UPD — що таке? Опис процесу

20 0 Новини високих технологій

Багато користувачів задаються питанням: «Що таке UPD?» UPD — абревіатура від update. У свою чергу, update — скорочений варіант від up to date, що в буквальному сенсі означає оновлення даних. Апдейт — це програмний файл, що містить виправлення проблем, виявлених іншими користувачами або розробником програмного забезпечення. Встановлення оновлення виправляє код і запобігає виникнення проблем на комп'ютері. Оскільки оновлення виправляє проблеми з програмою, вони майже завжди безкоштовні і доступні через програму або веб-сайт компаній.

UPD — що таке? Опис процесу

UPD — що таке і чому необхідно?

Як згадувалося вище, апдейт необхідний для усунення будь-яких проблем з програмним забезпеченням чи апаратним пристроєм, які не були виявлені до того, як продукт був випущений для громадськості. Перерахуємо загальний перелік вимог для своєчасного оновлення програми:


 • Онлайн-програми — будь-яка програма, яка підключається до Інтернету, повинна автоматично перевіряти наявність оновлених даних при першому запуску.
 • Меню довідки — натискання клавіші F1 або доступ до меню довідки з меню «Файл» повинно надавати можливість перевіряти наявність апдейта.
 • Операційна система — всі ОС сьогодні оновлюються з використанням програмного забезпечення, що входить до складу операційної системи.
 • OEM-програма — комп'ютер OEM (наприклад, Dell або HP) часто включає допоміжні програми, які допомагають перевіряти і завантажувати оновлені файли для попередньо встановлених програм, включених в комп'ютер.
 • UPD — що таке? Опис процесу

  Що станеться, якщо не робити апдейт?

  Є кілька речей, які можуть статися, якщо ви не оновлюєте програмне забезпечення. Новини в інтернеті переповнені повідомленнями про вірусної активності, викликаної проблемами безпеки ОС і додатків. Нижче наведені найбільш поширені симптоми, з якими доводиться стикатися при відсутності оновлення:
 • Виправлення помилки — більшість оновлень виправляють помилки, які залишаться при відсутності модернізації або системи і будуть порушувати функціональність.
 • Загрози безпеки — оновлення також усувають проблеми безпеки. Якщо ви не оновлюєте, ваша особиста інформація може бути скомпрометована.
 • Усунення конфліктів — нерідко виявляються конфлікти з іншими програмами та обладнанням.
 • Up to date: що таке версії оновлень?

  Щоб допомогти класифікувати унікальні стану комп'ютерного програмного забезпечення в процесі його розробки та виробництва, кожне оновлення має номер версії (наприклад, версія 1.0 є першою версією програми). Коли програма оновлюється, вона змінює версію, щоб допомогти визначити виправлення, які були застосовані. Всі програмні додатки мають номери версій, пов'язані з ними. Цей номер допомагає відслідковувати ітерації програмного забезпечення, включаючи оновлення. Він фактично представлений як серія чисел, розділених періодами. Саме ліве число в номері версії являє собою основні оновлення (в деяких випадках безкоштовне оновлення може збільшити цей номер версії). Наприклад, перехід від версії 1.0 до версії 2.0 є важливим оновленням. Ці оновлення можуть також мати пов'язані з ними «імена версій» (наприклад, для операційних систем Windows 10 або OS X Диваки - імена версій). Для основних оновлень ОС цього типу може знадобитися покупка.

  UPD — що таке? Опис процесу
  Саме праве число в номері версії програмного забезпечення зазвичай являє собою незначні оновлення. Перехід від версії 302 до 303 зазвичай є невеликою зміною і часто поставляється як безкоштовне оновлення. Інші номери між цими двома можуть являти собою різні рівні оновлень для програмного забезпечення. По факту завантаження апдейта з'являється системне повідомлення «UPD: оновлено, доповнено».

  Технічні характеристики

  Оновлення програмного забезпечення (також іноді називається програмним патчем) є безкоштовною завантаженням для програми або програмного пакета, який забезпечує виправлення для функцій, які не працюють належним чином, або додає незначні поліпшення програмного забезпечення та сумісність. Також може включати оновлення драйверів, які покращують роботу устаткування або периферійних пристроїв або додають підтримку для нових моделей периферійних пристроїв.
  Що таке UPD? Це нова версія програмного забезпечення, яка пропонує значні зміни або поліпшення в порівнянні з поточною версією. Для оновлення потрібно покупка нової версії, як правило, за більш низькою ціною, ніж ви заплатили б, якби вперше придбали програмне забезпечення.
  Якщо ви недавно купили програмне забезпечення і незабаром після цього буде випущено оновлення, більшість компаній пропонує оновлення до останньої версії безкоштовно. Обов " язково зареєструйте програмне забезпечення при його установці, щоб ви знали, чи маєте ви право на такі операції.

  UPD — що таке? Опис процесу

  Оновлення операційної системи

  Операційна система персонального комп'ютера може пропонувати оновлення, які вплинуть на всю систему і функціонування ряду встановлених додатків. Що таке UPD як загальне оновлення ОС? Це оновлення для системи безпеки, яка захищає комп'ютер від загроз, що можуть бути використані хакерами і вірусами. Доцільно встановлювати оновлення безпеки відразу, за фактом випуску, щоб система була максимально захищена від постійно мінливих загроз. Крім оновлень безпеки, програмне забезпечення операційної системи може бути поновлено для виправлення помилок, які можуть виникнути з моменту його встановлення. Ці оновлення можуть доповнювати або додавати нові функції функціонування ОС. Дані доповнення зазвичай є необов'язковими або рекомендованими і надають мінімальний вплив на систему або програмне забезпечення. В залежності від налаштувань ОС, оновлення можуть бути встановлені автоматично або в ручному режимі. Параметри автоматичного оновлення можна налаштувати у параметрах Windows.