Бортовий вантажівка КрАЗ-257

8 0 Новини високих технологій

КрАЗ-257 став родоначальником нового покоління вантажівок молодого на той час автозаводу в місті Кременчуці. Завод, який заснований в 1945 році як мостовий, незабаром був перетворений в комбайновий. У 50-х роках почалася реконструкція Ярославського автозаводу, за новим планам він перепрофілювався на випуск нових дизельних двигунів для вантажівок. Виробництво машин до 1958 році передали на завод у Кременчуці.

Поява КрАЗ-257

Конструктори заводу усвідомлювали безперспективність модернізації застарілий конструкції бортового вантажівки КрАЗ-219 (не сильно відрізнявся від ЯАЗ-210). І вже на самому початку 60-х років почалася розробка сімейства важких вантажівок самостійної конструкції. Машини розроблялися з двома варіантами приводу – повним (6х6) або приводом тільки на колеса задньої візки (6х4). До останніх відносилися сідельний тягач КрАЗ-258 автомобіль загального призначення КрАЗ-257 і самоскид КрАЗ-256Б. Виробництво було поставлено на потік.

Бортовий вантажівка КрАЗ-257
У 1964 році були зібрані перші КрАЗ-257. Автомобіль призначався для перевезення вантажів по дорогах з твердим покриттям 1 і 2 категорій. Шасі КрАЗ-257 використовувалося для різних варіантів спецтехніки.

Опис конструкції

Попереднє покоління машин оснащувалося 2-тактний дизелями ЯМЗ, не мали резервів для збільшення експлуатаційних характеристик. Тому конструктори в якості силового агрегату обрали новий на той момент 1486-літровий двигун ЯМЗ-238. Двигун мав 8 циліндрів і розвивав потужність до 240 л. с. Ряди циліндрів розташовувалися під прямим кутом. Жорсткий блок виготовлявся литтям із чавуну.
Бортовий вантажівка КрАЗ-257
Двигун забезпечувався 5-швидкісною коробкою передач ЯМЗ-238. Усі передачі переднього ходу, крім першої, оснащувалися синхронізаторами. Привід перемикання швидкостей - механічний. Потужна рама вантажівки мала лонжерони з швелера і штамповані поперечки. Передня балка з двотаврових перерізом оснащувалася напівеліптичними ресорами і амортизаторами. Кінці ресор встановлювалися через гумові подушки. Рульова трапеція скомпонована позаду балки. Задня підвіска балансирна, на напівеліптичних ресорах. Кінці ресор вільно спираються на панчохи балок задніх мостів. В цілому підвіска нового вантажівки стала більш надійною.

Бортовий вантажівка КрАЗ-257
Рульове управління спочатку не мало гідропідсилювача. Він з'явився тільки з 1968 року. Гальма барабанного типу з пневматичним приводом. Електрообладнання напругою 24 в Тримісна закрита кабіна мала дерев'яний каркас і обшивку з сталевого листа. Сидіння водія, що регулюється, з пружинним амортизатором. Передні стекла кабіни - відчиняються, бічні стекла в дверях - опускні. Стандартне оснащення кабіни включало опалювач, люк в даху, вентилятор обдування лобового скла, склоочисник, протисонячний козирок для водія і речовий ящик. Кузов з дерев'яними бортами і підставою розміром 577 на 245 метра. Бічні борти складалися з двох незалежних секцій кожен. Всі вони, крім переднього, були відкидаються. Колеса оснащені шинами розмірністю 1200-20. Автомобіль комплектувався буксирним пристроєм на задній поперечці рами. Завдяки новим конструкторським рішенням ресурс нового покоління вантажних автомобілів зріс порівняно з попередниками майже на 50 відсотків. Встановлений заводом, він до першого капітального ремонту становив для КрАЗ-257 не менше 190 тисяч кілометрів, а ресурс між капітальними ремонтами – не менше 152 тисяч. Випуск цієї моделі тривав до 1977 року, коли її змінила на конвеєрі модернізована 257Б1.

Північний варіант

На базі КрАЗ-257 випускався північний варіант бортового вантажівки - 257С, призначений для роботи в умовах низьких температур (допуск до мінус 60 градусів). По основних вузлів і деталей машини ідентичні.
Бортовий вантажівка КрАЗ-257
Північне виконання передбачало утеплене пінопластом кабіну, подвійне засклення, опалювач з більшою ефективністю. В паливній системі на додаток до двох основних баків по 165 літрів встановлений підігрівач палива і додатковий бак на 50 літрів солярки. Для видалення води з системи привода гальм застосовувався спиртової осушувач. Акумуляторний ящик - з теплоізоляцією і системою обігріву вихлопними газами. Ізоляція проводів і гумотехнічні вироби виготовлені в морозостойком виконанні.

Технічні характеристики КрАЗ-257

  • Корисне навантаження 12000 кг
  • Повна маса причепа 16600 кг.
  • Маса спорядженого автомобіля 10350 кг
  • Максимальна швидкість з повним навантаженням 68 км/год.
  • Контрольний витрата палива з повним навантаженням 36 л/100 км.
  • Габаритні розміри 9640/2670/2665 мм.
  • Відстань від передньої осі до осі заднього візка 5750 мм