Як змінити мову в "Скайрим" без використання модифікацій

14 0 Новини високих технологій

Досить багато людей і понині зачаровані неймовірними пейзажами такої гри, як «Скайрим». Подібна гра занурила кожного гравця в світ давньої Скандинавії, де кожен боровся за життя так, як міг. Одні молилися богам, інші ж домагалися особисто. Кожна нова гра в сотні разів більше неповторна, ніж перша. З-за цього якості серія TES має таку популярність по всьому світу. Але часом виникають проблеми, коли потрібно змінити мову в «Скайриме», але зовсім незрозуміло як. У цій статті описано, як ця проблема вирішується без установки додаткових модифікацій.

Пару слів про «Скайриме»

Ще з 90-х років ігрову індустрію радують ігри серії TES (останньою грою цієї серії є «Скайрим»). Мало кому відомо, але кожна частина називається на честь континенту вигаданого світу TES. Тому кожна гра виходить настільки довго. Адже розробникам доводиться вигадувати нові світи неймовірно чудовими і захоплюючими. Інакше ніякого попиту серед геймерів не буде. Варто нагадувати, що «Скайрим» вийшов в далекому 2011 році, але до цих пір тримає планку по видовищності і популярності.


Як змінити мову в "Скайрим" без використання модифікацій
У 2017 році до гри випустили спеціальний додаток, поліпшує графічну складову у багато разів. Тим самим вона стала легендарною і її почали переносити на консолі нового покоління. Однією з них є Nintendo Switch. Крім сюжету, графіки та багато іншого, гра дуже доступна до околоигровому спільноті. Полягає це в тому, що кожен бажаючий може створити власний мод для «Висування». У грі присутні команди, але вони на англійській мові, а от сама консоль російською. Тому тема цієї статті полягає в тому, як змінити мову в «Скайриме» без особливих зусиль. Зробити це можна, використавши стандартний блокнот Windows.

Скайрим: як змінити мову на англійську?

Як і багато хто інші ігри, «Скайрим» має україномовну локалізацію, тобто вона повністю перекладена на російську мову. Варто зауважити, що в грі більше 40 тисяч голосових діалогів. Тому робота над перекладом проведена колосальна і рівних їй практично немає. Хіба що ігри серії Fallout від того ж видавця, що і «Скайрим». Рішення про зміни мови в додатках часто приймають ті, хто хоче більш детально вивчити англійську. Адже в грі безліч текстових і голосових діалогів.

Як змінити мову в "Скайрим" без використання модифікацій
Інструкція по тому, як змінити мову в «Скайрим»:
 • Зайдіть в кореневу папку «Скайріма», після чого знайдіть файл Skyrim.ini та відкрийте його стандартним блокнотом.
 • Серед усіх рядків знайдіть SLanguagr = RUSSIAN, де замініть RUSSIAN ENGLISH.
 • Збережіть зміни у файлі.
 • Як у «Скайриме» змінити мову в консолі?

  Зміна мови консолі потрібно в тих випадках, коли треба ввести в консоль різного роду ключі, які в свою чергу змінюють якісь аспекти ігрового процесу, будь то безсмертя, зміна одягу персонажів і багато іншого.
  Як змінити мову в "Скайрим" без використання модифікацій
  Інструкція по зміні мови консолі:
 • Відкрийте файл Skirim.ini блокнотом.
 • Під рядком SLanguage = RUSSIAN допишіть SConsole = ENGLISH.
 • Збережіть зміни у файлі.
 • Сподіваємося, ви тепер знаєте, як змінити мову в «Скайрим» без використання різних підозрілих доповнень, здатних порушити цілісність вашої системи або ж вкрасти важливу інформацію. Тому використовуйте тільки ліцензійні товари.