Як у "Доті 2" вбивати своїх крип: керівництво

115 0 Новини високих технологій

"Доту 2" – складна і комплексна МОБУ гра з безліччю правил і можливостей. Гравець може не тільки розвивати свого героя, щоб знищити супротивника, але і заважати ворогові займатися тим же. Однією з таких можливостей є добивання власних крип. Це допоможе позбавити супротивника досвіду та частини золота. Давайте розберемося, як в "Доті 2" вбивати своїх крип і навіщо це робити.

Як у "Доті 2" вбивати своїх крип: керівництво

Хто такі крип і навіщо їх вбивати?

На карті є три лінії, за якими з певною періодичністю виходять загони крип з однієї й іншої сторони. Ними не можна керувати, тому вони постійно б'ються до смерті з ворожими крип. За вбивство кожного з них дається золото та очки досвіду. Золото герою дістається тому, хто завдав останнього удару, а досвід ділиться на всіх союзних персонажів, які знаходилися в радіусі досяжності.


На стадії фарма все золото герої отримують тільки завдяки вбивства ворожих крип. Досвідчені гравці намагаються добивати кожного мобу останнім ударом, щоб не просувати лінію до ворожої вежі і не пропускати досвід. Однак противник може зіпсувати «хороше життя» тим, що почне добивати своїх крип. Якщо ваш ворог на лінії не знає, як в "Доті 2" вбивати своїх крип, то вам дуже пощастило – ви отримаєте максимальну кількість золота і досвіду від кожного загону. Однак за кожен денай (саме так називається добивання союзного кріпа) ворог отримує зменшена кількість досвіду, а золота, відповідно, не отримує взагалі. Таким чином, роль добивання союзних юнітів дуже важлива на початковій стадії гри, адже тільки так (і ще вбивствами) можна зіпсувати хороший старт супротивникам.
Як у "Доті 2" вбивати своїх крип: керівництво

Добивання лісових юнітів

Крім того, як в "Доті 2" вбивати своїх крип, варто відзначити, що денаить можна і нейтральних мобів. Це дуже корисно, коли боротьба йде за один з лісових таборів між саппортами, які намагаються нафармить початкові предмети. Також корисна фішка при відводах крип з лінії, щоб отримати максимальну кількість досвіду, оскільки в останніх версіях Dota 2 союзники отримують малу частку EXP за добивання своїх юнітів. Точна кількість золота і досвіду вказати складно, оскільки в кожних оновленнях ці значення змінюються. Якщо ви активно граєте в "Доту", то обов'язково стежте за новими версіями на офіційних ресурсах.

Як правильно вбивати крип "Доті 2"?

До виходу Dota 2 Reborn добивання правою кнопкою миші регулювали через консоль за допомогою команди. В наступних версіях розробники скасували цю фішку і ввели звичайну налаштування в меню гри. За замовчуванням денаить юніти можна через клавішу А (англійська розкладка). Ви повинні натиснути її на клавіатурі, а після з допомогою курсору клікнути по крипу. Денаить мобів можна тільки тоді, коли їх рівень здоров'я опускається нижче 50%. Якщо денай зарахований, над крипом з'явиться знак оклику. Для успішного добивання ви повинні завдати саме останній удар по юніта.
Як у "Доті 2" вбивати своїх крип: керівництво
Щоб переставити на добивання мишку, необхідно перейти у вікно налаштувань (шестірня в лівому верхньому куті ігрового меню), включити пункт «Примусова атака правою кнопкою миші і зберегти зміни. Тепер ви знаєте, як вбивати своїх крип "Доті 2", що трохи підвищує ваш рівень гри порівняно з новачками.