Телевізор Panasonic TX-32ER250ZZ: відгуки власників, особливості і характеристики

17 0 Новини високих технологій

Відгуки Panasonic TX-32ER250ZZ відносять до телевізійних пристроїв початкового рівня. У нього відповідні технічні специфікації і досить низька вартість. Саме про нього і піде далі мова в цьому оглядовому матеріалі.

Телевізор Panasonic TX-32ER250ZZ: відгуки власників, особливості і характеристики

Позиціонування

Дуже скромне якість зображення в Panasonic TX-32ER250ZZ. Відгуки вказують на те, що картинка в цьому випадку відповідає стандарту HD. Також у цьому рішенні відсутня підтримка програмної опції Smart TV. Вартість такого телевізора, як було зазначено раніше, дуже і дуже демократична.


У підсумку виходить бюджетне пристрій, який відмінно підійде для домашнього використання. Ще однією можливою сферою його застосування можуть стати рекламні панелі в супермаркетах або ж інформаційні табло на автобусних станціях або залізничних вокзалах.

Комплектація

Як було зазначено раніше, до бюджетного класу пристроїв належить телевізор Panasonic TX-32ER250ZZ. Відгуки, ціни технічні характеристики додатково підтверджують таку його приналежність по номенклатурі японської компанії-виробника. Але при цьому з позиції комплектації дане рішення ні в чому не поступається більш дорогим флагманським мультимедійних центрів. У неї легендарний виробник електронної техніки включив наступне:
 • Сам телевізор.
 • Підставка для нього і комплект саморізів для її монтажу.
 • Пульт управління і набір елементів живлення для нього.
 • Керівництво користувача.
 • Набір рекламних буклетів, в яких детально описані можливості розглянутого в рамках даного матеріалу телевізійного пристрою.
 • Силовий шнур. З його допомогою реалізується підключення телевізора до мережі електропостачання.
 • Гарантійний талон.
 • Телевізор Panasonic TX-32ER250ZZ: відгуки власників, особливості і характеристики

  Параметри зображення

  Відгуки покупців про моделі Panasonic TX-32DR300ZZ акцентують увагу на середню якість його зображення. Матриця виготовлена за технологією LED і здатна виводити зображення у форматі HD. Тобто дозвіл картинки обмежено значенням 1366х720. Кути огляду матриці становлять 178 0 . Тобто навіть при перегляді з крайніх точок спотворення зображення, за запевненням виробника, відбувається не буде. Частота оновлення картинки дорівнює 50Гц. Всі раніше наведені параметри вказують на те, що це дійсно пристрій початкового рівня і в нього якість зображення посереднє.


  Звук

  Два динаміка входять до складу звукової підсистеми Panasonic TX-32ER250ZZ. Характеристики кожного з них вказують на значення номінальної потужності 5 Вт. В сумі це дозволяє отримати вже 10 Вт. Сама ж акустична система за замовчуванням працює в режимі "Стерео". Для поліпшення якості звукового супроводу телевізійних програм при бажанні можна активувати в налаштуваннях пристрою опцію V-Audio Surround. Дане рішення має вихідним гніздом 35 мм. тобто до нього без особливих проблем можна підключити зовнішню звукову підсистему стороннього виробництва. Це дозволяє на порядок поліпшити якість звукового супроводу фільмів чи телевізійних передач. Але при цьому залишається відкритим питання доцільності поєднання бюджетного телевізора і професійної акустичної системи. Якщо остання вже є в наявності, то це ще якось можна обґрунтувати. А от окремо її купувати для підключення до такого телевізійного пристрою не зовсім доцільно.
  Телевізор Panasonic TX-32ER250ZZ: відгуки власників, особливості і характеристики

  Комунікації

  Не виникає питань і до списку портів, гнізд роз'ємів Panasonic TX-32DR300ZZ. Відгуки власників вказують на те, що комунікаційний перелік такого пристрою дійсно не має ніяких недоліків. У нього компанія "Панасонік" включила такі способи підключення:
 • Три цифрових роз'єму HDMI. З їх допомогою можна здійснити виведення сигналу з персонального комп'ютера, DVD-програвача або супутникового ресивера. Також в такий роз'єм можна підключити ще і міні-ПК і за рахунок цього поліпшити можливості розглянутого рішення за рахунок появи такої опції в програмному забезпеченні як Smart TV.
 • Один спеціалізований антенний вхід, до якого може бути підключена або локальна антена, чи обладнання кабельного оператора. А ось безпосередньо комутувати до нього систему прийому супутникового сигналу неприпустимо. Вбудований в телевізор тюнер здатний обробляти таку інформацію.
 • Два універсальних роз'єми формату USB. Вони дозволяють безпосередньо вивести мультимедійний контент з флеш-накопичувачів або ж жорстких дисків в зовнішньому виконанні. Також такий роз'єм задіюється і при організації харчування міні-ПК, встановленого в порт формату HDMI.
 • По одному композиційному та компонентного входу інтегровано у даному пристрої. Як перший, так і другий в основному використовуються при підключенні до застарілим на сьогоднішній день супутниковим тюнерам і ресиверів. Також з їх допомогою може здійснюватися комутація з застарілими на сьогоднішній день моделями DVD-програвачів. В додаток до цього нерідко з їх допомогою також можливе отримання телевізійних передач від цифрових тюнерів DVB-T2 в зовнішньому виконанні.
 • Слот розширення CI використовується в тих випадках, коли необхідно розкодувати з використанням апаратного забезпечення приймається телесигнал.
 • Як було раніше зазначено, також дане рішення має одним 35-мм акустичним портом.
 • Телевізор Panasonic TX-32ER250ZZ: відгуки власників, особливості і характеристики

  Порядок налаштування

  На максимально простий алгоритм налаштування вказують відгуки про телевізор Panasonic TX-32DR300ZZ. Огляд характеристик його програмної складової, як було зазначено раніше, вказує на відсутність функції Smart TV. Тому порядок налаштування в цьому випадку зводиться лише до складання телевізора, здійснення всіх необхідних для його нормальної роботи підключень і пошуку всіх доступних каналів.
  Тобто алгоритм предэксплуатационного конфігурування складається з таких етапів:
 • Монтаж опори телевізора, яка йде в комплекті поставки.
 • Підключення силового проводу та сигнального кабелю. За останнім сигнал може надходити як від кабельного провайдера, так і від місцевої антени.
 • Встановлюємо елементи живлення в пульт управління.
 • Вмикаємо телевізор.
 • Після цього необхідно увійти в меню налаштування останнього і вибрати пункт "Канали".
 • На наступному етапі активуємо пункт "Автопошук".
 • Далі у вікні запиту вибираємо тип джерела телесигналу (кабельне ТБ, аналогове ТБ, цифрове ТБ).
 • Після завершення пошуку зберігаємо списку телевізійних каналів і розглянуте пристрій вже готовий до використання.
 • Телевізор Panasonic TX-32ER250ZZ: відгуки власників, особливості і характеристики

  Вартість

  Сьогодні все ще у вільному продажу можна зустріти телевізійні пристрої моделі Panasonic TX-32ER250ZZ. Відгуки вказують на те, що виготовлені вони досить давно (принаймні, на це вказує дата виробництва). Тобто розпродаються складські запаси цього телевізора. Ціна на нього знаходиться в межах від 12000 до 16000 рублів. Більш низька вартість буде в тому випадку, якщо покупка здійснюється в спеціалізованому інтернет-магазині. Ну, а в супермаркетах електроніки, як нескладно здогадатися, буде ближче до верхньої межі вартості.
  Телевізор Panasonic TX-32ER250ZZ: відгуки власників, особливості і характеристики

  Відгуки

  Будь огляд від покупця на телевізор Panasonic TX-32DR300 акцентує увагу на таких його сильних сторонах:
 • Простота використання.
 • Надійність.
 • Прийнятну якість зображення.
 • Функціональність.
 • Низька вартість.
 • До мінусів можна віднести наступне:
 • Відсутність Smart TV. При необхідності можна підключити до нього міні-ПК і вирішити цю проблему з його допомогою.
 • Посередня якість звукового супроводу. При бажанні вбудовану таку підсистему можна замінити зовнішньої з більш просунутими характеристиками.
 • Телевізор Panasonic TX-32ER250ZZ: відгуки власників, особливості і характеристики

  На закінчення

  Для використання в якості домашнього телевізора дійсно відмінно підходить Panasonic TX-32ER250ZZ. Відгуки власників говорять про те, що він просто відмінно підходить для такого застосування. Особливо у випадку обмеженого бюджету на придбання такого мультимедійного центру. Але також цілком успішно його можна використовувати і в якості інформаційної панелі або рекламного стенду. І в цих двох випадках його функцій буде цілком достатньо для створення таких систем. У підсумку отримуємо збалансоване телевізійне рішення початкового рівня. Якщо у нього і є якісь недоліки, то їх цілком можна усунути. Але зробити це можна тільки за допомогою додаткового обладнання.