Все про гравця в "Доту-2" Адміралі Бульдога

21 0 Новини високих технологій

З появою комп'ютерів в наше життя прийшли не тільки високоточні обчислення, штучний інтелект та нейроні мережі, що допомагають нам у повсякденному пошуку будь-якої інформації, а також комп'ютерні ігри, що приносять нам спокій після важкого робочого дня. Але не варто забувати, що в кожній грі є свої професіонали, які вважають своє хобі роботою і присвячують йому більшу частину своєї життя. У даній статті йдеться про Адмірала Бульдога: знаменитого гравця в комп'ютерну гру «Доту-2».

Кілька слів про Dota 2

Все про гравця в "Доту-2" Адміралі Бульдога
Сучасні технології дозволяють відтворювати ті неймовірні всесвіти, які тільки може вигадати збочена свідомість людини. Використовується при цьому комп'ютерна графіка. З кожною новою версією програмного забезпечення значно підвищується рівень реалістичності. Звичайно, графіка не найголовніше, адже є безліч варіантів квесту на одній і тій же карті. Саме це є гарантом успішної гри, якої і є Dota 2.


Її концепція не зовсім нова, адже свою основну ідею – боротьба 5 героїв світла проти 5 персонажів темряви – вона бере з користувацької карти для гри Warcraft. Суть привабливості полягає в багатьох варіантах отримання перемоги. Гра не стоїть на місці, кожні кілька місяців відбуваються оновлення, після яких з'являються нові стратегії, а старі стають марними. Крім безлічі предметів, в ній також присутні цілих 108 персонажів, у яких своя історія, здібності і схильності для певних ситуацій. Dota 2 створена відомою студією Valve, з-за чого в особливому піарі не потребувала. Наплив людей різної вікової категорії був моментальним, але в своїй більшості це були підлітки від 13 до 16 років. Крім усього перерахованого, у "Доті" ще присутній рейтинговий підбір ігор, де змагалися виключно професіонали. Серед цих професіоналів і числиться герой цієї статті: професійний гравець "Доти-2" – Адмірал Бульдог.

Біографія Адмірала Бульдога

Все про гравця в "Доту-2" Адміралі Бульдога
Справжнє ім'я та прізвище у Бульдога - Хенрік Анберг. Чоловік 26 років, громадянин Швеції. Хенрік був відомий ще до своєї професійної кар'єри в грі. Про «Адміралі Бульдога» ходили цілі легенди на околоигровых форумах, де люди розповідали про його високому рівні «Доті-2». Даний слух пройшов близько потрібних людей, після чого гравець команди na'vi Данило Ішутін під ніком Dendi покликав його до складу своєї команди. На жаль, а може бути і на щастя, Хенрік покинув команду, яка зробила його знаменитим на весь світ.

Довго Адмірал Бульдог не сидів без діла, після чого його взяла в свій склад команда Alliance. Позитивні якості Хенріка, мабуть, перше, про що говорять колишні й нинішні гравці вищезгаданих команд. Може бути, саме його веселу вдачу або ж ідеальне виконання на лісових героїв допомогло команді Alliance здобути перемогу в 2013 році на чемпіонаті з «Доті-2» - The International 2013. Ця перемога дуже значна, адже DOTA на цей день є визнана кибердисциплиной по всьому світу, включаючи СНД.

В якій команді Адмірал Бульдог?

Кар'єра Хенріка в ігровій сфері почалася з моменту знайомства з Dendi, який і запросив його зайняти місце хардлейнера у своїй команді na'vi, як вже говорилося раніше. Після цього Адмірал Бульдог відчув себе не в своїй тарілці. Минуло кілька років, і Хенріка запросила команда Alliance, в якій він нарешті виграв чемпіонат по «Доті-2».
На цьому подорожі не закінчилися. У 2014 році команда Team Tinker запросила на місце все того ж хардлейнера. Успіхів даний союз особливо не приніс. Звичайно, були взяті малі чемпіонати, але дійти перемоги в The International не вдалося.
Все про гравця в "Доту-2" Адміралі Бульдога
Починаючи з 2015 року і донині Адмірал Бульдог полягає в команді Alliance, в складі якої він перебував на момент перемоги в The International 2013. Подейкують, що з усіх інших колективів саме даний йому більше до душі. Ніхто не знає точно, крім одного: ім'я «Адмірал Бульдог» буде асоціюватися з чудовою грою та перемогою 2013 року, яка назавжди увійде в історію життя Хенріка.

Висновок

Все про гравця в "Доту-2" Адміралі Бульдога
Донині Хенрік полягає в улюбленій команді, крім того, його командну роботу можна буде побачити на чемпіонаті по Dota 2 в 2018 році, де він буде у складі Alliance. Сподіваємося, що ми в достатній мірі висвітлили частинку життя професійного кіберспортсмени по грі в «Доту» - Адмірала Бульдога, адже саме через таких людей сучасна ігрова індустрія збирає мільйони прихильників по всьому світу і мільярди переглядів на всіляких відеохостингах.