Якими будуть нові персонажі в "Доті 2"?

19 0 Новини високих технологій

Dota 2 - одна з найпопулярніших кіберспортивних дисциплін на сьогоднішній день. Величезні призові, майже мільйон гравців кожен день і цікава механіка. Компанія Valve намагається розвивати свій проект і вводити нові механіки і героїв. На даний момент гравців чекають 2 нових персонажа в "Доті 2", які з'являться ближче до зими 2017 року. Поговоримо про них докладніше.

Якими будуть нові персонажі в "Доті 2"?

Анонс оновлення

Разом з новими персонажами розробники випускають великі поновлення, які сильно змінюють баланс та ігровий процес. Минулого разу так сталося з героєм Monkey King і глобальним патчем на карту. Користувачі довго звикали до нової "Доті", але в кінцевому підсумку всі визнали оновлення якісним і збалансованим, на відміну від попередньої версії. Нові персонажі в "Доті 2" не з'являються просто так. Компанія Valve намагається анонсувати оновлення на різних заходах. Так розробникам вдається підняти ажіотаж і залучити максимальну кількість глядачів до оголошення.

У 2017 році анонс нових героїв був приурочений до головного турніру року - The International 2017. Після його завершення компанія показала новий трейлер, в якому з'явилася назва майбутнього патча, а головними героями стали нові персонажі, які будуть введені в гру восени або взимку 2017 року.

Що ми знаємо про нових персонажів у "Доті 2"?

У передостанній день турніру на Key Arena глядачі побачили короткий трейлер. У ньому не містилося точної інформації, але була показана зустріч двох нових героїв з персонажем Bristleback. Точних даних або чисел названо не було, тому шанувальникам залишається тільки гадати і чекати офіційного підтвердження. Відомо одне - нові персонажі в "Доті 2" з'являться вже в 2017 році. Примітно, що раніше компанія Valve ніколи не анонсувала відразу двох героїв. Також персонажі, показані в трейлері, не були присутні в оригінальній "Доті", що є ключовою подією.

"Кіт у чоботях"

Перший герой, з яким нас знайомить трейлер The Dueling Fates, є безіменним воїном зі шпагою. За зовнішнім виглядом багато гравців охрестили його котом у чоботях. Точне ім'я поки невідомо.

Під час ролика кіт б'ється з крип і персонажем Bristleback. За його дій багато зробили припущення щодо здібностей. Його основною характеристикою буде спритність. Також не виключається можливість відключення пасивних здібностей супротивників і високої мобільності. З датою виходу нового персонажа в "Доту 2" очікується більше інформації з приводу особливостей скілів та характеристик.
Якими будуть нові персонажі в "Доті 2"?

Sylph

З приводу другого героя інформації також небагато. Вона з'являється в самому кінці трейлера на кілька секунд. Зовнішність героїні нагадує фею. Гравці знайшли її ім'я і назви здібностей в прихованих файлах ігрового оновлення. Sylph буде мати скілли Grapple, Shadow Realm, Flash Powder і Will-O-Wisp. Що вони означають і як будуть працювати на практиці - невідомо.
Якими будуть нові персонажі в "Доті 2"?

Очікування

Прийдешнє оновлення має вдихнути нове життя в Dota 2. Розробники стримують слово і намагаються радувати гравців новими латками і контентом, що впливає на ігровий процес, а не тільки випускати скарбниці і косметичні речі. Коли вийдуть нові персонажі в "Доті 2", можливий повторний приплив геймерів в забуту ними гру, тому оновлення The Dueling Fates вкрай важливо для Valve. Нагадаємо, що популярність Dota 2 за останні місяці істотно впала, а користувачі скаржаться на відсутність івентів і нововведень.