Бездротові навушники Beats: характеристики, відгуки

114 0 Новини високих технологій

На ринку вже давно з'явилися бездротові навушники. За останні двадцять років пристрої сильно змінилися, стали легше, «розумніші», отримали більший функціонал і менш напружує дизайн. Як правило, для передачі звуку використовується технологія та стандарт «Блютуз». На жаль, він має деякі недоліки. Наприклад, радіус передачі не завжди великий, однак з переваг треба відзначити низьке споживання енергії. Деякі моделі пристроїв використовують Wi-Fi модуль. Бездротові навушники Beats – тема цієї статті. В ній будуть описані характеристики найбільш популярних моделей, а також відгуки покупців.

Бездротові навушники Beats: характеристики, відгуки

Огляд навушників Airbeats

Деякі споживачі, судячи з відгуків, припускають, що бренд Beats якимось чином відноситься до відомого репера доктор Дре. Це не так, і такі думки є помилковими. Всі продукти виготовляються в Китайській Республіці, а не в компанії репера.


Одними з найбільш відомих моделей виробника сталі бездротові навушники Air Beats. Потрібно звернути на них увагу, тому що, навіть враховуючи низьку вартість, вони характеризуються непоганим якістю. Вартість моделі - всього 20 $. Якщо купувати на території Росії або України, доведеться трохи переплатити (в два рази), на інтернет-сервісах придбання вийде трохи дешевше.

Відгуки про Airbeats

У відгуках люди відзначають як позитивні сторони приладу, так і негативні. Бездротові навушники Beats моделі Air мають наступні плюси:
 • Невелика ціна, яка повністю відповідає встановленим функціоналу.
 • Пристрій є ще і гарнітурою, що полегшує роботу з ним.
 • Мікрофон має адекватне якість, спілкування по ньому не викликає дискомфорту.
 • Привабливий Дизайн. Всі встановлені кнопки на корпусі мають власну забарвлення, підсвічування і оформлення. Найбільш поширений дизайн – значок блютуза.
 • Невелика вага.
 • Досить комфортабельні, що стало особливим подарунком для споживача.
 • Звук на нормальному рівні. Навушники гучні, спотворень немає.
 • Серед негативних сторін можна виділити наступне:


 • Погана якість матеріалів.
 • Багато хто очікував, що в комплекті будуть змінні амбушюри, проте їх немає. Але на швидкий знос і недостатню комфортабельність «заводських» ще ніхто не скаржився.
 • Бездротові навушники Beats: характеристики, відгуки

  Зовнішній вид Beats Solo 3 Wireless

  Мало чим дана модель відрізняється від попереднього покоління. Зовнішній вигляд дійсно вражає. Пристрій є накладними, а не повнорозмірним. Різноманітність кольорів залишилося на хорошому рівні. Є безліч варіантів, кожен з них в достатньому асортименті продається в спеціалізованих магазинах. За відчуттями бездротові навушники Beats Wireless зручні, це підтверджують численні відгуки. Користуватися ними можна поспіль кілька годин. Конструкція повністю виконана з пластика, проте він, в принципі, стійкий до пошкоджень. Амбушюри зроблені з шкірозамінника. Для зручності користування пристрій можна складати.

  Комплектація і новинки в пристрої Beats Solo 3 Wireless

  Бездротові навушники Beats отримали стандартну комплектацію. Є чохол, карабін, аудіо-кабель, USB для зарядки. Провід для відтворення не працює спільно з ОС «Андроїд», хоча самі навушники, функціонуючи через модуль «Блютуз», відмінно спрацьовують при управлінні з «зеленого чоловічка».
  Радіус дії пристрою вражає. Навушники відтворюють музику навіть при віддаленості на 35 м. Однак треба враховувати, що якщо між смартфоном і приладом виявиться кілька стін, ця цифра різко впаде до 10-20 м. Навушники при повній зарядці працюють близько 40 годин. Це підтверджують навіть відгуки споживачів, що не може не радувати.
  Бездротові навушники Beats: характеристики, відгуки

  Дизайн Monster Beats Wireless

  Навушники Monster Beats мають традиційне оформлення, тому вони сильно нагадують інші моделі даної компанії. Наголов'я зроблено з гуми, шарніри – з металу, корпус - з глянсового пластика чорного кольору. Потрібно зазначити, що навіть покупці помічають один цікавий факт. Ці навушники підкуповують не звучанням, а саме своїм дизайном, красивою упаковкою, приємними дрібницями, які йдуть в комплекті.
  Бездротові навушники Beats: характеристики, відгуки

  Звук Monster Beats Wireless

  Навушники Monster Beats не підходять для відтворення класичної музики. Вони краще справляються з електронною, це потрібно враховувати при покупці. Баси і низькі частоти чути нормально. Є деякі недоліки, але вони сильно кидаються в очі. Деякі власники впевнено заявляють, що цінова категорія і якість відтворення ніяк не відповідають один одному. Баси чути абсолютно у всіх композиціях, навіть там, де це не потрібно.
  Бездротові навушники Beats: характеристики, відгуки

  Дизайн і конструкція Beats Studio Wireless

  Бездротові навушники Studio мають традиційний вигляд: на них красується стандартна літера B у звичному оформленні. Колірних варіантів досить багато, так як компанія часто випускає лімітовані версії для продажу в широких масах. Наприклад, модель червоного кольору виглядає агресивно і підійде не тільки дівчатам. Нещодавно з'явилася модифікація повністю темного кольору. Класичне оформлення – стильне поєднання чорного з червоним.
  Збірка хороша, пластик глянсового типу, тому відбитки пальців видно. Амбушюри виконані з шкірозамінника. На одній з чашок виробник помістив кнопку, яка відключає звук.

  Зручність і звук Beats Studio Wireless

  Для досягнення найкращого рівня шумозаглушення чаші зроблені таким чином, що повністю прилягають до вух. Це дозволяє людині носити пристрій кілька годин. Голова не втомлюється, а біль у вухах не виникає. Багато відгуки підтверджують, що ці бездротові навушники Beats досить зручні навіть при тривалої і безперервної експлуатації. Модель пристрою можна назвати універсальною. Їй не складе труднощів добре відтворювати будь-який з існуючих стилів. Особливо чудово звучить електронна музика. Бездротові навушники Beats Studio цілком радують відтворенням. Відгуки покупців позитивні. Вони виділяють відмінну систему шумозаглушення, хороший діапазон частот. Можна відзначити прекрасне відтворення як низьких, так і високих нот.
  Бездротові навушники Beats: характеристики, відгуки

  Дротові і бездротові навушники Beats Studio Wireless - які вибрати?

  Які вибрати навушники Beats? Бездротові, ціна яких 17 тис. руб., або провідні, чия вартість сягає 14 тис. руб.? Якщо спиратися на рекомендації людей і їх відгуки, то безумовно, варто витратити трохи більше і придбати модель з блютуз-модулем. Мінусом бездротового пристрою можна назвати батарейки. Вони в умовах морозів (в Росії досить холодна зима) будуть швидко розряджатися. З-за цього доведеться постійно здобувати нові батарейки, які зараз коштують чимало. Однак відсутність проводів дозволить робити менше маніпуляцій: не потрібно турбуватися про те, що телефон може впасти, а навушники видернуться. Як і інші бездротові пристрої, модель Beats Studio Wireless можна оновлювати. Періодично компанія випускає нове програмне забезпечення.