Epson L222: відгуки про моделі

152 0 Новини високих технологій

Ідеальним балансом функціональності, вартості та економічності може похвалитися багатофункціональний пристрій від іменитого японського виробника периферійної техніки Epson L222. Відгуки про нього, його основні параметри, а також рекомендації щодо можливих сфер використання будуть наведені в огляді. На додаток до цього, буде також описаний порядок його підключення та налаштування з тестуванням.

Epson L222: відгуки про моделі

Спеціалізація

Збалансованим периферійним пристроєм за нинішніми мірками є Epson L222. Відгуки не тільки власників, але і відповідних фахівців на це однозначно вказують. Дане рішення може використовуватися не тільки як принтер або сканер, але і як копіювальний апарат. При цьому в нього вбудована система НПЧ, яка дозволяє витрати на друк звести до мінімуму. Тому даний пристрій найбільш оптимально підходить для тих випадків, коли потрібно друкувати, сканувати або копіювати документацію в якому обсязі і з мінімальними матеріальними вкладеннями. Це може бути будинок, офіс, фотостудія або ж копіювальний центр. Тобто це універсальне рішення, яке можна практично повсюдно використовуватися.


Технологія. Сильні і слабкі її сторони

Окремо необхідно розглянути технологію друку, яка лежить в основі Epson L222. Відгуки вказують на високу якість виведеної даним рішенням документації, яке забезпечується струменевою технологією. Суть її зводиться до того, що кожна точка на поверхні формується з допомогою чорнила. В монохроматичному режимі використовується тільки чорний колір, а в кольоровому додатково застосовуються блакитний, фіолетовий і жовтий. Шляхом комбінування цих чорнила на поверхні носія і виходить виведене зображення. До переваг даної технології належать висока якість друку і економічність. Недолік же в цьому випадку один - низька, в порівнянні з лазерними пристроями, швидкодія. Але на сьогоднішній день різниця у швидкості виведення зведена до мінімуму і тому цей мінус знівельовано.
Epson L222: відгуки про моделі

Комплектація

Позбавленої яких-небудь недоліків комплектацією оснащений Epson L222. Відгуки власників акцентують увагу на тому, що в ній є всі компоненти, які дозволять відразу ж використовувати це рішення цілком і повністю. Причому як принтер, сканер або розмножувальний апарат. У неї японський виробник включив наступне:

 • МФУ.
 • Диск з драйверами та іншим супутнім програмним забезпеченням. Також на ньому при необхідності можна знайти і документацію.
 • Набір картриджів.
 • Керівництво користувача.
 • Ємності з фірмовими чорнилом.
 • Силовий шнур для реалізації електропостачання системи документообігу.
 • Інтерфейсний шнур для підключення до керуючої обчислювальної системи.
 • Рекламні брошури з детальним описом можливостей пристрою.
 • Гарантійний талон.
 • Як було зазначено раніше, наведений раніше перелік яких-небудь нарікань не викликає. В ньому точно є все, що дозволить відразу ж використовувати таке МФУ за його прямим призначенням.

  Параметри в режимі принтера

  Вельми і вельми непоганими технічними характеристиками може похвалитися розглянутий в цьому матеріалі принтер Epson L222. Відгуки при цьому виділяють його високу надійність, підвищену швидкодію і, звичайно ж, якість друку. Найбільший можливий формат сторінок в цьому випадку дорівнює розміру А4 (210 мм в ширину і 297 мм у довжину). Дозвіл такого листа складає 5760х1440 dpi. Розмір точки при цьому складає всього лише 3 пл, і її звичайним оком вже точно неможливо розрізнити без спеціальних засобів. Швидкість виведення в монохроматичному режимі складає 27 сторінок в максимальній якості і з найбільшим дозволом. Подібним швидкодією навіть зараз не кожен лазерний принтер може похвалитися. У кольоровому режимі на протягом хвилини можна отримати 15 аркушів. Якщо ж виводити фотографію з максимальною якістю і розмірами 10х15 то доведеться почекати 69 секунд.
  Epson L222: відгуки про моделі

  Специфікації розмножувального апарата

  Більш скромні технічні характеристики в режимі розмножувального апарата у МФУ Epson L222. Відгуки власників при цьому вказують на достатню якість копируемой документації. Її роздільна здатність становить 1200х600 dpi. Звичайно, це менше, ніж в режимі принтера, але достатньо для отримання якісного зображення. Причому копіювати можна не тільки в монохроматичному форматі, а й кольоровому. Швидкодію при цьому ідентичний режиму принтера і становить 27 чорно-білих листів і 15 кольорових.

  Характеристики сканера

  Також в режимі сканера може функціонувати струминне МФУ Epson L222. Відгуки вказують на середній рівень його параметрів і характеристик. В основі даної підсистеми лежить CIS - датчик, який може не тільки чорно-біле зображення сканувати, а й кольорове. Максимальний формат картинки задекларована виробником на рівні 1200х600. Залежно від заданого режиму сканування продуктивність може складати від 6 до 12 сторінок з габаритами А4 протягом хвилини. Сторінки подаються вручну і багато що в цьому випадку залежить від швидкодії користувача.

  Epson L222: відгуки про моделі

  Параметри носія

  На досить великий список підтримуваних типів носія для друку або копіювання вказують характеристики Epson L222. Відгуки акцентують увагу на тому, що в ньому є більшість актуальних розмірів сторінок. У цьому списку є найбільш поширений на сьогоднішній день формат А4. Також підтримуються і інші розміри сторінок, які за габаритами менше максимально допустимого. Щільність використовуваного паперу може перебувати в межах від 64 г/м 2 до 255 г/м 2 . Перше значення актуально для звичайного офісного паперу. У другому ж випадку мова йде про фотопапері. Також допускається друк на конвертах з розмірами менше А4. А ось на компакт-дисках це струйний рішення друкувати не може. Але з урахуванням того, що такі пристрої зберігання інформації поступово відходять у минуле, у відсутності такої опції немає нічого страшного.

  Картриджі

  Набором з чотирьох картриджів для нормальної роботи повинно бути укомплектовано багатофункціональний пристрій Epson L222. Відгуки, звичайно, вказують на відсутність двох додаткових кольорів, які б дозволили істотно поліпшити якість виведеної на ньому документації та зображень. Але для цих цілей є більш дорогі фотопринтери і це вже зовсім інший ціновий діапазон. Тому для виключення можливої конкуренції між своїми пристроями японський виробник оснастив дану модель МФУ всього лише 4-ма набоями:
 • Чорний L100 Black з маркуванням C13T66414A.
 • Блакитний L100 Cyan з позначенням C13T66424A.
 • Пурпурний L100 Magenta моделі C13T66434A.
 • Жовтий L100 Yellow з позначенням C13T66444A.
 • Такий монохроматичне картридж розрахований на висновок 4000 сторінок А4. А ось місткість кольорових ємностей дозволяє надрукувати вже 6500 листів точно такого ж розміру. Це стандартні картриджі, які входять в базову комплектацію МФУ. Але є і поліпшені. Їх позначення відрізняється тільки тим, що замість L100 в їх маркуванні стоїть L200. У цьому випадку чорна ємність розрахована на 4500 сторінок, а кольорові - 7500. Також необхідно відзначити те, що це багатофункціональний пристрій оснащений інтегрованою системою НПЧ, з якої чорнило подаються у картриджі.
  Epson L222: відгуки про моделі

  Інтерфейси

  Вельми мізерним набором способів підключення може похвалитися розглянуте в цьому матеріалі БФП моделі Epson L222. Відгуки професіоналів цю його особливість відносять до суттєвих недоліків і мінусів. Єдиний спосіб підключення в цьому випадку - це порт стандарту USB версії 2.0. Тобто обмінюватися інформацією це рішення можна тільки за допомогою проводів. Самостійно виконувати функції сервера друку і сканування це МФУ не може. Це обмеження йде з боку комутаційного набору. Також використання проводового способу підключення накладає суттєві обмеження на місце розташування пристрою, яке повинно знаходитись максимально близько до керуючого ПК. Виробник міг значно поліпшити можливості такого МФУ за рахунок інтеграції таких способів підключення, як провідний RJ-45 і бездротовий WI-Fi. Перший з них дозволяє підключити фабрику друку до комп'ютерної мережі безпосередньо, а другий дозволяє зробити те ж саме, але вже без використання інтерфейсного шнура.

  Налаштування

  Максимально простим алгоритмом підключення та налаштування може похвалитися Epson L222. Відгуки про моделі вказують на те, що навіть починаючий фахівець такого профілю без особливих труднощів впоратися з таким завданням. Дана операція складається з таких етапів:
 • Розпакування транспортної упаковки. Витяг всього її вмісту.
 • Установка МФУ на горизонтальну поверхню максимально близько до комп'ютера, з якого буде виконуватися безпосереднє управління фабрикою друку. Наявність лише одного можливого способу підключення накладає суттєві обмеження на те, де може таке МФУ бути розташоване.
 • Наступний етап - це виконання комутації. Один силовий дріт підключається до системи електропостачання, а другий - до системного блоку ЕОМ.
 • Потім необхідно включити живлення на фабриці друку.
 • Далі встановлюються картриджі і заливаються чорнило в ємності.
 • Потім встановлюється весь необхідний для роботи МФУ софт на керуючою ЕОМ, до якого відносяться драйвера і діагностичні програми.
 • Після установки програмного пакету перезавантажується ПК.
 • Завершальний етап - висновок тестової сторінки.
 • Epson L222: відгуки про моделі

  Вартість

  Досить доступну вартість на сьогоднішній день має МФУ Epson L222. Відгуки новоспечених власників такої фабрики друку це лише підтверджують. В інтернет-магазинах таке рішення можна знайти за ціною 9000-10000 рублів. Якщо ж зайти в супермаркет електроніки, то вартість зросте до 10000-11000 рублів. За такою ж ціною таке МФУ можна знайти і в спеціалізованих магазинах комп'ютерної та периферійної техніки. Знову-таки, необхідно зазначити, що цей пристрій вже готовий до використання і укомплектована вбудованою в нього системою НПЧ. Тобто купується готова фабрика друку, витрати на утримання якої зведені до мінімуму. Тому ціна на дане рішення економічно обґрунтована і цілком виправдана.

  Відгуки

  Почнемо з недоліків, на яких акцентують увагу власники, МФУ Epson L222. Відгуки найбільш часто виділяють зведений до мінімуму комунікаційний набір, який представлений лише провідним стандартом USB. Звичайно, він є основним на сьогоднішній день і яких-небудь проблем з його використанням виникнути не повинно. Але було набагато зручніше, якби були ще Wi-Fi і RJ-45. До плюсів МФУ можна віднести наступне:
 • Економічність. Наявність інтегрованої системи НПЧ зводить витрати на отримання однієї сторінки виведеного документа до мінімуму.
 • Надійність. Відмінна елементна база зайве тому підтвердження.
 • Максимально простий алгоритм налаштування і використання.
 • Висока швидкодія, по якому розглянуте рішення практично ні в чому не поступається лазерним бюджетним принтерів.
 • Якісна кольорова печатка, яка дозволяє виводити фотографії.
 • Демократична вартість, яка робить таку фабрику друку вельми і вельми доступною.
  Epson L222: відгуки про моделі
 • На закінчення

  Є певні недоліки в Epson L222. Відгуки, в основному, виділяють лише тільки набір інтерфейсів підключення, який представлений USB. Це основний недолік даного рішення. Але він компенсується цілим рядом істотних плюсів. До останніх можна віднести і швидкодію, і вартість, і якість друку, мінімальні витрати на утримання периферійної системи, і простий порядок установки та застосування. На додаток до цього у цьому пристрої є також і система НПЧ. Тому покупка такого багатофункціонального пристрою цілком виправдана. Причому як з технічної точки зору, так і з економічної. Його можна успішно використовувати і в офісі, і вдома, і у фотостудії, і навіть в копіювальному центрі.