Докладно про те, як зробити карту в «Майнкрафте»

14 0 Новини високих технологій

Сьогодні ми обговоримо, як зробити карту всього світу в «Майнкрафте». «Пригода» - найвідоміший режим цієї гри. Карту, згідно з його умовами, необхідно пройти з рядом обмежень, які можуть бути самими різними.

Режим

Докладно про те, як зробити карту в «Майнкрафте»
Щоб вирішити питання про те, як зробити карту в «Майнкрафте», потрібно ретельне планування. Без дотримання цієї умови якість отриманого документа буде невисоким. Отже, як зробити карту? Для початку слід вибрати ігровий режим. Їх передбачено кілька, ми обговоримо найбільш цікаві. У режимі «Виживання» учаснику належить залишитися цілим, використовуючи розташовані на карті ресурси. Гравці можуть руйнувати блоки, створювати предмети, робити все, що заманеться. У режимі «Пригод» дія стає більш лінійним. Найчастіше гравець не має можливості створювати або руйнувати блоки. Геймеру необхідно слідувати логіці гри, заданої творцем карти. «Паркур» - це особливий варіант режиму «Пригода». В даному випадку учаснику належить досягти певної мети через проходження різних випробувань.


Малювання

Докладно про те, як зробити карту в «Майнкрафте»
На наступному етапі вирішення питання про те, як зробити карту, починаємо розробляти її передісторію. Записуємо всю допоміжну інформацію: підказки, передбачені для учасника, діалоги персонажів. Далі треба намалювати карту. Зображуємо поверховий план, додаючи в нього всі необхідні елементи. Для цього підійде аркуш паперу в клітку з полями. Слід оцінити можливості гри, які включають в себе останні оновлення, і подумати, як можна максимально ефективно їх використовувати для реалізації своїх ідей.

Пейзаж

Після завершення описаних вище підготовчих дій переходимо до практичної частини проекту "Як зробити карту?" Малюємо пейзаж. Його слід зобразити до побудови будівель. Для цього існують різні способи - весь ігровий світ можна намалювати вручну при наявності достатньої кількості вільного часу або створення відносно невеликого проекту.

Для інших випадків передбачені спеціальні програми і модифікації. В якості першого такого інструменту розглянемо «Редактор світу», який є частиною модифікації Single Player Commands. Редактор дає можливість користувачеві змінювати ландшафт карти безпосередньо з гри. Однак для освоєння цього інструменту буде потрібно певний час. Наступна програма, на яку варто звернути увагу, називається World painter. Вона дозволяє «малювати» ландшафт. Даний інструмент завантажується окремо і має безліч функцій. Правда, з його допомогою можна змінювати існуючі карти, тільки займатися створенням нових. За допомогою цього інструменту можна виконувати масштабні перетворення. Далі розглянемо програму MC Edit. Цей додаток має відкритий вихідний код і вміє редагувати створену мапу. Функції програми дозволяють використовувати графічні фільтри для створення необхідних речей. Voxel Sniper – ще один потужний інструмент для здійснення масштабних перетворень на обраній карті.

Деталі

Докладно про те, як зробити карту в «Майнкрафте»
Отже, ми зрозуміли, як зробити карту. На наступному етапі переходимо до зведення потрібних будівель, потім наповнимо наш ігровий світ деталями і додаємо передісторію. Для цього існують різні способи: можна використовувати знаки, щоб вести діалог з учасником або доносити до нього певну інформацію. Для реалізації такої ідеї відмінно підійде сільський житель або який-небудь інший неігровий персонаж. Якщо використовуються останні збірки гри, можна застосувати фільтр програми MC Edit від SethBling. Він дозволяє визначити предмети, якими сільські жителі будуть торгувати в створюваній нами віртуальної реальності.