Відомі марки автомобілів: назви та логотипи

1982 0 Новини високих технологій

Марки автомобілів, значки і назви – інформація, традиційно цікавить автолюбителів по всьому світу. Приємно дізнаватися машину з першого погляду, а ще цікавіше знати історію бренду і особливості створення їм найкращих екземплярів. Представляючи, які є логотипи автомобілів з назвами (фото в цій статті дадуть читачеві загальне уявлення про найбільш популярних марках), можна пізнавати більшу частину машин на вулицях рідного міста з першої секунди. Не буде складним визначити і рівень добробуту її власника, тому що кожному бренду властива конкретна цінова категорія. Найбільш цікавими для багатьох вважаються фото та назви автомобілів, ціна на які вище середньої, але не менш цікавими можуть бути дані і про більш рідкісних примірниках не надто поширених брендів.


Німецькі машини: якість, варте витрачених грошей

Німецькі марки автомобілів зі значками і назвами традиційно привертають увагу автолюбителів усього світу. Машини, вироблені брендами цієї країни, відомі бездоганною репутацією. Найбільш характерні, типові особливості німецького темпераменту – скрупульозне ставлення до роботи і педантичність в дрібницях і великих завданнях. Саме завдяки такому підходу, німецькі піктограми автомобілів (фото і назви їх представлені у статті) стали синонімом якості та надійності.

Audi

Цю марку можна сміливо назвати вельми популярної і відомої на світовому рівні. А фото емблеми автомобілів з назвою бренду можна побачити нижче. Досить цікава історія розробки значка. Фірма з'явилася як результат злиття чотирьох виробників, і кожне з кілець емблеми присвячено одному з них. Крім безпосередньо «Ауді» в процесі формування нового підприємства брали участь виробники машин DKW, Horch, Wanderer.
Відомі марки автомобілів: назви та логотипи
Розбираючи німецькі назви автомобілів зі значками, детально вникаючи в історію створення бренду, можна дізнатися, що нинішнє найменування «Ауді» дісталося їй від тієї фірми, чиєю основною сферою інтересів були спортивні автомобілі. А ось компанія Horch спеціалізувалася на дорогих машинах класу «люкс». Усі її вироби відрізнялися прекрасним оформленням.

Під брендом DKW в продаж були представлені мотоцикли, а останній учасник групи компаній - Wanderer - виробляв розраховані на широкі верстви населення машини. Коштували вони дорого, але характеристики мали середні.

BMW

Розглядаючи різні емблеми автомобілів з назвами, не можна обійти увагою творіння бренду BMW. Машини цього виробника вважаються одними з кращих у своєму класі. У перекладі найменування марки звучить як «Баварські моторні заводи». Свою кар'єру в області машинобудування бренд починав з авіаційної сфери: компанія розробляла двигуни для повітряних суден.
Відомі марки автомобілів: назви та логотипи
Серед інших німецьких емблем автомобілі з назвами BMW можна по праву назвати одним з найбільш впізнаваних символів наших днів. Багато хто вважає, що він зображує повітряний гвинт, але це омана спровоковано популярної рекламної кампанією машин. Виробник запевняє, що символіка набагато простіше і патріотично – це кольори баварського прапора.

Mercedes-Benz

Фірма з'явилася як підсумок спільної роботи двох виробників – Daimler Benz. В якості символіки було вирішено використовувати зірку з трьома променями. Якщо вірити пов'язаних з утворенням компанії легендами, багато що тут має коріння в сімейному житті власників. Так, зірку намалювала на листівці дружина Готліба Даймлера. А ось назву автомобілів, як вважається, було обрано по імені дочки Е. Еллінека - Мерседес.
Відомі марки автомобілів: назви та логотипи
Спершу була символом бренду просто зірка з трьома променями, але з часом її вписали в коло, що символізує приєднання Benz. Такий значок відображає єдність стихій. Вода, земля, повітря зливаються, даруючи людству свою міць і силу в машинах німецького виробника. Спочатку бренд планував виробляти техніку для всіх трьох стихій, що знайшло відображення і в стилістиці, і в рекламній подачі, і в назві автомобілів.

Opel

Фото та назви марок автомобілів, вироблених в Німеччині, обов'язково містять Opel в списку найбільш популярних машин, попит на які традиційно дуже великий. Мало хто з сучасних людей знає, що спочатку компанія створювалася як розробник швейних машин. Перший час бренд працював під ім'ям Opel Blitz.
Відомі марки автомобілів: назви та логотипи
Перший етап в історії Opel (назва марки автомобілів частково збігається з її початковим ім'ям) закінчився, коли виробництво було зруйновано прямим попаданням блискавки. Це відбулося в 1911-му, і з тих пір швейні машини під цим ім'ям більше не виготовляються.

Фірма зазнала реконструкцію, виробничі потужності були повністю оновлені. Сьогодні Opel представляє собою сучасний концерн, якому не страшні ніякі блискавки та пожежі. Називаючи марки автомобілів Німеччини, про нього завжди згадують як про одному з найбільш надійних брендів. Символіка, обрана компанією, відрізняється від використаного в колишні часи. Сучасний значок був придуманий, коли в країні в останній раз змінилася правляча система. На період правління націонал-соціалістів Opel працював під спеціальною емблемою.

Volkswagen

Якщо вірити історіям про появі німецьких назв автомобілів, Volkswagen був створений, коли сформулювали завдання придумати машину для широких верств населення. Під час свого правління Гітлер дав установку: потрібна машина, яка б за ціну в межах тисячі рейхсмарок забезпечувала б високу якість і показувала хороші характеристики. Не підкоритися було неможливо, тому за роботу взялися відразу ж, а в назві автомобілів відобразили основну ідею: Volkswagen можна перевести як «народна машина».
Відомі марки автомобілів: назви та логотипи
Опрацьовуючи логотип, було вирішено накласти один на друга перші букви двох коренів слова. Монограма з'явилася не просто так: був оголошений відкритий конкурс, який об'єднав безліч учасників, і саме цей символ переміг. З часом тло емблеми змінювався, так як фірма переходила з рук у руки, а ось основна ідея оформлення збереглася з самого початку і донині.

Porshe

Символіка цієї марки – роги оленя. Вони були обрані як аналогічні символіці землі, на якій було засновано перший завод бренду. Містечко називається Баден-Вюртемберг, а його столиця – відомий своїми освітніми установами місто Штутгарт. Герб міста з гарцующим конем також надихнув розробників розпізнавальних елементів Porshe.
Відомі марки автомобілів: назви та логотипи
До моменту винаходу власного символу машини лаконічно підписувалися назвою бренду. Перший час, поки авто поставлялися тільки на внутрішній ринок, проблем не виникало, але з часом виробництво розширилося, і Porshe прийшли на американський авторинок. Необхідно було продумати стратегію підвищення впізнаваності марки, що включало в себе розробку яскравого, незабутнього логотипу.

Renault

Безумовно, не лише німецькі автомобілі цікавлять цінителів світу залізних коней. Так, користується любов'ю покупців з різних країн бренд Renault. Логотип цієї компанії зазнав чимало змін за тривалий період існування підприємства. В даний час фірма асоціюється з витягнутим ромбом, поміщеним на жовтому полі і прикрашеним найменуванням марки. Французький виробник має великий досвід машинобудування і крім легкових автомобілів також справляв більш складні і потужні машини, включаючи танки. Перша модель у цій категорії називалася Renault FT-17 і було поставлено на серійне виробництво.
Відомі марки автомобілів: назви та логотипи

Peugeot

Ця компанія також належить до числа французьких машинобудівників. Її історія починається в далекому XVIII столітті, і за час існування компанією було освоєно безліч самих різних виробничих галузей. Машинами ж Peugeot займається з минулого століття. А ось у XIX столітті ця марка робила власні млини, кавомолки. Приблизно в той же час був створений характерний логотип – якщо ознайомитися з офіційною історією фірми, він існує з 1858 року.
Відомі марки автомобілів: назви та логотипи

Aston Martin

Ці машини створені в характері своїх виробників – справжніх англійців - манірних, строгих, що володіють бездоганним відчуттям стилю. Спочатку бренд виробляв лише спортивні автомобілі, звідки і пішла назва. "Астон" – так називалася траса, на якій авто бренду вперше здобуло перемогу. Друга половина імені – "Мартін" – безпосередньо пов'язана з ініціатором виробничого процесу. Щоб відобразити ідею швидкості, перемоги, ключовим елементом логотипу вибрали орлині крила. В даний час Aston Martin виробляє також машини для повсякденності, у тому числі досить стильні примірники, а також розкішні, легко пізнавані авто для любителів продуктів рівня «люкс».
Відомі марки автомобілів: назви та логотипи

Bentley

Творці цієї машини – теж британці, які пишаються своєю країною і виховані в дусі англійської аскетизму. Це знайшло собі відображення в подачі продукції. Символ Bentley лаконічний і простий – це всього лише перша буква слова. Щоб відобразити потужність двигуна, незалежність вдачі, можливу швидкість, в якості ефектного доповнення обрані крила, якими оточили літеру «В».
Відомі марки автомобілів: назви та логотипи

Mini

Логотип цієї фірми повністю відповідає її назві. Він мінімалістичний, лаконічний і простий, в той же час запам'ятовується, ефектний і пізнаваний. На логотипі можна прочитати найменування бренду, а в якості прикраси обрані невеликі крила.
Відомі марки автомобілів: назви та логотипи

Ferrari

Складно знайти сучасної людини, яка не чула цього найменування. Італійська компанія починала випуск автомобілів під ім'ям Alfa Romeo, але з часом відбулося розділення, в ході якого придумали нове найменування та символіку. Творець нової фірми - Енцо Феррарі - в ході спілкування з пресою повідомив, що ідея здиблені коня при всій своїй простоті елегантна і виразна. Раз придумавши її для конкретної машини, автор зрозумів, що в ній – перспективне майбутнє.
Відомі марки автомобілів: назви та логотипи
Між іншим, «Феррарі» не були першими, хто використовував подібне зображення. Відомо, що один з кращих італійських льотчиків, герой війни, - Енріко Барак літав у 1920 р. на літаку, прикрашеному такою символікою. Творець нової марки машин, швидко стала легендарною, познайомився з його батьком під час одного зі своїх виступів на гоночних трасах. Мати Енріко запропонувала використовувати емблему свого сина на гоночних машинах, вважаючи, що це буде притягувати удачу. Феррарі додав до вихідної чорного коня золотистий фон, і саме цей символ сьогодні знає весь світ.

Mitsubishi

Можна сміливо сказати, що ця марка прославила свою рідну країну – Японію. Символіка була обрана невипадково: вона відображає родовий герб сім'ї, яка заклала фундамент для нового бренду, і самурайського клану Тоса. Від перших емблема отримала три ромба, а від других – листя дуба.
Відомі марки автомобілів: назви та логотипи

Chevrolet

Власники цього бренду побудували рекламну кампанію своїх машин, вдавшись до ореолу таємничості. Є три різних варіанти походження символіки, але так і не було офіційно розказано представниками правління, який з них відповідає реальності. Це дає можливість зацікавленим автомобілістам будувати свої припущення.
Відомі марки автомобілів: назви та логотипи
Один з варіантів свідчить, що автор бренду, зупинившись на ночівлю в готельному номері, здивувався візерунку на шпалерах. Він так йому запам'ятався, що на етапі вибору символу для машин було вирішено вдатися саме до нього. Друга легенда свідчить, що створення було довгої, копіткої завданням, в яку вклали чимало праці. Було придумано величезну кількість варіацій, відкинутих з різних причин. Втім, один варіант все ж таки влаштував творця – саме він і знаком сучасним автомобілістам. Нарешті, третя версія подій стверджує, що зображення було надруковано в одній з газет і вчасно випадково попалося на очі. Так марка Chevrolet і отримала свій герб, в наші дні відомий всьому світу.

Lifan

Це назва китайських автомобілів останнім часом у багатьох на слуху, хоча ще недавно фірма здавалася багатьом не дуже перспективною. Вона існує з 1992 р. є приватною і входить в число півтисячі найкращих підприємств Китаю. Основна область спеціалізації (крім приватних авто) – скутери, мототехніка, автобуси, квадроцикли. Останнім часом компанія активно працює на експорт, і її продукція представлена і в нашій країні та у ряді європейських держав. «Ліфан» експортується в Америку і Канаду, Мексику і Єгипет.
Відомі марки автомобілів: назви та логотипи
Lifan належить до числа перспективних виробників автомобілів і активно працює над розширенням модельного ряду. Так, у прес-релізах компанії можна знайти згадування про розробку кількох машин, які обіцяють представити на російському ринку в найближчі роки. Це повинні бути компактні приватні автомобілі класу «А», а також кросовер, згідно заявленим характеристикам – більш ніж гідний конкурент іменитих брендів. Клас «З» цієї марки в наявності на вітчизняному ринку і представлений моделлю «Солано», продажі якої почалися з 2010 р.

Oldsmobile

Ця марка – одна з найвідоміших і найстаріших на автомобільному ринку Америки. Продукція бренду належить до класу елітної. Сама фірма входить в концерн General Motors. Вона була заснована в 1897 році, коли був сконструйований паровий прототип, на підставі якого роком пізніше був випущений примірник на бензині. Товари марки відразу стали користуватися високим попитом, що стимулювало творця розробити кілька нових конструкцій. Так був закладений фундамент Olds Motor Vehicle Company, в майбутньому перетвореної в Olds Motor Works.
Відомі марки автомобілів: назви та логотипи
Як свідчать легенди, для цих автомобілів назву вибирали, орієнтуючись на ім'я конструктора і власника бренду – сера Олдса, але ім'я дуже співзвучно зі словом old, що означає «старий». Як показали проведені нещодавно дослідження, для більшості обивателів асоціації саме такі, а зовсім не з чиїмось іменем. Звичайно, це не сприяло просуванню марки серед широких верств населення, але й відмовлятися від давно відомого імені було б нерозумно. У той же час маркетологи зіткнулися із складністю: як рекламувати машини в молодіжному середовищі? Рішення знайшли, і тепер гасло бренду звучить як «машини для тих, хто серцем молодий». Ну а до цієї категорії, як відомо, відносяться всі.

«Москвич»

Історія цього легендарного у колишні часи (і досі – але вже у вузькому середовищі цінителів) автомобіля почалася в далекі тридцяті роки минулого століття. Завод, на якому збирався «Москвич», спершу працював з компанією «Форд», але з грудня 1930 р. влада постановила перейменувати підприємство і змінити виробничий процес. Саме тоді почали роботу над першою машиною «Газ АА», представленої широкій публіці в 1932 м. На виготовленні малолітражного транспорту виробник сконцентрувався з 1940 р., але незабаром був змушений перейти на військову техніку, зберігши цю орієнтацію до закінчення Другої світової. Ще через два роки після війни обивателям представили «Москвич-400», серійний автомобіль, схожий з машинами «Опель».
Відомі марки автомобілів: назви та логотипи
З 1948 р. завод випускає машини для експорту. У 1992-му запущена нова модель «Москвич-8135», а з 1994 – «Москвич-2901». В кризові роки близько року завод провів у законсервованому стані, але з 1997 р. по 2007 р. знову випускає серійні автомобілі, в тому числі у співпраці з кількома іноземними брендами. У 1997 році публіці представили новинку – модель під найменуванням «Юрій Долгорукий», а також стартувало виготовлення «Князя Володимира» на базі наданих маркою «Рено» двигунів. З часом фірма створила кілька машин з екологічно чистим робочим процесом, а в 1998 р. навіть організувала в рамках рекламної кампанії пробіг через столичний регіон у бік Омська, Новосибірська. З початку двотисячних обсяги виробництва автомобілів були істотно зменшені, ставку зробили на модель «Святогор», просуваючи в купівельному середовищі більш дорогі вироби.