Краща програма для покеру: огляд, характеристики, вимоги і відгуки

147 0 Новини високих технологій

Зараз досить популярною є гра в онлайн-покер. Одним з переваг подібної гри вважається не тільки відмінний заробіток, але і безліч допоміжних додатків. Існує величезна кількість покерних програм і утиліт, які допоможуть покращити гру і навички. У цій статті ми розглянемо кращі додатки, які є популярними серед любителів онлайн-покеру. Всі активні користувачі використовують дані утиліти, вивчають їх і поліпшують. Більшість гравців у покер аналізують свої ігри і партії, статистику, а також вираховують найбільш прибуткові і збиткові дії. Звичайно, зробити це можна і на папері, однак для цієї мети створені зручні програми. Вони запитують доступ до аккаунту в ігровому додатку і складають статистику гри. Також утиліти здатні працювати з даними противників. Багато програми для покеру PokerStars функціонують вже давно.


Для того щоб працювати з виграшними покерними стратегіями, необхідно продумувати все до дрібниць. Багато професійні гравці знають, що однією з умов успіху є прораховані кроки і знання всіх можливих комбінацій. Якщо ж людина новачок в грі, то перший час йому буде складно. Зараз існує величезна кількість додатків, які підраховують шанси виграшу. Участь у турнірах вважається справжнім задоволенням. Існують програми, які здатні запитувати рейтинги і вираховувати професійний рівень кожного гравця. За допомогою перегляду програм можна розширити горизонти знань, а також навчитися грати краще.

Holdem Manager

Перша програма для покеру, яку опишемо, це пакет покерних додатків. Завдяки йому можна аналізувати свої дії, помилки, розвивати вміння. Можна відстежити хід рук в попередніх сесіях, а також отримати статистичні дані. Крім цього, дозволяється подивитися статистику опонента, що дасть можливість визначити слабких гравців. У базу даних можна імпортувати всі свої історії та інформацію. Легко дізнатися, наскільки прибутковою вважається гра, як часто людина робить певні ходи, наскільки багато заробляє. Цей додаток також може познайомити з такою ж статистикою опонента. Це додаток здатне збирати інформацію про всіх гравців за столом.

Вмить вона забезпечує статистикою, якщо є в цьому необхідність. Цей додаток має настроюються функції, можна самим визначати, яка інформація подається, вважається важливою. Легко вибирати режими роботи відразу після вчинення ігри або в момент роздачі.
Краща програма для покеру: огляд, характеристики, вимоги і відгуки

Відзнаки та відгуки

Відмінність програми від багатьох інших полягає в тому, що немає можливості відслідковувати історію рук в Омасі. Є можливість встановити все платне розширення, проте деякі це роблять. Ідеально підійде ця програма для «Покер Старс». На даний момент ця програма вважається однією з кращих у сфері покерного софту. Працює досить стабільно. У відгуках пишуть, що цей додаток для гри чудово підходить, завдяки йому можна поліпшити свої навички і обійти більшість конкурентів. Однак для гравця-початківця таке застосування не підійде, так як занадто велика кількість інформації може збити його з пантелику. Саме тому такі програми краще використовувати вже тоді, коли людина повністю розібрався в нюансах гри і вже здатний вигравати партії без підказок.
Краща програма для покеру: огляд, характеристики, вимоги і відгуки

DeucesCracked

Досить часто при перших іграх в покер багато новачків звертаються до спеціальних книг, які допомагають розвивати навички гри. Однак ці інструкції можуть тільки допомогти проникнути в суть гри, проте в реальному житті зв'язати всі теоретичні знання з практикою неможливо.
За допомогою другої програми для покеру можна зв'язати гру з дійсними знаннями, які були отримані. Цей додаток має десктопну версію. На сайті можна знайти величезну кількість допоміжних матеріалів, які створені кращими гравцями. Вони зробили базу з навчальних відео, в яких розписані всі покерні питання і ходи. Тут же приділяється увага до ігор на коротких столах, в яких можна подивитися всі тонкощі гри і зрозуміти деякі нюанси. Серед тренерів є навіть відомі гравці. Вони є професіоналами і можуть навчити розуміти хід міркувань. Більшість відеоуроків тривають по годині. З усіх програм для гри в покер дана підходить найкраще. За відгуками користувачів, даний ресурс ідеальний, так як за час навчання можна зрозуміти тонкощі розглянутих питань. Можна кілька разів позайматися з тренером один на один, розглянути найбільш проблемні питання.

Дизайн сайту, на думку користувачів, є одним з найкращих. Новачкам легко знайти потрібний відеоматеріал. Весь контент, наявний на сайті, можна дивитися онлайн, завантажити на свій комп'ютер.
Краща програма для покеру: огляд, характеристики, вимоги і відгуки

Оплата

Безкоштовно дивитися ці відео не можна, на жаль. В місяць необхідно сплатити 29 доларів. Якщо порівнювати з розцінками на інших сайтах, цей ресурс вимагає не такого вже й великого вкладення. Якщо реєструватися на рік або на півроку, то вартість місячної плати буде становити 25 доларів. Кожен новий член сайту може скористатися пробної тижнем, яку сплачувати не доведеться. Таким чином можна визначити, чи є даний сайт добрим учителем.
Краща програма для покеру: огляд, характеристики, вимоги і відгуки

PokerStove

Ще одна програма для покеру дозволяє зрозуміти, як робити рейс, колл і так далі. Тут же описано, має сенс відмовитися від карт. Ця програма здатна порахувати, які шанси на перемогу у гравця. На даний момент за відгуками користувачів можна сказати, що дана програма вважається однією з кращих. Хоча в інтернеті є велика кількість утиліт, які можуть порахувати силу руки, однак більшість з них вимагає знання карт супротивників. Багато гравців (вже професійні) здатні обчислити зі стовідсотковою впевненістю руку супротивника, проте для новачка це досить складно. До того ж робити так постійно не вийде. Саме тому більш реальним завданням вважається передбачення карт супротивника і, відповідно, обчислення шансів на перемогу. Саме так і працює наступна програма.
Краща програма для покеру: огляд, характеристики, вимоги і відгуки

Підрахунок ймовірностей

Припустимо, якщо чоловік отримав даму пік і даму треф і робить рейз, в той час як противник йде олл-ін, програма на такий розклад видасть, що противник має на руках JJ+ або AK+. Відповідно, дана програма вирахує, що перемога становить менше 50%, якщо людина зробить кол. Ймовірність програма для покеру вираховує максимально наближено до реальності.
Якщо ж, знову-таки, передбачити руку противника не вийде, то можна зробити це в автоматичному режимі в програмі. Хоча дана утиліта досить тонка й зручна, все ж багато не радили б використовувати її при грі. Так як введення всіх даних займе певний час. Але з іншого боку, дана утиліта відмінно підійде для аналізу гри вже після того, як вона була завершена. Завантажити цю програму в інтернеті можна абсолютно безкоштовно.
Краща програма для покеру: огляд, характеристики, вимоги і відгуки

PokerTracker

Остання програма для покеру в нашому огляді – це утиліта, яка може підвищити конкурентоспроможність гравця. Її можна встановити на комп'ютері і пов'язати з програмами покеру. Вона дозволяє проаналізувати гру. Для початку утиліта відстежує всі карти, які були зіграні онлайн, а потім перевіряє всю партію. Особливо приділяється увага співвідношенням перемог і поразок. Також враховується, наскільки агресивно грав чоловік. Програма навіть інформує про те, як учасник часто робить рейз або ж скидає карти. За рахунок спеціальної функції можна відслідковувати свою власну гру і в режимі реального часу гру суперника. Цей додаток дозволяє зібрати всю можливу і неможливу інформацію про гравців, зрозуміти яку людина просто фішка і особливої небезпеки не представляє, а від кого чекати нападу. Дану програму для покеру російською можна знайти в інтернеті.
Краща програма для покеру: огляд, характеристики, вимоги і відгуки

Особливості

Ще одна цікавою функцією є те, що програма може відобразити всі столи покер-руму. Таким чином можна легко знайти вільні місця. Нова версія програми дозволить переносити історію своїх рук з інших сайтів. Вона буде вказуватися в загальній базі даних. У відгуках пишуть, що така корисна утиліта професіоналам, проте починаючим гравцям краще її не скачувати, поки людина не почне грати на високих лімітах. Краще вдосконалити свої навички та навчитися розгадувати суперника замість того, щоб бездумно покладатися на штучний інтелект. За статистикою, програми для покеру помиляються в 15% випадків. Все залежить від гравця.