Гра Left 4 Dead 2: проходження

7 0 Новини високих технологій

Left 4 Dead 2 - кооперативний шутер. Проходити гру можна як поодинці, так і в компанії друзів або випадкових гравців з інтернету. Основний упор розробники зробили на кооперативну гру і онлайн-режими, тому проходження гри Left 4 Dead 2 не займає багато часу. Тут всього 4 рівня, по яких вам доведеться пробігтися зі своїм загоном і спробувати вижити в цьому забігу від точки А до точки Б. У даній статті ми розберемося у всіх тонкощах геймплея, класах персонажів і розглянемо короткий проходження всіх рівнів.

Гра Left 4 Dead 2: проходження

В чому суть?

Гра являє собою шутер на 4 особи, в якому вам доведеться знищувати зомбі в великих кількостях. Основного сюжету з розповіддю тут немає. Ви і ваші друзі - група тих, що вижили, яким потрібно дістатися від однієї безпечної зони до іншої. У грі є розподіл на класи, тому важливо командна взаємодія. Але і супротивники можуть відрізняються різноманітними здібностями, тому прогулянка не буде легкою. Повне проходження гри Left 4 Dead 2 займе приблизно 5-6 годин при злагодженій роботі команди. Для того щоб розібратися в геймплеї, розглянемо класи гравців і ворогів.

Класи героїв

У другій частині гри всі класи представлені окремими героями. Їх історія розповідається протягом всієї сюжетної кампанії. Отже, на початку гри ви можете вибрати одного з наступних героїв:
 • Тренер. Афроамериканець з Савани. У юності грав за футбольну збірну коледжу, але через травми йому довелося відмовитися від спортивної кар'єри. Минав час, тренер втратив свою колишню форму і працює вчителем фізкультури. Він не називає свого імені, тому компаньйони називають його Тренером.
 • Нік. Азартний гравець і шахрай. Зазвичай таким людям не довіряють, але в поточних умовах вибирати не доводиться. До апокаліпсису Нік подорожував по містах і заробляв на життя в казино. Йому складно знайти спільну мову зі своєю командою з-за постійних злих жартів і уколів на адресу компаньйонів.
 • Рошель. 29-річна дівчина-журналістка. Любить спілкуватися і відкрита для розмов. Після підвищення її начальство відправляє в Савану для репортажу про події. Назад Рошель вже повертається через натовпи зомбі зі своїми новими знайомими.
 • Елліс. Молодий хлопець з доброю душею і відкритістю до людей, працює автомеханіком. Він анітрохи не боїться зомбі, що постійно доводить своїми действями. Постійно коментує все, що відбувається навколо.
 • Також в гру були додані персонажі з першої частини серії в доповненні The Sacrifice.

  Класи ворогів

  Під час проходження Left 4 Dead 2 ви зустрінете тих же ворогів, що і в першій частині: звичайні зомбі, мисливець, курець, товстун, танк і відьма. Крім них, були додані рідкісні заражені - вчені, клоуни, грязьовики і так далі. Знищувати їх доведеться різними тактиками. Детальніше про це читайте нижче.

  Гра Left 4 Dead 2: проходження

  Зброя

  Вся зброя повністю перекочувало з першої частини гри. До нього були додані гранатомет і кулемет. Їх обмежений боєзапас протягом одного рівня, тому доводиться витрачати з розумом. Крім цього, було введено зброя ближнього бою на заміну пістолетів з нескінченними патронами. 11 видів зброї ближнього відрізняються по швидкості атаки і радіусу ураження. Кожне з них завдає 500 одиниць шкоди за звичайним супротивникам. Посилені танк і відьма отримують по 5% і 25% утрати, в залежності від кількості життів.
  Був розширений асортимент додаткових предметів. До аптечкам були додані: дефібрилятор, який можна використовувати один раз, шприци з адреналіном.
  Гра Left 4 Dead 2: проходження

  Основи ігрового процесу

  Усі проходження Left 4 Dead 2 ділиться на забіги між safe-зонами (безпечними кімнатами). Загін починає рівень в одній safe-кімнаті. У ній гравці можуть підготуватися, вибрати тактику, зброю і так далі. Наприкінці рівня ви рятуєтеся (у разі вдалого проходження) з ворожої локації. Наступний рівень також починається з safe-зони. Проходити кампанію можна з 3 друзями або ботами. Наприклад, почніть проходження Left 4 Dead 2 з дівчиною, а двох інших гравців замінять боти, дії яких максимально наближені до поведінки реальних гравців. Штучний інтелект у грі названий Режисером. Він автоматично підлаштовується під дії і рівень здібностей гравців. В результаті змінюється погода, кількість ворогів і інші умови, з-за чого повторні проходження кампаній стають цікавими. В даній грі є 8 режимів. У статті ми розглянемо одиночне або кооперативне проходження рівнів. Вся основна кампанія складається з 5 історій:
 • Вимерлий центр.
 • Похмурий карнавал.
 • Болотна лихоманка.
 • Жахлива злива.
 • Прихід.
 • Розглянемо кожну з них детальніше.

  Проходження Left 4 Dead 2: частина 1

  Перша сюжетна лінія починається на даху готелю. Групу тих, що вижили, за яку ви граєте з друзями, повинні були забрати рятувальники, але все пішло не за планом. Як виявилося, команді потрібно пробитися через весь готель і дістатися до вертолітного майданчика. Від цього залежить їхнє життя, тому діяти потрібно негайно.

  Перший рівень - вимерлий готель. Вам необхідно пробратися на перший поверх з даху. У вузьких коридорах, наповнених зараженими, буде ефективно зброя ближнього бою. Постійно озирайтеся назад і не дайте зомбі оточити вас, інакше проходження закінчиться невдачею. Перед ліфтом послухайте діалог про кінець світу і просувайтеся далі - за дверима вас буде чекати чергові натовпу монстрів. Обов'язково підберіть автомат. Після відстрілу ворогів забегайте в безпечну зону. На другий рівні вас чекають вулиці. Одразу ж знищити всіх ворогів, щоб не дати себе оточити. Праворуч знаходиться підвал - рухаємося туди. Біля підвалу залазимо вгору по сходах і заходимо в будинок. Тут знаходиться збройовий магазин, де потрібно запастися предметами і боєзапас по максимуму. Добегаем до торгового центру. Тут необхідно поетапно обстрілювати поверхи з ворогами. Наприкінці місії вам необхідно заправити автомобіль за допомогою пляшки. З-за малого обсягу ємності доведеться бігати за бензином 10 разів. Щоб не померти і швидше закінчити кампанію, пробегайте від автомобіля до бензину і назад, не звертаючи уваги на ворогів, які будуть з'являтися постійно. Після того як машина буде заправлена, ви зможете виїхати з цього місця. Перша кампанія пройдена.
  Гра Left 4 Dead 2: проходження

  Проходження Left 4 Dead 2: частина 2

  Друга кампанія починається з поганих новин - по дорозі ваш автомобіль глохне, а полагодити його не представляється можливим. Тепер вам доведеться бігти до безпечної зони пішки, відстрілюючись від ворогів. Добегаем до мотелю і цирку, праворуч заходимо в кімнату. Після виходу із safe-зони потрапляємо на карнавал. Тут зачищаємо натовпу заражених. Після проходження декількох майданчиків ви потрапите в Тунель кохання, в кінці якого гравців чекає безпечна кімната. Далі йде частина "Американська гірка". Все те ж саме і у великих кількостях - отстреливайте всіх супротивників. Під кінець вирушаємо до зони відпочинку, де потрібно пустити сигнальну ракету зі сцени. Залишається тільки дочекатися спасителя, а попутно захищати себе і тиммейтов від зомбі. Найзручніше відстрілюватися зі сцени, оскільки саме туди вертоліт приземлиться. В кінці летимо разом з командою.

  Частина 3

  Проходження Left 4 Dead 2 триває у розділі "Болотяна лихоманка". Тут доведеться пробиратися через болотисту місцевість, де будуть потрапляти нові монстри - грязьовики. На початку їдемо на поїзді, де дізнаємося, що Нік вбив машиніста, оскільки тут був заражений. Сходимо з поїзда і починаємо шлях до міста. За допомогою човна добираємося до притулку через натовпи ворогів. Далі гравці потрапляють на болото. Рухатися слід строго за безпечним шматках землі, уникаючи трясовини. З кущів постійно будуть вилазити грязьовики - остерігайтеся їх плювків брудом. Біжимо вперед, поки не упремося в дорогу. Біля неї повертаємо вправо і знаходимо старий будинок, який і буде притулком. Після будинку пробігаємо через село. Далі слід прямий рівень, де потрібно пробігти через темряву заражених, після чого вас чекає safe-зона. Вийшовши з кімнати, ви потрапите на сільські простори. Пересувайтеся по дорозі до будиночка плантатора. У ньому піднімаємося на другий поверх і викликаємо підмогу. Як зазвичай, оборонятися до тих пір, як за вами не прийде рятувальний загін. На цьому закінчується 3 частина проходження Left 4 Dead 2.
  Гра Left 4 Dead 2: проходження

  Частина 4

  Врятувавшись з плантації на кораблі, вирушаємо вздовж міста. У судна закінчується паливо, тому гравці повинні зійти на сушу біля містечка. Просуваємося через нього і знаходимо безпечний притулок. Рівень простий і прямий, тому проблем з них виникнути не повинно. Тепер потрапляємо в локацію з відьмами і звичайними зомбі. Швидко зачищаємо локацію і виходимо з заводу на вулицю. На вулиці пробігаємо через очерет. По дорозі заберіть з собою каністру бензину - вона ще стане в нагоді. Далі гравців чекає зворотний шлях. Ви запаслися паливом, тепер необхідно знову дістатися до корабля. Під час втечі до берега почнеться сильна злива, з-за чого погіршиться видимість. В іншому все те ж саме. В кінці добираємося до будинку біля плантації і викликаємо допомогу з даху будівлі.
  Гра Left 4 Dead 2: проходження

  Фінальна частина

  Остання глава в проходженні Left 4 Dead 2 найважча, причому як в одиночному режимі, так і в кооперативному. Рівень складається з однієї місії, але дуже довгою і складною. Ви починаєте на березі. Кінець локації - вертолітний майданчик, але до неї ще треба дістатися живими. Доведеться пробиратися через вулиці Нового Орлеана, наповнені зараженими і всіма видами унікальних ворогів, які зустрічалися в грі. Економте аптечки - вони знадобляться у фіналі. В кінці шляху гравців чекає прямий міст до кінцевої точки. Ко всім ворогам приєднаються танки і товстуни. Найбезпечніше переміщатися по дахах і відстрілювати супротивників зверху. Проходження одиночної гри Left 4 Dead 2 закінчується, коли вас рятує вертоліт в кінці рівня.
  Гра Left 4 Dead 2: проходження

  Поради

  При проходженні поодинці залишається покладатися тільки на свої сили. Штучний інтелект не завжди працює правильно, тому одиночна кампанія не користується популярністю у гравців. Рекомендуємо вам почати проходження Left 4 Dead 2 з друзями, або хоча б одним іншому. Так ви зможете допомагати команді і спілкуватися під час бою. На високому рівні складності командні дії відіграють величезну роль у виживанні, особливо на останньому. Якщо у вас виникли затруденения по ходу гри, то ви можете подивитися стрім по проходженню Left 4 Dead 2 на будь-якому ігровому ресурсі - відео з геймплеєм допоможе швидше зрозуміти, як пройти той чи інший момент. Left 4 Dead 2 - не тільки цікава гра для компанії з 4 чоловік на пару вечорів, але й шутер з високою реиграбельностью, крутий динамікою і командними взаємодіями. На даний момент нічого не відомо про вихід третьої частини, тому рекомендуємо ознайомитися з попередньою грою, якщо ви його пропустили!