Пральні машини з сушкою: відгуки фахівців

1978 0 Новини високих технологій

Досить часто сушіння будь-якого типу білизни вважається проблемним завданням. Особливо якщо на вулиці зимовий час року. Відповідно, дуже хочеться купити пральну машинку разом з сушкою. Такі пристрої мають ряд переваг. Однак потрібно розуміти, що коштують вони досить дорого. Купувати вбудовані пральні машини з сушкою, відгуки про яких приємні, буде вигідно лише тим, хто має квартиру з великими габаритами. Відгуки фахівців про подібних приладах відмінні. Але слід бути готовим до того, що продуктивність таких спільних приладів набагато менше, ніж у двох окремих пристосувань. Особливо це стосується завантаження білизни. Даний показник у комбінованій машині, як правило, нижче в 2-3 рази.

Пральні машини з сушкою: відгуки фахівців

Необхідність у покупці

Машина, яка може прати і сушити білизну, як правило, користується популярністю. Це агрегат електронно-механічного типу. Такий пристрій багато в чому, на думку професіоналів, спрощує роботу для кожної господині. З ним немає необхідності постійно вивішувати білизну, чекати поки воно просохне і потім ще знімати його. За відгуками власників можна сказати, що таке пристосування приваблює тих покупців, у яких немає ні лоджій, ні балконів. Такі машини будуть зручні і для мам, у яких зовсім маленькі діти, а також стануть в нагоді тим, кому доводиться досить часто прати свої речі.
Пральні машини з сушкою: відгуки фахівців

Принцип роботи

Машини, які не лише стирають, але і сушать білизну, мають два нагріваючих пристрою. Одне з них називається ТЕН. Завдяки йому нагрівається повітря, який за допомогою спеціального отвори подається в бак пральної машини.


Як же відбувається описуваний процес в пральних машинах з сушкою? У відгуках часто цікавляться цим, тому питання актуальне. Гаряче повітря повністю охолоджує вологе білизна, забираючи в себе всю вологу, що знаходиться в ньому. Потім за допомогою утворення конденсату залишилася волога надходить в дренажну систему. Відповідно, речі прослуховуються максимальна рівномірно. Процес при цьому залежить не від швидкості обертання ємності пристрою, а від того, наскільки часто і швидко циркулює гаряче повітря. Рівномірність роботи підкреслюється напрямком руху барабана, який характеризує роботу пристрою.

Типи тканини

Потрібно розуміти, що кожен тип тканини слід прати по-особливому. Відповідно, такі ж правила можна віднести до сушіння. Даний момент враховується будь-яким виробником техніки. Зрозуміло, для кожного типу тканини випускаються певні моделі приладів. Наприклад, пральна машина від Electrolux буде мати відразу два вікна, які підігрівають повітря. Якщо в барабані буде знаходитися бавовняна білизна і це зазначено у налаштуваннях роботи певного режиму, то вони будуть включатися одночасно. Якщо ж необхідно обробляти синтетичні тканини, то буде функціонувати тільки один з них.

Зручність приладів

Багато хто задається питанням про те, чим зручна пральна машина з сушкою для господарів. Відгуки фахівців підкреслюють, що, по-перше, такий прилад буде суттєво економити простір. Всі власники, які мають подібні пристрої, отримують по закінченні процесу чисте і вже суху білизну. Його можна відразу надягати. Немає потреби в розвішуванні речей, довгому очікуванні, особливо якщо на вулиці зима. Крім цього, пристрій також розправляє білизна. Відповідно, велику частину гардеробу і білизни не доведеться прасувати після прання. У відгуках про пральні машини з сушкою це підтверджують користувачі.
Пральні машини з сушкою: відгуки фахівців

Типи сушіння

У всіх комбінованих пристроїв, як правило, в якості головної функції обрана прання. Сушіння вважається додатковою опцією. Тому її можна в багатьох моделях до цих досі ще виставляти за допомогою таймера. Але потрібно зауважити, що на ринку збуту вже з'являються більш дорогі та удосконалені варіанти. У них сушка триває до певного показника вологості, який присутній в барабані. У таких моделях встановлений термометр, який і служить датчиком. Його розумна система дозволяє визначити не тільки вологість повітря в барабані, але і рівень мокротиння самого білизни. Як тільки цей показник знижується до мінімальної позначки, сушка припиняється. Є безліч позитивних відгуків від покупців і професіоналів про те, що ця система максимально зручна і комфортна. Вона може довести білизну до такого стану, коли воно не пересушена, але і не залишилося вологим.
Якщо потрібно прати делікатна білизна постійно, то слід вибрати пральну машину з сушкою Electrolux. Відгуки дають зрозуміти, що прилад з цим завданням справляється відмінно.

Вага речей

У пральних машинках режим сушіння має один серйозний недолік. На жаль, він здатний працювати тільки з половиною максимальної ваги в режимі прання. Наприклад, модель Electrolux EWH1001781 здатна випрати за раз близько 7 кг білизни. Сушка може працювати за трьох з половиною кг, тому цей процес буде розтягуватися для господині в два етапи. З-за цього багато, як користувачі, так і фахівці зазначають, що комбіновані агрегати вважаються не дуже зручними при великій кількості білизни.
Пральні машини з сушкою: відгуки фахівців

Електроспоживання

Подібні маніпуляції будуть займати додатковий час, до того ж витрата електроенергії (судячи з відгуків) у пральних машин з сушкою значний. Якщо є бажання заощаджувати електроенергію, то кращі об'єднані пральної машини не купувати. Вони менш економічні. Клас енергоспоживання, як правило, у них не вище B. Є агрегати з ще більшим використанням ресурсу. Їх можна віднести до класів C і D. Виробники на даний момент намагаються виправити ситуацію. Прикладом можна назвати модель Hotpoint-Ariston Arsd 129. Це модель може випрати близько 7 кг речей, висушити до 5 кг. Однак ці показники ще сильно залежать від типу тканини. Якщо вона здатна вбирати велику кількість вологи, то доведеться скоротити кількість речей, які будуть залишатися в барабані для подальшої сушки.
Пральні машини з сушкою: відгуки фахівців

Вибір моделі

Багато хто задається питанням про те, який пристрій купити. Популярними зараз є пральні машини від Ariston, Samsung, Candy, Electrolux. Це питання є актуальним для кожного покупця. Існує величезна кількість способів, які дозволять максимально точно визначитися при виборі. В результаті правильного рішення покупець не буде шкодувати. Воно повинно ґрунтуватися на функціональності пристосування, розмірах, захист від нагрівання, протікання. За відгуками покупців, пральна машина з сушкою повинна купуватися за високу ціну – так можна максимально убезпечити себе від недоліків.

Цінові категорії

Однак у першу чергу при плануванні покупки комбінованої пральної машини потрібно обдумати бюджет. На сучасному ринку можна помітити близько 30 нових категорій. Як правило, середня вартість бюджетного устрою – нижче позначки 20 тис. рублів. Ці прилади мають дуже маленьку кількість вбудованих програм, зібрані з комплектуючих не найвищої якості. Відповідно, гарантія на такий прилад невелика. За фактом служить пральна машина близько 5 років. Приклад такої пральної машини з сушкою – LG. Відгуки про прилади цього виробника хороші, незважаючи на ставлення до бюджетного сегменту.
Якщо використовувати трохи більше фінансових вкладень, тобто купувати пристрій з середнього сегмента, то потрібно придивитися до моделей від брендів Electrolux, Bosch, Zanussi і так далі. Як правило, вартість їх буде складати до 40 тис. рублів. Пристосування може використовуватися близько 7 років. Покупці помічають, що характеристики пристроїв дійсно хороші. Фахівці відзначають, що радує не тільки велика кількість вбудованих програм, але високі параметри прання. Є ще додаткові опції. Мова йде про захист від м'яття, контроль температури і так далі. Зрозуміло, що прилади з високої цінової категорії будуть працювати добре, без незручностей в експлуатації. Вони мають величезний функціонал. Однак заплатити за це доведеться близько 100 тис. рублів. На думку фахівців, висока вартість повністю виправдовується. До того ж тривалий термін експлуатації не може не радувати. Найчастіше служать такі машини до 15 років.

Компанія LG

На перший погляд апарати LG є схожими на техніку від інших виробників. Це зрозуміло, так як вони створені для того, щоб виконувати одні і ті ж функції. Відповідно, інструкції з експлуатації будуть приблизно однаковими. Але все ж якимись принциповими відмінностями пристрою-таки мають. Наприклад, в машинках LG є спеціальне програмне забезпечення, яке називається «Дбаємо про те, що дорого вам». Воно розроблене спеціально для моделей цього виробника. Полягає в тому, що машинка в автоматичному режимі вибирає особливу послідовність роботи, що дозволяє по мінімуму нашкодити тканини, при цьому прання все одно залишається високоякісною. Це пов'язано з тим, наскільки забруднена білизна. Відповідно це дозволяє досить ефективно випрати речі і не пошкодити їх. Добре себе в цьому питанні показує, як кажуть у відгуках, пральна машина з сушкою LG F1296CD3.
Пральні машини з сушкою: відгуки фахівців

Набір функцій машин LG

Є шість спеціальних програм, які вбудовані у програмне забезпечення. Наприклад, пральна машинка LG може мати стандартне обертання. Як правило, ця функція-традиційна. Вона вибирається за замовчуванням і забезпечує якісну прання. Прасувати після процесу сушіння практично не доведеться. Може будуть якісь складки, але їх дуже мало. Є особливий режим. Він має відразу два позитивних ефекту. По-перше, знижує до мінімуму шум: немає ефекту падаючого білизни. По-друге, утворюються мікропухирців повітря, які дозволять повністю видалити бруд. З таким режимом працюють ще і пральні машини з сушкою Candy. Відгуки про нього позитивні. Покупці відзначають, що прилади обох брендів працюють вночі без будь-якого дискомфорту для мешканців. Режим похитування дозволяє зробити прання максимально ефективною. Даний алгоритм забезпечить особливий стан білизни в барабані: ніби вона знаходиться в невагомості. Відповідно, тканина не буде псуватися, вдаряючись об стінку. Алгоритм насичення дозволить випрати білизну, навіть якщо завантаження неповна, тому цим режимом користуються найчастіше. Він працює таким чином, що всі миючий засіб розподіляється рівномірно. Відмінна реалізація цього режиму, судячи з відгуків, в пральній машині з сушкою LG F1296CD3. Остання функція – це реверсивний рух. Вона дозволяє направляти потік води у вигляді вихору. Миючий засіб максимально поширюється і підвищує якість прання.

Компанія Samsung

Ще один популярний виробник – Samsung. Пральні машини з сушкою (відгуки про них відмінні), які випускаються цим виробником, вже давно користуються попитом, хоч і знаходяться в недорогому ціновому сегменті. Ця техніка оснащена по мінімуму опціями, але більша частина моделей відмінно справляється з усіма функціями. Дані машини здатні випрати навіть делікатна білизна, яке зшито з ніжних матеріалів. Фахівці працюють з унікальною технологією «Еко Бабл». Завдяки цьому всі білизна ніжно промивається піною. Особливо ця функція користується попитом, якщо забруднена тканина легко псується. При цьому повністю виключається вплив на одяг або білизну хімічними елементами, які є в миючому засобі. Також фірмовий барабан Diamond дозволить домогтися максимально позитивного ефекту при пранні. Відгуки фахівців про пральні машини з сушкою від цього виробника змусять покупця звернути увагу на прилади. Рельєф нагадує грань дорогоцінного каменю. Завдяки такій формі результат і прання і сушіння хороший. При роботі пристрою вода затримується в спеціальних отворах барабана. В результаті машинка здатна видавати суху білизну, яке можна відразу швидко погладити.
Пральні машини з сушкою: відгуки фахівців

Компанія Ariston

На споживчому ринку є ще одна популярна марка. Мова йде про компанії Ariston. Великим попитом користуються прилади з сушкою від цього виробника. При цьому потрібно зауважити, що розробники наділили всю техніку величезною кількістю функцій. У найбільш дешевих моделях є лише мінімальний набір, який все одно дозволяє з максимальним ефектом і повністю випрати синтетичне або бавовняну білизну. Фахівці створюють спеціальні алгоритми, які дозволять дбайливо, але ефективно обробляти речі. Серед хороших функцій, як пишуть у відгуках про пральні машини з сушкою, можна відзначити прискорений процес чищення. Білизна буде обертатися на швидкості в 100 оборотів в хвилину. За рахунок цього збільшується мінімальний обсяг води, а також електроенергії. За відгуками покупців, цей режим ідеально выстирывает речі. Особливо добре в ньому прати шерстяні вироби. Фахівці відзначають, що подібний режим дозволить перешкоджати утворення катишків під час прання і сушіння. Як інші комбіновані агрегати, прилади Ariston можуть ще відбілити речі і максимально виполоскати їх. Завдяки унікальній технології обертання барабана ці процеси відбуваються на відмінно. За відгуками, найкращі пральні машини з сушкою добре проявляють себе в нічний час, так як видають трохи шуму.