Телевізори "Телефункен": відгуки, характеристики, параметри, виробник

659 0 Новини високих технологій

Компанія «Телефункен» існує на ринку вже більше століття. За цей час вона встигла зробити на світло безліч видів різних радіо - і електротехнічних пристроїв. У цій статті будуть розглянуті телевізори «Телефункен», характеристики цих пристроїв, а також відгуки про найцікавіші моделі.

Трохи історії

Компанія була заснована в 1903 році в ході створення спільної організації між Siemens і AEG. Розвиток бренду «Телефункен» рухалося стрімкими темпами. Основною продукцією цієї компанії були радіопередавачі. Під час Другої світової війни фірма «Телефункен» виробляла системи наведення для різних видів ракет, а також засоби зв'язку для техніки і піхоти. Після поразки Німеччини напрацюваннями активно користувався СРСР. У наші дні компанія активно виробляє самі різноманітні зразки електронної та радіотехніки: смартфони, планшети, радіосистеми, передавачі і приймачі.
Телевізори "Телефункен": відгуки, характеристики, параметри, виробник
Але хто ж все-таки виробник телевізорів Telefunken в Росії? Справа в тому, що компанія має понад 50 партнерів по всьому світу. На підставі цього вони можуть виробляти електроніку на основі оригінальних продуктів Telefunken. Наприклад, дуже часто на ринку зустрічається техніка турецьких компаній під цією маркою. Що ж стосується іншої електроніки, то тут ситуація аналогічна. Лейбл Telefunken можна зустріти практично на будь-якій техніці, яка при цьому буде проведена абсолютно різними компаніями.


Лінійки телевізорів Telefunken

«Телефункен» має кілька різних гілок пристроїв. Почати варто з того, що всі вони — LED. Далі телевізори діляться на розміри по діагоналі, які, в свою чергу, представляють кілька варіантів з різними характеристиками. Окремим типом йдуть смарт-телевізори.

Smart TV від «Телефункен»

Як правило, дана серія оснащена власною «розумної» операційною системою, засобами підключення до мережі Інтернет і способом трансляції відео прямо з Мережі. Далі буде представлений огляд телевізорів «Телефункен» класу «смарт». Потім будуть розглянуті і інші цікаві моделі, представлені в асортименті виробника. А ще читача чекає аналіз відгуків користувачів, в результаті якого виділені особливі моменти - наприклад всі позитивні і негативні нюанси.

TF-LED32S39T2S

Самий «молодший» із серії телевізор. Його діагональ становить 315 дюйми, що в перекладі в метричну систему буде означати 80 див. Дозвіл екрану складає 1366 на 768 точок. Кути огляду досить широкі — 160 і 150 градусів по вертикалі і горизонталі.
Телевізори "Телефункен": відгуки, характеристики, параметри, виробник
Телевізор Telefunken TF-LED32S39T2S здатний читати дані з USB-носіїв, для цього є два відповідні роз'єми. Підтримувані формати файлів — всі відомі відео, а також формат зображень JPEG. Для прямого підключення до Мережі по кабелю є порт Ethernet. Для бездротового — Wi-Fi. Залізо в телевізорі представлено не самим продуктивним ARM Cortex A7 з 4 ядрами і частотою 12 ГГц. Графіком розмальовує Mali-450 на частотою 312 МГц. Оперативної пам'яті в пристрої на так мало — 1 ГБ. А вбудованої — 8 ГБ. В якості операційної системи використовується трохи застарілий «Андроїд 4.4». З додаткових функцій можна виділити наявність аналогового і цифрового тюнера, зума і різних таймерів.

Огляд відгуків

Відгуків про телевізор "Телефункен" TF-LED32S39T2S багато, і практично всі вони позитивні. Багатьох власників радує невисока ціна. Також особливо наголошується використання системи «Android» в якості операційної. Можна завантажувати різні додатки і встановлювати ігри, перетворивши телевізор у великий планшет. Наприклад, є можливість слухати музику з соціальних мереж.
Наявність «вайфая» значно знижує складність підключення пристрою до мережі інтернет. Тримає зв'язок телевізор стабільно, без «просідань» і розривів. Багато власників відзначили відмінну якість збірки, тривалу працездатність і хорошу керованість. Що стосується негативних відгуків про телевізор «Телефункен» TF-LED32S39T2S, то таких небагато. В основному вони стосуються досить посереднього «заліза», встановленого на пристрої. У зв'язку з цим спостерігаються невеликі пригальмовування при роботі в браузері і деяких додатках. Також фактор слабкою начинки позначився і на включенні телевізора, яке відбувається з помітною затримкою.

Комусь із відгукнулися не сподобався звук телевізора, але багато зійшлися на тому, що встановлення додаткових зовнішніх колонок вирішує проблему раз і назавжди. У цілому апарат своїх грошей коштує і може чудово себе зарекомендувати як у якості основного, так і в якості кухонного або дачного телевізора.

TF-LED55S37T2SU

Старша модель в категорії розумних телевізорів. Як випливає з маркування, він має 55 дюймів, або 140 див. Дозвіл для такого екрану відмінне — 3840 на 2160. Телевізор легко відтворює дані з флешок і зовнішніх USB-дисків завдяки наявності трьох USB-портів. Для підключення до комп'ютера або інших пристроїв передачі відео і звуку є 3 входа високою чіткості HDMI. Серед інших інтерфейсів можна помітити роз'єм для звичайних навушників, вихід для коаксіального кабелю Ethernet.
Телевізори "Телефункен": відгуки, характеристики, параметри, виробник
Операційна система тут нова — «Андроїд 6.0». Обчислювальні потужності забезпечує рішення ARM Cortex A9 з двома ядрами. Графічний адаптер представлений Mali-450 MP2*4. Для роботи системи встановлено 15 ГБ оперативної пам'яті. Для зберігання програм і даних — 8 ГБ.

Відгуки про моделі

Так як телевізор відносно свіжий, то і відгуків про нього не так вже й багато. Наявні відгуки про телевізорі «Телефункен» TF-LED55S37T2SU стосуються доступної ціни, великий діагоналі і наявності технології смарт-ТВ.

TF LED19S46T2

Один з молодших представників сімейства. Його діагональ всього 19 дюймів, або 48 див. Максимальна роздільна здатність — 1366 на 768. Кут горизонтального огляду дорівнює 178 градусів. Звук представлений двома динаміками по 5 Ват. Телевізор може програвати дані з різних USB-носіїв, для цього є роз'єм USB. Що цікаво, модель може записувати відео прямо на флешку або зовнішній жорсткий диск. Для більш високої якості є вхід HDMI, за допомогою якого пристрій можна використовувати як монітор для комп'ютера.

Відгуки користувачів

Відгуки про телевізорі "Телефункен" TF LED19S46T2 більше позитивні. У них відзначаються великі кути огляду, зручне і зрозуміле управління, а також невисока ціна. Вбудований в телевізор Telefunken TF LED19S46T2 плеєр здатний відтворювати велику кількість форматів, наявних на ринку. Практично всі користувачі відзначили відмінну якість зображення. В цілому даний компактний телевізор відмінно підійде як розширення для комп'ютера або ж для встановлення його на дачу або кухню.

TF LED32S40T2

Представлена модель є міцним «середнячком» з усієї гами телевізорів компанії. Telefunken TF LED32S40T2 володіє середньою ціною в 7 тис. грн, що не так дорого, враховуючи його характеристики. Діагональ екрану складає 80 див. Дозвіл при цьому не найкраще — 1366 на 768 точок. Дисплей оснащений світлодіодним підсвічуванням. За забезпечення звуку відповідають два динаміки по 8 Ват.
Телевізори "Телефункен": відгуки, характеристики, параметри, виробник
Telefunken TF LED32S40T2 здатний приймати сигнали практично всіх відомих типів. Заявлена максимальна кількість каналів — 1100. Що цікаво, пристрій має два вбудованих незалежних один від одного тюнера, що допомагає використовувати двох різних постачальників контенту. Для перегляду матеріалів з різних зовнішніх носіїв є порт USB. Телевізор розуміє стандарти багатьох відео-, аудіоформатів, а також зображень.

Що кажуть покупці?

Відгуки про телевізорі відзначають його компактні розміри, а саме тонкий корпус. Екран видає непогану передачу кольору і яскравість. Вартість також виступає в ролі позитивного фактора при покупці. З недоліків можна виділити відсутність підстроювання автоформату. Також в телевізорі реалізована можливість установки прошивок, однак знайти їх на сайті компанії досить складно. В цілому телевізор непоганий за свої гроші. Якщо користувач має підвищені вимоги до налаштувань і функціоналу, то краще придивитися до більш дорогим моделям.

TF LED32S13

Ще один телевізор «Телефункен», 32 дюйма. Трохи схожий за параметрами з попередньої розглянутої моделлю. Проте є і невеликі відмінності. Розглянемо їх більш докладно. Ціна телевізора «Телефункен» TF LED32S13 не перевищує 9 тис. рублів. Що стосується технічної сторони, то перше, що кидається в очі, — це велика контрастність, вона складає — 5000 до 1. Для сполук є два порти USB і цілих три HDMI. На відміну від попередньої моделі, цей представник має звичайний VGA-вхід.
Телевізори "Телефункен": відгуки, характеристики, параметри, виробник
Що стосується відгуків, то їх не так вже й багато. Позитивні моменти в основному пов'язані з невисокою ціною. Вона дозволяє з невеликими витратами обладнати кухню або дачу зручним медиаустройством. Функціонал моделі не такий широкий. Тому, перед тим як налаштувати телевізор «Телефункен» TF LED32S13 доведеться спочатку гарненько вивчити інструкцію.

TF LED50S28T2

Ця модель належить до більш високої цінової категорії. При вартості в майже 30 тис. рублів телевізор повинен мати більш цікаві особливості і характеристики. Діагональ телевізора складає 50 дюймів, при цьому дозвіл 1920 на 1080 пікселів. Є світлодіодна LED-підсвічування, яскравість зображення становить 300 кд/м, а контрастність - 5000 до одного. Доступне кількість каналів у телевізорі дорівнює 500. Телетекст підтримує 1000 сторінок. За вивід звуку відповідають 2 динаміка по 10 Вт. Звук чистий, непоганий. Пристрій підтримує читання різних мультимедіа даних, таких як MP3 4G, JPEG. З входів варто виділити стандартний аудіо-відео, VGA, 3 порти HDMI і USB.
Телевізори "Телефункен": відгуки, характеристики, параметри, виробник
Що стосується відгуків, то вони діляться навпіл. Наприклад, один користувач зазначає, що є серйозний недолік у всієї лінійки. Це відбивається на роботі світлодіодних ламп, які можуть згоріти через 2-3 місяці. Винен в цьому, як виявилося, блок живлення. Інші відгуки відзначають, що є проблеми з читанням відеоформатів або з кодеками. Ще є відгуки, пов'язані з відсутністю налаштувань деяких стандартів ТБ, тобто телевізор сам все виставить за замовчуванням. А якість аудіо і відео не дотягує до ідеалу. Один з користувачів зазначив, що протягом року не було випущено жодного одного оновлення на дану модель телевізора Telefunken.

TF LED24S38T2

Дана модель являє собою звичайний телевізор класу LED від Telefunken. Вартість його не перевищує 8 тис. руб. тобто це звичайний бюджетний телевізор для будинку або дачі. Діагональ порівняно невелика — всього 60 см. При цьому дозвіл екрану 1366 на 768 точок. Відображення вмісту відбувається за рахунок підсвічування світлодіодами. Яскравість екрану середня — 200 кд. на кв. метр. Кути огляду невеликі, але достатні для комфортного перегляду. Вони становлять близько 150 градусів. Час відгуку дорівнює 8 мілісекундам, що не так вже й погано для бюджетного телевізора. З переліку сигналів можна виділити підтримку стереозвуку класу NICAM і декількох варіантів цифрового телебачення. За звук відповідають два вбудованих динаміка по 3 вата кожен. Телевізор, як і багато подібні моделі, вміє зчитувати дані з різних накопичувачів. Підтримувані формати - практично всі відомі відео - та аудиостандарты. У комплект постачання входить кабель, сам телевізор "Телефункен" і інструкція. Відгуки про даної моделі досить оптимістичні. В основному люди відображають у них той факт, що купували даний телевізор виключно для дачі або кухні. Користувачі говорять про те, що модель веде себе непогано в плані відображення каналів. Функціоналом, звичайно, телевізор не багатий, але для примітивного використання, такого як перегляд місцевих кабельних телеканалів, підходить ідеально. Трохи негативу є у відгуках про якість звуку, тому хорошим рішенням буде придбання недорогих колонок зовнішнього типу.
Телевізори "Телефункен": відгуки, характеристики, параметри, виробник

TF LED48S39T2S

Якщо вірити сервісу "Яндекс.Маркет", то дана модель є однією з найрейтинговіших в списку компанії. Почати варто з того, що діагональ його дорівнює 48 дюймам. В метричній системі це означає 122 див. Максимально можлива роздільна здатність - 1920 на 1080. А це означає, що телевізор може працювати в режимі Full HD. Цей пристрій з лінійки Smart TV, тобто він володіє власною операційною системою, якою в даному випадку є Android. Правда, версія його безнадійно застаріла, тому що це всього лише 4.4. Як істинний «розумний» телевізор, LED48S39T2S може програвати купу різних файлів відеоформатів, наприклад, такі як MP3 AVI, MP4. Всю обчислювальну навантаження на себе бере чотирьохядерний процесор ARM Cortex A7 з частотою 12 ГГц. Оперативної пам'яті на борту 1 ГБ, а вбудованої - 8. З інтерфейсів стандартно є Wi-Fi, порт LAN, роз'єм для навушників і коаксіальний вихід. Практично в кожному відкликання можна зустріти захват від цього телевізора. В першу чергу це пов'язано з ціною, яка не перевищує 30 тис. руб. З критичних мінусів можна виділити довгий включення пристрою. Так само, як зазначив один із власників, непогано було б організувати підтримку оновлення операційної системи, так як нові ігри або програми встановити в даний телевізор не вийде. Є, звичайно, і альтернативні варіанти, наприклад, встановити зі сторонніх джерел. Але стабільність роботи такого симбіозу ніхто гарантувати не може. До речі, на деяких моделях можна було спостерігати деякі проблеми з сервісами Google. Ще одним неприємним відкриттям виявилося відсутність можливості завантажити прошивку на пристрій, так як офіційно техпідтримки не існує в принципі.

Висновок

У відгуках можна зустріти питання — хто виробник телевізорів "Телефункен"? Тут все дуже цікаво. Насправді у всьому світі виробництвом можуть займатися близько 50 компаній. Але відомо, що в Росію вони потрапляють з Калінінграда, де збираються з китайських запчастин. Нічого поганого в цьому немає. Телевізори Telefunken, втім, як і будь-яка інша техніка, мають свої недоліки і переваги. Також з рахунків не варто скидати і іноді попадаються неякісні партії. Цим грішать не тільки маловідомі компанії, але і величезні корпорації і бренди. Що стосується асортименту, то він достатньо широкий. Компанія має багато різних моделей, серед яких практично кожен знайде телевізор з душі. Ціновий розбіг теж досить відчутний. Починаючи з молодших моделей, які можна придбати за 8000 руб., закінчуючи топовими флагманами, вартість яких доходить до 40000 руб. Ще одним важливим фактором телевізорів компанії є можливість прошивки. На багатьох профільних сайтах можна знайти як стокові прошивки, так і трохи змінені, тобто змінені в силу яких-небудь знайдених помилок чи зручності. В цілому телевізори Telefunken не так вже й погані. З урахуванням економічної ситуації в країні ці пристрої чудово замінять собою брендові і дорогі моделі.