Струминне МФУ Canon Pixma MG2540S: відгуки, інструкція

12 0 Новини високих технологій

До найбільш бюджетним і найменш функціональним периферійним рішенням на сьогоднішній день належить МФУ Canon Pixma MG2540S. Відгуки власників про це пристрої економ-класу, його параметри, а також рекомендації щодо використання в подальшому будуть приведені в даній статті. Також буде вказаний алгоритм його підключення і налаштування.

Струминне МФУ Canon Pixma MG2540S: відгуки, інструкція

Позиціонування. Технологічні особливості. Комплектація

Необхідно відзначити, пристрій має вельми і вельми скромні специфікації. Тому використовувати його можна лише при реалізації невеликої домашньої системи друку. Також теоретично його можна застосувати і в невеликому офісі. У всіх інших випадках технічних параметрів такого МФУ буде недостатньо для повноцінної реалізації системи друку. В основі розглянутого багатофункціонального пристрою лежить метод струменевого друку.


До його плюсів можна віднести високу якість друку, мінімальні витрати на різні витратні компоненти. Недолік же в цьому випадку один - це низька швидкодія. Ключовий компонент специфікації поставки - це МФУ Canon Pixma MG2540S. Інструкція, набір рекламних буклетів і керівництво користувача - це список подається документації. Також у цьому списку є набір картриджів, чорнило, компакт-диск і силовий шнур. Єдиний мінус переліку поставки - це відсутність інтерфейсного дроти. За задумом виробника він вже є в наявності у потенційного покупця. Якщо ж його немає, його необхідно купувати додатково.

Характеристики принтера

Досить непоганими для бюджетного сегмента технічними параметрами може похвалитися МФУ Canon Pixma MG2540S. Відгуки вказують на наявність підтримки фотографічної друку. Але, знову-таки, необхідно відзначити те, що такий висновок може здійснюватися лише на носіях 10х18 або ж 10х15. Також у цьому випадку допускається друк без полів.


Основний формат для такого МФУ - це А4. Найбільшу роздільну здатність в режимі принтера складає 4800х600. Швидкість друку в чорно-білому режимі дорівнює 8 сторінок у хвилину, а в кольоровому - 4. Рекомендована щільність носія повинна становити від 60г/м 2 до 105г/м 2 . Але також допускається використання і фотопаперу з номінальною щільністю до 275мг/м 2 . Остання може бути як матовою, так і глянсовою.
Струминне МФУ Canon Pixma MG2540S: відгуки, інструкція

Параметри в режимі сканера

Ще більш скромні характеристики заявлені для режиму сканера. Лише в дозволі 1200х600 можна отримати цифрові копії на такому рішенні, як струминне МФУ Canon Pixma MG2540S. Відгуки також акцентують на низькому його швидкодії, яке складає 4 сторінки А4 в хвилину. Як і в більшості аналогічних пристроїв, тип сенсорного елемента в цьому випадку - CIS.

Специфікації при використанні в якості розмножувального апарата

Ще більше знижується швидкодія для режиму копіювального апарату. У цьому випадку за одну хвилину буде виведено не більше 15 сторінок А4. Дозвіл же копії складе не більше 1200х600. Але чогось більшого від найбільш бюджетного периферійного вироби очікувати вже точно не доводиться.
Струминне МФУ Canon Pixma MG2540S: відгуки, інструкція

Способи підключення

Як було зазначено раніше, струминне МФУ Canon Pixma MG2540S є найбільш бюджетним рішенням в модельному ряді виробника. Як результат, набір комутаційних портів в цьому випадку буде зведений до мінімуму. Він представлений лише одним із них - USB. Звичайно, цей дротовий інтерфейс відмінно підходить для підключення різних систем друку, але більш зручно було також таке МФУ оснастити передавачем Wi-Fi. Це в рази підвищило б функціональність пристрою. Але виробник вирішив заощадити і обмежився лише підтримкою одного можливого способу підключення.
Окремо необхідно відзначити те, що функції станції документообігу в цьому випадку покладаються на керуючу комп'ютерну систему. Тобто використовувати МФУ в якості принтера або сканера можна лише при включеному комп'ютері. Якщо ця умова не виконується, то розглянуте багатофункціональний пристрій перетворюється у розмножувальний апарат. Це єдина функція, яку це рішення може виконувати самостійно.

Картриджі

Лише двома картриджами оснащується МФУ Canon Pixma MG2540S. Відгуки власників вказують на дуже скромний їхній ресурс, який становить 180 сторінок. Чорний картридж має маркування PG-445 а кольоровий, комбінований, - CL-446. Останній заповнений трьома видами чорнила - блакитним, жовтим і фіолетовим. Саме вони входять в базову комплектацію розглянутого рішення. Є також поліпшені версії картриджів: PG-445XL і CL-446XL. У цьому випадку ліміт підвищено до 400 листів для монохроматичного і 300 кольорового. Але в будь-якому випадку цих значень буде недостатньо для нормальної роботи такої підсистеми друку. Тому більшість власників оснащують такі МФУ зовнішніми СНПЧ. Це рішення дозволяє істотно мінімізувати вартість друку однієї сторінки. Але це вимагає додаткових капітальних вкладень порядку 500-750 рублів.
Струминне МФУ Canon Pixma MG2540S: відгуки, інструкція

Комутація. Порядок налаштування

Стандартним і цілком звичним порядком налаштування може похвалитися розглянуте МФУ. Цю просту операцію по силам виконати навіть низкоквалифицированному комп'ютерного фахівця. Вона складається з таких етапів:
 • Розпакування коробки. Витяг з неї всіх компонентів поставки.
 • Встановлення периферійного пристрою поряд з ПК.
 • Підключення інтерфейсного кабелю силового кабелю.
 • Включення МФУ. Установлення комплектних картриджів.
 • Подача живлення на ПК. Закінчення процесу його завантаження. Установка програмного забезпечення, до якого належать драйвери, керуючі та діагностичні програми.
 • Перезавантаження персонального комп'ютера.
 • Друк тестового зразка сторінки.
 • Струминне МФУ Canon Pixma MG2540S: відгуки, інструкція

  Вартість

  Порядку 2300-2500 рублів необхідно викласти для того, щоб придбати БФП Canon Pixma MG2540S. Відгуки користувачів при цьому вказують на те, що додатково необхідно придбати комп'ютерний інтерфейсний кабель формату USB, який коштує близько 100 рублів. Але також буде незайвим таке МФУ оснастити і СНПЧ стороннього виробництва. У підсумку вийде повноцінна фабрика друку. Тобто для того, щоб використовувати по максимуму можливості розглянутого рішення, необхідно вкласти близько 3000-3200 рублів.

  Відгуки власників. Сильні і слабкі сторони

  Є істотні недоліки в МФУ Canon Pixma MG2540S 0727C007. Відгуки не тільки власників, а і фахівців вказують на наявність таких з них:
 • Низька швидкодія. Але при використанні бюджетного рішення на щось більше розраховувати не доводиться.
 • Наявність лише одного можливого способу підключення. Виробник вирішив мінімізувати витрати на виробництво і тому передбачив лише один спосіб підключення до ПРИНТЕРА. Але навіть наявність лише одного USB цілком достатньо для того, щоб розкрити можливості такої системи друку.
 • Але всі ці мінуси компенсуються перевагами, до яких належать такі:
 • Мінімальна вартість.
 • Хороша якість друку.
 • Простота налаштування.
 • Можливість установки СНПЧ.
 • Струминне МФУ Canon Pixma MG2540S: відгуки, інструкція

  Висновок

  Ще раз необхідно зазначити, що найбільш бюджетним рішенням в модельному ряді друкувальних пристроїв даного виробника є МФУ Canon Pixma MG2540S. Відгуки теж на цій його особливості постійно акцентують увагу. Тому чогось надприродного від нього спочатку очікувати не доводиться. В іншому ж таке багатофункціональний пристрій відмінно підійде для домашнього використання. Але також його цілком можна застосувати і в офісі. В інших же випадках буде більш правильно придбати більш дорогі системи друку з відповідними специфікаціями і параметрами.