Як стати невидимкою у "ВК": поради та рекомендації

31 0 Новини високих технологій

Сьогодні просто неможливо уявити собі користувача, який не працює з соціальними мережами. Сайтів для спілкування та обміну повідомленнями в інтернеті повно. У Росії популярністю користується сервіс під назвою "ВК". Тут кожному зареєстрованому користувачеві пропонуються неймовірні можливості. Наприклад, стати невидимкою. Як у "ВК" здійснити цю затію? І що означає такий термін? На що слід звернути увагу в першу чергу при втіленні цієї думки в життя?

Як стати невидимкою у "ВК": поради та рекомендації

Опис

Як стати невидимкою у "ВК"? Що це взагалі таке? Подібним чином називають режим, при якому користувач знаходиться "онлайн", але для інших відвідувачів сайту він відображається в "офлайні". Включити дану опцію в 2017 році проблематично. Адже в соціальної мережі немає за замовчуванням подібної операції. Головне - не впадати у відчай. Невидимка у "ВК" - це реальність. І сьогодні кожен юзер зможе зробити це без особливих зусиль. Головне, правильно підготуватися до процесу.


Довгий "онлайн"

Як бути невидимим "В Контакті", залишаючись "онлайн"? Можна спробувати вдатися до вельми цікавого прийому - просто довгий час не залишати ту чи іншу сторінку. Наприклад, який-небудь паблік.
Як стати невидимкою у "ВК": поради та рекомендації
Приблизно через 15 хвилин користувач перейде в режим "офлайн". Невидимка у "ВК" буде відображатися до першого дії в соціальній мережі (оновлення сторінки, перехід до іншого розділу і так далі). Ніяких труднощів подібний прийом не викликає.

Розширення для ПК

Як стати невидимкою у "ВК" з комп'ютера? Сьогодні можна відшукати безліч пропозицій активації досліджуваної функції. На жаль, основна їх маса - це шахрайство. Просто так і навіть за плату стати невидимкою в соціальній мережі не вийде. Зате кожен користувач здатний завантажити та активувати спеціалізоване розширення для VK. Воно називається VKFox. Працює на всіх браузерах. Додаток дозволяє активувати невидимку у "ВК". В цьому випадку доведеться діяти наступним чином:
 • Відкрити офіційну сторінку VKFox.
 • Натиснути на кнопку "Встановити".
 • Дочекатися завершення операції.
 • Клацнути по кнопці "Дозволити" в браузері.
 • Пройти авторизацію в програмі.
 • Зайти на "ВК".
 • Натиснути на кнопку з зображенням лисиця. Відповідна картинка з'явиться біля адресного рядка.
 • Готово! Тепер зрозуміло, як стати невидимкою у "ВК". Запропонований прийом чудово працює на комп'ютерах. За допомогою сторінок VkFox кожна людина може сидіти "онлайн" і одночасно відображатися в "офлайні". Головне завантажувати контент тільки з офіційного сайту розробника утиліти.
  Як стати невидимкою у "ВК": поради та рекомендації

  Мобільні телефони

  А як стати невидимкою в "ВК" з телефону? У цій задачі кілька рішень. Почнемо з самого простого прийому. Мова йде про активації відповідної команди через офіційне мобільний додаток. Воно дозволяє працювати з соціальною мережею "ВК" швидше і з окремим комфортом. Як стати невидимкою у "ВК"? Наприклад, пропонується діяти згідно наступного керівництву:
 • Відкрити на мобільному пристрої додаток "ВКонтакте".
 • Пройти авторизацію в системі, використовуючи свій логін і пароль.
 • Відкрити Налаштування"-"Про програму".
 • Тричі натиснути на іконку із зображенням собаки.
 • Закрити програму.
 • Набрати на телефоні *#*#856682583#*#*.
 • Почекати.
 • Перегорнути список налагодження "ВК" до самого кінця.
 • Поставити галочку біля пункту "Невидимка".
 • Вийти з меню налаштувань.
 • Перераховані операції допоможуть включити цю опцію. Тепер можна запускати офіційне додаток "ВК" для мобільних пристроїв, а потім працювати з ним. Режим "Невидимка" буде активовано в повній мірі. Вимкнути його можна аналогічним чином.
  Як стати невидимкою у "ВК": поради та рекомендації

  Утиліти для телефону

  Але це тільки один з можливих варіантів. Якщо користувачеві цікаво, як стати невидимкою у "ВК" інакше, пропонується скористатися спеціальними утилітами. Наприклад, для "Андроїда" є Kate Mobile.

  Якщо запустити цю програму, то в ній вдасться виставити параметри відображення у "ВК". Тут кожен користувач побачить режим "Невидимка". Досить натиснути на відповідний пункт меню, як опція почне працювати в повну силу.

  Особливості режиму

  Ми з'ясували, як стати невидимкою у "ВК". У цій задачі кілька рішень. І втілити задум у життя простіше, ніж здається. Всі перераховані прийоми вимагають від користувачів певних знань. Режим "Невидимка" легко забирається. Наприклад, якщо:
 • чоловік скористався прийомом "довгий онлайн" і оновив сторінку/перейшов з того чи іншого адресою;
 • користувач скинув налаштування налагодження "ВК";
 • юзер прочитав повідомлення, яке йому прийшло в "Мої повідомлення".
 • Насправді все простіше, ніж здається. І навіть починаючий користувач зможе впоратися з поставленим завданням. А запам'ятати перераховані правила здатний навіть дошкільник. Головне пам'ятати, що режим "Невидимка" в досліджуваної соціальної мережі є. Його буває непросто включити, але він все одно має місце.

  На закінчення

  Як стати невидимкою у "ВК"? Відповідь на це питання більше не викличе ніяких труднощів. Ми навчилися працювати з досліджуваної соціальною мережею і залишатися при цьому в режимі "Невидимка". Всі прийоми безкоштовні.
  Як вже було сказано, в мережі маса пропозицій, нібито пропонують активацію режиму за плату. Це шахраї. Довіряти подібним привабливим послуг не слід. Крім того, рекомендується уникати скачування утиліт для браузера і ПК з недостовірних джерел. Найчастіше вони не включають режим "Невидимка". Як правило, подібний софт призначений для злому сторінок користувачів. Лише перераховані утиліти сьогодні вважаються перевіреними і безпечними.
  Як стати невидимкою у "ВК": поради та рекомендації
  Чи можна стати невидимкою у "ВК"? Так. І якщо слідувати запропонованим інструкціями, це не завдасть жодного клопоту!