One Blade Philips: відгуки, характеристики й особливості

232 0 Новини високих технологій

Зараз маркетологи активно нахвалюють новий девайс від Philips. Він називається OneBlade. У відгуках пишуть, що цей пристрій підходить для різних типів дій. Їм можна голитися, робити чіткі контури, а також підрівнювати бороду. Однак подібна універсальність не завжди є особливою перевагою. Як правило, пристосування з подібною функціональністю не здатне впоратися ні з однією з опцій. У даній статті перевіримо, наскільки реально те, що заявляє виробник.

One Blade Philips: відгуки, характеристики й особливості

Що цікавого?

Найбільш цікавим є те, що виробник відхрещується від назви «бритва». Прилад іменують «бритвеним девайсом» або «гаджетом для гоління».


Розробники заявляють, що дане пристосування має дуже багато функцій, для того, щоб бути просто звичайним пристосуванням. Додаткова особливість цього приладу полягає в тому, що ріжучий блок може здійснювати до 200 рухів в секунду. За інформацією виробника, подібна характеристика тільки на краще. Прилад може впоратися з щетиною різної жорсткості і довжини. У відгуках про Philips One Blade підтверджують даний факт. Якщо говорити про безпеку, то в приладі є спеціальне покриття бриючої частини. Також пластикові виступи закруглені. Захист подвійного типу може повністю запобігти від порізів і роздратування. Дана система рухається у вертикальній площині. Завдяки цьому бритва здатна ідеально повторювати контури особи. Якщо говорити коротко про функції цього приладу, то OneBlade може підрівнювати щетину, контури, а також голити.
One Blade Philips: відгуки, характеристики й особливості

Тестування

Для тестування було підібрано дві людини. Один має м'яку щетину, другий – жорстку. Завдання OneBlade полягає в тому, щоб підрівняти бороду, попрацювати з її контуром, а потім і повністю поголити.


Мета тесту: зрозуміти, як добре з подібними завданнями справляється бритва, зручно нею користуватися. Пристрій зовсім недороге, його вартість 3 тис. руб. Які ж підсумки були отримані? Після розгляду результатів тесту, дізнаємося, які ж відгуки про Philips One Blade залишають покупці.
One Blade Philips: відгуки, характеристики й особливості

Робота зі щетиною

Для випробування було взято два молодих людини з щетиною близько 9 мм. У першого хлопця вона має м'яку структуру. В першу чергу, була використана насадка, яка вкорочує довжину спочатку до 5 мм, а потім до 3. Помітніше результати були вдруге. Під час тесту піддослідні були впевнені, що пристрій зробить боляче або вирве кілька волосків. Адже вартість пристосування зовсім невелика. Однак, як виявилося, цього не сталося. В цілому, даний пристрій працює досить швидко, враховуючи, що розмір стригучого елемента має стандартні як для тріммера показники. Відгуки про Philips One Blade не розчарували. Володар більш жорсткої щетини використовував насадку-троячку. При використанні подібного пристосування слід звернути увагу, що після натискання кнопки на корпусі OneBlade, бриюча головка відлітає з тримача. Тому швидше за все її доведеться шукати. Впоралася дана новинка без питань. Був досягнутий потрібний результат. Так як випробувані раніше не працювали з цим приладом, вони відзначили, що навіть в перший раз було зручно і все відбулося без будь-яких проблем.

Контури

З контурами потрібно працювати без насадки. При цьому пристрій слід направити до себе зворотного стороною. Даний етап найбільш легкий. Контури підрівнюються без проблем, однак слід бути трохи обережним. Порізи не виключені. Як пишуть у відгуках про Philips One Blade, якщо робити все правильно, то контури залишаться рівними.

Гоління

Даний етап викликав найбільше побоювань. Функції тріммера – це одне, а ось гоління – є менш безпечним. Побоювання були небезпідставні. Учасник тесту заявив, що в цілому пристрій непогано працює, однак максимально гладкої шкіри не робить. Більш того, при гоління волосся летять прямо в рот і ніс, а це не дуже приємно. При використанні пристрою в якості тримера насадка-гребінь від цього рятує, а от без неї справи кепські. Бритва впоралася добре з важкодоступним місцями: з шиєю і носом. В принципі, подібні коментарі цілком підтверджуються виробником. До того ж, відгуки про ціну Philips OneBlade QP2530 дозволяють зрозуміти, що співвідношення між ціною і якістю ідеальне. Розробники заявили, що для комфортного гоління пристрій розрахований на створення легкого неголеності. Потрібно відзначити, що часто при створенні таких апаратів, виробник робить все можливе, щоб добитися ідеальної гладкості. Другий учасник тесту заявив, що ефект попадання волосся в рот і ніс також був присутній. Однак, даний прилад більше сподобався, ніж розчарував. Його можна брати в поїздку замість громіздкої електробритви.
One Blade Philips: відгуки, характеристики й особливості

Результати

Новинка у «Філіпса» досить вдала. В цілому, за 3 тис. руб. можна отримати хороший тример для роботи з щетиною, пристрій для підрівнювання контурів і, власне кажучи, бритву. Порізи і ривки щетини, а також роздратування, звичайно ж, буде присутній. Однак це не суттєві мінуси, які залежать від типу шкіри. Відгуки про характеристики тримера Philips OneBlade максимально позитивні. Чому? Читайте далі.
Повна зарядка акумулятора – 8 годин. Подібного вистачить на 45 хвилин використання. Пристрій може працювати не тільки в сухих умовах, але також і в душі. В цілому, розробник позиціонує нову бритву Philips One Blade (відгуки нижче), як прилад для чоловічого стайлінгу. Тобто потрібно розуміти, що цей прилад не створений для супер гладкого гоління, а більше розрахований на створення недбалості. Проте до п'ятірки кращих цей прилад явно не дотягує. Історія з волоссям у роті і в носі залишає неприємне відчуття. До того ж, все псують насадки, які можуть злетіти. Пластикові елементи здаються досить крихкими, так як матеріал тонкий. Якщо не звертатися з цим приладом акуратно, то він може зламатися. Не потрібно забувати, що лезо не вічне і його потрібно міняти. Раз на три-чотири місяці доведеться купувати нову бриючу голівку. Вартість за одну становить близько 1 тис. руб., а за набір з двох доведеться заплатити трохи менше 2 тис. руб. Відгуки про ціну Philips One Blade QP2530 і насадок позитивні. Всіх влаштовує така цінова категорія.
One Blade Philips: відгуки, характеристики й особливості

Переваги: відгуки

Коротко розглянемо переваги, які виділяють користувачі. Прилад зручний і точний, а також невеликий. Їм можна з легкістю робити нехитрі малюнки на бороді, якщо вони необхідні. Насадка знімається легко і просто. Надівається також без праці. Нагадаємо, що в комплекті продається Philips OneBlade з 3 насадками-гребенями QP2520. Завдяки цій бритві можна з легкістю визначити контури. Враховуючи, що багато електробритви занадто громіздкі, фігурне гоління не вдається. Можна користуватися окремо тріммером. Однак бритвені верстати тут будуть не дуже зручними. Але, в принципі, за відгуками покупців можна вирішити, що і з цим завданням пристрій справляється відмінно.

Недоліки: відгуки

З мінусів слід відзначити те, що гоління слід здійснювати тільки проти волосся. Точність триммирования неідеальна, є проблеми і з наконечниками. Останні можуть випадати. Кнопка фіксації іноді не спрацьовує, як було зазначено вище, часто насадки просто злітають. Під час роботи подібних недоліків виявити не вдалося. Тобто при голінні насадки добре закріплені і відмінно тримаються.

Як правильно голити за допомогою цього приладу?

Як і при використанні звичайного верстата, головкою даного пристрою потрібно вести вздовж шкіри. Без проблем даний прилад буде скорочувати довгі волоски. Це відрізняє його від мокрій бритви. У чому ж полягає хитрість? У OneBlade леза знаходяться вздовж найбільш довгого краю, за рахунок цього бритва зрізає бороду з боку. Тому волосся можуть бути абсолютно будь-якої довжини. Головне, пристосуватися до роботи. Потрібно зазначити, що результати гоління хороші, проте неідеальні. Для того, щоб отримати прийнятний результат, доведеться пройтися по місцю кілька разів. Особливо, якщо мова йде про проблемних зонах. Вирішальне значення має напрямок руху і зростання волосся. Як вже було сказано вище, даним пристроєм голити можна тільки проти покриву. Те, з'явиться роздратування після цього, повністю залежить від типу шкіри. Якщо сильно натискати на бритву і утапливать її в шкіру, то ніяких пошкоджень не буде. В цілому, більшість покупців залишаються задоволені після придбання пристрою, враховуючи його вартість. Прилад повністю водонепроникний, тому можна не боятися і робити всі процеси під душем.
One Blade Philips: відгуки, характеристики й особливості

Добре чи погано?

У відгуках пишуть, що в якості тримера Philips OneBlade QP2530 ідеальний. За рахунок маленького леза, невеликої ваги і компактній ручки, процес редагування країв бороди досить зручний. Для більшої точності чоловік може використовувати насадку, яка направляє волосся під певним кутом. В такому випадку, краю будуть ще більш краще поголеними. Однак, у відгуках багато пишуть, що плоска насадка працює краще, ніж кутова. В останньому випадку пропускаються окремі волоски, які потрібно голити повторно. У комплектації вибір насадок зовсім невеликий. Є всього лише чотири наконечника з пластику. Вони дозволять змінювати довжину бороди від 1 до 5 мм. З більш відрослими волоссям тример не зможе впоратися. Для цього доведеться купувати нову бритву, яка має інтегрований варіант насадок. Вона називається Philips One Blade PRO. Відгуки про неї підтверджують, що з її допомогою можна регулювати довжину своєї бороди аж до одного сантиметра.
One Blade Philips: відгуки, характеристики й особливості

Вірний супутник

Це бритва вузька, тому добре підходить для транспортування. Більш того, для догляду за нею особливо нічого не потрібно. Її можна просто гарно помити. Леза змінюють кожні 4 місяці, вартість упаковки була описана вище. І все ж, як триммер Philips QP6520/20 (QP6520/20 інший вид насадки) ідеальний. У даній версії є недоліки. Наприклад, при перенесенні досить легко зламати наконечники. Тому для поїздки доведеться кожну з них пакувати окремо. Якщо мандрівник досить активний, то краще купувати більш дорогу модель.

Альтернатива

Покупці помічають, що в хорошій якості альтернативи можна назвати прилад Remington MB320C. Він за технічними характеристиками не настільки хороший, як One Blade, однак цілком підійде для невибагливого користувача. Коштує недорого. Придбати можна за 4 тис. рублів. Чоловік може вибирати з 10 рівнів довжини волосся. Саме пристосування відмінно працює на одній зарядці. Цей тріммер за низькою ціною вважається одним з кращих.

Висновок

Що сказати на закінчення? В цілому, цей пристрій поєднує в собі величезну кількість характеристик від різних бритвених систем. Швидкість як у електробритву, практичність як в роботі з тримером, а зручність як із звичайним бритвеним верстатом. Однак, навіть якщо з останнім процесом пристрій справляється добре, все ідеально у нього виходить лише тримінг. Перед придбанням слід прочитати відгуки про бритви Philips OneBlade. Слід нагадати, що пристрій потрібно купувати в офіційних магазинах, так як підробки зараз досить поширені. Багато користувачі пишуть, що пристрій швидко виходить з ладу, іноді працює зі збоями, може піддаватися впливу води, однак все це гарантує те, що людина набула неофіційний продукт. Можна також придбати пристрій в інтернет-магазині. Але перед тим, як оплатити, необхідно перевірити працездатність пристрою. Гарантія на прилад один рік. Виробник запевняє, що протягом цього часу пристрій не буде ламатися і не потребуватиме ремонту. Однак, навіть якщо це станеться, замінити деталі, які вийшли з ладу, буде досить легко. Відгуки про бритви Philips OneBlade це підтверджують.