Micromax Q402 Bolt Pace: характеристики і опис

10 0 Новини високих технологій

З недавніх пір з'явилася тенденція в основних операторів стільникових мереж використовувати інші бренди смартфонів для адаптації під свої послуги зв'язку. Ось і в червні 2017 у продаж надійшов новий апарат Micromax Q402 Bolt Pace. Характеристики та опис його докладно рассмотрятся в цій статті. Також будуть порушені та відгуки користувачів про пристрої.

Опис характеристик Micromax Q402 Bolt Pace

Даний смартфон має бюджетне виконання, і його вартість не перевищує 3000 рублів. Сам виробник Micromax з Індії, проте на російському ринку він вже давно займає непогані позиції в ніші бюджетних смартфонів.


Зовні апарат являє собою класичний варіант сенсорного телефону. Вишуканого стилю виконання або вигадливих форм зустріти в ньому не вийде. На передній панелі знаходяться фронтальна камера, розмовний динамік і сенсорні кнопки управління. Ззаду — основна камера, спалах і загальний динамік. Тут же красується логотип виробника.
Micromax Q402 Bolt Pace: характеристики і опис
Варто відзначити, що дана модель на світовому та індійському ринку відома як Bharat 2 Q402 випущена в цьому ж році, але в квітні. Так що налаштування і прошивки можна шукати саме для цієї версії. На момент виходу даний апарат можна було придбати за акції в салонах «Білайн» за 990 рублів. За умовами в комплекті був певний обсяг трафіку, який потрібно було використовувати протягом декількох місяців.

Продуктивність

Обчислювальна потужність будується на базі досить слабкого процесора Spreadtrum SC9832. Це 32-бітний представник класу з 4 ядрами Cortex-A7 за 1300 МГц. Графіка реалізована за рахунок роботи Mali-400 MP2 — не самого поганого адаптера. Даний чіпсет не надто популярний і рідко зустрічається навіть у дуже бюджетних пристроях.


Вбудованої пам'яті в телефоні є 4 ГБ, оперативною — 512 МБ, що в сучасних реаліях дуже мало. Для збільшення загальної пам'яті є слот для SD карт, який підтримує до 32 ГБ.

Дисплей

Екран має дуже маленький розмір в 4 дюйма. Бюджетна TFT матриця має дозволом 480 на 800 точок. Очікувати від такого дисплея великих кутів і хорошою яскравості на сонці не варто. На вулиці до нього доведеться вдивлятися. Так і читання з екрану такого розміру досить важко.

Зв'язок і інтерфейси

Пристрій має два слоти для сімкарти. Один з них підтримує LTE і може бути використаний тільки для сімкарти від "Білайну". Однак можна легко розблокувати слот і для інших операторів, отримавши спеціальний код. Другий роз'єм здатний працювати в інших режимах і з будь-якими симкартами.
Micromax Q402 Bolt Pace: характеристики і опис
Для підключення до бездротових мереж використовується інтерфейс Wi-Fi. До інших пристроїв Bluetooth. Є можливість навігації за допомогою GPS. Судячи з відгуків користувачів, супутники перебувають не занадто швидко. Та й стабільність трохи кульгає.

Автономна робота

Одна з важливих характеристик Micromax Q402 Bolt Pace — обсяг батареї. У цьому пристрої він дорівнює 1300 маг. З урахуванням не самого продуктивного процесора і невимогливого до ресурсів екрану, такого заряду повинно вистачити надовго. Однак остання версія Android і 4G можуть з'їдати багато енергії.

Камери

Особливої якості від можливостей камер смартфона чекати не доводиться. Знімки мають яскраво виражені шуми хоч при гарній освітленості, хоч у темряві.

Програмне забезпечення

Як не дивно, але на цьому смартфоні встановлений Android 6.0. За таких бюджетних характеристики Micromax Q402 Bolt Pace система працює досить непогано. Звичайно, про запуск сучасних важких додатків можна забути, а ось все просте піде на ура.

Огляд аналогів

Цікаво, що у даного апарату є багато конкурентів, які краще в ціні, параметрах і зовнішньому вигляді.
Micromax Q402 Bolt Pace: характеристики і опис
Alcatel Pixi 44034D дуже схожий за характеристиками на Micromax Q402 Bolt Pace. При цьому його ціна доходить до 2000 рублів. Версія «Андроїда» та ж. Що стосується продуктивності, тут встановлений 4-ядерний більш популярний MT6580M з 1300 МГц. Обсяги пам'яті аналогічні, з тією лише різницею, що користувачеві доступно більше 2 ГБ внутрішньої. Екран і розміри нічим не відрізняються від характеристик Micromax Q402 Bolt Pace Dark Blue. Єдиний мінус цього апарату щодо розглядаємо — відсутність 4G. ZTE Blade L110 коштує стільки ж. При цьому операційна система старше на версію. Екран і його розмір ідентичні. А ось продуктивність вище на рівень. Хоч процесори і схожі, зате об'єм оперативної пам'яті дорівнює 1 ГБ, а вбудованої — 8. Але є і очевидний мінус — немає LTE. Fly FS458 Stratus 7 більше схожий зі смартфоном Micromax Q402 Bolt Pace за характеристиками. Правда, відразу варто відзначити відсутність 4G. Та ж операційна система і дозвіл екрану. Розмір тут трохи більше — 45 дюйма. Щільність пікселів при цьому набагато нижче — 218. Процесор хоч і двоядерний, але все ж непоганий і з частотою 1300 МГц. Оперативної пам'яті також мало — 512 МБ, а ось вбудованої для такого телефону непогано — 8 ГБ. Цікаво, що при всіх скромних характеристики смартфон має батарею на 1700 маг. А вартість його не пішла далеко від Micromax Q402 Bolt Pace і знаходиться в межах 3000 рублів.
Micromax Q402 Bolt Pace: характеристики і опис
В лінійці виробника Micromax є побратим героя статті — Q346. Він дорожче на 300 рублів. При цьому має схожий четырхъядерный процесор з частотою 1200 МГц. Обсяги пам'яті тут в два рази більше — оперативна 1 ГБ, вбудована — 8. Ємність батареї теж прийнятна — 1700 маг. У телефоні відсутня підтримка 4G, версія «Андроїда» - 5.1. Однак він більш збалансований за характеристиками, ніж Q402. Philips S309 мабуть, самий застарілий в цій добірці аналогів. Однак він теж цікавий. На ньому встановлений «Андроїд» аж 4 версії. При цьому має двоядерний процесор з частотою в 1000 МГц. Оперативки в ньому досить — 1 ГБ, а ось вбудованої пам'яті замало — 4 ГБ. При таких невимогливих характеристики смартфон оснащений ємною батареєю в 1600 мАч. По ідеї, її заряду повинно вистачати на тривалий період користування.

Огляд коментарів користувачів

Відгуки про характеристики Micromax Q402 Bolt Pace досить одноманітні. До того ж телефон відносно новий, тому їх не особливо багато. В основному всі вони стосуються дивного поєднання 6 «Андроїда» і таких слабких характеристик. Відповідно, спостерігаються часті «подлагіванія» і «гальм» при роботі системи.
Micromax Q402 Bolt Pace: характеристики і опис
Відгуки про батарею можна умовно розділити на два табори — ті, хто використовує телефон для дзвінків, і ті, хто застосовує Wi-Fi і мобільний інтернет. Перші заявляють, що заряду вистачає на 25 дня, другі ж стверджують, що припадає дозаряджати протягом доби за 2-3 рази. Маленькі розміри смартфона відмінно лягають в дитячу руку, тому юним користувачам зручно з ним звертатися. Характеристики Micromax Q402 Bolt Pace Champagne в плані пам'яті також не особливо порадували власників. Користувачеві доступно близько 700 МБ із заявлених 4 ГБ. Природно, що любителям часто встановлювати нові програми буде досить незручно через постійний брак системних ресурсів.
Micromax Q402 Bolt Pace: характеристики і опис
Камери, як і було сказано, не «фонтан». При достатньому освітленні ще можна щось чітко сфотографувати. При поганому ж треба трохи «пошаманити» в налаштуваннях, що теж не завжди допомагає. Дві сімкарти - це, звичайно, добре, але основний слот заблокований для інших операторів. Щоб відучити смартфон від «Білайну», доведеться трохи «потанцювати з бубном». До речі, судячи з профільних форумах, другий слот насправді теж може працювати в режимі LTE. Однак його потрібно спочатку розблокувати за допомогою простих маніпуляцій з прошивками і рекавері.
Micromax Q402 Bolt Pace: характеристики і опис
В цілому, користувачі смартфоном задоволені. Однак «проривна» технологія 4G в ньому є ще й відвертим мінусом. При активному використанні інтернет-трафіку батарея сідає прямо на очах.

Висновок

Загалом, апарат досить неоднозначний. Характеристики смартфона Micromax Q402 Bolt Pace Champagne якось вже дуже розбалансовані. Слабка батарея, але при цьому є енерговитратні Wi-Fi і 4G. Не до місця тут і «Андроїд» 6. Якщо розрахунок був на підтримку нових програм, системних ресурсів явно буде недостатньо для їх роботи. Той же останній "Хром", навіть у середніх по продуктивності апаратах, може викликати солідні «гальма». Чогось такого, чим міг би реально здивувати даний смартфон, немає. Камери нижче середнього, характеристики дивні, екран невеликий. Швидше за все, дійсно вигідною покупкою він виявиться тільки для режиму «дзвонилки» і «бродилки» по інтернету. І то, якщо купувати його за акції від стільникового оператора. Або ж на тимчасову заміну, поки не з'явиться можливість придбати більш продуктивний пристрій. У всіх інших випадках буде вигідніше придивитися до більш гідним аналогам. Тим більше, що їх досить багато.