Камери заднього виду з паркувальними лініями: огляд, вибір, з'єднання

8 0 Новини високих технологій

Виробники автомобілів постійно вдосконалюють експлуатаційні якості своєї продукції. Техніка стає надійніше, функциональнее і економніше в обслуговуванні. Разом з цим з'являються спеціальні розробки, поліпшують ергономіку користування транспортним засобом. У цьому плані заслуговують на увагу камери заднього виду з паркувальними лініями, які не тільки полегшують завдання водія, але і підвищують загальний рівень безпеки. Таке оснащення нагоді не тільки новачкам, тільки що здала на права, але і досвідченим водіям, які в силу певних зовнішніх факторів можуть бути змушені звернутися за допомогою до електронного асистентові.

Камери заднього виду з паркувальними лініями: огляд, вибір, з'єднання

В чому полягає функція паркувальних ліній?

Традиційні моделі першого покоління камер заднього огляду не мали такої опції, стандартному режимі транслюючи через дисплей «чистий» відеопотік. Сучасні версії здатні наносити на передане зображення графічні контури. В залежності від конкретного виконання це може бути пара контурів або обширна сітка по всій площі. В обох випадках задача одна – допомогти водієві зорієнтуватися в цільовому просторі і розрахувати відстань до найближчих об'єктів. Також деякі камери заднього виду з динамічними паркувальними лініями передбачають можливість синхронізації з навігаторами, що розширює функціональні можливості обох приладів.


Камери заднього виду з паркувальними лініями: огляд, вибір, з'єднання

Основні характеристики пристроїв

У роботі такої апаратури вкрай велике значення оптики. Фахівці рекомендують віддавати перевагу камер з матрицями HCCD, які відрізняються високоякісної «картинкою» і невеликими розмірами. Чим детальніше зображенні, тим більшим має бути і екран, на який воно виводиться. Стандартними вважаються моделі з дозволами на 510 х 492 і 720 х 480. Але занадто масивний дисплей теж набувати сенсу немає, оскільки габаритна техніка на приладовій панелі заважає природному огляду. Крім цього, камери заднього виду з паркувальними лініями можуть мати різний кут охоплення. Він варіюється в середньому від 120 до 170 градусів. З одного боку, збільшення огляду йде в плюс, оскільки автовласник контролює зону більшої площі. Але майже завжди такі моделі програють аналогам з меншим кутом за якістю зображення – страждає детальність і чіткість, що особливо проявляється у вечірній і нічний час.

Різновиди апаратури

Камери заднього виду з паркувальними лініями: огляд, вибір, з'єднання
У сегменті розрізняють універсальні, штатні і врізні моделі камер. Вони не завжди мають явні експлуатаційні відмінності, але в конструктивному пристрої різниця цілком відчутна. Що стосується універсальних моделей, то їх технічні параметри орієнтуються на установку практично в будь-якому автомобілі – на бампері, кузовних частинах, оснащення номерного знака і т. д. Однак при виборі такого пристрою доведеться змиритися, що камера буде видно всім оточуючим. У свою чергу, штатні камери заднього виду з паркувальними лініями спочатку орієнтуються на інтеграцію в конкретній машині. Для них виробник передбачає спеціальне місце в зоні розташування номерного знаку. Але після монтажу камера буде ледь помітна. Врізні ж пристрої поєднують в собі достоїнства універсальних і штатних приладів. З одного боку, вони надійно ховаються в конструкції кузова, а з іншого – підходять для широкого спектру автомобілів. Але для установки камери цього типу потрібно виконання монтажних заходів.

Особливості бездротових систем

Класичний спосіб передачі сигналу між компонентами автомобільної бортової електроніки передбачає використання місцевої електромережі. Це може бути і штатна фурнітура, але її найчастіше поєднують з центральними лініями енергопостачання. Щоб позбавити автолюбителів від кропіткої прокладки кабелів, виробники стали освоювати бездротові камери заднього виду з паркувальними лініями з монітором, на який транслюється радіосигнал. Для організації інфраструктури даного з'єднання потрібна установка модулів передавача і приймача. Тобто відеосигнал буде без проводів відправлятися від камери до основного блоку паркувальної системи. Концепція зручна в монтажі і експлуатації, але у неї є два недоліки – нестабільність трансляції в умовах сильних перешкод і обмежена зона дії (10-15 м).

Монтажні операції та підключення обладнання

Камери заднього виду з паркувальними лініями: огляд, вибір, з'єднання
Метод установки буде залежати від типу камери. Принципово розрізняються два варіанти – накладний монтаж і врізний. У першому випадку за допомогою комплектних клейких фіксаторів пристрій просто накладається на цільову поверхню, після чого можуть використовувати допоміжні зовнішні власники. Врізний тип установки доцільно застосовувати, якщо підключення камери заднього виду буде провідним. Створення отвори в даній ситуації виконує завдання інсталяції пристрою і забезпечить доступ до бортової мережі. Сама ж камера фіксується в спеціальному ущільнювачі і затискається в підготовленому гнізді.

Далі слідує етап з'єднання компонентів системи. Як вже говорилося, бездротові моделі не вимагають виконання традиційного підключення через кабелі. Але і в цьому випадку можуть застосовуватися вихідні RCA-роз'єми. У стандартній схемі підключення камери заднього виду проводиться зв'язка основної панелі з акумулятором і з'єднання аудіо - і відеовиходів. Знову ж таки, в залежності від функціоналу моделі, її можна пов'язувати і з іншими приладами, в числі яких навігатор, ТВ-тюнер і т. д.
Камери заднього виду з паркувальними лініями: огляд, вибір, з'єднання

Модель AVIS AVS311CPR

За відгуками, це одна з самих надійних та довговічних систем, що не дивно, оскільки конструкція базується на металевому корпусі. Сама камера також передбачає використання захищених місць установки – наприклад, в рамки номерного знаку. В процесі експлуатації можна змінювати кут нахилу об'єктива в залежності від області, що цікавить. Хоча ця можливість може і не знадобитися, оскільки кут огляду і без того становить 170 градусів. Як і інші камери заднього виду з паркувальними лініями з сімейства AVIS, ця версія дозволяє транслювати як пряму, так і дзеркальну «картинку». Прийом сигналу здійснюється дисплеєм з роздільною здатністю 510 х 492.
Камери заднього виду з паркувальними лініями: огляд, вибір, з'єднання

Модель Blackview VPF 2.1

Дана модель також вбудовується в несучу конструкцію номерного знака. В процесі експлуатації об'єктив захищається від бруду та механічних впливів. До особливостей пристрою можна віднести наявність двох сенсорів, які розташовуються з боків камери. Саме вони дозволяють фіксувати відстань до навколишніх об'єктів. Втім, дистанція виявлення невелика і складає всього 20-30 див. Як і найкращі камери заднього виду з паркувальними лініями, ця версія забезпечується біпером. Даний функціональний компонент забезпечує можливість звукового оповіщення, якщо скануюча дистанцію система зафіксувала критичне наближення. Також до переваг рішення від Blackview варто віднести солідний екран формату 720 х 480 і широкий діапазон робочих температур.

Модель AutoExpert VC-216

Перевага цієї моделі в основному віддають автовласники, які бажають отримати просте і маловитратне засіб для полегшення процесу паркування. Пристрій легко монтується за допомогою двох вушок. Далі залишається лише направити камеру на вигідну область і з'єднати її з центральною панеллю. Незважаючи на бюджетний клас, ця версія забезпечує широкий оглядовий кут на 170 градусів і видає деталізоване зображення. Також і в конструкційному плані камери заднього виду з паркувальними лініями від фірми AutoExpert рідко критикують користувачі. Елементна база та складання приладів виконані на високому якісному рівні.

Як вибрати оптимальний варіант?

Камери заднього виду з паркувальними лініями: огляд, вибір, з'єднання
Якщо є можливість інтеграції штатної моделі, то буде не зайвим віддати перевагу саме цей варіант як найбільш підходящий для установки. Врізні пристрою при всіх плюсах припускають порушення конструкції, а цього краще уникати. Що стосується універсальних камер заднього виду з паркувальними лініями, то цей вибір варто робити у випадку, якщо приладу відводиться допоміжна функція. Наприклад, якщо в якості основного асистента в процесі паркування буде виступати набір з датчиками. Бездротова зв'язок у багатьох користувачів викликає неоднозначні судження, але всі вони зводяться до того, що заради забезпечення надійності сигналу варто спочатку розглядати дротову схему підключення. За ключовим робочим показниками бажано орієнтуватися на власні потреби, враховуючи умови експлуатації машини і рівень навичок водіння користувача.