Як зберегти відео з "Інстаграмма" на телефон?

369 0 Новини високих технологій

Досить часто трапляється так, що, переглядаючи стрічку в "Инстаграмме", людина натикається на яке-небудь цікаве або смішне відео, розміщене іншим користувачем. Природно, виникає цілком логічне запитання, а як зберегти відео з "Інстаграмма"? За замовчуванням розробник програми не надає таку функцію, і все що можна зробити - це додати потрібну публікацію в закладки.

Як зберегти відео з "Інстаграмма" на телефон?
Однак вихід є - сторонні додатки і сервіси, які як раз і створені для того, щоб зберігати будь-яке відео або фото. У даній статті будуть розглянуті всі найбільш популярні і найголовніше - зручні способи збереження з "Інстаграмма".


Як зберегти?

Отже, перш ніж розповісти про те, як зберегти відео з "Інстаграмма" на телефон, хотілося б зробити невеликий відступ.
Як зберегти відео з "Інстаграмма" на телефон?
Справа в тому, що сьогодні найчастіше використовуються дві найбільш популярні операційні системи: iOS і Android. Відповідно, програми для збереження в даному випадку різні, і для кожної платформи свої. Тому цілком логічно і справедливо буде розповісти про те, як зберігати відео з "Інстаграмма" для обох систем. Першими підуть програми для "яблука", а вже після них ми перейдемо до операційці від Google.

Як зберегти відео з "Інстаграмма" на айфон

Отже, для того щоб завантажити відео або фото з "Інстаграмма" на свій айфон, насамперед необхідно зайти в App Store (магазин додатків) і в рядку пошуку написати InstaSave. Результати пошуку видадуть найбільш популярні додатки, які вміють завантажувати файли з соціальної мережі. Звичайно, більшість додатків, м'яко кажучи, мають масу недоробок і обмежений функціонал, але є кілька які сумлінно та якісно виконують свою задачу.


InstaSave

Перший додаток, яке допоможе завантажити відео або фото з "Інстаграмма" - це InstaSave. Важить додаток небагато, а ось функціонал має хороший. Один з найбільших плюсів цієї програми полягає в тому, що для скачування не потрібно вводити свої дані з соціальної мережі. Також варто відзначити те, що поширюється InstaSave безкоштовно, хоча всередині програми можна купити PRO-версію.
Як зберегти відео з "Інстаграмма" на телефон?
Власне, для того щоб завантажити сподобалося відео або фото, насамперед потрібно зайти в додаток "Инстаграмм" і знайти цікаву для нас публікації. Біля цієї публікації є такі маленькі 3 крапочки, що знаходяться праворуч. Потрібно натиснути туди, після чого в меню вибрати "Копіювати посилання". Все що тепер залишається зробити - це зайти в додаток InstaSave, і воно автоматично підхопить скопійоване посилання з буфера обміну. Власне, після цього треба натиснути на одну кнопочку і завантажити бажане відео або фото.
Як зберегти відео з "Інстаграмма" на телефон?
Найголовніший мінус програми полягає в тому, що для скачування потрібно заробляти монети. Робиться це легко - перегляд запропонованої додатком реклами. На перший погляд нічого такого в цьому немає, але якщо захочеться скачати 5-10 відеороликів, то InstaSave - не найкращий варіант для цього.

InstaDown

Розповідаючи про те, як зберегти відео з "Інстаграмма", не можна не згадати про програму InstaDown. Воно чимось схоже на попередню програму - поширюється безкоштовно, має можливість купити PRO-версію, інтерфейс простий до неподобства, показ реклами присутній, але здійснюється трохи по-іншому.
Власне, принцип роботи InstaDown нічим не відрізняється від попереднього програми. Спочатку потрібно зайти в сам "Инстаграмм", знайти бажану публікацію, натиснути на три точки і вибрати "Копіювати посилання". Далі необхідно перейти в додаток InstaDown і вставити скопійований в буфер обміну посилання для подальшого скачування. Так, саме вставити вручну, дана програма не підхоплює посилання автоматично.
Як зберегти відео з "Інстаграмма" на телефон?
Після того як посилання буде вставлена в потрібне поле, з'явиться можливість зберегти відео або фото на свій телефон. І ось тут, мабуть, головна перевага InstaDown над InstaSave - скачування відбувається моментально, без всяких монет і переглядів рекламних відеороликів. Звичайно, реклама в додатку є, але вона знаходиться у верхній частині екрана і особливо не заважає.

InstaGet

Ще один додаток, який допоможе завантажити відео або фото на свій айфон - InstaGet. По суті, це навіть не завантажувач відео або фото за посиланням, а повноцінний, альтернативний клієнт самого "Інстаграмма". Програма має розширені налаштування, на відміну від двох попередніх варіантів, а також вміє накручувати передплатників і зберігати контент в пам'ять пристрою.
Як зберегти відео з "Інстаграмма" на телефон?
Особливо розповідати про даному додатку нічого, все гранично зрозуміло. Єдине, про що варто згадати, - це розширені налаштування програми. До них як раз і відноситься та сама накрутка"фоловерів" та інші штучки. Так що користуватися цими параметрами можна лише при наявності спеціальних монет. Коли вони закінчаться, то доведеться купувати їх за реальні гроші, якщо в цьому дійсно є необхідність. У будь-якому випадку відео можна завантажувати і без монеток.

Програми для збереження на "Андроїд"

Тепер прийшов час розповісти про те, як зберегти відео з "Инстаграмм" на "Андроїд". Тут вибір вже набагато більше, але це ж і є мінусом, оскільки доводиться встановлювати багато додатків в пошуках найбільш зручного.
Як зберегти відео з "Інстаграмма" на телефон?

FastSave for Instagram

Цей додаток дуже цікаво і показово своєю простотою. Принцип роботи приблизно схожий з програмами для айфона. Тут теж потрібно скопіювати посилання в буфер обміну, після чого вона автоматично подхватится додатком FastSave при його запуску, і все, що залишиться зробити - це завантажити фото або відео, поділитися з друзями або ж виконати репост вихідного поста в свою стрічку.
Як зберегти відео з "Інстаграмма" на телефон?
Присутні у додатки і деякі налаштування, в яких особливо нічого і немає. Сама програма безкоштовна, але з показом спливаючої реклами.

Video Downloader for Instagram

Як можна зберегти відео з "Інстаграмма", відмінно знає програма Video Downloader. Вона має приємний інтерфейс і деякі налаштування, які знову ж таки тут марні і не несуть ніякої користі.
Як зберегти відео з "Інстаграмма" на телефон?
Працює все гранично просто. Заходимо в "Инстаграмм", копіюємо посилання на фото або відео, потім запускаємо Video Downloader і натискаємо кнопочку "Вставити". Після цього на екрані з'явиться пост з цікавою публікацією. Тут можна виконати 2 дії - зберегти або ж перепостить у свою стрічку.
Як зберегти відео з "Інстаграмма" на телефон?
Також плюсом є наявність історії скачування, так що в будь-який момент можна повернутися і завантажити публікацію ще раз, якщо раптом випадково її видалили.

QuickSave

Ну і останнє додаток - QuickSave. Він дуже простий, безкоштовний і відмінно справляється зі своїм завданням. Є налаштування, де можна купити PRO-версію, очистити історію скачування, подивитися інструкцію і змінити папку для збереження.
Як зберегти відео з "Інстаграмма" на телефон?
Працює QuickSave гранично просто. З "Інстаграмма" копіюється посилання, після чого потрібно лише зайти в програму. QuickSave автоматично підхоплює посилання з буфера обміну і відразу ж завантажує фото або відео зазначену у налаштуваннях папку. Також можна поділитися фото або відео з друзями, зробити перепост у свою стрічку або ж повторно завантажити публікацію.
Як зберегти відео з "Інстаграмма" на телефон?
Ось власне і все, що стосується скачування відео з "Інстаграмма" на телефон. Складного в цьому нічого немає, достатньо лише завантажити один з перерахованих додатків на телефон і скористатися ним.