Докладно про те, як зробити голема в «Майнкрафте»

272 0 Новини високих технологій

Сьогодні ми обговоримо, як зробити залізного голема в «Майнкрафте». Мова йде про нейтральний істоту. Його основне призначення - захист сільських жителів і гравців від ворожих персонажів.

Село

Якщо вас цікавить, як зробити голема в «Майнкрафте 112», слід знати, що він може виникнути автоматично. Це відбувається в селі при дотриманні кількох умов. У населеному пункті має бути не менше десяти дорослих жителів, а також 21 двері. Якщо створити це істота самостійно, воно не буде захищати жителів від різних монстрів.
Докладно про те, як зробити голема в «Майнкрафте»

Характер

Перш ніж перейти до практичної частини рішення питання про те, як зробити голема в «Майнкрафте», слід обговорити, як він буде себе поводити в різних обставинах. Істота, створене при генерації села, при певних обставинах може атакувати одного з користувачів. Це можливо, якщо учасник атакує голема першим.


Якщо гравець вдарить одного з сільських жителів, істота може встати на його захист. При цьому голем на свого творця не нападає ні за яких обставин. У мирний час істота по селі ходить повільно. Однак якщо голем побачить ворога, він з великою швидкістю спрямовується до своєї мети. Наздогнавши ворога, захисник почне його атакувати, люто розмахує руками. При цьому голем підкидає ворога в повітря і завдає йому значної шкоди, оскільки противник одночасно отримує збитки і від падінь. Захисник може атакувати monster через стіну, товщина якої дорівнює одному блоку.
Докладно про те, як зробити голема в «Майнкрафте»
При цьому голему навіть не обов'язково бачити ворога. До вовків істота зберігає нейтральне ставлення. Големи отримують пошкодження від отрути, вогню і лави. Вони не можуть потонути і при падінні з великої висоти не отримують ушкоджень. Слід також зазначити, що голем не може і вибратися з води, якщо якимось чином у неї потрапить, що дає можливість побудови пастки для цих істот. Залізний голем підкидає противника на три блоки в повітря. Дана істота присутній у різних версіях «Майнкрафта».

Заклик

Щоб вирішити питання про те, як зробити голема в «Майнкрафте», необхідно правильно розташовувати інгредієнти. Нам потрібні 4 блоку заліза, а також гарбуз або світильник Джека. Залізні блоки ми можемо виготовити із злитків на верстаті. Для світильника Джека потрібно факел і гарбуз. Залізні блоки у вікні крафта розміщуємо у формі літери «Т». Зверху встановлюємо світильник Джека або гарбуз. Якщо вас цікавить, як зробити голема в «Майнкрафте», слід пам'ятати, що його також можна знищити. В такому випадку з істоти випаде один залізний злиток. Крім того, є ймовірність одержання таким способом троянди або маку, в залежності від версії гри.
Докладно про те, як зробити голема в «Майнкрафте»

Секрети

Якщо ви зацікавилися питанням про те, як зробити голема в «Майнкрафте», слід пам'ятати і про деякі хитрощі, які пов'язані з цією істотою. Існує досить неоднозначна можливість створити ферму, яка дозволить генерувати залізні злитки. Для цього доведеться зробити пастку для гальмові. До безперечних переваг цього створення відноситься велика кількість здоров'я. Голем здатний захистити від різних ворожих істот. Процедуру крафта цієї істоти не можна віднести до складних. Мабуть, можна виділити і один недолік, що відноситься до голему: він повинен жити на обгородженій території, інакше може просто піти з села. Такий охоронець може з'явитися як у природному, так і в штучно створеному поселенні. При крафте голема слід врахувати, що гарбуз повинна бути поміщена у вікно останньої. Якщо в порожнечі є який-небудь блок, створення не з'явиться. Символом дружелюбності голема служить мак в його руці. Його він може дарувати різним жителям села, а також їх дітям.