Автомобільна сигналізація "Пандора": відгуки, огляд моделей, інструкція з експлуатації

14 0 Новини високих технологій

Щоб забезпечити високу безпеку свого транспортного засобу, багато водіїв встановлюють сигналізацію. Це дозволяє захистити автомобіль від злому і викрадення. Існує безліч видів охоронних систем. Великою популярністю користується сигналізація «Пандора». Є маса різновидів представлених систем. Відгуки про сигналізації «Пандора» допоможуть прийняти рішення про доцільність її встановлення в своєму автомобілі.

Загальна характеристика

Розглядаючи огляд сигналізації «Пандора», слід сказати кілька слів про її виробника. Це вітчизняний бренд, який функціонує на ринку вже більше 11 років. За час свого існування, виробник значно поліпшив технології, які застосовуються при виготовленні автосигналізації.
Автомобільна сигналізація "Пандора": відгуки, огляд моделей, інструкція з експлуатації
Компанія «Аларм Трейд» займається виробництвом, продажем і установкою різної охоронної електроніки. У її число входять спеціальні комплекси, сигналізації, іммобілайзери. Також передбачений великий вибір аксесуарів. Покупець може без проблем підібрати додатковий брелок, чохол, обхідник іммобілайзера, а також реле блокування. Це значно підвищує комфорт при експлуатації обладнання.


Система «Пандора» є складним електронним обладнанням. Вона включає в свій склад датчики підвищеної чутливості. Вони можуть розпізнавати різні зміни стану систем автомобіля. Датчик здатний розпізнати не тільки удар, але й нахил, рух транспортного засобу. Всі компоненти системи працюють злагоджено. Це забезпечує високі експлуатаційні характеристики системи. Установка сигналізації «Пандора» надає власнику транспортного засобу масу переваг. Електроніка відрізняється поруч особливостей. При створенні цієї охоронної системи виробники змогли добитися високого рівня зв'язку головного блоку з брелком. Навіть на великій відстані відбувається якісний обмін повідомленнями. При цьому контроль за роботою системи може здійснюватися за допомогою мобільного додатку. Це підвищує комфорт управління. Також «Пандора» дозволяє контролювати стан акумулятора і блокувати двигун машини. Можна навіть визначити місцезнаходження автомобіля, в ньому встановлюється радіопозначка.

Сигнал надійно захищений від перехоплення. При створенні технології обміну повідомленнями застосовується нова технологія. Це дозволяє гарантувати, що сигналізація буде захищена від інтелектуального злому. Однією з найбільш затребуваних функцій, якими володіє охоронна система, є наявність автозапуску.

Різновиди

Сьогодні виробником розроблені різні моделі сигналізації «Пандора». Сучасні серії поділяють на 2 категорії. Це системи LX, DXL. Перша з представлених моделей називається Light. Такі різновиди сигналізації найбільш доступні за вартістю. При цьому функції захисту представленого обладнання залишаються на висоті. Придбати подібні пристрої можна за ціною від 11 тисяч рублів.
Автомобільна сигналізація "Пандора": відгуки, огляд моделей, інструкція з експлуатації
Сигналізація «Пандора» DXL включає в себе найбільш високотехнологічні, сучасні різновиди систем. Вони можуть мати у комплекті брелок або функцію управління за допомогою смартфона. Вартість таких приладів починається від 16 тис. руб. Представлені різновиди систем сумісні практично з усіма сучасними транспортними засобами.
Слід відзначити, що творці охоронних пристроїв передбачають у складі електроніки різні модулі. Вони забезпечують охорону автомобіля, зв'язок з контрольним пристроєм. Від числа входять в комплект модулів, складності охоронної та електроніки набору функцій залежить і вартість сигналізації. У продажу сьогодні представлено безліч потужних комплексів, які забезпечують комфорт при експлуатації транспортним засобом, а також надійно захищають авто від угону або злому. Вартість такого обладнання може досягати 60 тис. руб. Це найсучасніші моделі. Яку б систему не вибрав користувач, він може бути впевнений, що вона зможе надійно захистити машину.

Популярні моделі

Щоб купити хорошу сигналізацію «Пандора», потрібно розглянути особливості найбільш популярних моделей, представлених сьогодні у продажу. Серед систем з автозапуском користується популярністю сигналізація «Pandora DXL 3210» (135 тис. руб.). Вона включає в себе до 10 різних каналів. Їх можна програмувати відповідно до вимог покупця. В комплект входить брелок.
Автомобільна сигналізація "Пандора": відгуки, огляд моделей, інструкція з експлуатації
Також популярністю користується система «Пандора 3910» (205 тис. руб.). Це одна з простих і відносно недорогих систем. Управління здійснюється за допомогою штатного ключа. Він входить в комплект поставки. Також виробник передбачив можливість управління за допомогою брелока-мітки або додатки на телефоні. Однак варто врахувати, що в комплект не входить пульт з рідкокристалічним екраном.

Найбільш дорогими і функціональними є охоронні комплекси «Pandora DXL 4970» і «Pandora DXL 5000». Представлені продукти можна придбати за ціною 43-47 тис. руб. В комплекс приладів, якими володіє представлена система, входять датчики GPS/ГЛОНАСС. Прилад може сполучатися з мобільним пристроєм за допомогою Bluetooth. Також в комплект входять брелки з рідкокристалічним дисплеєм. Є мітки, 3G GSM-інтерфейс. Автомобільна сигналізація «Пандора» може застосовуватися для різних транспортних засобів. У відповідності з вимогами водія можна підібрати оптимальний варіант.

Популярні функції

Перш ніж приступити до експлуатації вибраної моделі охоронного обладнання, треба ретельно вивчити інструкцію сигналізації «Пандора». У кожній моделі передбачені свої тонкощі і нюанси управління. Але для всіх моделей існують загальні функції, які затребувані водіями. В різних системах вони можуть бути реалізовані на різному технічному рівні.
Автомобільна сигналізація "Пандора": відгуки, огляд моделей, інструкція з експлуатації
Представлені системи обладнані захистом від інтелектуального злому. Діалоговий алгоритм шифрування досить складний, що не дозволяє підібрати відповідний код. У охоронному режимі електроніка споживає незначну кількість енергії акумулятора.
Контроль каналу зв'язку брелока проводиться автоматично. При виникненні позаштатної ситуації програма надсилає відповідне повідомлення водієві. Можна встановити особливий режим, в якому включення і відключення сигналізації проводиться виключно штатним ключем. Є можливість також встановити персональний пін-код, за допомогою якого можна вимкнути режим охорони при несправності брелока. Прошивку легко оновлювати. Установка сигналізації «Пандора» проводиться в авторизованих центрах компанії-виробника. В цьому випадку гарантія на систему діє протягом 3 років. У комплект можуть входити додаткові блоки. Одним з найбільш цікавих доповнень є наявність GPS/ГЛОНАСС. Це дозволяє контролювати місцезнаходження автомобіля. У деяких моделях даний модуль поставляється в комплекті. У нових моделях існує можливість встановити його додатково. У більш ранніх версіях обладнання таке доповнення виконати неможливо.

Новинки

У 2017 році на ринок були випущені нові моделі сигналізації «Пандора» з автозапуском. Вони відрізняються масою переваг. Серед таких моделей слід зазначити серії Х-1900 Х-1000 Х-1800 а також DX-90 і DX-90L. Перерахована електроніка являє собою потужні, сучасні охоронні комплекси, які відрізняються деякими особливостями від попередніх версій обладнання. Система Х-1900 виділяється високою точністю сигналу. Якщо її робота відбувається в нормальному режимі, обладнання отримує сигнал від супутника. При відсутності зв'язку з об'єктом, повідомлення надсилаються у режимі LBS. Власник повинен налаштувати сигнал мітки на своєму контрольному пристрої. Це може бути смартфон або брелок. Подавати сигнал з телефону допускається на відстані 70 м. В системі Х-1000 також передбачено наявність мітки. З її допомогою відбувається не тільки розпізнавання власника, але і управління деякими функціями машини. Є можливість доповнити новими систему блоками. Однією з затребуваних новинок є сигналізація «Пандора» з автозапуском DX-90. Вона може працювати без мітки. Для цього на смартфон встановлюється додаток. У програмі передбачена можливість ефективно обходити штатні іммобілайзери. Більш простий версією вважається система DX-90L. У ній є тільки брелок, за допомогою якого відбувається управління функціями системи.

Інструкція

Перш ніж приступити до роботи з новим приладом, необхідно ретельно вивчити інструкцію сигналізації «Пандора». Для кожної моделі передбачений свій алгоритм встановлення, налаштування та експлуатації програмного забезпечення. Спочатку потрібно розглянути особливості установки системи. Щоб всі компоненти обладнання працювали правильно, рекомендується довірити цю роботу фахівцям. Вони зможуть правильно розташувати всі елементи, налаштувати чутливість датчиків. Якщо установкою буде займатися аматор, він, швидше, не врахує ряд важливих нюансів.
Автомобільна сигналізація "Пандора": відгуки, огляд моделей, інструкція з експлуатації
Наприклад, дуже важливо правильно розташувати кожен компонент обладнання. Від цього буде залежати, як буде реагувати електроніка на зміни показників системи. Якщо встановити датчики в неправильному місці, система не зможе виконувати свої функції в повному обсязі. В комплект поставки практично будь-якої системи входить інструкція для брелока сигналізації «Пандора». В ній чітко розписані значення всіх піктограм на дисплеї. Також є певний механізм проведення настройки за допомогою брелока для кожної системи. Він посилає повідомлення своєму власникові графічними символами і звуковими сигналами. Тільки вивчивши всі вимоги інструкції, ознайомившись з правилами безпеки при використанні охоронного комплексу, можна приступати до роботи з обладнанням. Інформація доводиться до користувача в простій і доступній формі. Це значно спрощує процес налаштування.

Установка

Виробник представленого обладнання рекомендує довірити монтаж сигналізації «Пандора» кваліфікованим фахівцям. Розглянемо процедуру установки пристрою. Це допоможе краще зрозуміти принцип роботи апаратури. Спочатку готується салон автомобіля. Це необхідно, щоб захистити оббивку крісла, приладову панель і інші елементи від пошкодження. З акумулятора потрібно зняти мінусовій контакт. Основний контрольний блок системи монтується за допомогою саморезов в салоні автомобіля. Як правило, цей прилад встановлюють за передньою панеллю приладів. Радіомодуль фіксується із зворотного боку дзеркала заднього виду. Кабель укладається під обшивкою. Мережева кнопка Valet встановлюється під кермом на передній панелі. Потім проводиться установлення світлового індикатора. Він повинен знаходитися в нижньому куті лобового скла. Сирену розташовують під капотом у моторному відсіку. Щоб згодом виконати правильну настройку сигналізації «Пандора», необхідно встановити датчик температури безпосередньо на двигун. В іншому випадку прилад будуть передаватися спотворені дані.
Автомобільна сигналізація "Пандора": відгуки, огляд моделей, інструкція з експлуатації
З дверей демонтуються пороги і обшивка. Це необхідно для встановлення кінцевих вимикачів. В залежності від моделі автомобіля виробляється прокладка електричних комунікацій. Після проводиться налаштування компонентів. Це проста робота не забере багато часу. Однак виконати її правильно зможе тільки професіонал, інакше датчики будуть передавати некоректну інформацію головного блоку.

Налаштування автозапуску

Коди сигналізації «Пандора» відрізняються високим ступенем захисту. Для правильного функціонування системи необхідно коректно встановити все обладнання і зробити відповідні налаштування. Найчастіше власники автомобілів воліють застосовувати брелок з рідкокристалічним дисплеєм або власний смартфон. При наявності спеціального додатка керувати налаштуваннями і функціями обладнання буде дуже просто. В інструкції кожної моделі сигналізації описаний точний алгоритм проведення настройки. Для різновидів «Pandora DXL» оглядово розглянемо процес включення автозапуску. Спочатку при допомогою брелока налаштовується дата, час системи. Функція автозапуску дозволяє прогрівати двигун з певною періодичністю. Також це стосується і салону машини. Автозапуск контролює рівень заряду акумулятора, готує механізми до інтенсивної їзди, а також охолоджує салон в жарку пору року за допомогою кондиціонера. Перед експлуатацією користувач повинен зрозуміти, як включити сигналізацію «Пандора». Коли він розбереться з цим питанням, можна приступати до налаштування автозапуску. Для цього потрібно натиснути кнопку F на брелоку з рідкокристалічним дисплеєм. Далі, потрібно вибрати картинку, що нагадує квітку. Після цього, натиснути на кнопку відкритого замку.
Автомобільна сигналізація "Пандора": відгуки, огляд моделей, інструкція з експлуатації
Система відразу перейде в меню налаштування автозапуску. Тут передбачено 8 підрівнів. Кнопка F дозволяє переміщатися між ними. Після проведення відповідних налаштувань їх потрібно зберегти. Для цього знову натискається F і кнопка закритого замка. Якщо потрібно скасувати налаштування, замок слід розімкнути. Автозапуск може здійснюватися за часом або температурі двигуна.

Відгуки експертів

Розглядаючи відгуки про сигналізації «Пандора», слід відзначити безліч позитивних висловлювань фахівців. Вони стверджують, що це якісна і надійна система. При правильній установці і відповідальному використанні передбачених функцій, охоронний комплекс виконує покладені на нього обов'язки в повному обсязі. Однак при роботі обладнання може виходити з ладу. Це трапляється досить рідко. Список найбільш частих несправностей необхідно все ж оглядово розглянути, що допоможе швидше визначити і усунути поломку. Частою причиною неможливості зняти або поставити охоронний режим стає відсутність необхідного заряду батарейки. У цьому випадку акумулятори потрібно просто поміняти. Якщо ж після цього брелок все одно не включився, можливо, система перестала зчитувати його сигнал. Потрібно провести синхронізацію. При цьому брелки знову прив'язуються до головного блоку. Цю процедуру треба робити чітко по інструкції. Вона відрізняється в залежності від моделі системи. Поміняти вийшов з ладу світлодіод не складе праці. Для цього потрібно купити нову яскраву лампочку. Діод встановлюється на відповідне місце. Якщо новий індикатор не світиться, потрібно перевірити полярність підключення. При тривалій експлуатації брелока його кнопки можуть западати. У цьому випадку також порушується плата, тоді користувачу потрібно купити новий пульт. Не рекомендується натискати на кнопки без потреби. При несправності блоку сигналізації експерти радять звернутися до фахівців. Самостійний ремонт в цьому випадку неможливий.

Відгуки покупців

Сигналізація «Пандора», за відгуками покупців, є якісною і недорогою системою. Вона досить затребувана серед власників автомобілів вітчизняного і зарубіжного виробництва. Це надійне, високотехнологічний пристрій, який якісно захищає автомобіль від злому і викрадення. При виборі вкрай важливо враховувати вимоги виробника транспортного засобу. Не кожна модель охоронного обладнання сумісна з системами автомобіля. У деяких випадках сигналізація не зможе працювати повноцінно. Частина функцій буде недоступна. Більшість користувачів залишаються задоволеними сигналізацією вітчизняного бренду. Вони відзначають багатофункціональність, що дозволяє підібрати оптимальні режими. Найбільш популярними функціями сигналізації, крім безпосереднього захисту транспортного засобу є автозапуск, відстеження місцезнаходження авто, а також стан його систем. Користувачі відзначають великий асортимент охоронних систем, випуск нових моделей. Вони відповідають сучасним вимогам. Принцип роботи електроніки вдосконалюється. При цьому підвищується рівень комфорту керування режимами програмного забезпечення. Це одна з якісних, затребуваних охоронних систем від вітчизняного виробника. Розглянувши особливості та відгуки про сигналізації «Пандора», можна відзначити великий модельний ряд, надійність і доступну вартість. Для цього обладнання характерно ідеальне співвідношення ціни та якості.