Як встановити антивірус без реєстрації?

27 0 Новини високих технологій

З кожним роком стає все більше підключених до глобальної Мережі пристроїв. Це не тільки комп'ютери, пару десятків років назад перестали бути дивиною, але і новомодні системи класу «розумний будинок». Якщо раніше межею мрій було прослуховування музики "онлайн", обмін повідомленнями за допомогою ICQ і перевірка власної поштової скриньки, то тепер через Інтернет можна легко купити навіть бронетранспортер, віддалено сплативши придбання.

Як встановити антивірус без реєстрації?
Існує думка, що в найближчому майбутньому торгівля великими промисловими товарами буде повністю перенесена на інтернет-майданчики. Не дивно, що ця «золота жила» не могла залишитися без уваги злочинного світу, кмітливих хитрунів і просто любителів «легких грошей». Тому тепер користувач обчислювальної системи, який не бажає втратити свої чесно зароблені гроші, просто зобов'язаний убезпечити своє перебування в Мережі. Зокрема досконально розбиратися, як встановити антивірус.

Короткий екскурс в історію

Шкідливих програм для комп'ютерів, так званих вірусів, відомо безліч. Перші просто заважали мало що розуміє в програмах користувачеві працювати з комп'ютером: вони перевантажували процесор сміттєвими обчисленнями, відкривали і закривали дверцята приводів для компакт-дисків, видаляли з вінчестерів інформацію.


Трохи пізніше з'явилися віруси, потай об'єднують заражені системи в єдину мережу для використання при DoS-атаки (перевантаження цільового сервера). За цю послугу творець шкідливої програми отримував від замовника певну грошову винагороду.
Як встановити антивірус без реєстрації?
Таким чином, власник комп'ютера, який не хотів вникати в питання «як встановити антивірус», фактично допомагав останньому. Потім з'явилися комп'ютерні віруси, які виводять на екран банери. А останнім часом - тим чи іншим способом крадуть банківські паролі. І, нарешті, останній «писк» - підключають ресурси відеокарт для генерації кріптовалюти.

Подарунок зі знижкою

Разом з новим ноутбуком часто надається захисна програма і пароль, дозволяє встановити антивірус безкоштовно на рік. Стверджується, що сама програма надається у вигляді подарунка, без оплати.

Як встановити антивірус без реєстрації?
Зазвичай буквено-цифрова комбінація знаходиться на етикетці або в брошурі. Наприклад, після інсталяції антивіруса від "Лабораторії Касперського" з'являється вікно, де пропонується ввести код для активації і натиснути на зелену кнопку «Активувати», відправивши дані в обробку. Після успішної перевірки відображається дата закінчення ліцензії. Для даної операції потрібен доступ до Інтернету.

Рішення з Праги

Існує спосіб, який дозволяє встановити антивірус безкоштовно на 1 рік. Для цього потрібно всього лише скачати програму Avast Antivirus і інсталювати її. Дистрибутив найкраще брати з офіційного ресурсу. Там прямо на головній сторінці розміщена кнопка «Завантажити безкоштовно». При інсталяції буде запропоновано додатково поставити в систему Chrome і/або додати в Explorer панель інструментів. Для відмови слід прибрати відповідну галочку. Процес установки прихований. Після закінчення буде видано повідомлення з кнопкою «Продовжити». Далі, буде запропоновано прочитати угоду і погодитися з його умовами.
Як встановити антивірус без реєстрації?
Останньою дією є повністю безкоштовна реєстрація, дозволяє весь час бути під захистом антивірусної програми. Відповідна кнопка знаходиться в лівому нижньому кутку. Залишається натиснути на неї, а з'явилася рядку вписати свою адресу електронної пошти. Що цікаво, підходить будь-яку адресу, навіть абстрактний.

Продукт класу Free

Безкоштовне рішення від Касперського дозволяє не тільки встановити антивірус без реєстрації, але і користуватися ним тривалий час (обмеження не заявлено). Спочатку потрібно зайти на відповідний сайт компанії-розробника. Праворуч вибрати кнопку Для дому», вказати цільову операційну систему і, проїхавши в розділ «Завантажити», завантажити на жорсткий диск базове рішення Anti-Virus Free. Після початку інсталяції з'явиться кнопка «Продовжити» і відобразиться угода. Його потрібно прийняти. Власне, кожен, хто цікавився, як встановити антивірус, знає, що при відмові робота будь-якої подібної програми припиняється. Залишиться натиснути кнопку «Встановити» і чекати завершення процесу. Якщо з'явиться повідомлення операційної системи, потрібно погодитися з внесенням змін. Активація проводиться в автоматичному режимі.

Потужний і безкоштовний програмний продукт

Більшості користувачів, які не бажають дбати про продовження програмного продукту, можна рекомендувати Comodo Internet Security. Достатньо всього лише встановити антивірус і 1 рік без реєстрації забезпечений. Це додаток вигідно відрізняється від інших, не вимагають якої-небудь оплати. Перш за все, це не просто антивірус, а повноцінний «комбайн», що включає в себе брандмауер, інтелектуальну систему визначення вірусів, фільтрацію сайтів по заданим характеристикам, «пісочницю» для ізолювання підозрілої активності програм і багато іншого. Дуже корисним доповненням в розглянутому антивірусному пакеті є браузер Dragon. В його основі движок Chromium, а деякі функції захисту вже спочатку інтегровані.

Як встановити антивірус без реєстрації?
Отже, розглянемо, як встановити антивірус Comodo. При запуску вам буде запропоновано паралельно з основним продуктом інсталювати рішення від Яндекс та інші. Якщо вони не потрібні, то відповідні галочки слід прибрати, тільки після цього натиснути кнопку «Встановити». Хмарний аналіз та надсилання даних про використання можуть бути вимкнені. Після цього відкривається вікно вибору компонентів: тут браузер, фаєрвол, захист при покупках, антивірус і техпідтримка. Будь модуль також може бути відключений або задіяний. Після закінчення установки автоматично запускається пошук вірусів на комп'ютері. Спочатку програма налаштована таким чином, що поміщає підозрілі програми у карантинну папку, не видаючи ніяких повідомлень. Налаштувати цю функцію можна у вкладці «Антивірусний моніторинг», дозволивши відображення оповіщень. Також рекомендується в пункті «Конфігурація» перевести захист в проактивний режим.

Про довіру до програмним продуктам

Антивірусні програми розрізняються не тільки за вартістю, але і по своїм можливостям. Серед них є лідери і аутсайдери. Одні працюють швидко, інші ж серйозно завантажують процесор і оперативну пам'ять. Користуються популярністю рішення «ловлять» переважна більшість, а ось інші подібні решету. Тим не менш, найголовніший антивірус – це свідомість самого користувача, розуміння наслідків своїх дій. Якщо постійно експериментувати зі зламаними програмами, відвідувати сайти з сумнівним змістом і ігнорувати повідомлення систем захисту, то зараження комп'ютера «зловредів» – це питання часу.