МФУ Canon Pixma G2400: відгуки, характеристики, інструкція

177 0 Новини високих технологій

Цей оглядовий матеріал буде присвячений такій фабриці друку як Canon Pixma G2400. Відгуки про неї, її технічні характеристики, швидкодія та інші її важливі особливості будуть надалі детально розглянуті. Також буде наведено універсальний порядок її налаштування.

МФУ Canon Pixma G2400: відгуки, характеристики, інструкція

Концепція

До недавніх пір більшість струменевих друкуючих систем оснащувалося змінними картриджами. Після відпрацювання їх ресурсу виробники рекомендували купувати новий комплект таких витратних матеріалів. Це призводило до подорожчання друку. Деякі власники з метою мінімізації витрат заправляли картриджі примусово чорнилом, але це лише частково вирішувало проблему дорогих витратних матеріалів. Потім почали з'являтися системи НПЧ, які істотно мінімізували витрати на висновок документації. Після цього менеджмент компаній-виробників друкуючих рішень прийшов до висновку, що краще оснастити МФУ інтегрованої СНПЧ. При цьому вартість кінцевої системи збільшується. А ось додатковий заробіток виробник отримував за рахунок продажу фірмових чорнила.


Звичайно, не всі користувачі беруть оригінальні витратні матеріали, але це все ж краще, ніж застосування зовнішніх СНПЧ стороннього виробництва сумнівної якості. Саме ця концепція була покладена в основу такого пристрою, як струминне МФУ Canon Pixma G2400 . Як результат, більшість виробників друкуючої техніки від такого ходу лише тільки виграли.

Спеціалізація

По суті, розглянуте МФУ "Кенон" є дуже універсальним і функціональним рішенням. Його можна використовувати в наступних випадках:
 • Для створення невеликої системи друку будинку.
 • В офісі при реалізації повноцінної компактної системи документообігу.
 • В рамках невеликої робочої групи.
 • В копіювальному центрі для виведення кольорових картинок і сканування документації.
 • У всіх випадках, крім останнього, можливостей МФУ буде цілком достатньо для покриття потреби в друку, копіювання документації або її скануванні. В останньому випадку розглянуте пристрій має бути доповнено іншими аналогічними периферійними рішеннями.
  МФУ Canon Pixma G2400: відгуки, характеристики, інструкція

  Комплект поставки

  Дійсно бездоганною комплектацією може похвалитися розглянуте в цьому матеріалі периферійне рішення. Виробник в неї включив все найнеобхідніше для того, щоб новоспечений власник такої системи виведення документації міг її відразу ж використовувати по призначенням. Для початку необхідно відзначити наявність самого багатофункціонального пристрою моделі Canon Pixma G2400. Інструкція, рекламні буклети і, звичайно ж, гарантійний талон - це повний список документації в паперовому виконанні, яка йде у вихідній комплектації даного МФУ. Цей перелік доповнює набір комунікаційних шнурів, який складається з USB - кабель і силового кабелю. Також у нього входить і набір картриджів ємності з чорнилом. Останній важливий компонент у даному випадку - це компакт-диск. На ньому записано все актуальною програмне забезпечення і повна версія актуальної документації.

  Носій. Якість друку

  Номінально на носії з щільністю від 64 до 105 г/м 2 може друкувати Canon Pixma G2400. Характеристики даного пристрою також вказують на підтримку фірмової фотопаперу з можливим значенням цього параметра до 200-230г/м 2 . Знову-таки, якщо спробувати почати виводити документацію на папері з щільністю близько 60г/м 2 , то підсистема друку буде працювати стабільно. Але при зниженні цього параметра до 30 г/м 2 стабільною її роботи вже чекати не доводиться. У цьому випадку папір не зможе нормально проходити через ролики подачі і ця обставина може привести до поломки МФУ. Найбільший і одночасно номінальний розмір сторінок в цьому випадку - це А4. Але також на рівні керуючого програмного забезпечення можна поставити і будь-який інший розмір паперу. Найбільша якість виведених картинок забезпечується в режимі принтера, при якому роздільна здатність становить 4800х1200. Звичайно, до рівня фотопринтерів це МФУ не дотягує, але все ж цього достатньо для отримання якісної поліграфічної продукції.
  У режимі ж розмножувального апарата дозвіл сторінки зменшується до 1200х600. Знову-таки, для отримання якісних копій значення цього цілком достатньо. Це ж саме дозвіл і актуально і для сканування. Звичайно, на високий якість цифрових копій документів, отриманих з допомогою цього багатофункціонального пристрою розраховувати не доводиться, але воно достатнє для більшості випадків. Також необхідно відзначити те, що найменший розмір краплі в цьому випадку становить всього 2 пл. тобто окрему точку, на основі якої формується виведене зображення, неможливо звичайним, неозброєним оком можна розрізнити.

  МФУ Canon Pixma G2400: відгуки, характеристики, інструкція

  Швидкість роботи фабрики документообігу

  Середнім рівнем швидкодії може похвалитися МФУ Canon Pixma G2400. Огляд його технічних параметрів вказує на те, що він здатний вивести 8 сторінок з габаритами А4 в монохроматичному режимі протягом хвилини. Якщо ж друк здійснюється в кольорі, то швидкість зменшиться до 5 аркушів аналогічного розміру. Знову-таки, ці значення справедливі для максимальної якості і найбільшого дозволу. Але якщо зменшити ці характеристики в драйверах, то швидкодія зросте. Для виведення фотографії розміром 10х15 даного багатофункціональному пристрою знадобиться 1 хвилина. Окремо необхідно відзначити те, що розглянуте БФП здатне виводити документи без полів, тобто будь-яких відступів по краях у цьому випадку не буде.

  Інтерфейси

  Мінімальний комунікаційний набір є основним недоліком, на якому акцентують власники пристрою увагу, для Canon Pixma G2400. Опис вказує на наявність лише одного можливого проводового способу підключення - це USB. Звичайно, його можливостей цілком достатньо для розкриття потенціалу розглянутого рішення. Але все ж було б значно краще у тому випадку, якщо виробник оснастив його Wi-Fi - передавачем, RJ-45 - портом і картрідером. Це б на порядок спростило б процес використання такого багатофункціонального пристрою, а ось вартість при цьому не так сильно б і зросла. Перший бездротовий спосіб підключення дуже зручно використовувати при виведенні фотографій з планшетів або смартфонів. Другий дуже затребуваний в офісних умовах. А останній найбільш актуальний для різних фотографічних студій.
  МФУ Canon Pixma G2400: відгуки, характеристики, інструкція

  Картридж

  У розглянутому пристрої для виведення документації використовується чотири картриджа. У цей список входять:
 • Чорний GI-490PGBK з лімітом 6000 сторінок формату А4.
 • Блакитний GI-490С.
 • Пурпурний GI-490M.
 • Жовтий GI-490Y.
 • У останніх трьох ліміт виведення сторінок підвищений до 7000 листів з аналогічними розмірами. Всі ці картриджі повинні бути встановлені в Canon Pixma G2400. Чорнило в цьому випадку знаходяться окремо в спеціальних ємностях. З них вони з допомогою спеціальних капілярів подаються у картриджі.
  МФУ Canon Pixma G2400: відгуки, характеристики, інструкція

  Порядок підключення. Алгоритм налаштування

  Дуже простий порядок налаштування в Canon Pixma G2400. Відгуки початківців фахівців з комп'ютерної техніки це лише підтверджують. Він складається з таких дій:
 • Витягаємо пристрій з транспортної коробки. Також не забуваємо дістати і інші компоненти, які входять в поставку.
 • Потім необхідно встановити максимально близько до комп'ютера МФУ. Максимальна відстань у цьому випадку обмежена довжиною USB-шнура.
 • Далі здійснюються всі необхідні підключення. Комп'ютерний шнур підводимо до ПК, а силовий - до системи електропостачання.
 • Відкриваємо контейнери для чорнила і заповнюємо їх.
 • Включаємо МФУ.
 • Встановлюємо картриджі.
 • Включаємо ЕОМ і чекаємо закінчення його завантаження.
 • Наступний етап - це встановлення супутнього програмного забезпечення.
 • Потім необхідно в обов'язковому порядку виконати перезавантаження керуючого ПК.
 • Завершальний етап - це друк тестової сторінки.
 • МФУ Canon Pixma G2400: відгуки, характеристики, інструкція

  Вартість пристрою. Відгуки власників

  Досить новим рішенням є МФУ "Кенон" даній моделі. Тому воно ще не знято з виробництва і його все ще можна зустріти на прилавках магазинів чи супермаркетів. Його вартість становить 10000-11000 рублів. З урахуванням можливостей цього пристрою така ціна цілком виправдана і обґрунтована. За таку відносно невелику суму користувач отримує повноцінне рішення, яке здатне покрити потребу в копіюванні, друку або ж скануванні в малому офісі, домашніх умовах або в невеликій робочій групі. Саме на застосування в таких ситуаціях і призначається розглянутий універсальний пристрій. Практично немає істотних мінусів в Canon Pixma G2400. Відгуки власників лише іноді виділяють досить скромний інтерфейсний набір розглянутого периферійного продукту і з-за цього функція управління таким рішенням покладається на найближчий комп'ютер, до якого підведено USB-шнур. Цим двом недоліків є досить просте пояснення - це бажання виробника знизити витрати на виробництво і мінімізувати вартість кінцевого продукту. До плюсів у цьому випадку можна віднести:
 • Досить високу швидкодію.
 • Наявність системи НПЧ.
 • Простий порядок налаштування.
 • Мінімальні витрати на утримання системи документообігу.
 • Низька вартість МФУ.
 • Висока якість друку.
 • Функціональність.
 • Саме на таких важливих особливості розглянутого МФУ і акцентують увагу в більшості випадків його власники.
  МФУ Canon Pixma G2400: відгуки, характеристики, інструкція

  На закінчення

  Дійсно відмінним багатофункціональним пристроєм початкового рівня є Canon Pixma G2400. Відгуки власників і спеціалістів ясно і однозначно вказують на те, що таке рішення відмінно підійде і для домашнього використання, так і для невеликого офісу, і навіть в рамках фотостудії початкового рівня його цілком можна застосувати. Ключова особливість цього пристрою - це наявність інтегрованої системи НПЧ. Саме її наявність зводить до мінімуму витрати на друк чи копіювання. Єдиний мінус цієї моделі - це скромний комунікаційний набір. В іншому ж, у цій моделі системи друку немає яких-небудь істотних недоліків.