Навушники Sony Extra Bass: огляд, переваги і недоліки

39 0 Новини високих технологій

Для тих, хто цінує виразні і глибокі баси в музичних композиціях, були створені навушники Sony Extra Bass. Аксесуар розроблений на основі технологій, що відтворюють низькочастотні резонуючі звуки, що забезпечує чудове звучання басів в музичних композиціях будь-яких напрямків. Відтворення низькочастотних звуків у високій якості можливо завдяки технології Advanced Vibe Structure, використовуваної в навушниках "Соні". В її основі лежить спеціально створюваний всередині навушника акустичний обсяг, який природним чином підсилює низькі частоти. Завдяки такій розробці, компанії вдалося створити модельний ряд навушників Sony Extra Bass, для яких характерні висока якість, динамічність і чистота відтворюваних низьких частот і басів.


Для повного занурення в музику потрібні зручні навушники з якісним і відмінним звучанням. Нове покоління навушників "Соні" розроблялося з урахуванням цих основ, які були закладені в концепцію дизайну аксесуара: покоління MDR-XB легше, тонше і компактніше, створено з використанням матеріалів найвищої якості. Моделі цієї серії можна використовувати як для відпочинку, так і для подорожей: навушники Extra Bass забезпечують необхідний рівень комфорту, якості і стилю звучання навіть під час тривалого прослуховування музики.

Навушники Sony Extra Bass: огляд, переваги і недоліки

Яскравий резонанс низьких частот

Виразні і глибокі баси укупі з якісним і чітким звучанням — найточніший опис навушників Sony Extra Bass. Серія MDR-XB створювалася для меломанів та поціновувачів яскравих басів, ритм яких задає ритм усього дня.


В основі навушників Sony Extra Bass лежить технологія відтворення низькочастотних резонуючих звуків у музичних композиціях будь-яких жанрів, що гарантує прекрасне і чітке звучання басів.

Динамічний і якісний звук

Яскраве звучання лінійки навушників MDR-XB забезпечується технологією Advanced Vibe Structure. Інноваційна розробка компанії "Соні" дає можливість достовірно, динамічно і потужно відтворювати в будь-яких музичних композиціях низькочастотні звуки. В офіційному огляді навушників Sony Extra Bass від компанії-виробника вказується, що дана технологія являє собою спеціально створений усередині навушника акустичний обсяг, який природним чином підсилює низькі частоти. Завдяки цьому нововведенню компанії вдалося створити унікальну лінійку навушників, для яких характерні якість, динамічність і чистота низьких частот, незалежно від жанрів прослуховує музичних композицій.
Навушники Sony Extra Bass: огляд, переваги і недоліки

Унікальний і неперевершений дизайн

Повне занурення в музику неможливо не тільки без якісного і відмінного звучання, але і без зручного, ергономічного та комфортного дизайну. Навушники Sony Extra Bass спочатку створювалися і адаптувалися до сучасного стилю життя, що знайшло відображення у зовнішньому вигляді гаджета. Нова лінійка навушників MDR-XB тонше, легше і компактніше, вони виготовляються з високоякісних матеріалів. Їх можна використовувати як під час відпочинку вдома, так і під час подорожей: гаджет забезпечує високий рівень комфорту, якості звучання і стилю.

Модель Sony MDR-XB950BT

Універсальна і високоякісна модель навушників, що працює з проводами і без них. Для прослуховування музичних композицій на ходу найбільше підходить режим бездротового з'єднання Bass Boost: він універсальний для прослуховування будь-яких треків. Відключена функція Bass Boost компенсується підсилювачем, який використовується для проводового підключення і прослуховування нестиснутих музичних файлів. Для тих, хто віддає перевагу клубне звучання, дана модель навушників ідеально підходить — вона дозволяє прослуховувати музику протягом 20 годин на заряді акумулятора в бездротовому режимі. На російському ринку навушники доступні з вересня 2014 року. Середня ціна в офіційному магазині виробника становить 11 тисяч рублів. Переваги навушників Sony Extra Bass:
 • Доступність бездротового та дротового підключення.
 • 20 годин роботи на заряді батареї.
 • Об'ємне і якісне звучання при бездротовому підключенні.
 • Висока якість збірки і матеріалів, що використовуються.
 • Можна використовувати як гарнітури і навушники.
 • Недоліки навушників Sony Extra Bass:
 • Велику вагу і громіздкі габарити.
 • Бідна комплектація — відсутність перехідника і чохла.
 • Навушники Sony Extra Bass: огляд, переваги і недоліки

  Навушники Sony Extra Bass XB50AP

  У лінійці Extra Bass дана модель найстарша. Навушники отримали оригінальний дизайн з алюмінієвим корпусом, виконаним в двох колірних рішеннях. Збалансований і чистий низькочастотний звук забезпечується 40-міліметровим динаміком без придушення високих і середніх частот. Плоский дріт і поворотні чашки гарантують зручність і комфорт від використання навушників. Переваги моделі:
 • Висока якість матеріалів і збірки.
 • Оригінальний дизайн.
 • Чудове відтворення низьких частот.
 • Правильна форма і посадка дозволяють комфортно слухати музику протягом тривалого часу.
 • Міцний провід плоскої форми.
 • Мікрофон з пультом управління.
 • Непогана пасивна звукоізоляція.
 • Недоліки:
 • У теплу пору року через щільно прилеглих чаш починають потіти вуха.
 • Надлишки басів, які легко прибираються еквалайзером.
 • Відсутність у комплекті чохла.
 • При низьких температурах провід дубіє.
 • Навушники Sony Extra Bass: огляд, переваги і недоліки

  Навушники MDR-XB450BV

  Корпус моделі повністю пластиковий, проте оригінальний радіальний візерунок на чашках і різниця фактур створюють враження, що для створення навушників використовувався метал. Незважаючи на це, багато користувачі відзначають, що хотілося б додати справжнього металу в дизайн.
  Провід легко гнеться і не заплутується в процесі експлуатації. Конструкція і вигнута форма штекера дозволяють підключати навушники до будь-якого гаджета. Досить жорстке наголов'я нерідко стає причиною зайвого тиску на голову під час прослуховування музики, тому перед покупкою рекомендують приміряти модель. Втім, регулюються навушники дуже легко і швидко, що дозволяє підлаштувати їх під індивідуальні переваги. В інструкції до навушників Sony Extra Bass зазначаються їх особливості: всередині однієї з чаш знаходиться відсік для двох батарейок типу ААА, які живлять гаджет в режимі вібрації. Активується він натисканням спеціальної клавіші на іншій чаші, поруч з якою знаходиться регулятор інтенсивності вібрації. Обидва елементи легко нащупываются. Досить оригінальне рішення з батарейками досить зручно, проте володіє своїм мінусом: акумулятори дуже швидко розряджаються. Тим, хто віддає перевагу постійно користуватися режимом вібрації, доведеться постійно носити з собою додаткові батарейки. Інтенсивність вібрації і басів регулюється в залежності від прослуховування контенту. Ефект бажано зменшувати для важких жанрів з низькими частотами, для поп-музики, навпаки, збільшувати. Втім, при бажанні модель можна перетворити на звичайні навушники, повністю відключивши режим вібрації. Навушники володіють прекрасним ефектом басів, порівнянним з аналогічним у звучанні могутньої автомобільної акустики. Такі особливості, втім, на любителя: вибагливий меломан зможе знайти недоліки і в досить якісному звучанні даної моделі. За вартість даних навушників можна придбати більш досконалий з професійний точки зору аналог, проте режими вібрації і акцентування на низьких частотах дозволяють звичним композиціям зазвучати по-новому, занурюють в яскравий світ музики.
  Навушники Sony Extra Bass: огляд, переваги і недоліки

  Sony Extra Bass MDR-XB450B

  Шанувальникам енергійних музичних стилів і яскравих басів дана модель навушників доведеться за смаком — ефект від прослуховування музики в них чудовий. Незважаючи на те, що дана версія акустичного аксесуара більше розрахована на молодіжну аудиторію, вона має досить строгим і лаконічним дизайном укупі з неотсоединяемым кабелем, а в комплекті не поставляється гарнітура для мобільних гаджетів. Звучать навушники MDR-XB450B, якщо оцінювати за канонами якісного звуку, непогано, не більше того: за аналогічну суму можна придбати моделі з більш природним, яскравим і виразним звучанням. У лінійці навушників Sony є більш класичні моделі, які більше підійдуть меломанам, які віддають перевагу чистий звук. Дана версія аксесуара — вельми смакове рішення.

  Переваги моделі

 • Закриті накладні чаші.
 • Гіроскопічний підвіс, поворотні чаші, м'які амбушюри і розкладне пластикове наголов'я, яке легко регулюється.
 • Конструкція чашок включає в себе акустичний лабіринт.
 • Динаміки XB діаметром 30 мм.
 • Система активного підсилення басів Bass Booster, що живиться від двох батарейок типу ААА.
 • Стрічковий кабель довжиною 12 м з стандартним штекером 35 мм.
 • Навушники Sony Extra Bass: огляд, переваги і недоліки

  Навушники Sony MDR-XB450AP

  Збалансована і доступна модель акустичного аксесуара з досить непоганим звучанням. Насичені та глибокі баси дозволяють слухати хіп-хоп і електронну музику з ефектом занурення, як і легкі музичні композиції з яскраво вираженими басами і середніми/високими частотами. Для комфортного використання навушники доведеться розносити: перший час після покупки наголов'я здається занадто твердим, а амбушюри — жорсткими. Переваги моделі:
 • Яскравий та унікальний дизайн.
 • Глибокі і насичені баси.
 • Вбудований мікрофон.
 • Плоский гнучкий провід.
 • Досить гучне звучання.
 • Навушники Sony Extra Bass: огляд, переваги і недоліки

  Sony Extra Bass VDR-XB250

  Модель накладних навушників з потужним, виразним звучанням басів без додаткових опцій. Оснащені м'якими і приємними амбушюрами. Наголов'я міцно і зручно охоплює голову, проте бігати або вчиняти активні дії в таких навушниках буде незручно: за розрахована на комфортне прослуховування музики м'якою та нещільної посадки вони будуть легко спадати. Товсті і м'які амбушюри рівномірно і легко тиснуть на вуха, проте через досить щільного прилягання в теплу пору року в них жарко. У звучанні робиться акцент на низькі частоти, які злегка приглушують високі і середні частоти. При грамотній настройці еквалайзера можна отримати збалансований і ефектний звук. У навушниках можна слухати сучасні танцювальні треки. Переваги моделі:
 • Найяскравіші і потужні баси.
 • Комфортні та зручні амбушюри.
 • Оригінальний, стильний дизайн.
 • Надійний міцний провід.
 • Недолік навушників - необхідність у тривалій налаштування еквалайзера для досягнення збалансованого звучання.