Докладно про те, як скрафтить сходи в «Майнкрафте»

15 0 Новини високих технологій

Сьогодні ми поговоримо про те, як скрафтить сходи в «Майнкрафте». Конструкції такого типу створюються з різних блоків. Зокрема можна використовувати деревину або камінь.

Матеріали

Докладно про те, як скрафтить сходи в «Майнкрафте»
Питання про те, як скрафтить сходи особливо актуальний, якщо необхідно піднятися на дерева, високі гори, або проникнути у важкодоступні печери. При необхідності можливе створення декоративної сходи в своєму житлі. Спершу необхідно зібрати відповідні матеріали. Рецепт крафта сходи включає в себе сім палиць. Виробляємо їх. Для цього потрібні блоки дерева. Збираємо кілька. Розміщуємо дерево на верстаті. Одержуємо з нього дошки. З них виробляємо палиці. З цією метою дві дошки поміщаємо на верстак. При цьому вони повинні знаходиться одна над іншою. Далі, створюємо ще 4 палиці. Вони нам також будуть потрібні.


Створення сходів

Докладно про те, як скрафтить сходи в «Майнкрафте»
Для вирішення задачі, як скрафтить сходи, нам потрібно сім палиць. Встановлюємо всі 7 на верстак. Трьома палицями заповнюємо ліву колонку. Ще 3 поміщаємо в праву колонку. Одну палицю маємо в центрі вікна крафта. Створюємо сходи. Описаним способом ми отримаємо відразу 3 необхідні нам конструкції. Переміщаємо їх в свій інвентар.

Розміщення

Якщо виникає питання про те, як скрафтить сходи, слід розібратися, куди і яким чином її ставити. За таких конструкцій можна переміщатися не тільки вертикально, але й горизонтально. Отже, беремо в руки сходи. Далі натискаємо правою клавішею миші на область, у яку її слід встановити. Наприклад, такі конструкції відмінно розташовуються на рівних блоках. Сходи займає одну сторону вибраного блоку. Такі конструкції неможливо розмістити на склі, крижаній поверхні, листках і світяться камені. Сходи не боїться води. Також їй не страшна лава.

Різноманітність модифікацій

Модифікація Ladders дозволяє додати в гру нові види сходів. Вони більш корисні і красиві. Мотузкові сходи легко розмістити у краю твердого блоку. Після встановлення першої частини сходів, ми можемо подовжити її (продовжити вниз). При цьому тверда поверхня не потрібно. Міцні сходи можна встановити на блок або в одній з його сторін.

Додаткові ступені при необхідності встановлюють зверху. Механічна сходи висувається при наявності сигналу червоного каменю. Коли він зникає, конструкція зрушується назад. Модифікація Ladders підходить для різних версій гри. Окремо варто обговорити установку даного доповнення. Спершу завантажуємо Minecraft Forge. Далі завантажуємо варіант Ladders, який відповідає встановленій версії «Майнкрафта». Переміщаємо скачаними файл за адресою .minecraftmods. Модифікація готова до використання.

Додаткові відомості

Якщо вас цікавить питання, як скрафтить сходи, вам також знадобиться додаткова інформація про даної конструкції. Слід окремо сказати про жителів села. Вони також вміють створювати сходи. Така конструкція зможе пом'якшити падіння нашого персонажа, якщо це буде необхідно. Доцільно відразу створити велику кількість сходів. Справа в тому, що окрема конструкція здатна зайняти собою лише один блок. Сходи допомагають підійматися вгору на будь-яку висоту з граничною швидкістю. У фортецях та бібліотеках також можна відшукати подібні конструкції в готовому вигляді.
Сходи не допоможуть сховатися від монстрів, оскільки звірі також вміють лазити по них. Для створення звичайної конструкції цікавить нас типу не потрібно ніяких доповнень, досить офіційної версії гри Minecraft.

Хитрощі

Докладно про те, як скрафтить сходи в «Майнкрафте»
Швидкість підйому по сходах дуже висока. При цьому спуск відбувається набагато повільніше. Затриматися на сходах допоможе клавіша Shift. Подібні конструкції можна використовувати, щоб прокласти вертикальні шахти на поверхню. Це особливо актуально, якщо персонаж заблукав у печері.