Як заробити в "ВК" на групі? Як розкрутити групу в "ВК"?

14 0 Новини високих технологій

Сьогодні неможливо уявити своє життя без мережі Інтернет. Більшість людей використовують Всесвітню павутину в якості альтернативного способу зв'язку зі своїми близькими та друзями. Як правило, спілкування проходить в соціальних мережах, яких на даний момент існує чимало.

Чим цікавий "ВК" для рекламодавців?

На території пострадянського простору найбільш популярною вважається соцмережа "ВКонтакте", в якій зареєстровано понад 350 млн користувачів. Згідно зі статистикою, 2/3 всіх передплатників – люди старше 25 років. Це робить майданчик дуже привабливою для рекламодавців, що розглядають дану соцмережа як серйозний інструмент, з допомогою якого можна привернути увагу аудиторії.
Як заробити в "ВК" на групі? Як розкрутити групу в "ВК"?
Велика кількість потенційних рекламодавців дає можливість веб-майстрам і просунутим користувачам заробляти гроші. Що потрібно для того, щоб налагодити стабільний заробіток на групі у "ВК"? Про це ви дізнаєтесь, прочитавши статтю до кінця.

Що впливає на дохід?

Якщо ви вирішили створити власну спільноту і хочете дізнатися, як заробити на групі у "ВК", то, в першу чергу, вам потрібно визначитися, від чого буде залежати ваш дохід. Факторів, що впливають на прибуток, є кілька:
 • кількість передплатників;
 • тематика пабліка;
 • активність передплатників;
 • встановлена вартість розміщення рекламного оголошення.
 • Скільки можна заробити на спільноті?

  Як заробити в "ВК" на групі? Як розкрутити групу в "ВК"?
  Як показує статистика, найбільш привабливі для рекламодавця спільноти мають комерційний характер. Так, наприклад, група Smart Money приносить своїм власникам до 300 тисяч рублів на місяць, а їх загальна кількість передплатників перевалило за позначку в 18 млн осіб. Розміщення одного рекламного посту коштує близько чотирьох тисяч рублів. Охочих використовувати групу в якості рекламної площадки завжди вистачає. Як заробити на групі у "ВК", якщо у вас немає такої кількості передплатників? Тут все досить просто. Від кількості "живих" передплатників безпосередньо залежить привабливість вашого співтовариства для рекламодавця вартість розміщення рекламного блоку. Однак це зовсім не означає, що ви не зможете отримувати дохід від групи, на яку підписано лише кілька тисяч чоловік. Якщо, наприклад, ви є власником комерційного пабліка, в якому перебуває 15 тисяч активних користувачів (не фейків), то ви цілком можете запропонувати розміщення рекламного посту за 350 рублів на добу. Визначитися з ціновою політикою вам допоможе біржа реклами "ВКонтакте".

  Як заробити в "ВК" на групі? Як розкрутити групу в "ВК"?

  Яка тема підійде для нової групи?

  Дуже часто люди, що задаються метою заробити реальні гроші з допомогою спільноти, не розуміють, як розкрутити групу в "ВК". Це дійсно складно, але якщо грамотно підійти до цього питання, то особливих проблем виникнути не повинно. Насамперед потрібно вибрати тематику для майбутньої групи. Давайте розглянемо найбільш привабливі теми для користувачів: 1. Комерція, особистісний розвиток, мотивація Наприклад, якщо створити групу під назвою "Думки мільйонера, вона відразу ж зверне на себе увагу багатьох людей, які прагнуть стати більш успішними, створити власний бізнес. Експерти стверджують, що при грамотному підході і максимальної самовіддачі ви відносно швидко зможете взяти планку в сто тисяч рублів на місяць. 2. Жіноча тематика У подібні спільноти дуже легко залучати нових передплатників, а реклама коштує стільки ж, скільки в групах з комерційною тематикою. Проте заявок на її розміщення, буде на порядок менше, що відіб'ється на вашій прибутку.
  3. Мистецтво Подібні спільноти теж можуть приносити непоганий прибуток, однак вам доведеться докласти чимало сил для того, щоб зробити групу оригінальною. 4. Гумор Групи гумористичного плану утримують увагу більшої частини аудиторії користувачів "ВКонтакте". Незважаючи на уявну простоту у розвитку такого співтовариства, зробити успішним паблік буде дуже важко, так як в цьому тематичному напрямку найвища конкуренція.
  Як заробити в "ВК" на групі? Як розкрутити групу в "ВК"?

  Як розкрутити групу в "ВК"?

  Для того щоб зробити власну спільноту успішним, без покупки реклами не обійтися. Навіть якщо у вас в друзях знаходиться десять тисяч людей, далеко не кожен візьме запит вступити в нову групу, а з тих, хто все ж таки приєднається, через тиждень залишиться не більше 50%. Люди, які знають як заробити гроші на групі "ВКонтакте", а також успішно застосовують ці знання на ділі, починали з того, що замовляли рекламу у адміністрації популярних пабликов або на сервісі Sociate.
  Як заробити в "ВК" на групі? Як розкрутити групу в "ВК"?
  Прорекламувати співтовариство можна навіть в тому випадку, якщо ви не готові інвестувати в його розкрутку. Наприклад, якщо у вас вже є група, на новини якої підписано дві тисячі чоловік, ви її регулярно наповнюєте цікавим контентом, то можна знайти схожий паблік, приблизно з такою ж кількістю передплатників. В розділі "Контакти" необхідно знайти головного адміністратора і звернутися до нього з взаємовигідним пропозицією зробити синхронні репости головних сторінок спільнот. Таким чином ви розміщуєте у себе в співтоваристві рекламу іншої групи, на стіні якої з'явиться рекламна запис про вашому паблике.

  Як показує практика і відгуки власників великих спільнот, які точно знають, як заробити на групі у "ВК", найскладнішим є взяття планки в п'ять тисяч передплатників. Особливо проблематично набрати першу тисячу. Навіть якщо у вас неймовірно корисний та якісний контент, користувачі соцмереж насамперед звертають увагу на числа передплатників. Якщо їх менше 200 то, як правило, людина не стане підписуватися на ваші новини, вважаючи групу абсолютно не цікавою.

  Як заробити на групі у "ВК"?

  Якщо багато передплатників, то найбільш ефективний спосіб отримувати прибуток від спільноти – скористатися послугами рекламних бірж. Серед подібних сервісів можна відзначити Sociate. Зареєструвавшись на сайті або прив'язавши свою сторінку "ВК", вам буде доступно розміщення заявок на рекламну компанію. Однак реклама в вашому паблике буде з'являтися не так часто, як того хотілося б. Це пояснюється тим, що сервіс не завжди має необхідну кількість рекламодавців, щоб забезпечити рекламою всі спільноти.
  Як заробити в "ВК" на групі? Як розкрутити групу в "ВК"?
  Якщо немає рекламодавців на біржі, можна знайти інший спосіб, як заробити на групі у "ВК". У вас є можливість розміщувати посилання так званих СРА-мереж, які займаються продажем різноманітних послуг і товарів. Якщо людина, перейшов по розміщеної посиланню, купить той чи інший товар, то ви отримаєте відсоток від покупки у вигляді винагороди. Можна заробляти на відеорекламі, принцип досить простий. Рекламодавець дає вам посилання на відео, яке необхідно опублікувати в групі. За один унікальний перегляд ви будете отримувати від 50 до 75 копійок. Це непоганий заробіток на групі у "ВК", відгуки про який вкрай позитивні.

  Як отримувати прибуток від "ВКонтакте", не маючи власної групи?

  Якщо у вас недостатньо часу і сил для того, щоб займатися розвитком власного співтовариства – не впадайте у відчай. Адже навіть у цьому випадку можна отримувати гроші за те, що абсолютна більшість людей робить безкоштовно. Ми вам розповімо , як заробити в "ВК" на лайку в групах, власником яких ви не є.
  Як заробити в "ВК" на групі? Як розкрутити групу в "ВК"?
  Для цієї мети необхідно зареєструватися на біржах, які надають можливість отримувати винагороду не тільки за лайки, але і за репости, вступ в групу або залишений коментар. На сьогоднішній день подібних ресурсів існує величезна кількість, але ми вам наведемо приклад найнадійніший, який дійсно платить за виконання тих чи інших умов.

  VKtarget

  Це дійсно хороший ресурс, за допомогою якого можна заробити на лайку, репостах або підписках до спільнот. Виконані завдання добре оплачуються, є функція монетизації власної групи. Якщо у вас багато передплатників, то вам будуть регулярно надходити вигідні пропозиції, пов'язані з публікацією рекламних постів. До сервісу є можливість прив'язати і інші соціальні мережі, наприклад, Instagram, YouTube, Facebook. Мінімальна сума для виводу – 25 рублів. Свої гроші можна вивести на WEBMONEY, Qiwi, Яндекс. Гроші".