Автомобільна шина "Віаті": відгуки, технічні характеристики

10 0 Новини високих технологій

В Росії користуються попитом покришки від багатьох компаній, які отримали хорошу репутацію. Однією з таких є Viatti. Найчастіше про покришках від цієї компанії відгукуються позитивно. Проте чи так все добре насправді? Нижче ця компанія та її продукція будуть розглянуті більш детально.

Автомобільна шина "Віаті": відгуки, технічні характеристики

Про компанію

Компанія є італо-німецької. Продукція Viatti користується попитом не тільки в Росії, але і по всьому світу. Філія компанії в Росії з'явився в 2010 році. Вперше російські автомобілісти побачили покришки Viatti в автосалоні Москви, де їх презентували. Перед початком продажів шин в Росії вони були досліджені безліч разів, адже умови експлуатації тут набагато складніше, ніж у багатьох інших країнах. Виробництво покришок цієї компанії здійснюється на підприємстві «Нижнекамскшина». В числі співробітників є іноземні представники, які стежать за якістю продукції. Практично весь процес виробництва здійснюється на спеціальному обладнанні.


Компанія Viatti є відносно молодий. Незважаючи на це, її продукція користується попитом серед багатьох автомобілістів. Що ж думають про покришках "Віаті" ті, які встановили їх на свій автомобіль? Про це трохи нижче.

Переваги покришок

Покришки цієї компанії користуються попитом в Росії. З чим же пов'язана така ситуація? З усіх переваг покришок найбільш часто автолюбителі відзначають такі:
 • Бічна частина не дуже виражена, але посилена. З-за цього зменшився ризик виникнення порізів і інших неприємних нюансів.
 • Покришки не створюють додаткових шумів під час руху. За рахунок цього можна досягти максимального комфорту при поїздці.
 • Канавки протектора розроблені спеціально для того, щоб виведення вологи з поверхні покришки проводився максимально швидко, не погіршуючи зчеплення з дорогою.
  Автомобільна шина "Віаті": відгуки, технічні характеристики
 • Компанія намагається випускати максимально якісну продукцію. Тому вона розробляє ідеальний склад гуми, що сприяє поліпшенню всіх характеристик покришок. Однак незважаючи на те, що на розробку гуми йде багато коштів, продукція компанії все одно пропонується за низькими цінами.

  Відгуки про шини "Віаті Bosco A/T R16"

  Багато автомобілістів позитивно відгукуються про продукцію компанії «Віаті». Що ж саме вони пишуть про шинах "Віаті" у відгуках? За словами автомобілістів, встановлювати дані покришки неважко, приблизно так само, як і інші. Це можна зробити самостійно або ж звернутися в шиномонтаж. Також там їх можуть і відбалансувати. Покришки мають хороше зчеплення з дорогою, що часто відзначають у відгуках про шинах "Віаті". Багато перевіряли і зчіпні властивості. Автомобілісти відзначають, що долати снігові кучугури з цією гумою досить легко навіть при мінусовій температурі. Також відзначають у відгуках про шинах "Віаті" наступні переваги:
  Автомобільна шина "Віаті": відгуки, технічні характеристики
 • Практично безшумна експлуатація автомобіля.
 • Динаміка авто не погіршується, а навпаки, стає краще.
 • Проходження поворотів стає більш легким, гума реагує на всі рухи кермом.
 • Відмінне зчеплення у шин навіть на льоду.
 • Деякі автомобілісти відзначають у відгуках про шинах "Віаті Боско", що є один недолік – це зовнішній вид покришок. Їм не подобається дизайн з-за бокової частини, яка дуже виражена. Однак після керування автомобілем на таких покришках вони розуміють, для чого це було зроблено. Крім зовнішнього вигляду, ніяких негативних сторін про зимових шинах "Віаті" у відгуках не відзначено.

  Viatti Bosco Nordico

  Дана модель схожа на багато інші, але її головна особливість – це наявність шипів на протекторі. Така модель коштує дорожче, ніж «липучка». Навіщо ж автомобілістам переплачувати? Чи ефективно це?
  Автомобільна шина "Віаті": відгуки, технічні характеристики
  У перший сезон експлуатації з покришками точно нічого не трапиться. У багатьох відгуках про шинах "Віаті Нордико" автомобілісти відзначають, що експлуатують гуму вже другий сезон. За цей час всі шипи залишилися на місці, лише злегка стерлися. І це враховуючи той фактор, що на автомобілі пересувалися по різному дорожньому покриттю – від вологого асфальту до обледененной траси. Багато шиповані моделі від інших виробників досить гучні, з-за чого керувати автомобілем не комфортно. З покришками Bosco Nordico такої проблеми не спостерігається. Вони лише трохи більше створюють шуму, ніж "липучки".

  Згідно з відгуками про шинах "Віаті" - "Бріна", "Нордико", можна зрозуміти, що покришки дійсно виготовлені якісно і відповідають заявленим характеристикам. За порівняно невелику ціну покупець отримує покришки, які мають величезний ресурс.

  Особливості покришок

  Покришки відрізняються відмінним зчепленням з дорожнім покриттям. Незважаючи на шипи, вони здатні зберігати якість і на сухому асфальті. Склад гуми підібраний так, що при мінусовій температурі вона не твердне, а при плюсовій не стає дуже м'якою. Хороші зчіпні властивості і залишаються при проходженні пухкого снігу. Зазвичай він забивається в покришки, але за рахунок протектора він швидко виводиться з поверхні, не перешкоджаючи збереження зчеплення. Те ж саме відбувається і з будь-вологою, що потрапила туди. Також протектор сприяє впевненого пересування по льоду або обледенілій трасі. Всі ці особливості були підтверджені багатьма дослідженнями, а також автомобілістами в різних умовах.
  Автомобільна шина "Віаті": відгуки, технічні характеристики

  Brina V-521 R14

  В асортименті компанії також є модель Brina V-521. Вона відрізняється, насамперед, спеціальним малюнком протектора. Шашки на поверхні покришки поглинають шуми, що сприяє комфортному водінню. При цьому вартість гуми порівняно невелика. Багато автомобілістів набувають дані покришки не з-за їх переваг, а з-за низької ціни. Утримувати автомобіль – це завжди дорого, тому зменшити витрати намагаються такими способами. Автомобілісти відзначають, що незважаючи на низьку вартість, покришки дійсно хороші. У них немає аналогів за таку ціну.
  Найчастіше цю гуму встановлюють ті, хто рідко виїжджає за межі міста. У міських умовах можна розганятися більше ніж до 60 км/год, а на такій швидкості покришки мають ідеальне зчеплення з дорогою. Вони без проблем долають будь дорожнє покриття. Загалом, якість покришок повністю відповідає їх вартості.

  Viatti Brina V-521 R16

  Найчастіше даних про покришках автомобілісти відгукуються позитивно. Не всі з них вказують переваги зимових шин "Віаті Бріна" у відгуках. Які ж вони? Багато автомобілістів, вибираючи шини для зими, прислухалися до порад знайомих або родичів. Вони не шкодують про це, адже покришки дійсно якісно виготовлені. Вони мають відмінне зчеплення з дорогою навіть в суворих умовах, як зазначають водії у відгуках про шинах "Віаті Бріна". У Росії це дуже важливо, так як у багатьох регіонах взимку випадає багато опадів, а дороги чистять далеко не завжди. В таких умовах покришки показали себе відмінно.
  Автомобільна шина "Віаті": відгуки, технічні характеристики
  Зчеплення з дорогою зберігається при будь-яких умовах. Динаміка автомобіля також не погіршується, а проходження поворотів стає значно легше. На вологому покритті зчеплення також залишається відмінним. Це досягається за рахунок спеціальних канавок. Покришки сприяють максимально швидкому гальмуванню у разі необхідності, незалежно від дорожнього покриття.

  Viatti Strada Asimmetrico

  Дані покришки виготовлені за новими технологіями. У них асиметричний рисунок протектора, а також вони виключають необхідність камери. Краще всього встановлювати ці покришки на легкові автомобілі. Вони призначені для літньої експлуатації і здатні зберігати свої властивості при температурі від 2 до 55 градусів тепла. Однак при цьому зовсім не повинно бути снігу. Переваги моделі: насамперед це малюнок протектора, він є асиметричним. На ньому розташовано 3 поздовжніх ребра. Вони забезпечують ідеальне зчеплення з дорожнім покриттям, виключають ризик потрапляння в занос і максимально швидко виводять вологу, що потрапила на поверхню покришок, як зазначають у відгуках про шинах "Віаті Страда". Також гума не створює додаткових шумів під час експлуатації, що сприяє максимально комфортного пересування на автомобілі.

  Відгуки про літніх шинах "Віаті Bosco A/T"

  Дана модель шин рекомендується до установки в кросовери і малі позашляховики. Розробкою покришок займалися фахівці з Росії, Італії та Німеччині. Під час цього було проведено безліч досліджень, завдяки чому гума вийшла дуже якісною і максимально адаптованої для кросоверів. Для того щоб максимально поліпшити покришки і збільшити їх ресурс, був розроблений новий склад гуми. Тепер він включає в себе наномолекулы, які забезпечують полімерну зв'язок. Завдяки цьому покришки стають більш м'якими, коли температура повітря знижується, а коли вона підвищується, стають твердими. Це сприяє збільшенню ресурсу покришок. Покришки дозволяють проходити повороти на більшій швидкості, ніж зазвичай, без побоювань заметів. Однак порушувати швидкісний режим все ж таки не рекомендується, так як навіть якісна гума не врятує від жалюгідних наслідків. При русі по вологому покриттю також зменшується ризик заносу. Протектор шин має спеціальні канавки, через які максимально швидко виводиться волога, запобігаючи цим втрату зчеплення з дорогою. Також протектор забезпечує збільшену прохідність автомобіля. Без побоювань можна заїжджати в легке бездоріжжя, адже воно буде подолано. Незважаючи на таку прохідність, покришки практично не створюють додаткових шумів при проходженні нерівностей. Кросовери важать більше, ніж звичайні легкові автомобілі, тому їх втримати на дорозі значно важче. Покришки Viatti Bosco A/T сприяють цьому, а тому маневрувати при русі з ними значно легше. Шини розроблялися за європейськими технологіями, але випробовувалися в російських умовах. З-за цього вийшло створити гуму, максимально адаптовану для поганих доріг.
  Автомобільна шина "Віаті": відгуки, технічні характеристики

  Основні висновки

  Покришки від компанії Viatti коштують значно дешевше, ніж їх аналоги. Однак незважаючи на це, якість гуми на висоті і повністю відповідає своїй вартості. Її величезний ресурс. Деяким автомобілістам вдавалося експлуатувати покришки до 5 сезонів. Також виробник не упустив і зчеплення з дорогою. Воно гарантоване завдяки протектору та спеціальним складом.

  Підсумок

  Для своєї цінової категорії "Віаті" - відмінні шини. Користувачі в цілому добре про них відгукуються. Найчастіше пишуть у відгуках, що вони відповідають усім заявленим характеристикам.