Нові моделі УАЗ покращеної прохідності

25 0 Новини високих технологій

Одним з найбільших вітчизняних виробників автомашин покращеної прохідності є Ульяновський автозавод.

Розвиток "УАЗ"

Підприємство засноване в 1941 році, саме в цей рік з Москви евакуювали автозавод ЗІС. Тому в перший час свого існування завод виготовляв полуторатонную модель ГАЗ-АА. Самий перший автомобіль підвищеної прохідності був випущений тільки в 1954 році, це став позашляховик ГАЗ-69. Новий етап розвитку заводу слід вести з 1961 року. В цей період з конвеєра зійшли перші нові моделі УАЗ власної розробки. Такими машинами стали компактний вантажівка УАЗ-451Д і фургон УАЗ-451. До випуску легендарного позашляховика УАЗ-469 підприємство приступило в 1965 році. Власне, різні модифікації цих автомобілів підвищеної прохідності і сформували модельний ряд УАЗ на тривалий період. Насамперед, це пов'язано з тим, що якість доріг в нашій країні не ідеальне і позашляховики завжди користувалися попитом.


Особливості автомобілів марки "УАЗ"

Крім своїх позашляхових якостей, автомобілі "УАЗ" завоювали популярність за рахунок наступних переваг:
 • Універсальність.
 • Простота конструкції.
 • Доступна вартість.
 • Ремонтопридатність.
 • Надійність в експлуатації.
 • Основу пристрою значного числа моделей УАЗ становила несуча рама, що також забезпечувало більшу міцність автомобілю. Певними недоліками моделей УАЗ довгий час вважалися неякісна збірка і відсутність дизельних двигунів. Модельний ряд заводу не можна називати широким, але він охоплював всі позиції невеликих позашляховиків: легковий автомобіль, мікроавтобус, компактний вантажівка. Всі вони проводилися в декількох модифікаціях і комплектаціях. Затребуваність продукція підтверджується тим цікавим фактом, що, наприклад, модель УАЗ 451 ("Хлібина") випускалася практично 40 років.
  Нові моделі УАЗ покращеної прохідності
  В даний час підприємство активно оновлює лінійку продукції і підготувало нові модифікації автомобілів для виробництва в 2018 році.

  УАЗ "Патріот"

  У наступному році компанія запланувала виробництво модифікованого варіанту моделі УАЗ "Патріот". Виконані оновлення не носять для автомобіля масштабного характеру і перш за все спрямовані на відпрацювання і впровадження нових технологій та інновацій, необхідних для випуску позашляховиків наступного покоління.

  Нові моделі УАЗ покращеної прохідності
  В екстер'єрі автомобіля з'явилася нова радіаторна решітка, виконана з високоміцного темного пластику з переформатированным малюнком. Передній бампер отримав потужну ступінчасту конструкцію. Дані зміни дозволили зробити дизайн моделі УАЗ "Патріот" більш виразним і солідним. Оновлення в інтер'єрі пов'язані з установкою пластикової передньої консолі з вмонтованим монітором від багатофункціонального комплексу. В обробці використані поліпшені тканинні матеріали і виконана робота щодо зниження шуму. Крім того, змонтовані подушки безпеки. В якості силових агрегатів будуть використані два двигуна: дизельний потужністю 115 к. с. і бензиновий 106 к. с.

  УАЗ "Профі"

  Автомашина "Профі" (UAZ 236022) - це нова модель компактного комерційного вантажівки із завантаженням до 15 тонн. Автомобіль оснащується зовнішнім виглядом класичного позашляховика з високим кліренсом, широкими арками коліс із захисними вставками, потужним переднім бампером.
  Особливостями вантажівки слід вважати використання традиційної рамної конструкції і наявність двох варіантів приводу: заднього і повного. На початковому етапі запланований випуск модифікації з тримісній кабіною. В подальшому планується налагодити виробництво вантажівки із здвоєною кабіною і місткістю до 6 осіб. Комплектуватися УАЗ "Профі" буде бензиновим двигуном об'ємом 270 л і потужністю 1500 л. с. В трансмісії з обома варіантами приводу передбачено використання п'ятиступінчастою МКПП. Серед інших технічних особливостей UAZ 236022 необхідно виділити незалежну підвіску, гідропідсилювач керма, передні дискові гальма, установку ABS і EBD, двошвидкісну роздавальну коробку, підключається диференціал, збільшені зовнішні дзеркала, тентованную вантажну площадку.

  Мікроавтобус УАЗ "Профі"

  Нове покоління мікроавтобуса покликане замінити легендарну модель УАЗ "Буханець". Компанія вже презентувала нову модифікацію шкільного автобуса. В основі конструкції лежить база UAZ 236022 і суцільнометалевий каркасний кузов. Використання каркасної конструкції покликане забезпечити високу безпеку мікроавтобуса, а збільшений об'єм салону гарантує підвищений комфорт і зручність пасажирам.

  Нові моделі УАЗ покращеної прохідності
  Основні технічні параметри мікроавтобуса збігаються з базовою моделлю. Також слід зазначити, що передбачено два варіанти трансмісії - повнопривідна і задньопривідна, що поряд з різноманітними по місткості та комплектації кузовами забезпечить великий вибір різних модифікацій нової моделі УАЗ "Буханець".

  Перспективи новинок УАЗ

  Початок виробництва в 2018 році нових позашляхових моделей УАЗ вказує на прагнення компанії забезпечити планомірний розвиток за рахунок випуску новітньої продукції.
  Нові моделі УАЗ покращеної прохідності
  Крім того, виробник запустив продажі оновлених версій наступних автомобілів: "Пікап" і "Карго". Важливим фактором слід вважати той момент, що компанії вдалося зберегти досить бюджетну вартість (у базових варіантах) зазначених моделей, що дуже важливо для вітчизняних покупців.
  Нові моделі УАЗ покращеної прохідності
  Але щоб оцінити комерційний результат від нових і оновлених моделей, необхідно певний час, за який можна встановити обсяг продажів новинок.