Колонки Sven MS-1820: характеристики, порівняння з аналогами і відгуки

16 0 Новини високих технологій

Вибрати гарну аудіосистему не завжди просто, особливо коли на ринку так багато цікавих варіантів за привабливою ціною. Сьогодні хотілося б розповісти про одну дуже цікавою моделі, яка здатна стати хорошим і універсальним варіантом як для комп'ютера, так і для стаціонарного використання. Мова піде про Sven MS-1820. Ми докладно ознайомимося не тільки з характеристиками колонок, можливостями, відгуками і ціною, але і порівняємо їх з деякими конкурентами. Буде цікаво.

Опис

Почати огляд Sven MS-1820 варто, насамперед, з короткого опису. Отже, випускатися модель з початку 2014 року і практично відразу ж стала користуватися популярністю, адже за цілком помірні гроші компанія пропонувала споживачеві акустичну систему формату 2.1 та ще й з можливістю використовувати її стаціонарно, без комп'ютера. Це стало можливим завдяки тому, що виробник розмістив на сабвуфері роз'єми для підключення звичайних USB-флешок і micro-SD через спеціальний перехідник.
Колонки Sven MS-1820: характеристики, порівняння з аналогами і відгуки
По потужності дана акустика не хапає зірок з неба, але і розрахована насамперед на бюджетний рівень, так що деякі огріхи в специфікаціях можна їй пробачити. Докладно про технічні характеристики моделі буде написано в окремому пункті, а зараз варто перейти до комплекту поставки.


Комплектація

Поставляються колонки Sven MS-1820 в картонній коробці середніх розмірів. На упаковці можна побачити фотографії аудіосистеми, а також деякі особливості та характеристики, як би виділяються виробником із загального списку. В принципі, нічого особливого в упаковці немає, вона більш ніж стандартна для компанії. Навіть фірмова забарвлення під прапор Фінляндії збережена.
Колонки Sven MS-1820: характеристики, порівняння з аналогами і відгуки
Всередині коробки, крім пари колонок і сабвуфера користувач виявить стандартний набір макулатури (документація, інструкції, гарантійний талон), пульт дистанційного керування, RCA-кабель зі штекером 35 мм, антену для радіо і пару батарейок для пульта дивної фірми Penesamig. Мабуть, це дуже погана і дешева підробка Panasonic.
Колонки Sven MS-1820: характеристики, порівняння з аналогами і відгуки
Власне, з комплектацією все. Набір начебто і стандартний, але таке відчуття, що чогось не вистачає. До речі, приємно здивував радиокабель, що дозволяє прослуховувати різні FM-станції, хоча зараз мало хто це робить (принаймні, вдома).

Зовнішній вид

Що стосується зовнішнього вигляду, то тут все типово для компанії і нічого дивного немає. Так, варто відзначити той факт, що продаються колонки тільки в одному кольорі — чорному, інших кольорів в природі не існує. Що стосується матеріалів, то основний корпус сателітів і сабвуфера зроблений з тонкого МДФ з фарбували в чорний колір. Місцями присутні глянсові вставки, які, з одного боку, додають привабливості, але з іншого — дуже добре збирають відбитки від пальців. В цілому, зовнішній вигляд можна оцінити на 4 з мінусом.
Колонки Sven MS-1820: характеристики, порівняння з аналогами і відгуки
Сателіти у MS-1820 не мають ніяких додаткових роз'ємів або входів. На передній частині у них розташовані динаміки, а ззаду виходять дроту, які підключаються до сабвуфера. Варто відзначити, що дроти на колонках довгі, так що при бажанні їх можна розташувати подалі від основної системи. Ось, до речі, фото колонки Sven MS-1820:
Колонки Sven MS-1820: характеристики, порівняння з аналогами і відгуки
Ну а тепер найцікавіше - мультимедійна система, яка додатково виконує роль сабвуфера. Взагалі, така акустика дуже сильно нагадує музичні центри з 90-х і двохтисячних років, тільки там не було USB-роз'ємів, Bluetooth-модулів і роз'ємів під карти пам'яті.
Колонки Sven MS-1820: характеристики, порівняння з аналогами і відгуки
Отже, на тильній стороні сабвуфера знаходяться роз'єми для підключення колонок і антени для радіо. Нижче - кнопка включення/виключення живлення і отвір, звідки виходить кабель живлення. Начебто розташування стандартне, але от кнопку включення можна було б перенести на фронтальну сторону. З лівого боку у сабвуфера немає нічого, а от праворуч - тільки отвір труби фазоінвертора.
Колонки Sven MS-1820: характеристики, порівняння з аналогами і відгуки
Ну і, нарешті, лицьова частина Sven MS-1820. Зверху відразу ж впадають в очі дві "крутилки". Перша відповідає за налаштування тембрального частоти звучання, а друга - за налаштування баса. Трохи нижче розмістилися кнопки збільшення та зменшення звуку, які при тривалому натисканні також виконують роль перемикання композицій і радіостанцій (короткочасне натискання в режимі прослуховування радіо).
Колонки Sven MS-1820: характеристики, порівняння з аналогами і відгуки
Тут же розташована кнопка зміни режимів, тобто перемикання між AUX, MP3 FM. Поруч з нею знаходиться кнопка «Старт/Пауза». Посередині, між кнопками, вмістився невеликий LED-екран, на якому відображається різна інформація. Також у нижньому куті дисплея знаходиться ІК-порт для роботи з пультом ДУ.
Ну і завершують фронтальну частину сабвуфера роз'єм для картки пам'яті micro-SD (підключаються через стандартний перехідник) і порт USB для звичайних флеш-накопичувачів.

Характеристики

Саме час ознайомитися з характеристиками Sven MS-1820. Ось вони:
 • Тип аудіосистеми - 2. 1.
 • Потужність – 40 Вт.
 • Потужність сателітів (колонок) - 11Вт (сумарно 22 Вт).
 • Потужність сабвуфера – 18 Вт.
 • Частотний діапазон колонок - 150-20000 Гц.
 • Частотний діапазон сабвуфера - 40-150 Гц.
 • Тип підключення - дротовий, живлення від мережі.
 • Тип управління - ручне + пульт ДУ.
 • Роз'єми і входи - RCA, 35 mm, USB, SD/MMC card.
 • Розмір динаміків сателітів – 57 мм.
 • Кількість динаміків на сателітах - 1 (сумарно 2).
 • Розмір динаміка сабвуфера – 92 мм.
 • Кількість динаміків на сабвуфері - 1.
 • Розміри сателітів (Ш/В/Г) – 90 мм/130 мм/83 мм.
 • Розміри сабвуфера (Ш/В/Г) – 164 мм/233 мм/250 мм
 • Колонки Sven MS-1820: характеристики, порівняння з аналогами і відгуки
  Загалом-то, характеристики особливо не вражають. Хоча справедливості заради варто відзначити, що більшість бюджетних аудіосистем мають схожі параметри.

  Тестування

  Перш ніж приступити до порівняння Sven MS-1820 з конкурентами, непогано було б провести деякі тести та оцінити якість звучання колонок.
  Колонки Sven MS-1820: характеристики, порівняння з аналогами і відгуки
  На диво, весь комплект в зборі досить непогано себе показує. Звук виходить дуже чистим, чітким і навіть трохи живим. До сабвуфера претензій немає, він відпрацьовує на всі гроші, але, правда, в більшості випадків з частотного діапазону 50 Гц. Що стосується сателітів, то на максимальній гучності періодично чути потріскування, але не критично. Колонки відмінно відтворюють звук за своїм частотам. Єдине, що є з мінусів - легкий спад після 15 кГц, але це можна пробачити.

  Порівняння з конкурентами

  У Sven MS-1820 є кілька досить серйозних конкурентів, які, на перший погляд, нічим не гірше героя сьогоднішнього огляду. Для порівняння були відібрані 3 моделі типу 2.1 серед яких є одна від Sven.

  SVEN MS-1085

  Дана модель є більш сучасною порівняно з героєм сьогоднішнього огляду. Сумарна потужність всієї системи складає 46 Вт, що на 6 більше, ніж у MS-1820. Матеріали корпусу - МДФ, є регулювання низьких частот. Що стосується розмірів динаміків сателітів, то, по-перше, їх тут по 2 і розміри їх такі - 25 і 75 мм. В сабвуфера 1 динамік, але розмір його більше – 125 мм. По потужності сателітів і сабвуфера також є відмінності - 13 і 20 Вт відповідно. Ну і останнє - частотний діапазон. Він тут дещо ширше, але ненабагато.
  Колонки Sven MS-1820: характеристики, порівняння з аналогами і відгуки
  Що стосується звуку, то воно приблизно однаково, але все ж трохи краще. За ціною, 1085 коштує набагато дорожче, так що особливо сенсу переплачувати немає.

  Microlab M-200

  Дана акустична система також коштує трохи дорожче, ніж Sven MS-1820. Знайти її сьогодні в магазинах не так просто. Сумарна потужність – 40 Вт, що порівнянно з 1820 а ось частотний діапазон набагато ширше, за рахунок чого за якістю звучання М-200 помітно виграє. Сателіти мають по одному динаміку потужністю 12 Вт і розміром 635 мм. В сабвуфера також коштує 1 динамік на 127 мм, його потужність складає 16 Вт, що менше ніж у 1820.
  Колонки Sven MS-1820: характеристики, порівняння з аналогами і відгуки
  Мабуть, самий головний мінус даної моделі - повністю пластиковий корпус, але на якість звучання це ніяк не впливає.

  Defender I-Wave 45

  Дана акустична система коштує приблизно на одному рівні з MS-1820 хіба що в деяких випадках вартість може бути вище на пару сотень рублів. Загальна потужність системи – 45 Вт. Розмір динаміків на колонках - 25 і 76 мм. Розмір динаміка сабвуфера - 1333 мм. Потужність сателітів становить – 10 Вт, що менше, ніж у 1820 а ось у сабвуфера, навпаки, потужність найвища з усіх перерахованих моделей – 25 Вт.
  Колонки Sven MS-1820: характеристики, порівняння з аналогами і відгуки
  Матеріали корпусу — пластик, МДФ. Насправді, в цій моделі дуже багато схожого з MS-1820. Якщо ж говорити про частотний діапазон, то у сабвуфера він ширше, порівняно з нашим героєм, а ось у сателітів гірше. В цілому, непогане звучання, але помітно програє 1820. Колонки просто не витягують високі частоти, а сабвуфер і зовсім починає деренчати на високій гучності.

  Відгуки

  Як показують відгуки покупців, колонки Sven MS-1820 досить непогані, але є пара недоліків. Перший - відсутність у сателітів кріплення на стіну. Другий - частенько виходить з ладу сабвуфер з-за перегорання елементів на платі - швидше за все, це заводський брак. Ну і третій недолік - злегка не вистачає високих частот, але це, як кажуть користувачі, абсолютно не критично.
  Колонки Sven MS-1820: характеристики, порівняння з аналогами і відгуки

  Ціна

  Тепер про вартість. Зараз вартість колонки Sven MS-1820 Black становить 2400 рублів і може доходити до 3000 тисяч. За 2400-2800 - це буде відмінна покупка, а ось за 3000 тисячі і вище варто придивитися, наприклад, до Microlab M-200 або Sven MS-1085.

  Інформація на завершення

  При підбитті підсумку хочеться відзначити, що колонки Sven MS-1820 проявили себе дуже гідно, показавши гарний результат. На перший погляд вони не вселяють довіри — корпус з тонкого МДФ, пластикові вставки, невеликі динаміки. Але на практиці виявляється все інакше. Звучить система добре - не ідеально, але все ж гідно. Так, місцями не вистачає високих частот і трохи низьких, але це не критично. Відгуки про колонки Sven MS-1820 також показують, що модель більш ніж гідна уваги, особливо за свою ціну. Знайти що-небудь дешевше і краще навряд чи вийде, якщо тільки мова не йде про системах типу 2.0. Як-то так. Вдалих покупок!