Пошук мережі "Доту 2": що робити і як виправити?

264 0 Новини високих технологій

«Доту 2», як і будь-яка комп'ютерна гра, що вимагає підключення до інтернету, відчуває періодичні проблеми з підключенням та серверами. Часто це пов'язано з технічними роботами, або оновленнями. Однак частина проблем може бути пов'язана з інтернетом і комп'ютером гравця. Це виражається в повідомлення «Пошук мережі «Доту 2». Що робити і як виправити цю помилку – читайте нижче.

Пошук мережі "Доту 2": що робити і як виправити?

Види несправності

Всі причини, які можна знайти при появі даного повідомлення в грі, поділяються за наступними категоріями:
 • Проблеми з серверами Steam.
 • Проблеми з серверами Dota 2.
 • Встановлення оновлення або профілактика.
 • Нестабільне підключення до інтернету.
 • Проблеми з файлами на ПК.
 • Про те, що робити при пошуку мережі «Доту 2», ми поговоримо далі в вигляді рекомендацій та порад щодо вирішення проблеми.

  Впали сервера

  Нестабільність серверів Valve проявляється нечасто, проте викликає бурю обговорень на всіляких форумах і ресурсах. Подібне може статися при високому навантаженні або DDOS атакам. При подібній поломки ви не зможете підключитися не тільки до гри, але і до самого магазину Steam. В такому випадку залишається тільки чекати і сподіватися на швидку лагодження з боку розробників.


  Як показує практика, в більшості випадків проблема пошуку мережі пов'язана саме з роботою серверів. Таке може статися під час сильного напливу гравців. Наприклад, після великого турніру або виходу глобального оновлення, які змушують старих гравців повертатися в «Доту». Рішення проблеми пошуку мережі «Доту 2» у такому випадку залежить від вас. Відстежуйте працездатність Steam і чекайте відновлення серверів.
  Пошук мережі "Доту 2": що робити і як виправити?

  Установка оновлень

  Під час виходу нових патчів більшість гравців починають одночасно завантажувати файли з серверів, що може викликати проблеми зі стабільністю. Якщо ви хочете уникнути зіткнення з нескінченним пошуком мережі під час гри, то просто почекайте, поки ажіотаж навколо оновлення впаде, і ви зможете спокійно пограти.

  Проблеми з підключенням

  Що робити при пошуку мережі «Доту 2», якщо у вас повільний інтернет? У такому випадку спробуйте закрити всі програми, які використовують підключення до мережі. Це допоможе виділити трохи швидкості для гри. Зачекайте кілька хвилин – якщо клієнт підключається до серверів, тоді перезавантажте ваш роутер або модем. Можливо, що новий IP (якщо у вас динамічний IP) допомагає підключитися до гри.

  Також може допомогти перезавантаження клієнта Steam. Для цього необхідно повністю закрити через Диспетчер завдань (натиснути ПКМ по процесу та натиснути «Завершити дерево процесів»). Після цього заново запустіть додаток.
  Пошук мережі "Доту 2": що робити і як виправити?

  Перевірка файлів

  Іноді підключення заважають пошкодження ігрових файлів. Розберемося, що робити при пошуку мережі «Доту 2» в такому випадку. Зайдіть в бібліотеку Steam і натисніть ПКМ по Dota 2. У меню виберіть properties і перейдіть у вкладку «Локальні файли». Тут необхідно натиснути на кнопку «Перевірити цілісність файлів гри». Програма перевірить всі ігрові компоненти й покаже, чи необхідно завантажити заново частина з них. Якщо це буде потрібно, то включіть процес скачування і чекайте. Після цього спробуйте заново запустити клієнт. Тепер ви знаєте, як виправити пошук мережі «Доту 2».