Цифровий фотоапарат Sony Cyber Shot DSC-W830: відгуки

89 0 Новини високих технологій

Компанія Sony відома як постачальник високотехнологічних пристроїв для фото - і відеозйомки, представлених в різних сегментах. Досить популярні бюджетні рішення від цього японського бренду. У числі таких — фотоапарат Cyber Shot W830. Ця камера дозволяє робити знімки і відео з високою роздільною здатністю в самих різних умовах. Вона вважається технологічним та надійним продуктом. Які основні характеристики даного девайса? Як відгукуються користувачі про свій досвід використання можливостей фотоапарата?


Цифровий фотоапарат Sony Cyber Shot DSC-W830: відгуки

Основні відомості про пристрій

Камера Sony Cyber Shot DSC W830 відгуки про яку поширені на тематичних онлайнових порталах, являє собою девайс, в якому встановлена матриця з високим дозволом — 20 мегапікселів. У фотоапараті реалізований оптичний зум в розмірі 8x, що дозволяє робити високоякісні макрознімки. Камера дозволяє знімати відео у форматі HD — дозволі 1280 на 720 пікселів, а також формувати ролики зі швидкістю, яка складає 30 кадрів в секунду. Девайс оснащений автофокусом, а також стабілізатором: дані апаратні модулі дозволяють робити відмінні знімки при русі. У числі найбільш примітних можливостей Sony Cyber Shot DSC W830 — відгуки фахівців і користувачів можуть підтверджувати це — функція автоматичної настройки оптимальних параметрів пристрою в залежності від конкретних умов зйомки. Крім того, використовуючи вбудовані додатки, користувач має можливість оперативно редагувати фотографії.


Ще одна примітна функція пристрої — панорамна зйомка. Для того щоб задіяти її, користувачеві досить утримувати затвор на камері і переміщати її вправо-вліво (або вгору-вниз: фотоапарат об'єднає кадри в панорамному форматі автоматично. Розглянутий девайс — компактний фотоапарат. Sony Cyber Shot DSC W830 має габарити 93 x 52 x 23 мм Вага у нього також невеликий — 122 г у спорядженому стані (з акумулятором). Компактність фотоапарата — важливе споживче якість, яке впливає на затребуваність відповідного девайса мандрівниками, любителями вечірок, початківцями фотографами. При цьому девайс поєднує в собі найбільш технологічні апаратні модулі — такі як, наприклад, об'єктив, виготовлений всесвітньо відомим брендом ZEISS. Пристрій відноситься до сегменту бюджетних рішень. Воно розраховане на користувачів, що бажають робити знімки і відео якістю вище, ніж при використанні смартфона, однак, не переплачувати при це за професійну фотокамеру. Рішення Sony Cyber Shot DSC W830 — відгуки професіоналів можуть підтверджувати це в цілому здатний вирішувати подібні завдання. Пристрій характеризується простотою управління, прекрасним дизайном, великою кількістю програмних опцій. Девайс поставляється на ринок в різних колірних рішеннях. У числі популярних — Sony Cyber Shot DSC W830 Silver. Відгуки користувачів дозволяють говорити про те, що дана модифікація фотоапарата — дуже стильне рішення, і підходить людині з практично будь-якими смаковими уподобаннями в одязі. Як виглядає ця модифікація пристрою? Фото її — нижче.
Цифровий фотоапарат Sony Cyber Shot DSC-W830: відгуки
Також в магазинах часто зустрічається девайс в модифікації Sony Cyber Shot DSC W830 Black. Відгуки про нього можуть говорити про те, що цей пристрій підходить для використання людиною, віддають перевагу класичний, строгий стиль в одязі. Тепер більш докладно про оцінки можливостей девайса.

Зовнішній вигляд: відгуки

Як оцінюють користувачі та експерти зовнішній вигляд пристрою Sony Cyber Shot DSC W830? Огляд думок власників фотоапарата, представлених на тематичних онлайнових порталах, дозволяє зробити висновок про те, що дизайн пристрою — в числі головних його переваг. У ньому, як зазначають фахівці, є ряд елементів, характерні не стільки для бюджетних камер, скільки для більш дорогих і технологічних девайсів. Корпус камери виготовлений із застосуванням металевих елементів, що надає йому строгий зовнішній вигляд, і в той же час перетворює пристрій в стильний, сучасний продукт.
Цифровий фотоапарат Sony Cyber Shot DSC-W830: відгуки
Розглянемо тепер більш детально особливості камери, а також оцінки її можливостей користувачами.

Основні характеристики

Розглянемо основні характеристики девайса. Фотоапарат Sony Cyber Shot DSC W830 має: - матрицю типу Super HAD CCD, 776 мм; - процесор обробки зображення BIONZ; - функцію оптичного зума у значенні 8x, цифрового — 32x при відеозйомці, 64x — при фотографуванні; - модуль автоматичного фокусування, що працює в декількох режимах; - підтримку технології виявлення осіб; - чутливість ISO в значенні 80-3200 при фотозйомці, 250-1250 — при відеозйомці; - показник світлосили, що становить f/33; - ЖК-дисплей з діагоналлю 27 дюйма в форматі 4 на 3 і роздільною здатністю 230400 пікселів, типу TFT, має регульовану яскравість, яку можна встановлювати в залежності від рівня освітлення; - комунікаційні інтерфейси USB, AV; - акумулятори типу NP-BN з ресурсом в 210 кадрів або 100 хвилин запису.

Комплектація

У комплекті поставки девайса, окрім самої камери, присутні: - батарея; - адаптер харчування; - USB-кабель; - ремінець; - інструкція; - кабель живлення. Розглянемо те, як оцінюють зазначені характеристики експерти і користувачі.
Цифровий фотоапарат Sony Cyber Shot DSC-W830: відгуки

Характеристики фотоапарата: відгуки

У цілому характеристики Sony Cyber Shot DSC W830 — відгуки користувачів можуть підтверджувати це, дають привід говорити про те, що девайс відноситься до найбільш технологічним рішенням в своєму сегменті. Основні можливості девайса дозволяють здійснювати як любительську зйомку, так і професійну — звичайно, в тих випадках, коли умови використання фотоапарата у достатній мірі оптимальні, з точки зору, перш за все, освітленості.
Особливо імпонує експертам наявність у фотоапараті стабілізатора напруги, який відноситься до категорії оптичних. Відповідний апаратний модуль дозволяє застосовувати фотоапарат Sony Cyber Shot DSC W 830 — відгуки фахівці можуть підтверджувати це, в умовах динамічної зйомки. Картинка, завдяки оптичному стабілізатору, виходить, таким чином, чіткою і яскравою.

Особливості управління пристроєм

Вивчимо те, які нюанси управління різними функціями пристрою, а також те, як оцінюють зручність тих модулів, що задіюються в даному випадку, користувачі та експерти. Вище ми відзначили, що фотоапарат підтримує режим автоматичного вибору налаштувань в залежності від умов зйомки. Але при бажанні користувач може виставити потрібні параметри і вручну. При необхідності власник фотоапарата може задіяти опцію Beauty Effect, яка дозволяє отретушировать знімок. Основні кнопки управління девайсом розташовуються на задній панелі. Управління пристроєм Sony Cyber Shot DSC W830 — відгуки користувачів можуть підтверджувати це, здійснюється за допомогою зручного інтерфейсу. Його перевага, з одного боку — в простоті, з іншого — в функціональності: власник фотоапарата може в будь-який момент задіяти його цікавить опцію.
Цифровий фотоапарат Sony Cyber Shot DSC-W830: відгуки

Процес зйомки: фотографування

Вивчимо особливості фотографування з використанням такого девайса, як цифровий фотоапарат Sony Cyber Shot DSC W830. Перш за все, варто відзначити, що користувач може задіяти один з 4 головних режимів фотографування, які доступні в головному меню програмного інтерфейсу керування пристроєм. Зокрема, опція Intelligent Auto активізує автоматичний підбір налаштувань камери в залежності від умов зйомки. Відповідний модуль може, наприклад, визначати те, потрібно чи задіяння більш довгої експозиції — при тому, що стабілізатор не відключається, або ж необхідно збільшити чутливість ISO внаслідок недостатньої чіткості відображення об'єкта в об'єктиві фотоапарата. Як ми зазначили вище, програмний інтерфейс пристрою дозволяє задіяти ручне введення різних опцій. У числі таких: чутливість ISO, баланс білого, режими фокусування, динамічна оптимізація. Робота з даними опціями дозволить зробити картинку більш яскравою і чіткою.

Процес зйомки: таймер

У числі найбільш примітних опцій, які має фотоапарат Sony Cyber Shot DSC W830 — Black чи Silver — таймер, який також можна задіяти через меню. Він може спрацьовувати: - після закінчення заданого користувачем часу; - при виявленні осіб — коли об'єктив наведений на них; - якщо людина, що знімається на камеру, посміхнеться. Таким чином, у розпорядженні власника фотоапарата — 3 різні налаштування таймера. З використанням програмних інтерфейсів розглянутого пристрою можна налаштовувати бажані зйомки сцени — наприклад, портретну, ландшафтну, нічну.
Цифровий фотоапарат Sony Cyber Shot DSC-W830: відгуки

Особливості панорамної зйомки

Корисно буде розглянути особливості використання фотоапарата у режимі панорамної зйомки. Найпростіший спосіб її активувати — натиснути на кнопку затвора і утримувати його. Камера в автоматичному режимі зафіксує бажання користувача почати зйомку у розглянутому режимі. При необхідності власник фотоапарата може задіяти додаткові опції при використанні модулів панорамної зйомки. Наприклад, якщо вибраний стандартний її режим, то камера буде знімати панорами у вирішенні 4912 x 1080 пікселів і здійснювати об'єднання кадрів при огляді близько 90 градусів (при необхідності дозвіл можна збільшити до показника 3424 на 1920 точок). У свою чергу, можна вибрати режим, при якому кадри будуть формуватися у вирішенні 7152 x 1080 пікселів і 180 градусах огляду (або, якщо це буде необхідно, можна встановити інший параметр — 4912 на 1920 точок). Також можна задіяти функцію, при якій панорамна зйомка буде здійснюватися з роздільною здатністю 11520 на 1080 пікселів при 360 градусів.
Цифровий фотоапарат Sony Cyber Shot DSC-W830: відгуки

Процес зйомки: запис відео

Тепер вивчимо особливості відеозйомки за допомогою розглянутого фотоапарата. Як ми зазначили вище, девайс може записувати відеоролики у форматі HD. При цьому швидкість запису кадрів буде залежати від конкретного режиму відеозйомки — PAL або NTSC. Вибрати той чи інший можна в програмному меню фотоапарата. Крім того, при налаштуваннях відеозйомки можна вибрати стандартне або просунуте якість запису. При цьому в обох випадках буде формуватися файл MP4 з використанням кодека H. 264. Даний формат відео може відкриватися на більшості сучасних пристроїв, що робить фотоапарат Sony Cyber Shot DSC W830 — відгуки експертів можуть підтверджувати це, досить універсальним рішенням. Файли відео зберігаються у каталозі, який розташований окремо від того, в який записуються фотографії. У разі якщо користувач вибрав покращений формат відеороликів, то вони будуть записуватися зі швидкістю близько 12 Мбіт/сек. Одна хвилина такого запису буде займати близько 90 МБ місця на диску. Таким чином, користувачу, який вирішує знімати довге відео у відповідній якості, потрібно буде запастися картами пам'яті. Задіяння стандартного режиму зйомки передбачає формування файлів, які потребують приблизно в півтора рази менший ресурс.

Процес зйомки: відгуки експертів

Корисно буде розглянути те, як оцінюють фахівці практичні нюанси користування фотоапаратом. Так, експерти відзначають виключно високу ефективність функції Beauty Effects, яка дозволяє редагувати знімки безпосередньо в камері при такому рівні якості, при якому може знадобитися додаткова обробка знімків за допомогою спеціальних комп'ютерних програм. Високо оцінюється також функція інтелектуальної спалаху: відповідний модуль покликаний оптимізувати чутливість ISO так, щоб всі об'єкти, зняті на камеру, вийшли чіткими і яскравими. У числі найбільш корисних функцій розглянутого пристрою, як вважають спеціалісти SteadyShot. Вона покликана звести до мінімуму розмиття на фотознімку внаслідок різкого переміщення камери, в той час як опція SteadyShot Active дозволяє здійснювати плавне і чітке відеозапис при схожих умовах використання фотоапарата.

Резюме

Таким чином, фотоапарат Sony Cyber Shot DSC W830 — відгуки експертів можуть підтверджувати це, являє собою рішення, в якому розробником ефективно об'єднані можливості оптики ZEISS — фірми-виробника об'єктива, а також процесора BIONZ. Комбінація відповідних апаратних компонентів дозволяє створювати виключно якісні знімки та відеоролики.