Шини Gislaved Nord Frost 100: опис, характеристики і відгуки

172 0 Новини високих технологій

Незважаючи на те, що населення Швеції відносно нечисленне, за своїми технологіями держава перевершило багато інші країни. Тут завжди стежать за якістю продукції. І це не залежить від того, що і в яких масштабах виробляється. У Швеції виробляють однаково якісні вироби як для внутрішнього ринку, так і для експорту. Деяка продукція вважається найбільш якісним, тому виробники з інших країн намагаються розробити таку ж технологію.

Шини Gislaved Nord Frost 100: опис, характеристики і відгуки
В Швеції проводиться багато автомобільних товарів. Тут є завод з виробництва шин Gislaved. Однією з затребуваних моделей компанії є шини Gislaved Nord Frost 100. Вони користується популярністю в багатьох країнах, але особливо в Росії через специфічність клімату. Модель була розроблена спочатку без будь-яких шаблонів, з застосуванням нових технологій і різних поліпшень. Компанія повністю впевнена в даному зразку і з упевненістю заявляє про всі його переваги. Шини Gislaved Nord Frost 100 були досліджені і перевірені багато разів перед початком масштабного виробництва. Що ж думають про дану модель автомобілісти, які встановили дані покришці собі? Про це буде сказано нижче.


Для чого призначені?

Компанія Gislaved не почала розробку і виробництво оновлених шин. Однак цьому посприяли нові правила, за якими попередні моделі покришок вже не проходили. Модель Nord Frost 100 не є вдосконаленою версією якихось покришок. Для її розробки було потрібно багато часу і впровадження різних технологій. Шини Gislaved Nord Frost 100 здатні конкурувати з багатьма моделями, але у даних покришок переваг все одно більше. Хоч шини і готові витримувати величезні навантаження, їх основне призначення – це установка на легкові автомобілі. Також покришки можна встановити на деякі моделі кросоверів і полегшені позашляховики. Нерідко вони зустрічаються і на мікроавтобусах. Навантаження від вантажівок покришки не витримають. У всіх регіонах Росії зима буває різна. Десь вона сувора і з великою кількістю снігу, а де-то тепла, майже без заморозків. Однак шини Gislaved Nord Frost 100 добре зарекомендували себе в будь-яких умовах: вони ідеально долають засніжені траси і обмерзлі ділянки доріг завдяки наявності шипів. Сенс у встановленні даних шин відпадає в регіонах, де клімат досить теплий навіть взимку. Там для безпечної експлуатації автомобіля підійде і звичайна «липучка», так як найчастіше сніг у таких регіонах практично виключений.
Шини Gislaved Nord Frost 100: опис, характеристики і відгуки

Шипи

Модель Gislaved Nord Frost 100 поставляється тільки з шипами. З-за того, що вона є новою розробкою, вона відповідає європейським нормам. Вимоги до виробників покришок трохи змінилися. Тепер вони можуть оснащувати шини тільки певною кількістю шипів. Цей фактор залежить від розмірів покришки. З-за цього всі компанії, що виробляють шини для автомобілів, почали розробляти технології, що дозволяють знизити кількість шипів, але при цьому не погіршувати зчеплення з дорогою, а навіть покращувати його. Зробити це досить проблематично, але у виробника шин Gislaved Nord Frost 100 це вийшло.

Багато компаній не стали зменшувати кількість шипів, а просто зробили їх більш короткими. За вимогами така продукція проходить, так як дорожнє покриття від цього практично не псується. Однак зчеплення з дорогою також погіршилося. Компанія Gislaved вирішила цю проблему трохи інакше. У моделі Nord Frost 100 було зменшено кількість шипів, але вони стали більш довгими, а, отже, тепер вони більше виступають. Завдяки цьому вдалося домогтися максимальної довжини шипів, яка тепер дорівнює 11 мм. З-за цього значно покращився зчеплення з дорогою і покришки проходять за нормами.
Шипи тепер кріпляться за новою технологією. Їх основа – трикутник. Завдяки цьому виключена втрата шипів. Багато хто помилково думають, що з-за цього керувати автомобілем стало важче. Однак це не так. Кермо повертається не важче, ніж на літніх покришках. Також нова технологія дозволила зменшити створення шумів при їзді з даними покришками. Шини Gislaved Nord Frost 100 SUV також сприяє зменшенню витрати палива. Всі виробники використовують шипи різних матеріалів. Чим шипи легше, тим краще. В шини Gislaved Nord Frost 100 R15 монтуються шипи з алюмінію. Даний матеріал дуже легкий, з-за чого гума і володіє такими властивостями. Найчастіше алюміній легко гнеться і стирається, але тільки не в цьому випадку. Для покришок використовується спеціальний матеріал, який стійкий до зовнішніх впливів. Крім збільшеної довжини шипів, вони також стали більше в ширину – тепер вона становить 8 мм.

Малюнок протектора

Раніше на всіх кращих зимових шинах від компанії Gislaved був практично ідентичний малюнок протектора. Зараз же протектор змінений і майже несхож з попередніми моделями. По центру розташований малюнок у вигляді безлічі стріл, спрямованих в одну сторону. Це гарантує ідеальне зчеплення з дорогою на будь-якій поверхні. Практично однаково гума поводиться на асфальті, засніженому ділянці дороги або на льоду. Ймовірність занесення мінімальна з-за протектора.
Шини Gislaved Nord Frost 100: опис, характеристики і відгуки
Бічна частина зимових шин Gislaved Nord Frost 100 також була змінена. Тепер там розташовані блоки великих розмірів у порівнянні з попередніми версіями. Якщо б, крім цього, не було ніяких змін, тоді зчеплення з дорогою значно погіршився. Однак крім розміру, збільшилася і кількість крайок, а також змінилася поверхня блоків. Вони тепер не ідеально рівні, а трохи горбисті, що забезпечує покращений зачіп.

Розташування ламелей

Також варто відзначити, що малюнок протектора кардинально змінився. У всіх попередніх моделях по центру протектора була одна або кілька смуг-ребер. Вони поділяли бічні частини. Зараз такого немає, а центральна частина виконана у вигляді ялинки. Таким чином, відстань між бічними блоками простягається до центру покришки. Навіщо виробник зробив саме так?
Дані покришки були створені за допомогою спеціального комп'ютерного обладнання. Там був розроблений найбільш вдалий малюнок протектора. Він був перевірений спочатку на комп'ютері, а пізніше шляхом численних досліджень і тестувань. Такий протектор показав себе з найкращого боку. Він значно покращує зчеплення з дорогою при будь-яких умовах: в дощ, сніг або зледеніння. Також автомобілю з такими покришками значно важче увійти в занос. Пов'язано це з тим, що ребра не поздовжні, а під кутом. Автомобіль відразу стає більше керованим і чуйним. На бічній частині протектора блоки розташовані також, як і раніше. Їх зміни відносяться лише до розміру. Виробник не став експериментувати з їх розташуванням, так як воно найбільш ідеально. Вони сприяють збільшенню площі контакту шини з дорожнім покриттям, що покращує зчеплення. Також через проміжки між блоками виводиться вода. Це робиться найбільш ефективно завдяки збільшеному розміру. Таким чином, при русі по сухому ділянки дороги, а потім наїзду на вологу поверхню виключений ризик заносу і ефект аквапланування. Відгуки автомобілістів, які встановили дані покришки, підтверджують цю інформацію. Безумовно, випадки, коли автомобіль з цими покришками заносило на вологій дорозі були, але це було із-за того, що ресурс гуми підходив до кінця і вона починала втрачати свої властивості.

Ламелі в плечових зонах

У центральній частині протектору виконаний у формі ялини, але в бічній частині малюнок має форму букви S. Таке нововведення виробникові довелося зробити для збереження зчеплення з дорогою і властивостей покришки. Це поліпшило не тільки показники гуми, але і її зовнішній вигляд.
Шини Gislaved Nord Frost 100: опис, характеристики і відгуки
Ці ламелі спрямовані в бік руху автомобіля. Вони збільшують зчеплення з дорогою в будь-яких умовах. Також завдяки такій технології зменшується ризик потрапляння в занос на вологому покритті та все ж при русі по обледененной трасі або льоду безпечний рух без заносів і погойдувань забезпечують більше шипи, ніж ламелі. Однак протектор грає в цьому теж чималу роль, але більше він корисний на сухому асфальтованому покритті. Бічні блоки під вагою автомобіля трохи продавлюються і збільшують площу контакту шини з дорожнім покриттям. З-за цього збільшується зчеплення з дорогою. Також через нерівній поверхні блоків поліпшується зачіп і зменшується прокручування коліс при подоланні важких перешкод. Завдяки цим новим технологіям гума значно покращилася без негативних ефектів. Покришки здатні утримати автомобіль на будь-якому покритті. Проте не варто переоцінювати їх, так як на дуже великій швидкості цього не вийде і автомобіль може занести, що призведе до сумних наслідків. У зимовий час ні в якому разі не рекомендується порушувати швидкісний режим навіть з такими покришками.

Відсутність аквапланування

На гумі були опрацьовані та шляхи відводу вологи. Незважаючи на те що покришки розраховані на суворі умови експлуатації з мінусовою температурою повітря, їх також використовують і в регіонах, де зими теплі. Як правило, там завжди сльоту і на дорозі дуже волого. З таким покриттям зможе впоратися не кожна гума. Однак Gislaved Nord Frost 100 має опрацьовану дренажну систему. Вона гарантує максимально швидке виведення вологи без погіршення зчеплення з дорогою. Дані покришки також поставляються і в Німеччину. Там зими найчастіше теплі, але на дорозі лежить сніг. Він також погіршує зчеплення з дорогою. Для того щоб він не залишався на поверхні гуми довго, дренажна система покришок була максимально доопрацьована. Тепер вона має тривимірну форму. Вона здатна ефективно виводити не тільки вологу, але й сніг, а також роздроблений лід. З-за цього площа покришки, яка контактує з дорогою, не втрачає зчеплення і завжди відмінно його тримає.
Шини Gislaved Nord Frost 100: опис, характеристики і відгуки

Величезна кількість розмірів шин Gislaved Nord Frost 100

Всі автомобілі абсолютно різні. Навіть незважаючи на зовнішню схожість, їх двигуни і ходова частина завжди різноманітні. Вони можуть працювати правильно і без посиленого зносу лише за умови, якщо будуть правильно підібрані покришки. Компанія Gislaved врахувала цей нюанс при розробці і почала випуск гуми різних розмірів, представлених в діаметрі від R13 до R19. Також її можна підібрати і по іншим розмірним характеристикам. Таким чином компанія хоче, щоб кожен бажаючий міг придбати ці покришки, незважаючи на те, яким він володіє автомобілем. Виробник надає гарантію на кожну свою продукцію, що говорить про високу її якість. Відгуки власників цих шин це підтверджують.

Склад гуми

Дані покришки виробник позиціонує як універсальні, тобто вони підходять для будь-яких умов і безлічі автомобілів. Для цього потрібна розробка абсолютно нового складу, не схожого на попередні. Завдяки оновленому складу покришки здатні бути м'якими при мінусовій температурі, при цьому не втрачаючи своїх властивостей. Також вони не прилипають до асфальту при плюсовій температурі. За рахунок зміни складу збільшився і ресурс покришок. Багато не використовують зимову гуму в теплих регіонах із-за того, що можуть випасти всі шипи. З покришками Gislaved Nord Frost 100 такого не станеться, так як шипи будуть йти всередину через спеціального складу. Таких результатів вдалося досягти завдяки використанню натурального каучуку і різних добавок. Також додаються нафтопродукти і кремнієва кислота.

Позитивні відгуки

Автомобілісти, в чиїх машинах встановлені шини Gislaved Nord Frost 100 часто залишають відгуки про них. В основному їх думку позитивне, вони називають їх кращими зимовими шинами.
Шини Gislaved Nord Frost 100: опис, характеристики і відгуки
Найчастіше звертають увагу на наступне:
 • Шипи кріпляться на основі трикутної, з-за чого вони не випадають і тримаються досить довго.
 • У разі необхідності екстреного гальмування, воно станеться максимально швидко.
 • При русі по обледененной трасі або льоду покришки мають відмінне зчеплення з дорогою. Однак при порушенні швидкісного режиму його можна втратити.
 • Вартість покришок відповідає якості і нижче, ніж у конкурентів. При цьому характеристики шин Gislaved Nord Frost 100 і властивості, найчастіше, краще.
 • Зчіпні якості зберігаються і при русі по снігу.
 • Покришки не створюють додаткових шумів.
 • Стійкість до аквапланування.
 • Негативні відгуки про шини Gislaved Nord Frost 100

  Деякі все-таки відзначають негативні сторони даних покришок. При русі на великій швидкості гума не може забезпечувати хороше зчеплення з дорогою. Однак вона і не повинна цього робити, так як покришки розраховані на експлуатацію з дозволеною швидкістю. У деяких автомобілістів також губляться шипи при агресивному стилі водіння. Відзначається ще й той недолік, що можуть з'явитися грижі. Однак це, швидше за все, є наслідком використання ресурсу.
  Шини Gislaved Nord Frost 100: опис, характеристики і відгуки

  Підсумок

  Тести шин Gislaved Nord Frost 100 показали, що вони одні з кращих у своєму сегменті. Компанія Gislaved давно виробляє автомобільні покришки. Як правило, її продукція завжди якісна. Судячи з опису, шини Gislaved Nord Frost 100 не є винятком. Їх можна експлуатувати практично в будь-яких умовах, чим і пояснюється така популярність.