Криптовалютная біржа Exmo: відгуки

17 0 Новини високих технологій

Exmo - це криптовалютный обмінник та гаманець, які обіцяють користувачеві низькі комісійні відсотки, високу безпеку, швидке введення і зняття коштів і зручний інтерфейс. Чи Так це насправді? Все це можна дізнатися у відгуках про біржі Exmo.

Криптовалютная біржа Exmo: відгуки

Що це таке?

Сервіс Exmo, використовує доменне ім'я на Exmo.com є обміном криптовалют і цифровим гаманцем, розробленим з метою полегшення використання биткоинов. Платформа була створена професіоналами з усього світу, включаючи Іспанію, Росію, Індію і Таїланд, які співпрацювали з фінансовими консультантами з Великобританії, США, Литви та Сінгапуру. Метою даних розробок було створення кращої платформи для роботи з криптовалютами. Сьогодні біржу використовують приблизно 450000 чоловік в 100 країнах світу, згідно відомостями, розміщеними на офіційному сайті. На цьому сайті користувач може торгувати биткоинами, обмінюючи їх на класичні валюти (наприклад, USD, UAH або EUR), а також обмінювати цифрові гроші (такі як DOGE, LTC і DASH).


Переваги Exmo

Що відрізняє Exmo від інших обмінів криптовалют? Деякі з переваг, гарантовані на офіційному сайті, включають в себе наступне.
Криптовалютная біржа Exmo: відгуки
Швидкий внесок та зняття коштів : гроші зараховуються на рахунок «відразу після внесення депозиту», а процес їх зняття здійснюється «швидко і виконується автоматично». Так написано на офіційному сайті. Насправді ж Exmo не гарантує конкретних строків для цього процесу. Безпека : SSL, двофакторна аутентифікація, надійний IP-адресу і якісна система шифрування при роботі з гаманцями. Як випливає з відгуків про біржі Exmo, ці гарантії дотримуються в повній мірі. Найнижчі комісії : Exmo стверджує, що пропонує найнижчі комісії по операціях, депозитами та зняття коштів на ринку. Це складно спростувати, оскільки збори дійсно дуже невеликі. Дружній інтерфейс : простий інтерфейс Exmo обіцяє зробити роботу простіше, ніж коли-небудь. Це дійсно так: ви можете торгувати, обмінюватися, здійснювати транзакції і зберігати ваші кріптовалюти без яких-небудь утруднень.

Криптовалютная біржа Exmo: відгуки
Як повідомляють численні відгуки про біржі криптовалют Exmo.me, іншими безперечними перевагами сервісу виступають:
 • алгоритмічна торгівля API для кросплатформених торгових роботів.
 • цілодобова підтримка в режимі 24/7 яка відповідає дуже швидко і по суті;
 • захищені гаманці: цифрові активи в облікових записів користувачів є повністю анонімними і недоступними для злому;
 • безліч варіантів оплати (понад 10 способів внесення депозиту на рахунок);
 • максимальна швидкість обробки транзакцій.
 • Як використовувати Exmo?

  Як випливає з відгуків про біржі криптовалют Exmo, на практиці дуже легко і просто почати користуватися послугами. При переході на домашню сторінку сайту ви побачите пряме повідомлення, яке спонукає вас зареєструватися або увійти. Якщо ви виберете перший пункт, ви будете перенаправлені на просту форму. У ній ви повинні будете вказати свій логін та адресу електронної пошти, а також придумати пароль. Потім вам буде запропоновано встановити прапорець, який вказує, що ви погодилися з політиками, вказаних на веб-сайті та в інший рядку ввести капчу, доводячи, що ви не робот. Після цього ви повинні відвідати свій обліковий запис електронної пошти і пройти по посиланню з перевірочним кодом, надіслані вам в листі.
  Криптовалютная біржа Exmo: відгуки
  Після того як ви завершили процес реєстрації, ви можете використовувати зручний інтерфейс, який дозволяє вам повністю контролювати свої гаманці, торговельні та обмінні процеси. На домашній сторінці присутній діаграма з вартістю биткоинов, і ви можете бачити, як ціни коливалися протягом дня, тижня, місяця або року. Така інформація доступна для аналогів BTC в EUR, USD RUB. Крім того, ви можете легко переглянути щоденний обсяг транзакцій обміну і кількість активних користувачів за день. Після успішного входу в систему користувач повинен буде пройти три перевірки, тобто перевірку автентичності, адреси і угоди. Для автентифікації потрібна ім'я та прізвище, дата народження, номер та серія документа і т. д. Для підтвердження адреси потрібна адреса, місто, країна, поштовий індекс і підтверджуючий документ зі свіжою датою. Перевірка угоди пропонує завантажити документ, завантажений на самому веб-сайті. Він повинен бути роздрукований і підписаний користувачем, а потім завантажений знову, щоб завершити процес перевірки.

  Що можна зробити без авторизації?

  Між тим ви можете переглянути умови обміну без входу в систему. Це зазначено у відгуках про біржі Exmo-2017 як перевага. Ви можете вивчити курс різних криптовалют і їх вартість в рублях, євро і доларах. В обміннику також присутній чат, об'єднаний з можливістю купувати або продавати різні валютні пари. Видача ордера на купівлю або продаж здійснюється дуже просто: слід лише прописати бажану суму та ціну. Наприклад, ви вказуєте кількість доларів, які ви хочете витратити на купівлю/продаж биткоинов, або ж суму, на яку ви хочете купити або продати будь-яку валюту. Угода відразу ж закривається за доступною ціною.

  Криптовалютная біржа Exmo: відгуки
  На торговій сторінці ви також можете проглянути список ордерів на продаж, робити покупки і вивчати історію торгівлі. Щоб розпочати здійснювати операції, вам необхідно внести валютні або криптовалютные активи (як біржа обміну Bitcoin, Exmo приймає обидва види платежів). Мінімальна сума для торгівлі становить 1 долар США. Разом з тим демо-платформа недоступна, і в більшості відгуків про біржі Exmo 2017 року це відмічено недолік.

  Як зробити депозит?

  Exmo не стягує комісію за депозит при внесенні грошей за допомогою основних криптовалютных курсів. В даний час вони приймають BTC, LTC, DOGE, DASH і ETH. Однак при обміні таких коштів на класичні валюти вам доведеться заплатити певний збір. Поточні ставки винагороди становлять BTC (0001), LTC (001), DOGE (1), ТИРЕ (001) і ETH (001).
  Exmo приймає наступні способи оплати: MoneyPolo, AdvCash, Payeer, PerfectMoney, OKPAY. Також можливий банківський переклад SEPA для депозитів в євро, банківські перекази (в Росії) і картки Visa/MasterCard для внесення коштів у гривнях. Згідно відгуками, біржа криптовалют Exmo.com відома тим, що пропонує одні з найнижчих зборів у сфері обміну биткоинов. Не існує жодних комісій за внесення грошей з використанням Skrill, Payeer, Webmoney, Advcash і т. д. Ви можете покласти на рахунок кошти в USD, EUR, RUB і BTC.
  Криптовалютная біржа Exmo: відгуки
  Між тим введення і виведення коштів за допомогою кредитних карт обробляється тільки з комісією у розмірі 3% для Visa і MasterCard. Також існує збір на введення коштів в розмірі 2% для AdvCash (зняття 0%). Передбачено і комісійна винагорода 3% для платіжної системи Privat24 але лише на введення, а зняття засобів в цьому випадку недоступно. Як повідомляють відгуки, біржа Exmo.me дозволяє здійснити виведення коштів починаючи з 00001 BTC.

  Доступність EXMO.com

  EXMO.com працює на чотирьох різних мовах, що значно полегшує користувачеві роботу. Щоб переконатися в надійності сервісу, ви можете перевірити веб-сайт англійською, іспанською, російською і французькою мовами. Ви можете скористатися послугами біржі биткоинов EXMO.com після реєстрації і додавання даних вашої кредитної або дебетової картки. Платформа працює з Биткоин, Litecoin, Dogecoin, Peercoin, VertCoin, BC, WhiteCoin, DRK, USD, EUR і RUB – всього з 11 валютами, між якими можна здійснювати обмін.

  Як купити/продати у Exmo

  Перш ніж користувач зможе почати торгівлю і обмін, рахунок Exmo необхідно поповнити, використовуючи один з багатьох доступних варіантів оплати. Як тільки у акаунта буде достатній баланс, користувач може почати з нових ордерів. Щоб купувати і продавати, ви повинні вибрати тип ордера, тобто миттєвий або лімітний, а потім вибрати суму, яку ви готові інвестувати. Перед розміщенням ордера ви можете використовувати різні інструменти аналізу ринку, такі як калькуляція в реальному часі різних криптопар в різних часових рамках (хвилини, години або дні). Користувач може також перевірити останній 24-годинний обсяг торгів та найвищу і найнижчу ціну дня.
  Криптовалютная біржа Exmo: відгуки
  Ви також можете використовувати для угод бот для біржі Exmo, відгуки про який в цілому позитивні. Він дозволяє вести торгівлю повністю в автоматичному режимі, що може бути дуже зручно. У вас також є кілька варіантів, як вивести свої кошти з гаманця EXMO. Вони залежать від валюти, яку ви знімаєте, проте найпоширенішим є PayPal для виплат у доларах США, а також кредитні або дебетові картки для більшості валют. Як повідомляють відгуки про біржі Exmo від російських користувачів, з цим іноді бувають пов'язані деякі незручності.

  Як зареєстрована Exmo?

  Біржа була заснована в Іспанії (Барселона) в 2013 році, хоча офіційно зареєстрована в Англії. Сьогодні платформа доступна на декількох мовах, включаючи повну підтримку англійською, іспанською, російською та французькою. Юридичну адресу компанії, що створила криптовалют біржу Exmo, розташований у Великобританії. Керівниками є Палтиель (CEO), Кевін (віце-виконавчий директор), Роман (керівник відділу розвитку бізнесу) та Євген (технічний директор). Прізвища цих людей не зазначено на офіційній сторінці сайті в рубриці «Про нас». Сервіс також співпрацює з одними з найвідоміших у світі спільнот криптовалют (включаючи CoinDesk, BitcoinFoundation і BitcoinTalk), а також з деякими фінансовими інститутами за межами галузі (наприклад, RaiffeisenBank).

  Надійність біржі криптовалют EXMO.me

  Коли справа доходить до анонімності сервісу, розробники докладно описують дані, які вони можуть збирати у вас і для чого вони можуть їх використовувати.Щоб отримати додаткову інформацію з цього питання, ви можете ознайомитися з розділом політики конфіденційності. Крім того, на даному веб-сайті існує додаткова політика боротьби з відмиванням грошей. Називається вона AML, і чітко вказана її суть. Згідно з офіційною заявою представників сервісу, мета цієї політики полягає в тому, щоб гарантувати, що Exmo відповідає чинному законодавству і його вимогам, а також не приймає будь-які форми незаконного використання своїх послуг. Творці EXMO заявили в липні 2016 року про те, що в роботі біржі відбудеться тривалу перерву. Платформа вийшла в оффлайн починаючи з 28 липня, а потім перезапустилась 1 серпня після чотирьох днів простою. Як потім написав один з новинних сайтів, обмін перервався всього на чотири дні, але у світі биткоинов це ціле життя. Простий був необхідний для того, щоб замінити сервери і перемістити дані. Клієнтам було запропоновано змінити свої адреси після повторного відкриття, що викликало великі проблеми для деяких користувачів і чимало негативних відгуків про криптовалютной біржі Exmo. Пов'язано це з тим, що змінилися адреси для внесення коштів, і деякі клієнти відправили гроші на свої старі гаманці. Згодом ці кошти зникли.

  Безпека EXMO

  В області онлайн-безпеки біржа биткоинов EXMO пройшла довгий шлях розвитку і тепер може пишатися результатами. Насамперед, сайт захищений SSL. Це запобігає будь-які спроби злому системи і незаконного використання послуг, що надаються сервісом. Поряд з цим використовується двофакторна аутентифікація, застосовувана до користувачів платформи, що підвищує загальне відчуття безпеки. Надійний IP-адресу і складна зашифрована система роботи гаманців доповнюють захисні заходи, які приймає біржа проти будь-яких зловмисних дій.

  Зворотній зв'язок

  Не менш важливо і те, що існує база даних з найбільш часто вживаними питаннями і відповідями (FAQ), розділена на частини, залежно від теми. Платформи для соціальних мереж також є місцями, де ви можете знайти представників EXMO, хоча це не обов'язково, враховуючи різноманітність варіантів підтримки. Є форма зворотного зв'язку, яка передбачає звернення користувачів по електронній пошті.

  Біржа Exmo: відгуки та заключне слово

  Немає необхідності говорити, що загальна якість послуг, що надаються EXMO.com вражає. Навігацію і користувальницький інтерфейс можна охарактеризувати як плавні і прості, в той час як існує велика різноманітність підтримки. Політика щодо AML питань конфіденційності є дуже надійною, на відміну від деяких інших конкурентів на ринку. Безпека сприймається всерйоз, з двофакторної аутентифікацією і SSL шифруванням в гаманцях і угодах. Exmo - це биткоин-обмінник, який працює аналогічно більшості інших подібних сервісів. Однак він пропонує сильну ліквідність у загальних торгових парах (наприклад, BTC і ETH над такими валютами, як євро, долар США і російський рубль).

  Деякі альтернативи

  Якщо ви розглядаєте торгівлю і обмін биткоинами в якості постійного заняття і хочете перевірити інші сервіси на кшталт Exmo, нижче наведені найкращі альтернативи. CEX.IO є однією з найбільших електронних валютних бірж, розташованих в Європі. Ви можете купувати і продавати Bitcoin і Ethereum, використовуючи кредитні і дебетові карти, а також банківські перекази. HitBTC - це ще один обмінник, який слід враховувати, коли ви шукаєте цифрові валюти. Найбільша перевага цього сервісу полягає в тому, що він має дуже широкий діапазон криптовалют для покупки і торгівлі. HitBTC пропонує обмінювати як основні відомі одиниці Bitcoin, Ethereum і Litecoin, так і менш поширені цифрові валюти з великим потенціалом зростання. YoBit - один з найбільших обмінників для тих, хто хоче обміняти гроші на кріптовалюти. Він має один з найширших варіантів вибору цифрових грошей серед основних бірж. Coinbase - це найбільший обмін биткоинами в світі. Він має просту систему для купівлі та продажу BTC, і ви також можете використовувати банківську карту, як в CEX.IO. Недоліком Coinbase є те, що він доступний для значно меншої кількості країн.