Що робити, якщо припинена робота програми Steam client bootstrapper

154 0 Новини високих технологій

Багато знайомі з такою торговою майданчиком як Steam. Крім величезною бібліотеки гри всіх народів і жанрів, там ще існує ціле співтовариство з людей, які об'єднуються для досягнення певних цілей, або ж просто максимально повеселитися. Steam має програму, за допомогою якої можна отримати доступ до всього цього багатства, але іноді виникає проблема, коли припиняється робота програми Steam client bootstrapper. У цій статті дана проблема є повністю вирішеною.

Що таке Steam?

У сучасному світі поступово зникає поняття піратства, адже набагато простіше один раз витратити, а потім завжди мати доступ до глобальної бібліотеки з іграми, які ви купили. Крім звичайної гри, можна отримати на додаток до неї доступ до майстерні, де кожна людина може завантажити або навіть створити додаток. Якщо доповнення для гри, у якій речі продаються, то ви ще можете непогано заробити. Це є ідеальним стартом для початківців графічних дизайнерів, які не знають, де проявити свій прихований талант.


Що робити, якщо припинена робота програми Steam client bootstrapper
Steam – це маленький крок у майбутнє ігрової індустрії. Крім геніальних творців даної площадки, над нею працюють і прості гравці по всьому світу, адже не дарма Steam називають глобальним співтовариством. Кожен може не тільки пограти в Steam, але і доповнити його власним контентом. Часом виникає проблема, при якій припиняється робота програми steam client bootstrapper і додаток просто не запускається, поки не перезагрузишь комп'ютер. На щастя, в інтернеті існує ефективний спосіб, як позбутися від цієї проблеми.

Помилка: припинення роботи програми steam client bootstrapper, причини появи

Основною причиною появи цієї проблеми є неправильне завантаження програми під час старту комп'ютера. При запуску комп'ютера паралельно запускаються сотні додатків, як системних, так і користувача. Steam поки що не виправили цю проблему самостійно, але люди в інтернеті знайшли ефективний спосіб боротьби з даним родом помилок. При виконанні варто пам'ятати, що не слід відключати і інші працюючі додатки, адже це може призвести до критичної помилку операційної системи Windows, але про це докладніше в наступному пункті статті.

Що робити, якщо припинена робота програми Steam client bootstrapper
Така проблема може виникнути не тільки з додатком Steam, але і з іншими програмами Windows. Як вважають деякі, ця проблема найчастіше виникає на комп'ютерах з низькою продуктивністю процесора і малим об'ємом оперативної пам'яті. Також варто відзначити, що якщо навіть компоненти комп'ютера нові, але інтернет-з'єднання відсутня, то може відбутися збій, який знову ж таки викличе вищезазначену помилку.

Припинена робота програми steam client bootstrapper: що робити?

Як уже говорилося, ця проблема виникає при запуску операційної системи Windows, тому і рішення варто шукати в цій області. Відомо, що в диспетчері завдань існує пункт, що відповідає за завантаження користувацьких додатків, але ніяк не системні. Подібна концепція була прийнята з-за недовіри операційної системи до сторонніх додатків. Звичайно, можна приєднати системні програми, але зовсім іншим способом.
Що робити, якщо припинена робота програми Steam client bootstrapper
Інструкція щодо вирішення проблеми припинення роботи програми Steam client bootstrapper:
  • Запустіть диспетчер завдань і перейдіть в пункт «Автозавантаження» і знайдіть там додаток Steam, потім вимкни його автозапуск кнопкою «Вимкнути».
  • Тепер потрібно вимкнути додаток вручну, для цього в тому ж диспетчері завдань перейдіть в пункт «Процеси», знайдіть «Steam client bootstrapper» і натисніть кнопку «Зняти завдання».
  • Запустіть ярлик програми Steam.
  • На закінчення

    Сподіваємося, що ця стаття допомогла вам у вирішенні проблеми, пов'язаної з припиненням роботи програми Steam client bootstrapper. Варто нагадати ще раз, що не слід відключати всі програми поспіль, оскільки можливі критичні збої в операційній системі Windows, і не завантажуйте з форумів різні програми, нібито вирішують дану проблему, – це віруси.