підключення не встановилося.
 • Спробуйте самостійно розібратися з проблемою, а тільки потім несіть смартфон в сервісний центр.