Пральні машини "Канді": відгуки, огляд, інструкції, помилки

8 0 Новини високих технологій

На даний момент пральні машини Candy користуються попитом у покупців. Відповідно, у майбутніх власників виникає питання про те, чим же хороша ця марка. Для того щоб це зрозуміти, необхідно розібратися з усіма особливостями пральних машин, побачивши їх плюси і мінуси. Нижче представлені не тільки характеристики, але і огляд моделей, які на даний момент популярні. Відгуки про пральних машинах «Канді» в більшості своїй позитивні.

Пральні машини "Канді": відгуки, огляд, інструкції, помилки

Де виробляють і збирають пральні машини Candy?

Виробництво машин компанії Candy бере початок в Італії. В Мілані у 1945 році була відкрита майстерня. З часом вона переросла у велику компанію, яка стала займатися розробкою пралок. Розвиток цього бренду відбувалося дуже стрімко. Вже тоді прославилися вертикальні пральні машини «Канді». У 1954 році в продаж надійшов прилад напівавтомат, що говорить про успішність виробництва. Вже у вісімдесятих роках бренд став відомий на ринках Австралії, Іспанії, Великобританії, Португалії, Туреччини. У Росії компанія з'явилася тільки в 2005 році. Тоді вона викупила Кіровський завод, де і донині виробляє пральні машини.


Пральні машини "Канді": відгуки, огляд, інструкції, помилки

Особливості: спосіб установки і завантаження

Основною перевагою даної компанії є невисока вартість техніки, але що ж ще може запропонувати фірма своєму покупцеві? Розглянемо основні характеристики. Відгуки про пральних машинах «Канді», які стосуються технічних показників, показують, що справляються з будь прилади навантаженням. Існують вертикальні пральні машинки, які відрізняються невеликим корпусом. Люк відкривається вгору, тому можна заощадити місце, і таку пральну машинку легко помістити у вузький простір. Функціонал такої машини нітрохи не поступається фронтальної техніці. Як правило, місткість бака складає від 5 до 7 кг великий Набір функцій, програм теж дуже багато. Є ще компактні моделі, висота яких складає всього 70 див. Як правило, подібними випускаються машини з фронтальним типом завантаження. Часто вбудовують такі пральні машини «Канді» під раковину. Місткість не перевищує 3 кг, тому для великої родини таку машинку не варто купувати. Також існують повноцінні машинки. При їх створенні виробник робить наголос на максимальній масі завантаження білизни і на збільшенні кількості вбудованих програм.

Пральні машини "Канді": відгуки, огляд, інструкції, помилки

Особливості: управління

Дані пральні машинки відомі тим, що мають просте управління. Панель може бути або механічною, або сенсорною. Будь-які прилади з асортиментного ряду Candy мають основні програми прання, а також розумну систему Fuzzy Logic. Крім цього, вбудовані три основні функції – це відкладений старт, система захисту від протікань. Відгуки про пральних машинах «Канді», що працюють з великим спектром опцій, зустрічаються тільки позитивні. Також є спеціальна опція, яка дозволяє уникати дисбалансу, розподіляючи білизна в баку рівномірно. Відкладений старт відмінно підійде для тих, кому слід випрати щось, але він не може з причини того, що, наприклад, кудись іде. Завжди можна встановити зручний час початку циклу. Таймер багатьом допомагає. Також вбудована опція збереження свіжості речей, на випадок, якщо в барабані залишилося в білизні і про нього забули на тривалий термін.
Пральні машини "Канді": відгуки, огляд, інструкції, помилки

Candy Aquamatic 2D1140-07

Дана пральна машинка є малогабаритної. За рахунок невеликої висоти вона може з легкістю встановлюватися під раковину. Барабан вміщує 4 кг білизни. Швидкість віджиму становить 1100 оборотів. При цьому цей показник можна регулювати вручну. Панель керування дисплей, тому встановлювати режим роботи буде зручно. Передбачено близько 16 програм прання. Серед них потрібно відзначити Eco Mix 20?. Завдяки ній можна прати смішні речі з економією ресурсів. Також багато покупці відзначають функцію проти алергії «Аква Плюс». Вона працює таким чином: здійснюється додаткове полоскання у великій кількості води. Як правило, такий режим використовується при пранні дитячої білизни. Більш докладно всі опції описані в інструкції до пральної машини «Канді». Матеріал, з якого створено машинка, легкий, тому при високій швидкості віджиму шуму прилад не видає. Захисні функції також присутній, мова йде про контроль дисбалансу та запобігання протечек. Також є спеціальний насос, який відкачує надлишки піни. Придбати цю модель можна невелику суму. Ціна пральної машини «Канді» – в середньому близько 18 тис. рублів.

Candy GVW 264 DC

Дана пральна машина вміщує до 6 кг білизни. Висушити вона за один процес може лише 4 кг. Цей пристрій оснащено новим барабаном. Його конструкція має спеціальні дрібні отвори, а також деталі, які зроблені з антибактеріального матеріалу. Коли білизна прокручується в барабані, воно краще выстирывается, насичуючись миючим засобом. Цю пральну машину «Канді» під раковину буде встановити неважко. Дана пральна машина має клас енергоспоживання А. Навіть з тим, що тут присутня функція сушки, за годину пральна машина споживає менше, ніж 5 кВт. Швидкість віджиму 1200 обертів, її можна регулювати. Управління складається з 16 програм. Є швидка, змішана прання, а також можливість обробки дитячого одягу і делікатних тканин. Інструкція до пральної машини «Канді» йде в комплекті. У ній докладно описані всі тонкощі роботи. Сушка має також три режиму. Мова йде про функції: «В шафу», «Під прасування» і «Зовсім сухе». Другий варіант працює таким чином: білизна залишається трохи вологим, стаючи доступними для легкого прасування. Крім цього, машинка також має функцію дозавантаження білизни.

Candy EVOGT 13072D-07

Дана машина має функцію верхньої завантаження. За один раз вона може випрати близько 7 кг білизни. Модель проста і функціональна. Електронна Панель, має дисплей, тому максимально зрозуміла для будь-якого користувача. Так як дана компактна машинка, вона може бути вбудована навіть у самий вузький простір. Програмне забезпечення розраховане на 18 режимів. Є функції швидкого прання, повторного полоскання. При цьому старт роботи машини можна відкласти на будь-який зручний час. Потужність віджиму близько 1300 обертів в хвилину. Цю швидкість можна змінювати. Клас енергоспоживання становить A+. Тому в годину машинка використовує менше 1 кВт. Води за цикл витрачається 48 л. Люк захищений від випадкового відкриття. Початок відразу після прання панель блокується. Є захист від протікання, а також контроль балансу. Найбільш популярні помилки пральної машини «Канді», про яку йде мова, описані далі.

Candy GSF42138TWC1-07 GrandO Vita

Даний прилад є пральною машиною автомат типу. Завантаження фронтального типу. Барабан вміщує 7 кг білизни. Люк досить зручний для завантаження, він відкривається на 180 градусів. Віджим отримав максимальні оберти в 1300 хвилину. Випрати речі в даному приладі можна завдяки 16 існуючим програмам. Існують також додаткові функції. Завдяки зважування білизни можна витрачати менше води при пранні, а з функцією легкого прасування після здійснення процесу господиня отримає менше зім'ятий одяг. При обробці делікатних виробів можна вимкнути режим віджиму. Ремонт пральних машин «Канді», як правило, не займає багато часу і не вимагає великих вкладень. Особливістю даної пральної машини є вбудований модуль Wi-Fi. Завдяки йому можна, перебуваючи далеко від пральної машини, керувати нею функціями. З недоліків слід зазначити гучну роботу, особливо при віджиманні. Багато покупці відзначають, що для того, щоб позбутися неприємних відчуттів, необхідно поставити машинку на гумовий килимок.

Candy GC41051D

Ще одна невелика пральна машина, яка дозволить швидко випрати до 5 кг білизни. Цього цілком достатньо для сім'ї з трьох чоловік. Дана модель економна, вона витрачає на годину не більше одного кіловата. Віджим відноситься класу D. Оборотів в хвилину здійснюється 1000. За один цикл машинка витрачає 45 л води. Цієї «пралка» досить легко користуватися, електронне управління інтуїтивно зрозуміло. Багато покупці помічають, що їм навіть не доводилося використовувати інструкцію. Також є захист від протікання. Вбудований контроль балансу і піноутворення. Але потрібно помітити недоліків, що ця машина дуже гучна.

Як вибрати пральну машину Candy?

Досить актуальне питання покупців: «Як же вибрати пральну машину Candy?». Зробити це досить легко, зайшовши в спеціалізований магазин техніки. Також придбати цю техніку можна в інтернеті. Однак необхідно порівняти вартість моделей в одному магазині і в іншому. Як правило, на інтернет-ресурсах купувати вигідніше. Перед покупкою потрібно почитати відгуки про пральних машинах «Канді».
Пральні машини "Канді": відгуки, огляд, інструкції, помилки

Переваги і недоліки стіралок «Канді» за відгуками споживачів

Споживачі відзначають існуючі плюси:
 • Це компактність. Як правило, вузькі моделі чудово вбудовуються, займаючи мінімум місця.
 • Прекрасні показники місткості. Багато моделі здатні працювати з 7 кілограмами білизни, чого буде цілком достатньо для великої родини. Для середньої сім'ї підійде пральна машина «Канді» на 3-5 кг
 • Просте управління. Принцип роботи техніки максимально зрозумілий, тому жодних труднощів виникати не буде.
 • Економність. Як правило, більшість моделей мають невеликий рівень споживання води та електрики.
 • Пральні машини "Канді": відгуки, огляд, інструкції, помилки
  Однак існує і мінуси. Які ж?
 • Досить часто техніка ламається. Тому часто доведеться робити ремонт пральних машин «Канді».
 • Під час роботи пральна машина видає шум і вібрацію.
 • Порошок з лотка вимивається дуже погано.
 • На жаль, корпус занадто тонкий і хисткий.
 • Ознайомившись з думками покупців, будь-хто зможе оцінити надійність описуваних пральних машин. Серед них можна помітити прилади з невисокою вартістю, які відмінно підійдуть для економного бюджету. Однак, потрібно задуматися перед покупкою, правда такий вибір вигідний. Можливо краще вкласти більше грошей, але придбати більш якісну модель.
  Пральні машини "Канді": відгуки, огляд, інструкції, помилки

  Популярні помилки пральних машин «Канді»

  Якщо дверцята не була закрита, то пральна машинка видасть помилку E1. Слід перевірити цілісність конструкції і зрозуміти, чому кріплення не зафіксувалися. В бак не надходить вода? На дисплеї з'явиться помилка E2. Якщо у пристрої немає дисплей, помилки будуть мати тільки чисельний вид (без букви E). Наприклад, цифра «3» означає, що з бака не зливається вода.