Як робити скрін на "Айфоні 6": кращі поради та рекомендації

18 0 Новини високих технологій

Як зробити скрін на "Айфоні 6"? Подібне питання виникає у багатьох сучасних користувачів. Адже така операція є вкрай корисною. Нижче ми розглянемо можливі дії для створення так званих скріншотів на iPhone. Справитися з поставленим завданням зможе кожна людина, навіть дошкільник!

Як робити скрін на "Айфоні 6": кращі поради та рекомендації

Скрін - це

Але перед тим, як робити скрін на "Айфоні 6 S", необхідно зрозуміти, з чим ми маємо справу. Що називають скріншотом? Переводячи слово з англійської мови, дізнаємося, що screenshot - це знімок екрана. Так і є насправді. Можна сказати, що досліджуваним поняттям описують фотографію, зроблену з дисплея мобільного пристрою або комп'ютера.


Як робити скрін на "Айфоні 6"? Відповідь на це питання ми постараємося знайти далі. Це далеко не найскладніша задача, рішення якої можна втілити в життя декількома способами.

Методи створення знімків

Як робити скрін на "Айфоні 6 Плюс" і не тільки? Як ми вже говорили, у такого прийому є кілька рішень. А саме:
 • захоплення картинки штатними засобами;
 • використання додаткового софта для телефону.
 • Найчастіше користувачі цікавляться першим варіантом. Але та робота з додатковими програмами не доставляє ніяких турбот.

  Перед захопленням зображення

  Як робити скрін на "Айфоні 6"? Ми майже повністю розібралися в цьому питанні. Залишилося зрозуміти, як діяти в тому чи іншому випадку. Але для початку познайомимося зі штатними засобами "яблучної" продукції, які можуть знадобитися по ходу справи.
  Як робити скрін на "Айфоні 6": кращі поради та рекомендації
  Серед таких виділяють:
 • Кнопку Power. Зазвичай вона розташовується на верхній панелі пристрою. Відповідає за включення і виключення девайса. Якщо телефон заблоковано, з її допомогою можна включити підсвічування.
 • Кнопку "Додому". Це велика кругла біла кнопка. Її розміщують у нижній частині смартфона, прямо під екраном. Home є у всіх моделей iPhone, переплутати її з іншими елементами неможливо.
 • Мабуть, цього буде достатньо для реалізації поставленої задачі. Тепер можна створювати знімки екрану мобільного телефону.


  Алгоритм дій

  Отже, як робити скрін на "Айфоні 6"? Точно так само, як і на будь-якому іншому "яблучному" телефоні. Алгоритм дій буде гранично простим і зрозумілим. Всього за кілька секунд користувач зможе впоратися з поставленим завданням. Як саме? Інструкція для захоплення зображення з екрану "яблучного" мобільного телефону буде мати наступний вигляд:
 • Відкрити бажане на пристрої.
 • Натиснути на кнопку "Додому".
 • Утримуючи Home, затиснути клавішу вимкнення телефону.
 • Тримати елементи управління натиснутими до характерного клацання.
 • Готово! Тепер зрозуміло, як робити скрін на "Айфоні 6". Ця інструкція підійде для всіх моделей iPhone. Важливо: при захопленні зображення необхідно натиснути на перераховані елементи керування одночасно. Інакше реалізувати поставлене завдання не вийде. Замість екрана з'явиться меню вимикання живлення, або відкриються головні налаштування пристрою.

  Додатки

  Ми з'ясували, як робити скрін на "Айфоні 6". Можна впоратися з поставленим завданням за допомогою сторонніх додатків. Наприклад, Screenshot. Знайти відповідний софт можна в AppStore. Далі алгоритм дій буде таким:
 • Увійти в програму.
 • Відкрити потрібну сторінку на телефоні.
 • Натиснути на кнопку, що відповідає за захоплення зображення. Мається на увазі елемент керування у програмі.
 • Справу зроблено. Тепер впоратися зі створенням скріншотів зможе кожен чоловік. Це досить проста операція.
  Як робити скрін на "Айфоні 6": кращі поради та рекомендації

  Висновок

  Ми розібралися з створенням скріншотів на iPhone. На чому зупинити свій вибір? Основна маса користувачів віддає перевагу створення знімків екрану телефону штатними засобами. Цей прийом працює на всіх iOS безвідмовно. Він безпечний і гранично простий. Якщо ж хочеться захопити картинку з екрану, а потім скористатися унікальним редактором, краще віддавати перевагу спеціалізованим програмам для айфонів. У них зазвичай є додаткові корисні функції.