Металошукач Minelab X-Terra 305: інструкція, характеристики і відгуки

190 0 Новини високих технологій

У сегменті металошукачів вже кілька років спостерігається сходження аматорських та професійних моделей. Це пов'язано з розвитком і здешевленням технологій, що поліпшують споживчі якості приладів. У підсумку багатофункціональні і продуктивні версії доповнюються ергономікою бюджетних пристроїв, а останні знаходять все більш широке опціонал . Прикладом об'єднання двох категорій є апарат Minelab X-Terra 305 виконаний з сучасною технологією захисту від перешкод і отримав ефективну систему розпізнавання цільових об'єктів.

Металошукач Minelab X-Terra 305: інструкція, характеристики і відгуки

Особливості моделі

Ключовою відмінністю приладу від інших представників середнього класу є наявність сучасної електроніки, покращує обробку частот пошуку. Забезпечується ця можливість технологією VFLEX. Принципова особливість даною схеми полягає в переході від застосування аналогових систем прийому інформації до цифрових одночастотным модулів. Що це дає власнику Minelab X-Terra 305? На базовому рівні підвищується ефективність виявлення шуканих об'єктів, також додає в продуктивності внутрикатушечный підсилювач, що передає сигнали високої точності. Система формує і транслює оптимальну за характеристиками синусоїдальну хвилю без спотворень і перешкод. Відповідно, оптимізується потужність апарату, яка позитивно позначається на чутливості й глибину пошуку.


Металошукач Minelab X-Terra 305: інструкція, характеристики і відгуки

Основні характеристики моделі

За номінальним робочим параметрам пристрій трохи виділяється з своїй категорії на ринку. У нього чимало прямих аналогів, але, знову ж, завдяки використанню технології фільтрації шумів оптимізуються та основні характеристики Minelab X-Terra 305 представлені нижче:
 • Частота пошуку – низький рівень 75 кГц для виявлення глибинних об'єктів і високий спектр 1875 кГц для роботи з дрібними предметами.
 • Діапазон дискримінації – передбачено 12 позицій за шкалою.
 • Тональність відгуку – прилад настроюється і на многотанальную роботу, і на пошук з підключенням від 1 до 3 тонів.
 • Фільтрація порогового фону – регулювання по тональної шкалою від - 5 до 25 дає можливість точніше відсівати металломусор .
 • Кількість програм для збереження – 2.
 • Окрему увагу варто звернути на котушку. У стандартному оснащенні апарат комплектується пристроєм Concentric, що підтримує нижню частоту 75 кГц . Також і для верхнього діапазону передбачена комплектна оснащення на 1875 кГц . Однак, як показує практика експлуатації, апарат ефективно працює з 15-дюймовою котушкою DD. Minelab X-Terra 305 з таким функціональним доповненням може здійснювати пошук на частоті 3 кГц .
  Металошукач Minelab X-Terra 305: інструкція, характеристики і відгуки

  Інструкція по збірці

  Процес монтажу виконується в кілька етапів, першим з яких буде фіксація котушки до штанги. Кріплення здійснюється комплектними гвинтами з різьбленням. Далі з'єднується нижня частина штанги верхній. Це робиться з допомогою штиря, що замикає конструкцію, і поворотного фіксатора. Але перед цим слід визначити оптимальну довжину Minelab X-Terra 305. Інструкція по установці підлокітника зазначає, що його положення може розраховуватися під утримання з будь-якої сторони незалежно від контролюючої руки. Але як і у випадку зі штангою, попередньо оцінюється найбільш вигідна висота для застосування конкретним користувачем. Кріплення підлокітника реалізується з допомогою болтів. На заключному етапі встановлюється блок управління. Його слід насадити на зворотну сторону (щодо положення котушки) штанги і зафіксувати, попередньо знявши гумову заглушку.

  Інструкція по управлінню

  Металошукач Minelab X-Terra 305: інструкція, характеристики і відгуки
  Вся інформація про параметри пошуку і стан приладу відображається на дисплеї. Тут же на панелі блоку управління передбачені кнопки для внесення змін у налаштування. Зокрема, є клавіші для вибору оптимального режиму виявлення об'єктів, шкала дискримінації, налаштування балансу ґрунту і т. д. Також металошукач Minelab X-Terra 305 передбачає можливість ручної відбудови. Але користуватися цією функцією рекомендується професіоналам, які можуть з високою точністю встановити параметри фільтрації від перешкод в умовах конкретного грунту. Безпосередньо в процесі пошуку слід утримувати апарат так, щоб котушка була паралельна землі, тобто без ухилів. Рухатися бажано плавно, забезпечуючи повне сканування майданчики. Після завершення обстеження окремих зон необхідно виконувати балансування з новою відбудовою.

  Позитивні відгуки про металошукачі

  Металошукач Minelab X-Terra 305: інструкція, характеристики і відгуки
  Досвідчені шукачі скарбів підкреслюють широкий функціонал приладу, його ергономіку і продуктивність. На перше місце в списку переваг багато ставлять дві робочої частоти. Це не унікальна якість для професійних моделей, але якщо розглядати апарат як представника середнього класу, то два рівня обробки сигналів, безумовно, йдуть в плюс. Що стосується ергономіки, то в цій частині зазначається зрозумілий навіть новачкам інтерфейс панелі блоку управління Minelab X-Terra 305. Відгуки про конструкції теж позбавлені серйозною критики – власники вказують на застосування якісних матеріалів, зручну механіку складання та можливості регулювання окремих компонентів. Щодо ефективності пошуку відгуки стриманіше, але цей критерій багато в чому залежить і від навичок самого оператора.

  Негативні відгуки

  В першу чергу багатьох бентежить стилістичне оформлення приладу, хоча, приміром, його яскраве покриття ніяк не впливає на робочий процес. Вказують критики моделі і на комплектацію двома не найбільш ефективними котушками. Вони повністю вкладаються в концепцію комплектації приладу середнього рівня, але з урахуванням високої технологічності пристрою в інших параметрах можна було дооснастити його і більш продуктивними компонентами. Тому чимала частина користувачів спочатку набуває DD - котушку для переоснащення металошукача Minelab X-Terra 305. Відгуки з негативним відтінком відзначають і низька якість окремих аксесуарів. Як вже говорилося, основні елементи конструкції нарікань не викликають, але деякі фіксують вузли теж доводиться замінювати.

  Висновок

  Металошукач Minelab X-Terra 305: інструкція, характеристики і відгуки
  Модель показує приклад дуже вдалого переміщення бюджетної версії в більш високий клас за рахунок функціональності. Але при цьому не обійшлося і без дрібних прорахунків . Це стосується головним чином робочих елементів Minelab X-Terra 305 які все ще представлені пристроями старою генерацією. Виходить, що апаратна частина наділяється новими технологіями і опціями зразок VFLEX, а котушки залишаються на колишньому рівні. Тому модель не можна назвати оптимальним рішенням чинності її незбалансованості. Інша справа, що аналогічних пропозицій з тим же набором можливостей на ринку не так вже й багато. Навіть при схожих технічні параметри передовий функціонал у даному класі поки є дивиною.