Мобільний телефон ONEXT Care-Phone 5: відгуки, характеристики, інструкція

155 0 Новини високих технологій

Багато звикли зустрічати на ринку смартфони і модні гаджети. Але ми забули, що є люди, які не можуть або не хочуть розбиратися в новій техніці, але їм як і раніше потрібна зв'язок із зовнішнім світом. Варто визнати, що більшість бабусь і дідусів не мають можливості купувати собі дорогі смартфони. А навіть якщо їм їх дарують, не хочуть розбиратися з новими технологіями. Для таких людей теж потрібні мобільні телефони, але із спрощеним управлінням. Одна з китайських компаній подбала про це, випустивши ONEXT Care-Phone 5. Відгуки цей телефон зібрав хороші, тому що є надійним пристроєм, який справляється з усіма поставленими завданнями.


Призначення

На жаль, ми не можемо завжди перебувати поруч зі своїми літніми родичами. В силу якихось обставин ми переїжджаємо в інший будинок або навіть місто. Але відстань не причина для того, щоб не спілкуватися з рідними.
Мобільний телефон ONEXT Care-Phone 5: відгуки, характеристики, інструкція
Так вийшло, що технології розвивалися надто швидко, і не все старше покоління змогло адаптуватися під них. Хтось просто не має фізичних можливостей розбиратися з новими гаджетами, хтось просто не бачить в цьому сенсу. І поки не всі наші бабусі навчилися використовувати сенсорний смартфон, хороший кнопковий телефон не перестане існувати. Навіть на подібний продукт знайдеться покупець, і як показує практика, попит дуже навіть великий.

Переваги

Перш ніж перейти до огляду цієї моделі, відразу варто виділити її переваги. Не дарма подібні телефони стали називатися «бабушкофонами». Вони націлені саме на молоду аудиторію і людей зі слабким зором. Звідси такий чудний дизайн і необхідний набір функцій.


Уявіть, що ваша бабуся живе за містом, у неї низький зір і, як у всіх літніх людей, слабке здоров'я. Щоб бути завжди на зв'язку, ви даруєте їй такий телефон. Чим він відрізняється від звичайного? По-перше, у нього величезні кнопки. За ним важко промахнутися. По-друге, у нього є голосове введення, але не той, який ми звикли бачити в смартфонах. Він озвучує натискаються кнопки. Тут же є ліхтарик, щоб спускатися в підвал. Звичайно ж, телефон ONEXT Care-Phone 5 оснащений об'ємним акумулятором. А для екстрених випадків є кнопка SOS.

Поставка

Ну і почнемо огляд з упаковки пристрою. Поставляється воно в компактній картонній коробці. Виробник не став витрачати багато часу на презентацію і маркетингову кампанію. Це робити нема чого. Оскільки це практично єдиний пристрій, яке не має конкурентів і йому не треба привертати увагу. Достатньо, щоб всі знали про його існування і в разі необхідності придбали.
Мобільний телефон ONEXT Care-Phone 5: відгуки, характеристики, інструкція
Коробка прикрашена приємними графічними елементами. Спереду зображений ONEXT Care-Phone 5 Black. Є також версія в білому кольорі. Посередині зазначена модель телефону і опис: «Телефон з великими кнопками». Під таким слоганом розмістили графічні іконки, які відображають основні параметри. Тут зазначено, що телефон працює з двома сім-картами, має спеціальну кнопку допомоги, ємний акумулятор, автоматичний відповідь, радіо і віддалений контроль.
На звороті інформації трохи більше. Вона вся представлена російською мовою. Тут є опис усіх елементів телефону, його особливості і комплектація. На одному з торців коробки знову описуються характеристики моделі, але орієнтовані на людей, які розбираються в цифрах і показниках. Тут вказано процесор, частоти, камера, діагональ екрану та ін. На протилежному торці знову помістилася інформація про те, чому ж цей гаджет може залучити. Тут більше розкрито описані його особливості та націленість на молоду аудиторію. Також на одній із сторін вказана інформація про виробника. Звідси довідуємося, що модель була створена в Китаї і має гарантійний термін.

Комплектація

Продовжуємо огляд ONEXT Care-Phone 5. Відкриваємо коробку і помічаємо, що на одній з граней нас дякують за покупку. Всередині нічого надприродного немає. Модель оснащена стандартними аксесуарами.
Мобільний телефон ONEXT Care-Phone 5: відгуки, характеристики, інструкція
Крім телефону, в коробці покладений акумулятор, зарядний пристрій, інструкція та гарантійний талон. Можна було б укласти ще навушники, але, мабуть, не всі літні люди потребують гарнітурі.

Зовнішність

Найбільше вражень зібрав зовнішній вигляд ONEXT Care-Phone 5. Відгуки дизайн отримав неоднозначні, оскільки перед нами дуже незвичайний телефон. Модель зроблена з якісного пластику чорного кольору. Передня панель зайнята екраном і цифровим блоком. Розміри останнього вражають. Клавіші дуже великі, прогумовані, отримали опуклу форму. Натискати їх зручно, навіть на дотик знайти потрібну просто. Екран має кольорову матрицю і невеликі розміри: 28 х 36 мм. Під ним знаходяться основні кнопки і велика чотирипозиційна клавіша по центру. Зліва є Меню і кнопка виклику, праворуч - кнопка повернення і скидання. Цифровий блок звичний, зі стандартним розташуванням як числових, так і буквеним.
Мобільний телефон ONEXT Care-Phone 5: відгуки, характеристики, інструкція
Задня кришка знімна. Зверху помістили перфоровану ґрати зовнішнього динаміка, а поруч - невеликий вічко камери і кнопку SOS для власників ONEXT Care-Phone 5. Відгуки така незвичайна клавіша отримала хороші. До того ж вона гармонійно вписана в дизайн.

Деталі

На торцях елементів небагато. Правий вільний від яких-небудь деталей. З краю ледь помітний отвір для того, щоб підчепити задню кришку. Зліва є гойдалка гучності і вимикач ліхтарика. До речі, останній працює навіть тоді, коли телефон вимкнений. Нижній торець отримав роз'єм для зарядного пристрою стандартного формату microUSB. Поруч з ним розмістився аудіовхід 35 мм Сюди можна підключити навушники. На верхньому торці помістили ліхтарик.

Початок роботи

Щоб пристрій запрацювало, необхідно зняти задню панель. Під нею знаходиться акумулятор, якщо ви його вже встановили туди. Під ним розміщені слоти для двох сім-карт стандартного розміру і карти-пам'яті. Якщо ви самостійно не можете розібратися з цим, в комплекті є інструкція до ONEXT Care-Phone 5. У ній є опис того, як відкривати кришку, діставати або вставляти батарею, а також в якій слот поміщати сім-карту. Відразу потрібно згадати, що карту пам'яті бажано використовувати хоча б мінімального обсягу. Оскільки внутрішньої пам'яті в телефону немає, з-за чого деякі функції можуть не працювати камера, диктофон, аудіо тощо).
Мобільний телефон ONEXT Care-Phone 5: відгуки, характеристики, інструкція
Коли все буде на своїх місцях, можна включати телефон. Для цього натискаємо червону кнопку (скасування дзвінка) і тримаємо її до моменту, поки не активується дисплей.

Опис

Коли засвітився екран, можна починати роботу з апаратом. Дисплей отримав діагональ 18 дюйма і оснащений кольоровим матрицею. Дозвіл при цьому 128 х 160 пікселів. До екрану ніяких претензій немає, він яскравий, і навіть в сонячний день на ньому легко все розглянути. В комплекті є зарядний пристрій, яке отримало 07 А. Батарею ємністю 1200 маг поповнює за 2 години. Клавіатура має підсвічування, але вона нерівномірна. Чому-то ліва частина практично не видно, а от цифри 2 3 і 8 дуже яскраві.

Робота

На головному екрані відразу видно час і дату. Цифри великі, а в нашому випадку це дуже добре. Вгорі є невеликі значки акумулятора, якості мережі та інші іконки, в залежності від використаних функцій. В меню є 10 пунктів. Серед них «повідомлення», «журнал дзвінків», «профілі звуку», «телефонна книга», «мультимедіа» та ін. В принципі, призначення кожного розділу зрозуміло і не повинно викликати запитань.
Мобільний телефон ONEXT Care-Phone 5: відгуки, характеристики, інструкція
Наприклад, якщо вам потрібно поміняти час, натискаєте кнопку «Меню», вибираєте розділ з налаштуваннями, пункт «Телефон», в ньому ви знайдете можливість зміни часу і дати. Оскільки перед нами «бабушкофон», він повинен добре передавати звуки. Відгуки ONEXT Care-Phone 5 на цей рахунок зібрав самі позитивні. Динамік відмінний, видає дуже гучний звук, що можна почути його звідусіль, навіть якщо телефон залишився в будинку, а ваш родич вийшов на вулицю. До речі, для дзвінка динамік один і той же. З одного боку, це явно забезпечує хорошу чутність співрозмовника, з іншого - регулюючи гучність дзвінка, паралельно змінюють і гучність динаміка.

Камера

Камера, яка є в телефоні, на ділі трохи даремна, оскільки робить знімки з роздільною здатністю 01 Мп – це 320 х 240 пікселів. У користувача є можливість вибирати якість знімка, але воно в будь-якому випадку виходить вкрай погане. Камера може робити знімки, але на них видно лише силуети. Якщо потрібно сфотографувати якусь напис, то вона повинна бути надрукована величезними літерами. Переглядати зроблені фото можна, але наближати їх не можна.

Допомога

Характеристики ONEXT Care-Phone 5 в цілому досить звичайні, як і для будь-якого подібного телефону. Але однією з особливостей цієї моделі стала кнопка SOS. Щоб вона працювала, потрібно перейти у відповідний розділ і налаштувати її. При правильній настройці під час натискання на цю кнопку телефон відтворює сирену і починає продзвонювати всі номери, які вказані в списку. Їх кількість можна настроювати у відповідному розділі. Коли хтось бере трубку, включається гучний зв'язок. Якщо нікому не вдалося додзвонитися, тоді всім буде надіслано повідомлення.
Мобільний телефон ONEXT Care-Phone 5: відгуки, характеристики, інструкція

Відгуки

Перед нами гарний кнопковий телефон, який легко справляється з усіма функціями, а тому зібрав хороші відгуки. Звичайно, судити про те, наскільки все ідеально, складно, адже бабусі з дідусями не дадуть об'єктивну оцінку апарату, як і молоді люди, які користувалися ним. Так чи інакше, всі заявлені особливості моделі правдиві. Кнопки зручні, великі, з голосовим підтвердженням. Дуже гучний динамік. Кнопка допомоги виконує своє завдання. Радіо може працювати без навушників. Є гучний зв'язок і вібровиклик. З недоліків можна було б сказати про невдалу камері, незрозумілою реалізації гойдалки гучності і відсутність режиму Т9 але все це дуже індивідуальні мінуси. Частина з них навіть не відома літнім людям, а значить, і не може вважатися проблемою.