Що таке рефбек і як це працює?

20 0 Новини високих технологій

Заробіток в інтернеті - прекрасна можливість отримати прибуток, не виходячи з дому. Цим активно користуються студенти, жінки, які перебувають у декретній відпустці, пенсіонери, мешканці невеликих населених пунктів, де з працевлаштуванням великі проблеми, інваліди і т. д. Одним з реальних способів заробити гроші є різні партнерські програми. І, звичайно ж, будь-якому учаснику таких бізнес-проектів необхідно знати про системи заохочення, існуючих в їх межах. Сьогодні ми розберемося з тим, що таке рефбек і як він нараховується. А також зрозуміємо, чи потрібен він.

Що таке рефбек і як це працює?

Кілька слів про реферального системи

В світі інтернет-бізнесу існує багато незрозумілих слів. Для того щоб стати учасником партнерської програми, необхідно мати уявлення про реферального системи . При реєстрації на сервісі кожен новий користувач отримує посилання, в якій прописано його ім'я. Її дозволено використовувати для реклами проекту в своїх блогах, соціальних мережах, в коментарях на форумах і будь-яких інших місцях.


Якщо люди будуть приходити по цьому посиланню і реєструватися з метою заробітку, то що розмістив її автоматично стає реферерів . Знову зареєстровані - його рефералами від прибутку або вкладів яких він отримує певний відсоток.

Рефбек: що таке?

Щоб залучити якомога більше користувачів за своєю посиланням, деякі старші партнери обіцяють їм бонус. По-іншому його називають рефбек . Новачків часто приводить в подив це слово. Що таке рефбек? Це спосіб заохочення, коли реферер частину від отриманого їм відсотка повертає рефералу. Така схема дозволяє новачкам швидше отримати прибуток, але в той же час є можливість нарватися на шахраїв.
Що таке рефбек і як це працює?

Рефбек з буксів

Як можна заробити в інтернеті? Ось лише кілька способів: перегляд рекламних роликів, кликание за посиланнями, реєстрація в групах і на форумах, залишення лайків, коментарів. Існують спеціальні сервіси (букси), де за ці прості дії виконавці отримують грошову винагороду. В якості прикладу можна назвати такі проекти, як SOCPUBLIC, SEO-FAST, PROFITCENTR.

Часто на буксах виконавцям нараховується рефбек. Наприклад, людина заробив за день 200 рублів, клікаючи по посиланнях. Згідно з партнерською угодою його рефереру нараховується 10% від цієї суми (тобто 20 рублів). Однак певний відсоток повертається назад. Так, якщо встановлений рефбек 50%, рефералу будуть перераховані 10 рублів у вигляді додаткового доходу.

Прямі перекази

Якщо у реферера трохи передплатників, він може спілкуватися з ними особисто, відстежувати діяльність кожного. Повернення грошей у такому разі здійснюється прямими перекладами. Найчастіше реферери проводять конкурси серед виконавців, заохочуючи високим рефбеком найактивніших. В такому випадку ви зможете отримати в якості бонусу не жалюгідні копійки, а пристойну суму аж до 100% від частки старшого партнера або солідне разова винагорода.
Що таке рефбек і як це працює?
У такого способу перерахувань є ряд мінусів. По-перше, можливі затримки з виплатами. По-друге, свою роль відіграє людський фактор. Реферер може заплутатися в підрахунках, допустити помилку.

Авторефбек

Якщо передплатників багато, прямі перекази стають незручними. Тоді при реєстрації нових виконавців реферери дають авторефбек. Зазвичай він стартує з невеликого відсотка, який згодом можна знизити (наприклад, 20%). Однак він може бути збільшений, якщо виконавець активно працює і приносить рефереру хороший дохід. Така гнучка система стимулює здорову конкуренцію.
Що таке рефбек, начисляющийся системою автоматично? Це гарантія того, що користувач отримає назад обіцяні йому бонуси. Це суттєве полегшення праці реферера, якому більше не треба робити складні обчислення, витрачати час на переклади. Автоматизована система візьме всі функції на себе.

Що таке рефбек і як це працює?
Рефбек в хайпи

Якщо у людини на руках є певна сума грошей, що її можна покласти в банк під вигідний відсоток. А можна ризикнути і стати інвестором хайп-проектів. Вони являють собою фінансові піраміди, де вкладники отримують високий прибуток за рахунок залучення нових депозиторів. У більшості хайп-проектів налагоджена реферальная система. Відсотки за кожного залученого інвестора, повернення частини депозиту приваблюють людей, і вони реєструються на порталі. Розглянемо докладніше, що це - рефбек в хайпи. Припустимо, чоловік зайшов за посиланням на портал, зареєструвався, зробив депозит. Його реферер отримує певний відсоток від внеску або від прибутку. Умови хайп-проекти можуть бути різними. Частина цього бонусу повертається вкладникові назад згідно з умовами договору. Все, що потрібно для цього, - заповнити на сайті заявку із зазначенням гаманця.

Іноді рефбек відіграє вирішальну роль при виборі хайп-проекту. Якщо ви вносите невелику суму, то всі відсотки можуть піти на комісію, яку вилучає платіжна система. Бонус від реферера захищає від цього. Дуже важливий розмір і при короткострокових вкладах. Наприклад, чоловік зробив депозит на один день. У цьому випадку рефбек принесе йому більше прибутку, ніж відсотки за вкладом.

Рефбек з трьома нулями - це реально?

Всі ми в глибині душі сподіваємося на чудо. Іноді на просторах інтернету можна зустріти обіцянку рефбека в 100-150%. Більше того, суми іноді доходять до астрономічних цифр - 1000%, 5000%. Звучить, звичайно, дуже привабливо. Але будемо реалістами. Отримавши прибуток, чи багато хто з нас готові не просто віддати її назад, але ще й подвоїти, потроїти, подесятерити і т. д.?
Що таке рефбек і як це працює?
Максимальний рефбек, який можна отримати, зазвичай становить ті самі 100-150%. Він не може бути постійним, зазвичай її дають:
 • В якості премії для заохочення найактивніших виконавців на буксах. Він служить стимулом для інших рефералів, спонукає людей активніше працювати і приносити більше прибутку своєму рефереру.
 • Для залучення нових передплатників, які потім будуть продані. На буксах реферери можуть торгувати своїми виконавцями і отримувати за них реальні гроші.
 • Вкладникам, які роблять свій перший внесок у хайп-проект. У цьому випадку високий рефбек є бонусом для новачків. Згодом він знижується.
 • Всі інші пропозиції з високим рефбеком можна розцінювати як шахрайство. Оптимальним вважається бонус у 50%.

  Кому це вигідно?

  Що таке рефбек для виконавця або вкладника? Це додатковий бонус, який стимулює його вступати у проект, активно брати участь у ньому. Але чи вигідно це рефереру? Адже він віддає частину свого прибутку.
  Що таке рефбек і як це працює?
  Думки на цей рахунок істотно різняться. Хтось відмовляється ділитися з рефералами. Замість бонусів передплатникам пропонується допомога в освоєнні нового способу заробітку. Інші впевнені, що рефбек привертає до них більше людей, а, значить, і прибуток буде вище. Значна частина передплатників при інших рівних умовах вибере, звичайно, той проект, де їм пропонують рефбек. Люди швидко звикають до хорошого. Що таке рефбек? Це інструмент бізнесу, що дозволяє учасникам проекту отримати додатковий прибуток, а старшим партнерам - залучати нових передплатників і мотивувати вже існуючих. При правильному використанні він дозволяє заробляти більше і тим, і іншим.