Докладно про те, як скрафтить цибулю в «Майнкрафте»

229 0 Новини високих технологій

Сьогодні ми розповімо, як скрафтить цибулю в «Майнкрафте». Даний тип зброї є надзвичайно ефективним в бою. При цьому його створення не можна назвати особливо складним. На жаль, офіційна версія гри поки що не дозволяє зачарувати даний предмет.

Робоча поверхня

Докладно про те, як скрафтить цибулю в «Майнкрафте»
В першу чергу для вирішення питання, як скрафтить цибулю, необхідно отримати верстак. Даний предмет робиться з дощок. Останні, в свою чергу, ми отримуємо з дерева. Нам потрібно 4 дошки. Розміщуємо їх в вікні крафта у формі квадрата і отримуємо верстак. Це вельми незвичайний предмет. Його можна відшукати на деревах. Також слід зазначити, що верстаки можна встановлювати на землю.

Рецепт

Докладно про те, як скрафтить цибулю в «Майнкрафте»
Для вирішення питання, як скрафтить цибулю, необхідно зібрати потрібні матеріали. Нам необхідно 3 палиці. Вони робляться з двох дерев'яних дощок. Для останніх потрібно дерево. Рецепт крафта цибулі також включає 3 нитки. Вирушаємо до павука. Убивши його, отримуємо нитки. З одного супротивника можна отримати від 0 до двох одиниць інгредієнта. Найчастіше доводиться усунути кілька павуків для необхідного результату. Крім того, нитку можна відшукати в шахті, попередньо порубавши павутину. Встановлюємо палиці в слоти таким чином, щоб вони утворили трикутник. Перший елемент розміщуємо в середню клітку верхнього ряду. Другу палицю розміщуємо скраю на середній лінії.


Третій елемент поміщаємо у нижній ряд. Ця палиця повинна знаходитися строго під першою. При цьому між ними створюється відстань в одну клітку. На наступному етапі нам необхідно розмістити нитки. Встановлювати їх потрібно вертикально, це дозволить завершити роботу на даному етапі. Нитки після розміщення на робочій поверхні повинні утворити пряму лінію. У поєднанні з палицями фінальний малюнок, створений предметами, утворює трикутник. Залишилося лише запустити створення предмета. Натискаємо на кнопку, що має вигляд стрілки, і отримуємо готову зброю.

Снаряди

Відповідь на питання, як скрафтить цибулю, буде марним, якщо не подбати про створення стріл. Роботу над снарядами почнемо зі збору всіх необхідних матеріалів. В першу чергу нам знадобиться 1 палиця. Її робимо з дощок, які, в свою чергу, отримуємо з дерева. Також для створення стріли потрібно 1 кремень. Про нього слід потурбуватись завчасно.

Кремень отримуємо за допомогою збору гравію. В даному випадку ймовірність отримання необхідного матеріалу дорівнює 10%. Наступний елемент, без якого не обійтися при створенні стріл, – перо. Усунувши курку, ми знайдемо і цей інгредієнт. Переходимо до вікна крафта і розміщуємо всі предмети у вірній послідовності. В результаті вони повинні утворити пряму лінію. У середню клітинку верхнього ряду кладемо один камінь. У центр вікна крафта встановлюємо палицю. Далі заповнюємо середню клітинку нижнього ряду, помістивши туди перо. Натискаємо на кнопку крафта і отримуємо відразу 4 стріли.

Поради

Докладно про те, як скрафтить цибулю в «Майнкрафте»
Знаючи відповідь на питання, як скрафтить цибулю, слід також пам'ятати деякі додаткові відомості про цю зброю, щоб використовувати його з максимальною ефективністю. В налаштуваннях гри при необхідності можна вибрати режим «мирний». Він дозволяє відразу ж стати володарем усіх необхідних ресурсів. Цибуля - відмінна зброя, яке ефективно вражає різні види монстрів, проте атакувати їх краще всього тоді, коли звір знаходиться в стрибку. При створенні необхідного зброї найскладнішим етапом є бій з павуками. У цей момент слід проявити особливу обережність, щоб уникнути загибелі персонажа. Цибулю є не тільки зброєю дальнього бою у нашого персонажа, його використовують і скелети. Щоб зробити постріл, спочатку целімся, потім використовуємо праву кнопку миші. Сила регулюється часом натискання. У момент, коли буде відпущена кнопка, і відбудеться постріл.