Як заблокувати рекламу в браузері?

22 0 Новини високих технологій

При невеликій швидкості інтернет-підключення настирлива реклама, вискакує після кожного кліка, може сильно вплинути на швидкість роботи користувача в Мережі. Перехід на рекламні сайти і наступні десятки спливаючих вікон дратують багатьох власників персональних комп'ютерів, планшетів і смартфонів. Деякі користувачі продовжують подорож по інтернету, навіть не замислюючись про те, як заблокувати рекламу в браузерах, в системі «Андроїд» і так далі. Насправді ж, за десять хвилин можна назавжди позбутися від спливаючих вікон, випадково відкриваються сайтів і подібних перешкод.

Як заблокувати рекламу?

Існує чотири способи позбутися від реклами на всіх пристроях, підключених до Мережі. Перший спосіб полягає в тому, як заблокувати рекламу в різних браузерах при допомоги внутрішніх налаштувань програми. Другий спосіб – це використання розширень і доповнень для браузерів. Третій спосіб – встановлення спеціалізованих програм на персональний комп'ютер, планшет або телефон. Четвертий спосіб – установка анти-рекламних браузерів.
Як заблокувати рекламу в браузері?
Якщо у користувача немає бажання вдаватися в подробиці того, як заблокувати рекламу кожним з чотирьох способів, то можна зупинитися лише на першому і другому пунктах. Вбудовані налаштування браузера і додаткові розширення дозволяють майже повністю захистити себе від переходів на небажані сайти. Також варто відзначити, що для кожного із браузерів налаштування індивідуальні.


Як прибрати рекламу в «Хромі»?

Щоб побачити, як заблокувати рекламу в браузері «Гугл Хром», користувачеві необхідно знайти значок налаштування в правому верхньому кутку програми. Далі, якшо по ньому, потрібно вибрати пункт «Налаштування». Користувач буде перенаправлено на сторінку налаштувань браузера. Потім, щоб зрозуміти, як заблокувати рекламу в «Хромі», необхідно перегорнути сторінку до кінця і натиснути на «Додаткові налаштування».
Як заблокувати рекламу в браузері?
Наступний крок – пошук «Особистих даних на сторінці. Потім необхідно клацнути по кнопці «Налаштування контенту». Після натискання випаде список, де потрібно відзначити пункт, блокує спливаючі вікна в браузері. Потім залишається тільки зберегти зміни і перезапустити браузер. Так можна впоратися з таким завданням, як заблокувати спливаючі вікна реклами в «Хромі» без додаткових програм.

Як позбутися від реклами в «Яндекс. Браузері»?

Російський браузер все більше набирає популярності серед користувачів Мережі. І тут, як і в «Хромі», за допомогою штатних налаштувань можна заблокувати рекламу. Як в «Яндекс. Браузері» це зробити? Досить просто. Для початку необхідно відкрити налаштування браузера, значок яких знаходиться у правому верхньому куті. Потім перейти в основні параметри програми.
Як заблокувати рекламу в браузері?
Далі, щоб зрозуміти, як заблокувати рекламу в «Яндекс.Браузері», достатньо перейти у вкладку «Особисті дані». І останній крок – встановлення галочки біля пункту, що дозволяє блокувати рекламу в браузері. Потім необхідно зберегти налаштування і перезапустити браузер.

«Мозілла» без реклами

«Мозілла» – один з найпопулярніших браузерів у світі. Його використовують мільйони користувачів Мережі. Лисичка може працювати як на персональному комп'ютері, так і на планшеті і навіть смартфонах. Дані легко синхронізуються за допомогою єдиного облікового запису.
Але, як і всі браузери, «Мозілла» не захищена від спливаючої реклами. Як заблокувати набридливу рекламу в браузері без додаткових програм? Таке питання задають багато користувачів. Перший крок – перехід в налаштування програми через спеціалізований значок у верхньому правому кутку. Потім необхідно клацнути по кнопці «Налаштування». Далі браузер відкриє перед користувачем нове діалогове вікно з різними настройками.
Як заблокувати рекламу в браузері?
Тут користувачеві потрібно перейти у вкладку «Вміст» і встановити галочку біля пункту, що блокує спливаючі вікна в браузері. Після залишається тільки зберегти зміни і перезапустити програму.

Прибираємо рекламу в «Опері»

Захиститися від спливаючої реклами в «Опері» можна і без установки додаткових програм та розширень. Для цього потрібно відкрити меню браузера, клацнувши по значку «Опери» в лівому верхньому кутку. Потім із запропонованого списку вибрати пункт «Налаштування».

Як заблокувати рекламу в браузері?
Після цього у вікні клацнути по пункту «Веб-сайти» і перейдіть до групи «Спливаючі вікна». Далі встановити галочку біля пункту, повністю блокує спливаючі вікна в браузері. Зберігаємо налаштування і перезапускаємо браузер. Також варто відзначити, що «Опера» випустила версію браузера, в яку вже вбудована функція блокування реклами.

ADBlock – краще розширення для блокування реклами в браузерах

Докучають користувачам інтернету не тільки спливаючі вікна, але і реклама, перекидывающая на сторонні сайти. Впоратися з цією проблемою штатні можливості браузерів, на жаль, не можуть. У таких випадках на допомогу приходять зовнішні розширення і доповнення, розроблені спеціально для блокування реклами подібного роду. Одним з найпоширеніших розширень для браузерів, що дозволяють позбутися від реклами, є AdBlock. Знайти дане доповнення для будь-якого з браузерів досить просто. Користувачеві необхідно відкрити магазин розширень для певного браузера. Ввести в рядок пошуку AdBlock. Потім відкрити картку доповнення, натиснути на кнопку установки і погодитися з усіма вимогами.
Після цього розширення буде автоматично завантажено і встановлено в браузер. Наступний крок – перезапустити браузер. Далі можна помітити нову іконку, яка з'явилася на рядку налаштувань програми.
Як заблокувати рекламу в браузері?
Головне достоїнство розширення – це можливість його відключення, без повного видалення. Досить клацнути по значку доповнення і тимчасово призупинити його роботу.

AdGuard для персонального комп'ютера

Але що робити, якщо на комп'ютері встановлено кілька браузерів, і шукати розширення для кожного не хочеться. Відповідь проста – встановити програму на персональний комп'ютер, яка буде блокувати рекламу у всіх браузерах відразу. AdGuard – це багатофункціональна програма, яка поєднує в собі всі необхідні функції для швидкого і безпечного перегляду сторінок в Мережі. Програма не тільки блокує ненависну рекламу, але і дарує користувачу ще багато приємних доповнень. Завантажити програму можна на офіційному сайті AdGuard. Потім необхідно встановити її. Зробити це просто – достатньо слідувати інтуїтивно зрозумілому установчого меню. А після успішної установки насолоджуватися безпечним серфінгом в Мережі. Завдяки AdGuard користувач може:
 • Не турбуватися про рекламу, спливаючі вікна, банерах і так далі. Сторінки будуть оброблятися у фоновому режимі, а перед користувачем постануть в чистому вигляді. При цьому швидкість завантаження буде ще швидше, ніж до установки програми.
 • Не думати про фішинг у Мережі. AdGuard повністю захистить особисті дані користувача.
 • Встановити батьківський контроль. На персональному комп'ютері буде заблокований доступ до небажаних сайтів.
 • Більше не витрачати час на перегляд рекламних відео на самому популярному відеохостингу. Програма повністю позбавить користувача від реклами на багатьох сайтах подібного роду.
 • Браузери без реклами

  Крім наведених нижче способів позбавлення від реклами, можна скачати і встановити браузер, який вже захищений від неї. Одним із самих популярних браузерів без реклами є дітище uCoz. Браузер "Уран" відрізняється високою швидкість завантаження даних, він не витрачає вхолосту оперативну пам'ять комп'ютера і блокує всі види реклами у відкритих посиланнях.
  Як заблокувати рекламу в браузері?
  Зовнішній інтерфейс дуже схожий з "Гугл Хром". Той же вигляд меню і вкладок. А ось алгоритм пошуку запозичений у "Яндекса". Даний продукт ще не до кінця позбавили від помилок, але часті оновлення говорять про те, що проект не покинутий. І, можливо, незабаром він займе місце поряд з титанами. Ще один браузер, повністю блокує рекламу – Avant. Розробники стверджують, що програма відрізняється високою швидкістю завантаження сторінок, вже позбавлених небажаних вікон. Також програма не їсть багато оперативної пам'яті. Користувачам надана можливість додавати у чорний список сторінки і сайти, які розсилають занадто багато спаму.