Як скачувати з ВК музику і відео? Програма для скачування з ВК

22 0 Новини високих технологій

Соціальна мережа «ВКонтакте» має в своєму розпорядженні значною базою інформації, в тому числі входять відео - і аудіоматеріали. Враховуючи, що для перегляду відео і прослуховування музики у соціальній мережі потрібно авторизуватися і перебувати онлайн, при чому інтернет сигнал повинен бути достатньо високим, багато користувачів задаються питанням про те, як викачувати з «ВК» необхідні матеріали. Давайте в цьому розберемося.

Як скачати музику з «ВК»?

Першорядною проблемою для багатьох користувачів стала необхідність скачувати музичний файли з соціальної мережі. Однією з основних причин цього є нова політика «ВК», згідно з якою безкоштовний ліміт прослуховування музики становить одну годину в день. Надалі його хочуть скоротити до півгодини. Щоб обійти обмеження, користувач може придбати підписку офіційному додатку для прослуховування музики, створеному соціальною мережею.
Як скачувати з ВК музику і відео? Програма для скачування з ВК
Ця проблема особливо помітна на мобільних пристроях. Раніше можна було зберегти свій плейлист на пристрої і прослуховувати його офлайн, тепер же ця функція відключена. У зв'язку з усім перерахованим, з'являється необхідність у програмі для скачування з «ВК», що допомагає зберігати різні музичні та відео елементи з соціальної мережі.

Скачування музики з «ВК» на телефон
Як скачувати з ВК музику і відео? Програма для скачування з ВК

Найлегше розібратися з тим, як завантажити з «ВК» на телефон музику. Існує чимало програм для мобільних пристроїв, що виконують цю функцію. Завантажити їх можна з каталогів додатків. Наприклад, якщо потрібно завантажити музику з «ВК» на андроїд, то відкрийте PlayMarket і введіть потрібний запит в пошукову рядок. Результати будуть містити чималий перелік програм, багато з них аматорські. Окремо можна відзначити програми від інших сервісів, що дозволяють слухати музику безкоштовно, начебто онлайн радіо і подібних. Але не зайвим буде подивитися на відгуки про вибраної утиліти, щоб переконатися в тому, що вона виконує заявлені функції.

Сайти для скачування музики

Якщо варіант зі скачуванням додатки не підходить, то можна вдатися до допомоги пошуковиків. За виведеним результатами можна ознайомитися з найпопулярнішими і розрекламованим сервісами скачування.

Цей варіант доступний з телефону і комп'ютера. Однак варто зберігати пильність, оскільки нерідко подібні сервіси є шахрайськими. Так, практично будь-який такий сайт просить авторизуватися в соціальній мережі. При цьому відбувається перехід на нову сторінку, в якій потрібно ввести логін і пароль. Зверніть увагу на адресу сторінки, якщо він відмінний від звичного, то сторінка є шахрайською. Введення даних може не знадобитися, якщо ви вже авторизовані в мережі. В такому випадку потрібно буде лише дозволити відкрити доступ до своїх даних.

Як скачувати з ВК музику і відео? Програма для скачування з ВК

Кращі онлайн-сервіси для скачування музики

Існує чималий перелік веб-сторінок, орієнтованих на допомогу в скачуванні музики або відео з «ВК» та інших сайтів. Список кращих з них включає наступні сервіси:
 • Audio-vk.
 • Download Music-VKontakte.
 • Kissvk/
 • Music 7s.
 • Як скачати відео з «ВК»?

  Як скачувати з ВК музику і відео? Програма для скачування з ВК
  Крім великої кількості аудіозаписів, у «ВК» є і відеоматеріали. В цьому випадку все дещо простіше, оскільки жодних обмежень на перегляд відео немає, як і необхідності здобувати платну підписку. Однак плеєр соціальної мережі не настільки ідеальний, і для багатьох викликає труднощі перегляд відео. Ролики завантажуються дуже повільно навіть при мінімальному якості. У таких випадках потрібно дізнатися, як скачувати з «ВК» відео.
  Окремо необхідно відзначити, що багато ролики, що зустрічаються в соціальної мережі, взяті з YouTube, і щоб їх отримати, доведеться працювати з цим сервісом. Для нього існують окремі програми, які дозволяють завантажити відео з «ВК». Не так давно було запущено тестування спеціальної функції, що дозволяє зберігати переглянуте відео в пам'яті пристрою автоматично. Створена вона для країн з поганим Інтернет-з'єднанням, і перебуває на стадії тестування, але цілком можливо незабаром стане доступна всім.

  Скачування відео з «ВК» на телефон

  Розібратися з тим, як завантажити з «ВК» на "Андроїд" відео, досить легко, оскільки цей спосіб буде схожий з завантаженням музики, хіба що подыскиваемые мобільні додатки можуть трохи відрізнятися. Не варто забувати про онлайн-сервіси, які може бути зручніше використовувати саме з мобільних пристроїв. У їх число входить "ВК завантажувач", на сайті якого потрібно вставити посилання на відео, як тільки воно буде знайдено, з'явиться кнопка вибору якості і подальшого завантаження.

  Раніше згаданий Savefrom також актуальне. Для браузерів його легше встановити в ролі розширення. Скачати з «ВК» на телефон можна як описано з сервісом "ВК завантажувач". У цьому випадку їх функціонал буде схожий.

  Програми для скачування

  Як скачувати з ВК музику і відео? Програма для скачування з ВК
  У випадку з відеозаписами, підійдуть деякі програми, що працюють з аудиодорожками. Перелічені нижче утиліти потрібно встановлювати на ПК, при цьому всі вони безкоштовні.
 • Vksaver.
 • VKMusic.
 • YouTubeByClick.
 • Скачування через браузер

  Якщо встановлювати додатковий софт немає можливості або бажання, то завжди можна скористатися функціоналом браузеру, щоб викачувати з «ВК». В цьому випадку потрібно перейти на мобільну версію браузера. На початку відкрийте потрібну відеозапис, після чого на адресу рядку припише «m.» перед «vk.com» і перейдіть на мобільну версію сторінки, натиснувши Enter. Знову запустіть відео і клацніть по ньому лівою кнопкою миші. У списку, що відкрився, потрібно натиснути "зберегти відео як", після чого вкажіть місце для скачування.
  Як скачувати з ВК музику і відео? Програма для скачування з ВК

  Плагіни для браузерів

  Крім установки додатків і використання онлайн сервісів, варто звернути увагу на плагіни для браузерів. Відрізняються вони тим, що додаються до загального функціоналу окремого браузера і при бажанні користувача дозволяють завантажити потрібний файл.
 • Найбільш відомим є SaveFrom. Ця програма для скачування з «ВК» встановлюється в якості розширення для браузера. Надалі при відвідуванні «ВК» навпроти аудіозаписів з'являтиметься спеціальний значок, натиснувши на який, пісня почне викачуватися.
 • Також слід згадати VK Downloader. Він орієнтований на закачування відео файлів з соціальної мережі. Після його установки в якості розширення для браузера при відкритті відео внизу, навпроти кнопки налаштування якості відео, з'явиться значок завантаження.
 • Розширення Skyload більше орієнтовано на браузер Yandex на відміну від попередніх двох. Дозволяє завантажувати відео, подібно до пункту вище, але з невеликою відмінністю в оформленні завантажувального вікна.
 • MusicSig. Гарне розширення, що дозволяє завантажити з «ВК» на комп'ютер як аудіо, так і відео елементами. По функціоналу схоже з широко відомим SaveFrom.
 • Існують браузери, які вже вбудований такий функціонал. При цьому він поширюється не тільки на «ВК», але й на велику частину відомих сервісів. Приміром Torch Browser, що дозволяє завантажувати аудіо - і відеофайли з більшості сервісів, або Maxnote, зі схожим функціоналом.

  Як скачати музику без використання додаткового програмного забезпечення?

  Скачування з допомогою прямого посилання. У будь-якого аудіофайлу має власний адресу, посилаючись на який, відбувається відтворення елемента. Побачити його просто так не вийде, але він є в коді сторінки. Щоб переглянути його, клацніть лівою кнопкою миші по файлу і знайдіть пункт "Вихідний код". Після цього потрібно запустити пісню, для чого перейдіть в розділ Network (є у відкритому вікні з кодом). Потрібний файл буде мати тип (type) media. Знову натисніть вже по цьому пункту лівою кнопкою миші і клацніть по пункту "Open in new tab". Що запустила вікно буде містити тільки плеєр з відтворюваним файлом, навпроти нього буде відповідний значок для скачування. Після залишиться тільки вибрати місце для зберігання елемента в пам'яті ПК. Але після скачування файл не завадить перейменувати оскільки його назва буде складатися з послідовності цифр і букв.
  Як скачувати з ВК музику і відео? Програма для скачування з ВК
  Кеш браузера. Під час відтворення музики через браузер, та буде зберігати в тимчасову папку, або кеш. З «ВКонтакте» все йде так само, і залишається тільки знайти потрібну папку.
 • У Google Chrome: %LOCALAPPDATA%GoogleChromeUser DataDefaultCache;
 • Опера: %LOCALAPPDATA%Opera SoftwareOpera StableCache.
 • Mozilla Firefox: %LOCALAPPDATA%MozillaFirefoxProfilesИмя_профиляcache.
 • Після відкриття знайденої папки, можна виявити безліч елементів без дозволу і зрозумілого назви. Якщо потрібна мелодія була прослухана недавно, то відсортувати файли за датою додавання і знайдіть самий останній. Змініть дозвіл на mp3 (просто припишіть це після назви файлу) і запустіть.

  Інші способи завантажити музику і відео з «ВК»

  Не варто забувати про різні сторонні сайти і додатки, нехай і не орієнтовані на скачування з «ВКонтакте», але дозволяють розібратися як скачувати з «ВК» і вільно завантажувати вподобану музику або відео. Наприклад, для завантаження музики був створений бот в месенджері «Телеграм», отыскивающий назва композиції з «ВК» і дає її потім завантажити. Також існує велика кількість файлообмінників та інших ресурсів, створених для вільного поширення потрібної інформації.