Антивірус 360 Total Security: відгуки фахівців і користувачів

9 0 Новини високих технологій

Зберігати свої дані в безпеці на своєму пристрої сьогодні нескладно. І хоча різноманітних вірусів у Мережу запускається все більше і більше, чимало якісних антивірусних програм стає все більш доступними для користувачів. Однак для того щоб вибрати хороший антивірус буде потрібно прикласти деякі зусилля. Допоможе полегшити вам завдання розглянута стаття. У ній буде детально розглянуто антивірусна програма 360 Total Security. Відгуки 2017 року називають її вкрай вигідним вибором. Що вона собою являє? Які має переваги перед конкурентами? Які особливості встановлення та функціонування? Використання розглянутого антивіруса впливає на продуктивність комп'ютера? Що про нього розповідають фахівці? А як дану програму оцінюють користувачі? Докладні відповіді на всі ці питання будуть розглянуті в даній статті.

Антивірус 360 Total Security: відгуки фахівців і користувачів

Порівняння з конкурентами

Для початку необхідно розглянути, чим відрізняється дана антивірусна програма від своїх конкурентів. Враховуючи той факт, що даний продукт є безкоштовним, то і конкуренти, з якими будемо порівнювати, також повинні бути безкоштовними. Антивірусів на сьогоднішній день існує досить багато. А значить, що порівняти розглядається програму хоч з більшістю з них практично неможливо. Так що проведемо порівняння тільки з ключовими конкурентами даного продукту, такими як Avast Free Antivirus і Avira Free Antivirus. Чому ми обрали саме ці програми сотням інших? Наприклад, Avira ще пару років тому був визнаний кращою безкоштовної антивірусної програмою. До того ж розглянутий нами в цій статті антивірус 360 Total Security (відгуки звертають увагу на цей факт) працює в тому числі і на движку Avira Antivir. Хоча в цілому програмою підтримується три різноманітних движка, які можуть функціонувати як окремо, так і разом. "Аваст" ж перманентно показує хорошу продуктивність, тобто в процесі свого функціонування не витрачає занадто багато системних ресурсів.

Цілком очевидно, що сьогодні антивірусні програми оснащуються безліччю функцій, які не мають ніякого відношення до самої антивірусного захисту. Це може бути функція порівняння цін при онлайн-шопінгу, функції по оптимізації і очищення системи або ж менеджер паролів. З представлених антивірусів найбільш позбавленим додаткових функцій варіантом є "Аваст". Так, він містить тільки менеджер паролів, власне антивірус, що складається з монітора і сканера, а також функція захисту брандмауера. Звичайно, в платній версії додаткових функцій дещо більше. Наприклад, там є і захист від спаму, фішингу, брандмауер. Аналогічна ситуація і з програмою "Авір". Всі додаткові функції захисту доведеться купувати. У той час як у 360 Total Security для Windows (відгуки підкреслює це особливо) всі перераховані вище функції доступні для використання користувачами абсолютно безкоштовно. Хіба це не приваблює? Тепер стало абсолютно очевидно, що 360 Total Security (відгуки також звертають на це увагу) на повністю безкоштовній основі пропонує своїм користувачам повне виправлення вразливостей, очищення системи, брандмауер, оптимізацію системи, хмарну захист, а також деяка кількість інших приємних функцій.
Антивірус 360 Total Security: відгуки фахівців і користувачів

Установка

Механізм встановлення програми неймовірно простий. Для того щоб це зробити, не потрібно володіти якимись особливими знаннями. Потрібно всього лише завантажити і запустити файл-завантажувач, клацнути по кнопці "Установка". Також є можливість вибрати папку, в яку буде встановлена програма. В цілому нічого іншого самостійно настроїти на цьому етапі не вдасться. Як розповідають відгуки користувачів 2017 про 360 Total Security, програма містить цілий ряд антивірусних движків. Серед них виділяють:
 • Движок Avira — плід праці німецьких розробників, вважається дуже потужним. Спочатку відключений.
 • Движок Ie — результат роботи румунських програмістів. Спочатку відключений.
 • Хмарний сканер 360 Cloud — цей движок завжди включений, і відключити його неможливо. Використовує відомості про контрольні суми файлів.
 • QVM AI — власний движок, що представляє собою систему проактивного захисту, яка спирається на хмарні технології. Надає можливість вашій системі отримати захист від загроз, з якими даний антивірус ще незнайомий.
 • Практично всі сервери можуть бути відключені і включені безпосередньо в налаштуваннях самої програми. Однак для початку все ж їх потрібно завантажити і встановити. Звичайно, самостійно вам цього робити не доведеться, даний процес повністю автоматизований. Досить лише в розділі "Антивірус" клікнути на кнопку, яка відповідає певному движку. Процес установки і завантаження буде демонструватися нижче в тому ж вікні. В тому ж вікні можна вимкнути двигун, який на даний момент вам не потрібен. Використовувати це неймовірно зручно. Встановлюючи лише одну програму, користувач, в сутності, отримує цілий ряд робочих антивірусів, які можуть бути включені або відключені тоді, коли сам користувач того захоче.

  Антивірус 360 Total Security: відгуки фахівців і користувачів

  Функції

  Відгуки про антивірусі 360 Total Security розповідають також про великій кількості функцій, які пропонує своїм користувачам розглянута програма. Серед них виділяють наступні:
 • Повне сканування системи. Після закінчення сканування програма видає вікно з результатом, де відображає всі знайдені проблеми. Серед них можуть бути вірусні загрози, проблеми, пов'язані з оптимізацією роботи системи, а також наявність тимчасових файлів, які займають велику кількість внутрішньої пам'яті. Які варіанти подальших дій має користувач? Далі він може натиснути кнопку "Виправити" для того, щоб коригувати всі загрози. Після цього він отримає можливість провести повторну перевірку системи, натиснувши на кнопку "Перевірити". Антивірус 360 Total Security відгуки фахівців називають неймовірно простим і дуже інформативним. Що включає в себе повна перевірка? Мова йде про пошуку проблем, які заважають коректній роботі системи (тобто пов'язані з її оптимізацією), пошук різного роду "сміття", різний вірусів, а також іншого шкідливого програмного забезпечення.
 • Антивірусна перевірка. Перевірки всіх описаних типів можуть проводитися окремо один від одного. Так, розділ "Антивірус" дозволяє провести перевірку системи по одному з трьох типів підходів: повна, швидка і вибіркова. Остання призначена для того, щоб, наприклад, перевірити на наявність вірусів файли на флешці.
 • Оптимізація і очищення системи. Функція, яка буде корисна в незалежності від того, наскільки давно встановлена система. Навіть якщо видимих проблем немає, антивірус може запропонувати відключити ряд непотрібних служб (наприклад, йдеться про службу буферизації шрифтів), деякі завдання, які були заплановані заздалегідь, а також виконати ряд завдань для того, щоб оптимізувати з'єднання з Мережею. Це ніколи не буде зайвим. Щоб це здійснити, потрібно натиснути на кнопку "Оптимізувати". Який "сміття" видаляє розглянута програма? Мова йде про системний смітті, кеш-файли браузера і тимчасових файлах.
 • Саме за перераховані вище можливості антивірус 360 Total Security відгуки користувачів отримує, в більшості випадків, позитивні. Ці функції дозволяють вам захищати свої пристрої від різноманітних загроз.

  Антивірус 360 Total Security: відгуки фахівців і користувачів

  Захисні технології

  Відгуки про Qihoo 360 Total Security показують, що різноманітних захисних технологій в складі антивірусу міститься безліч. Розглянемо далі деякі з них:
 • Захист веб-камери. Обмежує доступ до вашої веб-камері, ніякі зловмисники не зможуть нею скористатися.
 • Захист від кейлоггеров. Суть його функціонування лежить в боротьбі з клавіатурними перехоплювачами. Це неймовірно важливо для тих, хто часто здійснює покупки в Інтернеті і оплачує їх кредитною карткою.
 • Перевірка файлів, що завантажуються. Виконуваний файл блокується, однак не при скачуванні, а вже в кеші браузера.
 • Блокування шкідливих сайтів. Здається, ніяких додаткових пояснень не потрібно. Крім іншого, надає захист від шкідливих сайтів і фішингу.
 • Захист онлайн-покупок. Функцій визначає час, коли ви відвідуєте який-небудь інтернет-магазин, і блокує на цей період можливість запуску всіх підозрілих програм. Рекомендується також використовувати пісочницю.
 • Захист USB-носія. Надає можливість відключити функцію автозапуску для пристроїв такого типу.
 • Захист реєстру. Не дозволяє змінювати критичні гілки реєстру.
 • Поведінкова блокування. Не дозволяє програмам виконувати різноманітні підозрілі дії.
 • Блокування мережевих погроз. Блокує доступ програм до мережевих ресурсів, які можуть бути шкідливими для комп'ютера.
 • Файл захисту системи. Не дозволять модифікувати важливі системні файли.
 • Всі ці функції антівірусника 360 Total Security відгуки називають, безперечно, корисними і необхідними для такого роду програми. Це приємно.
  Антивірус 360 Total Security: відгуки фахівців і користувачів

  Додаткові інструменти

  Які ще додаткові інструменти містить безкоштовний антивірус 360 Total Security? Відгуки рекомендують звернути увагу на такі:
 • 360 Connect — відмінно підходить для віддаленого управління іншими пристроями. Подібний інструмент буде корисний користувачам, переключающимся з ПК на планшет або смартфон.
 • Миттєва установка — призначена для того, щоб встановлювати необхідні програми всього в один клік.
 • Захист браузера — передбачена для того, щоб запобігти несанкціоноване втручання в налаштування браузера.
 • Брандмауер — якщо вам недостатньо штатного брандмауера системи Віндовс, то ви цілком можете безкоштовно скористатися цією функцією розглянутого антивіруса.
 • Пісочниця — призначена для того, щоб у безпечному режимі запускати небезпечні додаток і програми. На реальній системі не будуть відображатися ті зміни, які вносяться в конфігурацію системи безпосередньо в пісочниці.
 • Уразливості — дозволяє просканувати всі системні проблеми, які є в наявності.
 • Очищення резервних копій системи.
 • Стиснення диска — передбачено для того, щоб звільнити простір на диску, завдяки стисненню низки системних файлів. Однак важливо пам'ятати, що цей процес істотно знижує продуктивність.
 • Ці додаткові функції особливо виділяють відгуки про 360 Total Security Essential. Більшість з них вкрай корисні. Тому нехтувати ними не слід.

  Продуктивність

  Навіть на системах з самими скромними параметрами і, відверто кажучи, слабких, функціонування антивірусу 360 Total Security (відгуки користувачів підтверджують даний факт) ніяким чином не позначається на її продуктивності.
  Для користувача гальмування може стати помітно тільки в тому випадку, якщо в даний момент запущено повне або часткове сканування комп'ютера. В цілому рекомендується на час таких перевірок закривати всі додатки, поки не стало ясно, що пристрій не заражене. Програма 350 Total Security відгуки негативного характеру отримує за те, що механізм її оновлення нібито є неймовірно вимогливий до системних ресурсів. Проте тести такої теорії не підтвердили.
  Антивірус 360 Total Security: відгуки фахівців і користувачів

  Налаштування

  Судячи з того, як описують відгуки 2017 антивірус 360 Total Security, багато нюансів функціонування даної програми користувач може настроїти самостійно. Деякі можливості в цьому відношенні будуть розглянуті далі. Так, наприклад, користувач може включати або відключати активний захист в той момент, коли система запускається, а також керувати налаштуваннями автоматичного оновлення. Хоча, звичайно ж, для того, щоб забезпечити своєму пристрою належний захист всі перераховані вище параметри рекомендується залишати включеними. Разом з тим існує все ж один параметр, який може бути відключений, якщо вам цього захочеться. Мова йде про відображення часу, протягом якого система завантажується після того, як була перезавантажена. В цілому всі налаштування, призначені для контролю активної захисту, розташовуються в спеціальному розділі. Для того щоб істотно підвищити продуктивність, існує тільки одна автоматична перевірка - сканування виконуваних файлів і документів. У той час як інші програми часто досліджують всі файли поспіль, що значно знижує ефективність процесу. Також це означає, що якщо в систему буде скопійовано заражений архів (навіть не запаролених), то антивірус його не засіче. Як пояснюється, в своїх початкових налаштуваннях програма в принципі не перевіряє стислі файли. Однак це легко виправити. Досить просто активувати опцію "Сканувати стислі файли" в той час, коли будете запустити повну перевірку жорсткого диска. Вкладка "Конфіденційність" дозволяє активувати режим, що захищає веб-камеру від будь-яких спроб доступу, про кожну з яких він буде негайно повідомляти користувача.

  Відгуки фахівців

  360 Total Security професіонали називають досить-таки потужною мультидвижковой антивірусною програмою, яка забезпечує непоганий рівень захисту. Дане програмне забезпечення абсолютно безкоштовно для своїх користувачів. Що особливо важливо, антивірус не навантажує надміру оперативну пам'ять. Навіть слабенькі тестові системи не гальмують при використанні даної програми на її максимальних налаштуваннях. До речі, налаштування даного антивіруса досить гнучкі. Різні додаткові движки можна включати по одному. Ви також зможете самостійно обирати, яку саме технологію захисту хочете використовувати. Інтрефейс програми фахівцям здається зручним. Ви також можете налаштувати його на свій смак, вибравши одну із пропонованих тем. Тим не менш антивірус 360 Total Security відгуки фахівців описують також і з негативної сторони. Наприклад, виділяють наступні недоліки розглянутої програми:
 • Відсутній мережевий екран.
 • Нездатність заблокувати заражений файл до того, як він був завантажений.
 • Некоректне функціонування компонентів веб-захисту.
 • Відсутність єдиного дерева в налаштуваннях програми для всіх її компонентів.
 • Немає ніякої довідкової інформації по даній програмі.
 • Питання викликає також сервіс оптимізації системи, який перманентно пропонує виключити ті служби "Віндовс", які є потенційно необхідними.
 • Як підсумок, можна сказати, що у фахівців розглянута програма залишає дуже приємне враження. Вона стане прекрасним варіантом у тому випадку, якщо ви прагнете піти з платної платформи, але зберегти свій пристрій безпеки, або ви перебуваєте в пошуку нового потужного антивіруса, який був би безоплатним. Останні оновлення зробили програму ще більш ефективною. Так, була суттєво вдосконалена захист від кілоггерів (перехопити інформацію дійсно не вдається). Та й захист покупок через Інтернет на віртуальній системі тепер функціонує максимально ефективно. Також була випущена полегшена версія програми, яка представляє собою тільки антивірус без усяких додаткових компонентів.

  Відгуки користувачів

  Антивірус 360 Total Security відгуки оцінюють по-різному. Так, деякі настільки задоволені його використанням, що не помічають ніяких недоліків. У той же час, як показують інші відгуки, 360 Total Security деяких так сильно засмучує, що їм важко взагалі говорити про будь-які його переваги. Сьогодні уважно розглянемо обидва думки. Отже, для початку розберемося, що подобається користувачам в розглянутому антивірусі? У програмі Total Security 360 відгуки користувачів виділяють наступні переваги:
 • Встановлюється навіть на заражену систему.
 • Розглянута антивірусна програма абсолютно безкоштовна.
 • Досить надійна по відношенню до шкідливого програмного забезпечення.
 • Висока швидкість роботи.
 • Відмінний дизайн.
 • Наявність п'яти движків захисту.
 • Ефективно очищає і оптимізує ваш комп'ютер.
 • Істотно збільшує швидкість роботи пристрою.
 • Наявність візуального оповіщення та діалогу з користувачем.
 • Зрозумілий і логічний інтерфейс.
 • Прекрасний набір інструментів.
 • Для багатьох такий перелік плюсів стає незаперечним аргументом, котрі переконують їх активно використовувати цю програму на своїх особистих пристроях. Однак далеко не всі налаштовані так оптимістично. Як недоліки 360 Total Security відгуки виділяють особливим чином? Серед них наступні:
 • Неймовірно часто спрацьовує помилково.
 • Далеко не завжди оперативно спрацьовує на нові загрози.
 • Деколи забезпечує недостатню ступінь захисту.
 • Потрібен постійний доступ до мережі Інтернет.
 • Потужна програма, яка разом з тим споживає дуже мало оперативної пам'яті.
 • Часом встановлюється без попиту.
 • Деякі вважають даний антивірус шпигуном.
 • Втручається в процеси функціонування комп'ютера.
 • Наявність рекламних банерів, які відрізняються сумнівним вмістом і, можливо, містять віруси.
 • Неможливо видалити навіть з допомогою спеціально призначених для цього програм.
 • Вносить зміни у файли "Віндовс" без дозволу користувача.
 • Тепер у вас є повна інформація щодо того, як працює 360 Total Security. Відгуки фахівців і користувачів дозволяють зробити певні висновки. Так, краще подумати заздалегідь про те, чи підходить вам розглянута програма і чи готові ви миритися з її недоліками. Це дозволить в майбутньому позбавити себе від негативних емоцій.
  Антивірус 360 Total Security: відгуки фахівців і користувачів

  Висновок

  360 Total Security відгуки 2017 називають відмінним варіантом безкоштовної антивірусної програми для персонального використання. Вона функціонує на трьох різноманітних движках, які можна запускати як одночасно, так і окремо. Це істотно полегшує механізм використання розглянутої програми. Крім іншого, даний антивірус містить ряд додаткових інструментів, які не тільки забезпечують додаткову безпеку пристрою, але і дозволяють з більшою впевненістю подорожувати просторами Інтернету. Також, що неймовірно важливо, дана програма ніяким чином не впливає на продуктивність комп'ютера, яка не знижується при її фоновому використанні. Зменшення продуктивності можливе тільки під час сканування системи. Втім, це не дуже помітно для користувачів. Будьте уважні і обережні при виборі. Від цього безпосередньо залежить безпека вашого комп'ютера і всіх ваших персональних даних. Це особливо важливо для тих, хто регулярно робить покупки в інтернет-магазинах. Приділіть вибору якісного антивіруса достатньо уваги і часу. Це незабаром окупиться в повній мірі.