Зрозуміло про те, як включити "ПВП" у регіоні

88 0 Новини високих технологій

Сучасні ігри мало кого можуть здивувати своєю барвистістю, ігровим процесом або ж фізикою, тому багато гравців вважають за краще грати в старі, але досить атмосферні ігри, гучні період свого випуску, але мало ким улюблені нині. Такою грою є Minecraft. В ній люди можуть жити своїм альтернативної життям, де їх ніхто і ніколи не може зворушити, коли вони цього не захочуть. Але не всі знають про те, як включити «ПВП» в регіоні, аби життя в грі була трохи прикрашена фарбами битви.

Пара слів про гру Minecraft

За своїм жанром Minecraft є пісочницею, але не зовсім такий вже простий. Тут гравцеві доведеться починати свій життєвий шлях з повного нуля, навіть без початкових інструментів. Можна починати дорогу з іншими гравцями, так буде набагато легше, або ж вибрати горде самотність, при якому буде набагато складніше, але явно з кращим сприйняттям того, що все треба домогтися самому. Звичайно, можна в окремому режимі гри побудувати величезні споруди, приголомшливі всіх навколо, хто тільки побачить їх, але в даній статті не йдеться про це.


Зрозуміло про те, як включити "ПВП" у регіоні
Як вже було сказано, можна почати свій шлях з товаришами. Тільки варто зауважити, що ці товариші можуть стати вашими ворогами, в цьому якраз і полягає популярність гри. Запах лютої первісності повністю просякнутий гру, від чого вона є унікальною, не інакше. В деяких випадках потрібно битися з іншими гравцями, і виникає питання щодо того, як долучити «ПВП» в регіоні. На щастя, це питання детально висвітлюється в цій статті. Читайте уважно, і все обов'язково вийде.

Як в Minecraft включити «ПВП» в регіоні?

На деяких серверах гри Minecraft встановлені спеціальні плагіни, які сприяють більш плавного просування по сходах становлення. Одні з них забороняють гравцям влаштовувати бійні на певну кількість часу, або ж на певній території, інші ж захищають вміст скринь і регіону зокрема від втручання інших гравців. Всі плагіни досить корисні, але іноді потрібно на певній території зробити місце для баталій.

Зрозуміло про те, як включити "ПВП" у регіоні
Інструкція того, як включити «ПВП» у регіоні:
  • Зайдіть на сервер, де у вас вже існує своя територія, але на якій не можна завдавати шкоди іншим гравцям.
  • Запустіть ігрову консоль за допомогою англійської літери «T» і запишіть у неї наступну рядок: «/region flag назва вашого регіону, де необхідно створити «ПВП» зону pvp allow» і застосувати команду кнопкою Enter.
  • Протестуйте з ким-небудь нову «ПВП» зону.
  • Висновок

    Сподіваємося, що ця стаття допомогла відповісти на питання про те, як включити «ПВП» в регіоні. Також існує безліч інших команд, що істотно спрощують вашу гру в цілому. Пам'ятайте, що при створенні нового будинку його треба занести в спеціальний регіон, інакше інші гравці з легкістю зможуть зруйнувати його і обікрасти, а вас і зовсім позбавити ігровий життя.