Пральні машини Haier: опис, особливості, коди помилок

96 0 Новини високих технологій

Пральні машини Haier виробляються китайською компанією. На території Росії вони не настільки популярні, як «Самсунг», «Електролюкс», «Бош». Однак, якщо вивчити відгуки власників, то стає зрозуміло, що ці апарати варті уваги. Практично всі моделі виконані в оригінальному дизайні, який більше відповідає дорогим варіантами. Технічні характеристики теж на висоті. Варто зауважити, що пральні машини Haier мають великий гарантійний термін (3 роки). Це є доказом якості і надійності. У модельній лінійці є екземпляри з великої і малої завантаженням. Прилади відрізняються розмірами. Як правило, висота у всіх стандартна, а от глибина може змінюватись. Є і такі моделі, які оснащені сушкою. Більшість покупців стверджують, що пральні машини даного бренду працюють без поломок протягом 5-7 років.

Пральні машини Haier: опис, особливості, коди помилокПро виробника

Історія бренду Haier починається ще на початку ХХ століття. Однак тоді торгова марка представляла тільки холодильне обладнання. Справи фірми йшли не дуже добре, і на початку 80-х років було розпочато процес банкрутства. У 1984 р. було прийнято рішення передати управління компанією «Циндао» іншого управителя. Саме тоді і з'явився відомий всім бренд Haier, який в перекладі на російську мову означає «море». Діяльність компанії стала поступово розширюватися. Крім холодильників, з'явилися телефони, телевізори та інша побутова техніка. Пральні машини Haier збираються не тільки на території Піднебесної, але і на заводах, які розташовані в інших країнах, наприклад Америці, Філіппінах, Індонезії, Африки і навіть у Росії. Завод, який наповнює вітчизняний ринок якісними приладами від Haier, знаходиться в місті Набережні Челни.


Кращі моделі

Haier за всю свою чималу діяльність випустила багато різних моделей пральних машинок. Деякі з них одразу здобули популярність і заслужено носять звання кращих. Однак є й такі екземпляри, які думкою більшості названі невдалими. Наприклад, такою моделлю вважається Haier HW60-10266A. Вона дуже погано виполаскивает порошок, тому постійно доводиться включати повторний цикл, так як окремо виведеного режиму додаткового полоскання немає. Але якщо розглядати весь модельний ряд, то варто зауважити, що варіантів, які заслуговують уваги, набагато більше. Отже, давайте розглянемо найкращі пральні машини Haier.
Пральні машини Haier: опис, особливості, коди помилок
 • HW60-1082S – відмінна малогабаритна модель. Розрахована на 6 кг Максимальна швидкість обертання барабана при віджиманні – 1000 оборотів в хвилину. Автоматичних програм – 12. Є опція видалення плям. Приблизна вартість - 30000 рублів.
 • HW60-12266AS – ідеально підходить для сімей з 3-5 чоловік. За один цикл можна випрати 6 кг білизни (максимальний показник). Барабан обертається із швидкістю 1200 об./мін. Тип завантаження – фронтальна. Крім стандартних програм, є режими для прання спортивного та дитячого одягу. Продається в середньому за 25000 рублів.
 • HWD70-1482S торгової марки Haier – пральна машина (інструкція є в комплекті), яка оснащена інтелектуальним керуванням. За один раз можна випрати до 7 кг. Є сушка. Для її якісної роботи рекомендується завантажувати не більше 4 кг. Режимів прання – 12. Додаткові можливості: захист від перегріву і протікань, блокування від дітей, очищення барабана. Вартість даної моделі в межах 50000 рублів.
 • Переваги

  Прилади торгової марки Haier мають багато переваг. Давайте розглянемо основні з них.
 • Оригінальний сучасний дизайн, порівняти його можна тільки з дорогими варіантами.
 • Високий клас ефективності прання та електроенергії – А.
 • Широкий асортимент моделей. Є варіанти різних розмірів.
 • Наявність сервісних центрів, недорогі запчастини.
 • Економічність.
 • Гарантійний термін двигуна – 12 років.
 • Ціна. Залежно від оснащення вона варіюється від 25000 до 70000 рублів.
 • Наявність великої кількості автоматичних програм.
 • Самодіагностика, однак ремонт пральних машин Haier краще довіряти тільки професіоналам.
 • Оптимальне співвідношення якості та вартості.
 • Опція автоматичного визначення кількості води і миючого засобу.
 • Пральні машини Haier: опис, особливості, коди помилок

  Недоліки

  На жаль, зауваження до продукції Haier теж є. Виробник хоч і намагається виправляти їх, але все ж мінуси поки залишаються. Найголовнішим є заводський брак. Покупці стверджують, що будучи ще на гарантії, може вийти з ладу пральна машина Haier. Відгуки власників, яким не пощастило зіткнутися з такою проблемою, запевнили, що в сервісних центрах досить швидко реагують на подібні звернення. Деякі моделі засмучують покупців відсутністю можливості самостійно вибирати швидкість віджиму і додаткове полоскання. На жаль, остання опція передбачена у всіх приладах Haier. Багато власників помітили, що іноді стандартного циклу прання недостатньо для якісного полоскання речей. Також звернули увагу на те, що віджимання на максимальній швидкості може привести до сильної деформації тканини.
  Пральні машини Haier: опис, особливості, коди помилок

  Помилки пральної машини Haier

  Всі машинки Haier оснащені системою самодіагностики. Інформація виводиться на дисплей за допомогою спеціальних кодів. ERR1 – не запускається машинка (збій програми). ERR2 – порушення системи зливу. ERR3 і ERR4 – проблеми з нагріванням води. ERR5 – не подається вода в прилад. ERR6 і ERR7 – збій ланцюга модуля. ERR8 і ERR9 – поломка датчика контролю рівня води. ERR10 – збій системи затоки води. UNB – порушення балансу в барабані. EUAR – вийшла з ладу панель управління. NO SALT – миючий засіб не відповідає вимогам або повністю відсутня.
  Пральні машини Haier: опис, особливості, коди помилок

  Пральна машина Haier: відгуки

  Довіряючи відгуками власників, можна зробити однозначний висновок: пральні машини торгової марки Haier заслуговують бути лідерами на вітчизняному ринку. Вони ідеально впишуться в будь-який інтер'єр завдяки оригінальному дизайну. Для якісного прання розроблено більше 10 автоматичних програм, які адаптовані до певних видів тканини. Під час роботи прилади практично не видають зайвих звуків, є максимально економічними і надійними. Є в Мережі, звичайно, і негативні відгуки, але вони поодинокі. Як правило, вони написані людьми, яким попалися прилади з заводським браком.