Що таке биткоины і навіщо вони потрібні? Програма для заробітку биткоинов. Вартість биткоина

16 0 Новини високих технологій

З початку 2017 року на території Російської Федерації виник справжній ажіотаж навколо кріптовалюти. Практично кожен впевнений користувач мережі Інтернет почав задаватися питанням про те, що таке биткоины і навіщо вони потрібні. І в цьому немає нічого дивного, адже з початку року биткоин зумів подорожчати майже в чотири рази. На даний момент вартість биткоина перевалила за позначку в 4000$. А ті, хто зберігав у своєму гаманці ці монети, зміг отримати непоганий пасивний дохід. Навряд чи який-небудь світовий банк запропонує вам 400% річних, тому інтерес до криптовалюте неухильно зростає. Давайте спробуємо розібратися у всьому більш детально.

Інформація для «чайників»: биткоины – що це таке?

Биткоин – віртуальний грошовий знак, який не має фізичної форми (існуючий тільки в Інтернеті). Його назва складається з двох слів:

 • bit – одиниця вимірювання обсягу інформації, що знаходиться у двійковій системі числення;
 • coin – монета.
 • Що таке биткоины і навіщо вони потрібні? Програма для заробітку биткоинов. Вартість биткоина
  Биткоин (ВТС) – сама перша і найдорожча криптовалютная одиниця, яка має багато спільного з фиатными грошима (рублі, євро), але в той же час дуже несхожа на них. Головна відмінність полягає в тому, що реєстри даної валюти не зберігаються централізовано, наприклад, в банку. Вони розміщуються одночасно на всіх комп'ютерах, які задіяні в роботі з видобутку ВТС. Кожен бажаючий може в будь-який момент дізнатися про стан будь-якого з гаманців, і навіть тих, до яких не має ніякого відношення.

  Елементарно і максимально надійно

  Незважаючи на уявну простоту системи, криптовалюту, в тому числі і биткоин, неможливо підробити або вкрасти (якщо, звичайно, ви самі не передасте дані кому-небудь), так як вона складається з інформаційних блоків, кожен з яких має криптографічну підпис. Пояснюючи для «чайників», биткоин – що це таке, можна провести паралель між криптовалютой і звичними для нас грошима. ВТС – це цифрова монета, має більш дрібні частини, які ми звикли називати дрібницею. Якщо рублева дрібниця – це копійка, то найменша частина биткоина – сатош. Щоб отримати 1 рубль, нам необхідно мати 100 копійок, а щоб зібрати 1 ВТС, потрібно добути 1000000000 сатошей. Кожен з сатошей містить в собі інформацію у вигляді математичного алгоритму. Щоб ввести сатош в оборот, необхідно вирішити математичну задачу, а отриманий відповідь буде унікальною криптографічного підписом, яку неможливо підробити.

  Трохи історії

  Творцем ВТС є людина, про яке нічого невідомо, крім імені – Сатоши Накамото. Існують припущення, що Сатоши – всього лише псевдонім, за яким ховається ціла група професіоналів, працювали над створенням системи Bitcoin. Система ВТС заробила в 2009 році і відразу стала популярною. Нею користувалися виключно програмісти і деякі вчені, які сумнівалися в тому, що проект буде успішним. У перші роки можна було добувати десятки тисяч биткоинов в день, при цьому, не маючи надпотужним і сучасним обладнанням. Для цієї мети цілком вистачало простого процесора і відеокарти. Сам процес видобутку отримав назву – майнінг.

  Перші транзакції

  Що таке биткоины і навіщо вони потрібні? Програма для заробітку биткоинов. Вартість биткоина
  У тому ж 2009 році відбулася перша транзакція всередині системи ВТС. Сатоши Накомото відправив 10 монет Хэлу Фінні. А вже через кілька днів відбувся перший биткоин-обмін між користувачами. Тоді ще мало хто розумів, що таке биткоины і навіщо вони потрібні, тому ніхто не бачив в них цінності і міг подарувати незнайомій людині тисячі ВТС. Наприклад, перша покупка за ВТС сталася в 2010 році. Тоді американець на ім'я Ласло Ханеч вирішив, що було б непогано, якщо б хто-небудь приніс йому пару піц додому. Бажаючий знайшовся досить швидко, а в якості оплати Ласло перевів «кур'єру» десять тисяч биткоинов.

  Чим небезпечний биткоин для економіки?

  Ажіотаж навколо кріптовалюти змусила переглянути свої закони багато держав, деякі з яких досить спокійно поставилися до її появи. Так, наприклад, у Сполучених Штатах Америки була створена спеціальна біржа, яка працює виключно з криптовалютой. У багатьох європейських містах вже можна розраховуватися за покупки цифрової валютою. Однак є країни (в тому числі і Росія), які скептично поставилися до грошових знаків подібного роду і заборонили їх видобуток, використання на своїй території.

  Думка експертів

  Деякі експерти в області економіки пояснюють це тим, що криптовалюта може відкрити нові можливості для відмивання грошей, а також стати джерелом доходу для терористичних організацій. А її непідконтрольна емісія може приховувати в собі серйозні інфляційні ризики.

  Важливо!

  Перш ніж майнить (добувати) ВТС, необхідно не тільки знати, що таке биткоины і навіщо вони потрібні, але і враховувати правову сторону питання, тому що можна отримати реальний кримінальний термін. Фізична особа, яка займається видобутком кріптовалюти на території РФ, може понести покарання у вигляді позбавлення волі строком до 7 років!

  Як з'являються нові биткоины?

  Що таке биткоины і навіщо вони потрібні? Програма для заробітку биткоинов. Вартість биткоина
  Всі ми прекрасно знаємо, яким чином на світ з'являються нові купюри фіатних грошей. Для цього державі достатньо лише запустити друкарський верстат, який зробить стільки грошових знаків, скільки буде необхідно. Биткоины не залежать ні від однієї держави, а нові монети з'являються в результаті обчислювальних процесів, що відбуваються всередині системи, до якої підключаються комп'ютери зі всього світу і займаються обробкою даних. Наприклад, житель одного із зарубіжних країн оплатив покупку будинку биткоинами. Дані про транзакції збираються в єдиний блок (блокчейн) і надходять у систему, до якої підключений ПК резидента Російської Федерації, який проживає у Воронежі. Комп'ютер моментально визначає запит і береться за його обробку. Зробивши всі обчислювальні операції і вирішивши алгоритми, з'являється криптографічна підпис, яка присвоюється даного блокчейну. В якості оплати за виконану роботу на рахунок власника комп'ютера, що перебуває у Воронежі, надходить винагороду у вигляді декількох сотень сатошей. Про те, як отримати биткоины, а також які програми для цього потрібні, ми розповімо трохи пізніше.

  Навіщо потрібні ВТС?

  Биткоины і криптовалюта в загалом – ідеальний спосіб здійснити фінансову операцію без участі посередників в особі всіляких банків. Ви нікому не зобов'язані надавати свої особисті дані, що виключає їх витік і подальше використання в будь-яких цілях. Ви не повинні платити комісію, яка інколи має необгрунтовано високий відсоток. На сьогоднішній день жителі більшості європейських країн можуть безперешкодно купити в мережі Інтернет абсолютно будь-який товар, розплатившись биткоинами. Також існує величезна кількість різних онлайн-обмінників, на яких завжди знайдуться охочі купити ваш ВТС за найвигіднішим курсом. Але навіщо він людям? Для чого використовують биткоины? Відповідь дуже проста. Курс биткоина – непостійний і, як правило, після незначної просадки, він починає стрімко зростати.
  Що таке биткоины і навіщо вони потрібні? Програма для заробітку биткоинов. Вартість биткоина
  В якості прикладу можна навести реальну історію з життя норвезького студента на ім'я Крістофер Кох, який у 2009 році заради інтересу вирішив придбати ВТС на двадцять чотири долари. Про свою покупку він згадав лише в 2013 році і вигідно продав биткоины, виручивши за них майже дев'ятсот тисяч доларів. Якщо б він притримав їх до сьогоднішнього дня, Норвегія поповнилася новим доларовим мультимільйонером.

  Що таке майнінг?

  Знаючи, що таке биткоины і навіщо вони потрібні, логічно буде дізнатися, яким чином можна отримати дану криптовалюту. Спочатку биткоины заробляли тільки майнингом, який залишається найбільш ефективним способом по сьогоднішній день. Майнінг – видобуток цифровий валюти. Сам процес виглядає наступним чином. Комп'ютер, обчислювальні ресурси якого використовуються в системі биткоин, займається відбором інформації, а потім вирішує складні математичні алгоритми, отримуючи так званий хеш. Хеш потрібен для того, щоб перевірити цілісність та достовірність отриманих даних. Наприклад, якщо вам попадеться блокчейн з невірним сумі, то система не прийме його, а за час, витрачений на обчислення хешу, вам ніхто не заплатить. Однак подібне відбувається вкрай рідко. Найчастіше, цифри, з яких складається хеш, повністю відповідають заданому шаблону. Після розбору блокчейна і вирішення всіх завдань до реєстру додається цифровий підпис, а вам нараховуються сатоши, зібравши необхідну кількість яких, ви отримаєте свій заслужений биткоин. Вартість обладнання для майнінг в домашніх умовах варіюється в межах 2500-5000$, однак, при грамотній настройці воно досить швидко окупається.
  Що таке биткоины і навіщо вони потрібні? Програма для заробітку биткоинов. Вартість биткоина
  Кожна криптовалюта, в тому числі і биткоин, має чітко обмежений план видобутку. У процесі створення коін вебмастер встановлює певну кількість монет, на яке в подальшому буде неможливо вплинути. Якщо попит на майнінг тієї чи іншої кріптовалюти різко збільшиться, то складність шаблону буде такий, щоб видобуток нових монет відповідала планом. Це ми можемо побачити на прикладі биткоинов, майнінг яких повинен закінчитися в 2033 році. Якщо раніше не було потрібно дороге обладнання для його видобування, то сьогодні необхідно мати мінімум 4 дуже потужні відеокарти, щоб вийти на мінімальний рівень заробітку. Подібний інтерес до даної цифровий валюті пояснюється вартістю биткоина, який в даний момент можна продати за 4000-4300$.

  Програми

  Для заробітку биткоина недостатньо мати лише одне обладнання, наприклад, «ферму». Вам необхідно буде завантажити і встановити програму-клієнт, за допомогою якої можна буде самостійно добувати криптовалюту або підключатися до різних пулам. А також завести особистий гаманець для цифрової валюти, за допомогою якого з'явиться можливість виводити биткоины. Як встановлювати програми, знають, швидше за все, все. Ми підкажемо вам лише найкращі клієнти, які актуальні на момент написання статті:
 • BFGMiner . Даний клієнт має дуже зручний інтерфейс, а також може похвалитися високим рівнем надійності. Працювати з ним досить легко, а розібратися, як майнить биткоины зможе навіть новачок.
 • Ufasoft Miner . За допомогою цієї програми у вас завжди буде можливість внести певні корективи в роботу обладнання. Можна змінювати частоту обертання кулера, регулюючи температуру девайсів, а також швидко перемикатися між пулами, зберігаючи посилання найбільш привабливих ресурсів. Клієнт містить докладну інструкцію про те, як майнить биткоины і які налаштування застосовувати, щоб робити це максимально ефективно.
 • CGMiner . Ідеально підходить для більш просунутих користувачів, які не тільки знають, що таке биткоины і навіщо вони потрібні, але і займаються їх видобутком на протязі довгого часу. Клієнт має великий набір інструментів, які сприяють у досягненні найкращих показників в майнинге.
 • Програм для заробітку биткоинов існує безліч і нові з'являються практично щодня. Ми лише навели як приклад трійку лідерів, які давно зарекомендували себе з найкращого боку.

  Гаманець

  Що таке биткоины і навіщо вони потрібні? Програма для заробітку биткоинов. Вартість биткоина
  Швидше за все, ви вже очима шукаєте відповідь на питання про те, як отримати биткоины. Тут теж немає нічого складного. Як ми вже говорили, необхідно зареєструвати ВТС-гаманець і отримати унікальний адресу. Для цього ми пропонуємо використовувати так звані «товсті гаманці», які доведеться завантажити на свій комп'ютер. Найкращими і надійними є наступні сервіси:
 • Bitcoin Core. Це офіційна програма, власником і розробником якої є група Bitcoin. Незважаючи на те, що вона займає досить багато місця на жорсткому диску і не відрізняється багатофункціональністю, ви завжди будете впевнені в тому, що ваші гроші знаходяться під надійним захистом.
 • Armory. Даний софт є доповненням офіційного гаманця і може похвалитися більш широким набором функцій. Як і ВТС Core, він має високий рівень надійності.
 • Ще кілька способів, як виводити биткоины

  На сьогоднішній день існує чимало способів, з допомогою яких можна конвертувати криптовалюту в фіатні гроші. Ми лише наведемо ті, які є найбільш безпечними:
 • безпосередній обмін биткоина;
 • обмін на біржі;
 • обмін через спеціалізовані центри.
 • Найбільш надійним з перерахованих вище способів, як виводити биткоины, є обмін через спеціалізовані центри. В Інтернеті є велика кількість сайтів, що пропонують свою майданчик для подібного роду операцій, але кращою вважається BestChange. Все, що від вас потрібно, це вибрати найбільш підходящі умови, вказати платіжну систему, на яку хочете отримати фіатні гроші, наприклад, Яндекс, WebMoney, а також ввести кількість продаваних ВТС.
  Що таке биткоины і навіщо вони потрібні? Програма для заробітку биткоинов. Вартість биткоина
  Можна домовитися про продаж ВТС з потенційним покупцем і здійснити операцію без посередників, що дозволить заощадити на комісії. Високий рівень надійності і бірж, на яких ви можете виставити на продаж свої биткоины, встановивши найбільш привабливу вартість.