МФУ Canon PIXMA G3400: відгуки, характеристики, картриджі

133 0 Новини високих технологій

Цей матеріал присвячений МФУ моделі Canon PIXMA G3400. Відгуки про цю фабрику друку, її технічні параметри, продуктивність і вимоги до носія. Також буде вказано порядок налаштування такого рішення та дано рекомендації щодо можливих сфер його застосування.

МФУ Canon PIXMA G3400: відгуки, характеристики, картриджі

Технологія. До якого сегменту пристроїв належить?

Струменевий спосіб виведення сторінок лежить в основі МФУ Canon PIXMA G3400 . До його недоліків фахівці відносять низьку швидкодію і невеликий ліміт по друку на місяць. Перелік переваг складається з високого рівня якості, мінімальних витрат на основні витратні компоненти і низької вартості. Суть цієї технології зводиться до того, що шляхом нанесення рідких чорнила на поверхню носія формується зображення. Якщо друк йде в монохроматичному форматі, то використовуються для цього лише чорні чорнила. Ну, а в кольоровому режимі, крім раніше зазначеного чорного кольору, починають використовуватися також блакитний, жовтий і, звичайно ж, пурпурний. За рахунок комбінування цих квітів і виходить кольорова картинка. Незважаючи на досить багату функціональність, розглянуте рішення є бюджетним пристроєм. Його найбільш оптимально використовувати при реалізації невеликої домашньої системи документообігу або аналогічної офісної. Також його можна застосувати і в множительном центрі. Але в цьому випадку буде необхідно додатково задіяти інші системи друку на базі лазерного способу виведення зі збільшеним лімітом по вихідної документації.


Комплектація

Цілком стандартна комплектація, як для ультрабюджетного МФУ, Canon PIXMA G3400. Відгуки акцентують увагу на її достатності. Тобто новоспечений власник такої фабрики друку отримує відразу ж після покупки готове пристрій, яке можна налаштувати і почати використовувати його за прямим призначенням. У список поставки виробник в цьому випадку включив:
 • МФУ.
 • Ємності для чорнила.
 • Гарантійний талон.
 • Набір картриджів.
 • Комп'ютерний інтерфейсний шнур стандарту USB.
 • Диск з програмним забезпеченням, документацією і драйверами.
 • Рекламні брошури з повним описом можливостей розглянутого пристрою.
 • Силовий кабель.
 • Керівництво користувача.
 • МФУ Canon PIXMA G3400: відгуки, характеристики, картриджі

  Специфікації режиму принтера

  Принтер Canon PIXMA G3400 здатний виводити інформацію на досить великій кількості різних носіїв. Основний формат в цьому випадку - А4 але також можливий друк і на А5 або В5. В додаток до цього допускається використання Letter або ж Legal. Список підтримуваних конвертів складається з формату DL або Commercial 10. Перелік фотопаперу включає такі формати: 10х1513x18 і, найбільший з них, 20х25. Найбільше дозвіл, заявлений виробником, становить 4800х1200 а розмір краплі не перевищує 2пл. Рекомендована щільність носія повинна бути не менше 64г/м 2 , але не більше 105г/м 2 . Також можливий висновок і на фотопапері. Щільність її не повинна перевищувати 275г/м 2 . Причому у неї може бути як матова поверхня, так і глянсова. В режимі монохроматичного виведення швидкодію становить близько 9 сторінок у хвилину, а в кольоровому це значення зменшиться до 5. Одну кольорову фотографію це рішення виведе за 60 секунд.

  Система сканування

  У режимі сканера технічні параметри більш скромні в Canon PIXMA G3400. Огляд їх вказує на те, що дозвіл у цьому режимі складає всього лише 1200х600. Тому очікувати феноменального якості цифрових документів, отриманих з його допомогою, не доводиться. Тип чутливого елемента CIS. Швидкодія сканера заявлено виробником на рівні 4 сторінок у хвилину.
  МФУ Canon PIXMA G3400: відгуки, характеристики, картриджі

  Параметри копіювала системи

  Як і для режиму скануючого пристрою, при копіюванні найбільше дозвіл може складати всі ті ж 1200х600. Швидкість же для МФУ Canon Pixma G3400 заявлена на рівні 25 сторінки в хвилину. Причому останнє значення справедливо як для монохроматичного режиму, так і для виведення у кольоровому форматі. Знову-таки, якість копій не зовсім високої якості, але воно все ж таки краще, ніж у лазерних багатофункціональних пристроїв.

  Картриджі

  Чотири друкуючого елемента необхідно для нормального функціонування Canon Pixma G3400. Картриджі таких модифікацій у ньому повинні бути встановлені, для нормального функціонування:
 • GI-490PGBK - чорний, монохроматичне.
 • GI-490С - блакитний, кольоровий.
 • GI-490Y - жовтий, кольоровий.
 • GI-490M - пурпурний, кольоровий.
 • Ліміт монохроматичної системи друку складає 6000 листів у виконанні А4 а в разі кольорового виводу документації дане значення зростає до 7000 сторінок того ж формату. Це стандартні картриджі. А ось поліпшені їх версії в цьому випадку не передбачені. Знову-таки, від бюджетної системи документообігу, яка націлена на виконання найбільш простих завдань, очікувати чогось більшого і не доводиться.

  МФУ Canon PIXMA G3400: відгуки, характеристики, картриджі

  Енергоспоживання

  Дане струминне МФУ може просто похвалитися високим ступенем енергоефективності. У вимкненому стані воно споживає всього 03 Вт. В режимі очікування це пристрій витрачає близько 17 Вт. Найбільше значення енергоспоживання встановлено виробником для випадків друку, копіювання і сканування. У цьому випадку споживана потужність дорівнює 14Вт. Якщо порівнювати з лазерними аналогічними рішеннями, то різниця буде просто фантастичною. В останніх це значення може перебувати в межах від 750Вт до 1200Вт. Але ця різниця обумовлена технологією.

  Налаштування

  Стандартний і простий алгоритм налаштування потрібно виконати для того, щоб змусити функціонувати подібне струминне МФУ . Додатково необхідно зазначити той момент, що з таким завданням може впоратися будь-який користувач. Порядок підключення та налаштування складається з таких етапів:
 • Витяг розглянутого багатофункціонального пристрою з фірмовою коробки, в якій воно транспортується.
 • Потім таке БФП має бути встановлено поруч з комп'ютером. Оскільки даним рішенням підтримується лише один провідний спосіб підключення USB, то максимальна дальність встановлення його обмежена довжиною комп'ютерного кабелю.
 • Далі виконуються всі необхідні з'єднання для нормальної роботи фабрики друку. Один провід підводиться до ПК, а другий - до системи електропостачання.
 • Наступний важливий етап - включення МФУ. Після цього встановлюються картриджі і заливаються чорнило в ємності.
 • Надалі необхідно встановити повний комплект прикладного програмного забезпечення, яке встановлюється з диска, включеного до складу поставки МФУ.
 • Після цього необхідно перезавантажити ПК.
 • У завершенні операції настройки необхідно вивести на друк зразок тестової сторінки.
 • Після система документообігу готова до використання.
  МФУ Canon PIXMA G3400: відгуки, характеристики, картриджі

  Вартість

  Дуже доступним з позиції вартості є багатофункціональний пристрій у виконанні Canon Pixma G3400. Ціна на нього становить 10500 рублів і вище. Окремо необхідно відзначити наявність вбудованої в нього системи НПЧ. Тобто окремо купувати такий компонент фабрики друку немає потреби. Це, в свою чергу, мінімізує витрати на зміст розглянутого багатофункціонального пристрою. Також виробник не забув включити в список поставки та всі необхідні інтерфейсні проводу та силові кабелі. Тобто після покупки власник не повинен набувати якийсь інший додатковий елемент системи друку і сканування. Він отримує готове до друку рішення. Також воно може копіювати документацію або створювати цифрові копії. З урахуванням функціональності задекларована виробником вартість в 10500 рублів більш виправдана і, звичайно ж, обґрунтована.
  МФУ Canon PIXMA G3400: відгуки, характеристики, картриджі

  Відгуки

  Звичайно, на певних недоліках і мінуси акцентують увагу власники Canon Pixma G3400. Відгуки виділяють такі з них:
 • Низька швидкодія на тлі аналогічних рішень інших виробників.
 • Зведений до мінімуму комунікаційний набір.
 • Тепер про переваги розглянутої фабрики документообігу:
 • Низька вартість.
 • Економічність.
 • Енергоефективність.
 • Підтримка фотопаперу. Причому як в глянсовому виконанні, так і у матовому.
 • Висока якість друку.
 • Бездоганний комплект поставки.
 • Як би там не було, а переваг даного периферійного пристрою значно більше, і вони з легкістю компенсують два основних недоліки. Тим більше, що це бюджетне рішення, і очікувати від нього покращених параметрів і характеристик і за такою ціною вже точно не доводиться.
  МФУ Canon PIXMA G3400: відгуки, характеристики, картриджі

  На закінчення

  Для своєї ніші дійсно непоганим рішенням по організації документообігу є Canon Pixma G3400. Відгуки це доводять. У нього є несуттєві мінуси, які, як було раніше зазначено, компенсуються цілим рядом важливих переваг. Тому таке МФУ чудово підходить для використання в офісі або вдома. Але при цьому висуваються підвищені вимоги до якості друку, але не потрібно високої швидкодії.